Cakran📍 takuam njerëz me humor “Jemi të dashur këmbë e kokë dhe nevrik më shumë se pak”🤣

Pubblicato il 27 lug 2021
visualizzazioni 64 602
32

HABERET E FSHATIT
Commenti  
 • Hasan Velaj

  Hasan Velaj

  Mese fa

  bejem krushnji thot brenda per brenda😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Kodhelaj

  Kodhelaj

  Mese fa

  Shume nevrik jane cakranjotet ♥️🤣

 • Astrit Sadrija

  Astrit Sadrija

  Mese fa

  Shum njerz te mir ethe per gazetaren rrespekt

 • dashi dervishaj

  dashi dervishaj

  2 mesi fa

  Po anej nga mokra kur do na vesh ne fshatin losnik fshat I vogel eshte po ka njeres te mir

 • Artur Brakaj

  Artur Brakaj

  2 mesi fa

  Po nuk shkove ne fshatin hekal ske vajtur asgjekundi

 • Tirona

  Tirona

  2 mesi fa

  Temē provokuese...pooor kēsaj duhet thēnē qy nē filiim IK LARGOHU sepse po bēn pyetje fyese...!!!

 • thanasis

  thanasis

  2 mesi fa

  E ka nga halli ai shkreti per uin.

 • Shpetim Llaka

  Shpetim Llaka

  2 mesi fa

  Po ne berat ne fshatin mjeshov do na vesh nanji xhiro po pate mundsi

 • Fredi Yzeiraj

  Fredi Yzeiraj

  2 mesi fa

  O. Moj. Gazetare. Por. Duhesh te. Flisnje. Me. Shum per. Cakranin.

 • Aro Dalip

  Aro Dalip

  2 mesi fa

  fshati im i bukur

 • Marius Hoxha

  Marius Hoxha

  2 mesi fa

  A do vish ndo nje dite ne fshatin spolat te lushnjes nese mundesh 😊

  • Marius Hoxha

   Marius Hoxha

   2 mesi fa

   Po ne pritje jam mos u mrz ti 😊

 • M M

  M M

  2 mesi fa

  Jeni me fat qe keni burimin e ujit afer Sepse e dini cfare uji pini

 • Antonelo Lamaj

  Antonelo Lamaj

  2 mesi fa

  Pershendeje Lediona ne Buzmadhe nuk vajte ti nje çike moj çupe

 • emiliano rucaj

  emiliano rucaj

  2 mesi fa

  Përshëndetje un jam emiliano nga cakrani! Aktualisht jetoj ne USA MIAMI FLORIDA Do ju sugjeroja të bëni intervistë ditën e pazarit në cakran. Do ishte me shum interesante... Me qe atë ditë del pothuajse I gjithë fshati në pazar! Ju lutem provojeni!

 • loku

  loku

  2 mesi fa

  Pershendetje na Italia, je nje gazetare shum e shkelqyer me pelqen shum si komunikon me njerzit mund te vesh ne fshatin Rreres te lutem 👋🥰

 • Dhimitraq Gjata

  Dhimitraq Gjata

  2 mesi fa

  Ca do ca do ca do
  Uj uj uj uj ahhahahahhahah

 • Ervis Shperdheja

  Ervis Shperdheja

  2 mesi fa

  Une jam nga ai fshat dhe eshte nje gje magjepse shume i bukut

 • Blerina Veizi

  Blerina Veizi

  2 mesi fa

  Motra te thot Vlora 😉

 • a sota sota

  a sota sota

  2 mesi fa

  Bravo. Je shume e mire

 • Ferdinant Korcari

  Ferdinant Korcari

  2 mesi fa

  Pershendetje per saktesim . Cakrani qender ka 3800 banor dhe zona komplet ka 16800 banor.

  • Soni Lanaj

   Soni Lanaj

   2 mesi fa

   O fred e shikon kete zotrin e fundit nuk kemi uje per te pir nga varibopi ca behet keshu ...ferma jo e jo taksat i kemi edhe uje jo flm?

  • Jetmir Shala

   Jetmir Shala

   2 mesi fa

   Ko

 • erigent backa

  erigent backa

  2 mesi fa

  Vec ne fshati im ske shkuar ne fshatin sul devoll . Un jetoj ne Australi. Kam 15 vite ketu po kam 7 vite pa erdhur ne shqiperi

  • erigent backa

   erigent backa

   2 mesi fa

   Po do vej dhe ne fshatin tend dhe ne imi po me qetsi me dashuri hehehehheheheeh

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @erigent backa mua me ra goja Duke i thene qe te vej dhe ne fshatin tim po kjo se ka vene ujin ne zjarr fare

  • erigent backa

   erigent backa

   2 mesi fa

   Faleminderit 💗💗

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   Se shpejti

 • Selim Ugzmaili

  Selim Ugzmaili

  2 mesi fa

  Ne shekullin 21 te pa uj eshte tragjedi per ate ik Rinia ska uj ska pune skan rrug shum fshatra e ne votime e kendojn Edi Ramen te na rroj Edi te rroj Enveri Jan tue rrujt mir ket popull Edi bashk me Enverin te njejten parti Kan

 • Dritan Metushi

  Dritan Metushi

  2 mesi fa

  Shko njeher nga boçova se po na cmall me fshatrat tan

 • Vlorë Albania

  Vlorë Albania

  2 mesi fa

  Ngle në punë bj ndo një çik plazh …..ja dhe shpirtin shejtanit

 • Dimitris Kod

  Dimitris Kod

  2 mesi fa

  Bravo Lediona per emisionin shume te bukur qe ben. Mos ja mer per keq te ziut qe te shikon pak me inat, sepse nuk ka pire uje dhe ja ka futur me raki.

 • Jorxhina Selmani

  Jorxhina Selmani

  2 mesi fa

  Sapo ju zbulova, me kenaqet 🥰

  • Nok Jaku

   Nok Jaku

   2 mesi fa

   Paske emer tebukur zemer

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   Mireserdhe 🙌

 • Jorxhina Selmani

  Jorxhina Selmani

  2 mesi fa

  Hahaha sa i lezecem ky xhaxhi 😂😂

 • asi

  asi

  2 mesi fa

  gazetare thone disa ketu ne fakt youtuber o njerez eshte, cakrani te pakten ajo pjese qe filmoi ky cuni eshte me mire nga cu duk ne kamer me c pash kamera apo telefon eshte cilesi e dobet jo profesionale por megjithate i them kesaj vajzes qe ka shume per tu permiresuar dhe kjo,i kam ndjekur dhe disa video te tjera dhe kamera le shume per te deshiruar

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   Fli gjume dhe mos u shqeteso per cilesine apo drejtuesen e emisionit sepse ske ide hic rreth asaj qe po i drejtohesh! Lere cilesine apo profesionalizmin dhe shiko ndonje video me te bukur qe ty ta kenaq syrin se sje per ketu pra tek ky emision! Besoj se fola bukur apo jo? ☺️

 • Just Smile

  Just Smile

  2 mesi fa

  Ke ardhur në një kohë që s'ka njerëz por hajde në mëngjes ose në darkë dhe do i shikosh neper lokale dhe do marrësh habere te bukura po ke ardhur për sa për t'u dukur

  • Just Smile

   Just Smile

   2 mesi fa

   @HABERET E FSHATIT nuk e kisha për gjykim por për të mar informacion më shum

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   @meral ve songyl 💋❤ 😂😂😂 ku r lexove gjykimin? Qe te jenu vleresues ne jete perdoreni fjalen Faleminderit sepse kam shkuar ne mes te vapes dhe larg prej ku jam. Thjesht per respekt te atyre qe e kane kerkuar! Komentet e teperta i kam bezdi. Beni nje emision vecmas dhe mund tja kushtoni ne freski dhe te mos lodheni!

  • meral ve songyl 💋❤

   meral ve songyl 💋❤

   2 mesi fa

   @HABERET E FSHATIT mir e ka just_smile ke ardhur ne mes te vapes po te vije mbasdite do shikoje plot njers keshtu qe mos i gjyko njerezit @haberet e fshatit...😏

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   Po ne fakt ke te drejte per tu dukur ne mes te vapes dhe per te me pare Cakran😂 Ju lutem kush e lajmeron logjiken se ka shkuar ne drejtim te paditur ?🙆‍♀️

 • Eldi💜💪

  Eldi💜💪

  2 mesi fa

  ke vajtur ne vap ku ska njeri po hajde
  mbazdite ose paradite

  • HABERET E FSHATIT

   HABERET E FSHATIT

   2 mesi fa

   Si urdheron!☝️

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  2 mesi fa

  Sa kam qeshur jeni 🤣🤣🤣🤣💓👍👋👋👋👋👋👋🖐️

 • Ladi Pipero

  Ladi Pipero

  2 mesi fa

  Ku je o yll bote

 • Tajlisa Malaj

  Tajlisa Malaj

  2 mesi fa

  Bravo lediona a kenaqe me keto haberet na heq merzitjen te pershedes nga gjermania

 • Bleona Brakaj

  Bleona Brakaj

  2 mesi fa

  Je shum e mir bravoo po ne fshatin Kreshpan keni vajtur

 • Jonnie Joni

  Jonnie Joni

  2 mesi fa

  Hello 👋😊👋 super 👋😀😀😀😀😀👋 respekt dhe respekte bravo shume bukur fare artiste se na kenaqe athina 😍❤️❤️❤️😘💋😍😘💋❤️❤️😘

 • Mohan

  Mohan

  2 mesi fa

  Paske vajtur pik vapes nuk ke gjetur njerz
  Po prap je shum njishe ✌️
  Cakran gjithmon do jet the best ♥️

  • Anisa Hoxhaj

   Anisa Hoxhaj

   2 mesi fa

   Psh nga Greqia o sa na kish marr malli po bëjm dy vjet e gjysmë pa vajtur.po ti ndenje aty në qendër.pse nuk u fute brenda nëpër shpia duhet të futesh nëpër fshatra të tjera muzmadh Varibop vreshtas.gorishov se ne kur i shohim na nxier mallin.bravo je shum e mir.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • meral ve songyl 💋❤

  meral ve songyl 💋❤

  2 mesi fa

  😍

 • Seldio Hoxhaj

  Seldio Hoxhaj

  2 mesi fa

  Bravo cakrani ..
  Nuk ishte ajo qe prisja por gjithsesi nuk paska dal aq keq
  Paskeni shkuar ne pik te vapes kur nuk paska shum levizje per rreth

  • Seldio Hoxhaj

   Seldio Hoxhaj

   2 mesi fa

   Po ti si thua nga e shoh une

  • asi

   asi

   2 mesi fa

   Varet nga e sheh prsh nga milano mynih monte carlo normale qe duket sketerre po e pe nga gorishova romesi duket paris.

 • Defrim Cenaj

  Defrim Cenaj

  2 mesi fa

  Ju pershendes nga Italia, jeni nje gazetare e shkelqyer Respekt per ty shume simpatike je 💥💥🥰

 • Matilda Dinko

  Matilda Dinko

  2 mesi fa

  Pershendetje lediona ben shum mire qe pasqyron realitetin neper fshatra te vjen shume keq kur degjon qe piqet nga i xhehti fshatari i gjore e mos kete uje te lagi gojen uji eshte gjeja kryesore qe i nevitet njeriut ai zoteria e tha po kujt ja tha asnjw se ve ujin ne zjar kuri thone fjales per popullin e gjore gezohem shume kur shikoj emisjonin ten ce cmallemi po ne te njejten kohe merzitem shume kur degjoj vuajtjet e njerezve a do vije nje dite ti mbarohen hallet popullit shqiptar

 • Aris Cani

  Aris Cani

  2 mesi fa

  Po ne gjinoqar kur do shkosh o shejtanke 😂😂

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj po ti tezen ke kurse une kam prinderit . Me ra goja ne shesh Duke i thene kesaj cuces

  • ledjon ledjon

   ledjon ledjon

   2 mesi fa

   po ne peshtan te fierit erdhet po nuk u ngjitet lart peshtan esht shum i mathe po hajdeni edh nje her peshtan lart te xhamija e peshtanit

  • Aris Cani

   Aris Cani

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj ke ke teze ne gjinoqar

 • Gezim Toska

  Gezim Toska

  2 mesi fa

  Ike njer ne fshatin dushnik berat

 • lindita jaupi

  lindita jaupi

  2 mesi fa

  Cakrani dikur ishte nje Qytet i bukur .une qe kam mbi 10vjet pa vajtur ..me sa shikoj esht prishur shum fare ...jan mallakastër e bur thon po jemi shum te eger .si i thon asaj pune .me mir te dali syri se sa nami ...une kam dajot e babit tim...

  • albania.virale

   albania.virale

   2 mesi fa

   @meral ve songyl 💋❤ kupto ca po thot njerzit jan te egerr tjetri te thot "ca ke qe shef ëëë" pa i ber gje

  • meral ve songyl 💋❤

   meral ve songyl 💋❤

   2 mesi fa

   Jo seshte prishur aspak por ashtu thua ti sepse ske ardhur me por ka gjelberim shum te bukur si thua ti eshte qyteti me i mir qe ka tym makinash apo fshati qe ka gjelberim?

 • Agron Buzi

  Agron Buzi

  2 mesi fa

  Për marshaAllah qënkanë syni keqë mosë ikaptë 😂😂😂
  🤗🤗

 • lindita jaupi

  lindita jaupi

  2 mesi fa

  Bravo te qofte 🥰🥰🥰🥰

  • lindita jaupi

   lindita jaupi

   2 mesi fa

   @Marios Tzafai ka vajtur zemer ...po paska ndryshuar shum .se prisja kaq ..te puth me mall ❤❤❤❤❤❤

  • Marios Tzafai

   Marios Tzafai

   2 mesi fa

   Ka vajtur nga fshati ime kushurire hahaha

 • Arben Alickolli

  Arben Alickolli

  2 mesi fa

  Bravooo pershendetje per gazetaren respekteeee👍👍👍👍👍

 • Ymer Musteqja

  Ymer Musteqja

  2 mesi fa

  NGA TIRANA JU PERSHENDES TE GJITHEVE.NE VECANTI KET GAZETARN.I LUMTE E PREGATITUR.SUKSESE.FLM.

  • Tomorr Harizaj

   Tomorr Harizaj

   2 mesi fa

   Suksese Ledjana

 • Nordrhein-Westfalen

  Nordrhein-Westfalen

  2 mesi fa

  Thjesht....me pelqen😉😉😉

 • florent gropasi

  florent gropasi

  2 mesi fa

  Te flm qe na begenise edhe ne 🤣

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj po he me degjon mua ajo qe te vej dhe atje

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj po pse kush ju ka ndaluar

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj se è kemi rrugen te shtruar jo per gje

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj po jo moj te keqen ne jemi njerez te bute. Pastaj qe thua ti ca keni . Po kemi fshatin me 400 shtepi eshte fshat i madh. Shume afer vlores. Nja 15 min me makine

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   2 mesi fa

   @Tajlisa Malaj po tani ca do bejme nga halli e kemi . Kjo ju kthehet fshatrave nga dy here kurse te fshati im ska vajtur asnjehere. Po He si thua ti ta ben borxh kjo apo jo