Wedding Dushi & Elif / Kompleksi Vllezrit Qema Has /Ndriqim /martin_event_albania / Blerina Dibra

visualizzazioni 5 953
0


✅ Të gjitha videot në faqen time jan te filmuara dhe të punuara profesionalisht me paisjet e fundit të teknologjisë.⛔️KUJDES : Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndiqen penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi
✅ Për cdo informacion rreth punës tone mund të na kontaktoni në adresat e meposhteme |
www.facebook.com​ lutfi Cahani + Studio Univers
www.instagram.com​ lutfi Cahani + Studio Univers
Contact +355 69 282 5804

Studio Univers Production
Studio Univers Production
Commenti  
 • stevo des

  stevo des

  Mese fa

  Urime te trashgoheni zoti ju plotsoft gjith deshirat

 • Der aller echte mensch

  Der aller echte mensch

  Mese fa

  Urime u trashigofshi Zoti ju ruajt nga zemra ju uroj gjdo te mir ne jet

 • Nexhi Nexhi

  Nexhi Nexhi

  Mese fa

  Te trashegohen

  • Bylin Shuti

   Bylin Shuti

   Mese fa

   Dasem fantastike urime