Shyhrete Behluli & Engjellusha Salihu - Na vijn ditë ma t'mira

visualizzazioni 1 140 384
0

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​​

Follow Engjellusha Salihu on…
IG: engjellusha...

© & ℗ Engjellusha Salihu & Onair Media. All Rights Reserved

Ork & Music : Miti Geci
Text : Nexhmije Muhaxheri
Vidoe : Vizion Media
Hair & Make up : Njomza Hair
Decor : Grand Decor

Thanks to
Amia Studio

Engjellusha Salihu
Engjellusha Salihu
Commenti  
 • Francesco Krasniqi

  Francesco Krasniqi

  5 ore fa

  Ju falendero shume mirnjohese te mrekullusheme bravi respektoi shume

 • Aldi Vitore

  Aldi Vitore

  9 ore fa

  eh shoqet perpara ishin hakikat, kan pas njerzi e
  sod jan shtriga, bani e pan shoqen qe osht ma e bukur se vet e gjelozojn se dojn me pa me sy, u prish dynjeja thuti ja ka marr bukurin asaj e se din qe bukurin ja ka fal zoti, o gjunah me ja pas inati dikuj veq qe osht ma e mir se ti
  Po krejt zoti ka me jau kthy edhe ne ket dynje se le mo ne tjetren bot kan mu djeg ne zjerm te gjehnemit, se nuk ka gja ma gjunah me urrejt dikon veq qe osht ma e hjeshme veq pse osht e bukur.
  zoti ju rujt per ket kang e nashta ja rraplloni trunin pak zemerzezave e bijn ne tok bukes se kerkah sjon hiq me mujt i mysin femnat e bukra.
  Mas pari a kini pa atyne hakaretkave ne fb ka 1000 llajka ja bajn e tu i shkru bukuroshe ha ha
  e atyne te bukrave as llajk sja bajn pej gjelozis dojn me kup krejt 😂😂😂 qaty kallxojn veten sa inatzeza e sa gjeloze jan haaaa

 • Francesco Krasniqi

  Francesco Krasniqi

  10 giorni fa

  Ju lumte goja jeni te mrekullusheme bravi respektoi shume mirnjohese naten e mire respektoi shume mirnjohese

 • Suzana Sadiku

  Suzana Sadiku

  11 giorni fa

  E vertet qe njerzit kemi halle,po kjo pjesa qe thoni Zoti rahat e ka lan veq vetin so e vertet,Ai kujdeset per nje Univers pa kufi i menagjon pa ndal kurr me shekuj,Ai naka kriju shume mire po fajtir jemi ne qe si permbahemi rregullave te Tij

 • Paulo Uka

  Paulo Uka

  13 giorni fa

  Ju knofte ajo zemer se ma mir ska ku shkon kjo kenge me prek me shum se cdo kenge tjeter...bravo jete te gjate ju uroj familjes tuaj..

 • Xhuljan Gjergji

  Xhuljan Gjergji

  14 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=TomUhDEX5hE

 • Erola Cibaku

  Erola Cibaku

  15 giorni fa

  Nje kenge shume e bukur me nje domethenje .😔

 • Jasmina Medina

  Jasmina Medina

  17 giorni fa

  Shum e bukur kenga!
  Dhe shum e vertet

 • Adifet Memedi

  Adifet Memedi

  18 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Belgjyzare Ahmetaj

  Belgjyzare Ahmetaj

  23 giorni fa

  Ju lumt te dyjave Nen dhe Bij ju pershendes 🙌 Respekt.Super Keng 👏🎂👌♥️♥️

 • Shingjile Zulbeari

  Shingjile Zulbeari

  23 giorni fa

  👏👏👏😙 & 👏👏👏😙

 • Esmeralda Keci

  Esmeralda Keci

  24 giorni fa

  Jeta eshte lufte njehere humbet dhe nje here fiton Allahu na dhente durim qe ti perballojme te gjitha ju lumte goja jeni super

 • Sedat Gashi

  Sedat Gashi

  24 giorni fa

  Ju kendon zemra princeshat ❤❤😍😔

 • naste deli

  naste deli

  24 giorni fa

  🌟

 • melisa hoti

  melisa hoti

  26 giorni fa

  kenge e qellume jete kshtu usht here gzim e here derte 😂

 • Petrit Kolgeci

  Petrit Kolgeci

  27 giorni fa

  Dora ju thaft ai ose ajo qe e ka ba dislike këtë këngë Respekt për këngën dhe shumë suksese në projektet e radhës Respekt për ju të dyja Nanë e Bijë

 • Agnesa 12345

  Agnesa 12345

  28 giorni fa

  Teksti: Engjellusha;
  Sa shum jam merzit
  erdha me pi kafe
  me t kallxu moj shoqe i kam 1000 halle -1000 halle
  sikur valt e detit po me perplas jeta , me ka humb vullneti qka boj une e shkreta une e shkreta
  Shyhretja:
  jo oj zemer jo me u merzit nuk ban as mbretrit pallate pa derte pa derte nuk jan
  kshtu e ka dynjaja kerkush rrafsh se ka qka kan njerzit zemer nuk mujna mi pa nuk mujna mi pa
  Ref:merzi derte halle sbon me ta prish qefin zoti ma rahat e ka lan vew vetin
  gzime derte halle gajle e merzi kan gjith dynjaja skem veq une ti .
  Engjellusha:
  Lakmi po te marr ku e gjen ket forc mua dertet hallet me kan rrzu per tok o per toke
  a thu vjen ni dite t jem dhe une e lumtur
  ilaq po me bahet fjala jote e bukur fjal e bukur
  shyhretja:
  qdo merzi qe kam me gaz e mbuloj sahere qe buzeweshi gajlet i harroj i harroj
  spe marrim ngat zemres ta rujm veten pak na vijn dite te mira mos u bon marak mos u bon marak
  ref: merzi derte halle sbon me ta prish qefin zoti ma rahat e ka lan vew vetn
  gzime derte halle gajle e merzi kan gjith dynjaja skem vew une ti

 • Valon Jonuzi

  Valon Jonuzi

  Mese fa

  Bravooo

 • Lyrics Shqip

  Lyrics Shqip

  Mese fa

  Plssss hedh videooo plsss🤍😅🫀🥺

 • Miribane Zekiri

  Miribane Zekiri

  Mese fa

  Ju lumt xhdo her keni tekste dëmethënse bravo ❤️❤️sjeni si disa këngëtar zdin çka me knu veç kopjojn palidhje

 • Nero

  Nero

  Mese fa

  Ma shum po reklamohni

 • Valentina Tota

  Valentina Tota

  Mese fa

  Jeni te mrekulushme 😍

 • Gatuaj me Dashuri

  Gatuaj me Dashuri

  Mese fa

  Shum kange e mire. Ishalla per secinin njeri ne kete bote vine dite me te mira

 • Leutrim Selimi

  Leutrim Selimi

  Mese fa

  Ska njeri pa halle veq nuk njejt🥰🥰🥰

 • Elame K

  Elame K

  Mese fa

  Shum këngë e bukur ju lumt 👍😘

 • mevlude smajli

  mevlude smajli

  Mese fa

  Hallall ju qoft shume keng e mir 👏👏👏👏👏👏

 • Mesut Tosuni

  Mesut Tosuni

  Mese fa

  Hmmmmmmmmmm🤔🤔🤔

 • Hazbie Aliu

  Hazbie Aliu

  Mese fa

  Ju lumt shum
  E vertet se kush krejt mir so

 • sokin jon

  sokin jon

  Mese fa

  Ju lumtë goja!🌺🌺

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Mese fa

   ⭐️⭐️👌👌

 • Fatmir Tahiri

  Fatmir Tahiri

  Mese fa

  🔥🔥❤❤

 • Flori

  Flori

  Mese fa

  Oooooo të dashura sa e bukur edhe kjo këngë, shum domethënse, prekëse me plot mallëngjim .Shyhrete mbretëresha e muzikës ,sa bukur që edhe vajza po ndjek hapat e tu. Ju ndëgjoj me shum ëndje.

 • aola wili

  aola wili

  Mese fa

  Shum keng e mir per gjithkon♥♥

 • flutura preni

  flutura preni

  Mese fa

  Ju knoft zemra ♥️♥️🙏

  • sokin jon

   sokin jon

   Mese fa

   Ju lumt 🥺...

 • flutura preni

  flutura preni

  Mese fa

  Ju knofte ajo zemer te dyjave si shpirt jeni ju rujt zoti respekte ♥️♥️🙏

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Mese fa

   Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Albulena Halitaj

  Albulena Halitaj

  Mese fa

  Shum këng domethense 👌🏻⭐️⭐️

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Mese fa

  Shum kang e bukur ju lumt nan e bij jeni numer 1 bash ekeni qellue se tan jem me merzi

  • aola wili

   aola wili

   Mese fa

   Goja ju lumt suksese paqi gjithmon

 • ceyda balkan

  ceyda balkan

  Mese fa

  Ju lumt goja ❤️

  • bilinas mini

   bilinas mini

   Mese fa

   Ju lumt

 • viola haka

  viola haka

  Mese fa

  Ju lumt goja o zot na kenaqni cdo dit me ate ze qe ju ka fal zoti kam nje goc 2 vjece e kam lind ne greqi se ketu jetojm po nga 7 i mgjesit deri ne 12 nates gjith diten kenget e Shyretes ngjon e kercen pa pushim edhe nuk gucojm me ja ndry kanlin se ska gje si e qetson me ju perqafojm fort🌺

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Mese fa

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Mese fa

   Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • Dren Miroci

  Dren Miroci

  Mese fa

  Keng shum e bukur

 • miko foin

  miko foin

  Mese fa

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • doliio volay

  doliio volay

  Mese fa

  Goja ju lumt kendofshi gjithmon ju duaa,💣💥💫💞💕

 • Rina Krasniqi

  Rina Krasniqi

  Mese fa

  ♥️♥️

  • seiom jvony

   seiom jvony

   Mese fa

   Zoti ju rujt se me te vertet shum keng e bukur 🌺🌺 Ju pershendes nga zemra ♥️ Respekt per juve 🌹🌹♥️♥️🌟🌟

 • Arta Siar

  Arta Siar

  Mese fa

  👏👏😘😘❤❤

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   Mese fa

   Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Mese fa

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla

  • miko foin

   miko foin

   Mese fa

   Shum respekte shum kang e qellume ju lumt goja ❤❤

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Mese fa

  Mrekullia👏👏👏👏👏👏👏

  • doliio volay

   doliio volay

   Mese fa

   Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Lozo flower

  Lozo flower

  Mese fa

  Ju lumt 🥺...

 • Ajtene Isufaj

  Ajtene Isufaj

  Mese fa

  Na vin dit te mira mos u bon marak
  Se embel tingellon 😍❤😘

 • mmpj twod

  mmpj twod

  Mese fa

  Suksese zemra😻❤️❤️

  • bilinas mini

   bilinas mini

   Mese fa

   Ju knofte zemra

 • Katarina Vuliq

  Katarina Vuliq

  Mese fa

  Goja ju lumt suksese paqi gjithmon

  • yuoop noke

   yuoop noke

   Mese fa

   Ju lumt goja jeni te mrekullushme te dyja

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Mese fa

  Sa realitet esht kjo keng!

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Mese fa

  Sa realitet esht kjo keng! 😫😢😢😢

 • Artan Xhafa

  Artan Xhafa

  Mese fa

  Kenge me kuptim te madh ju knofte zemra gjithmone 🙏🥰🇦🇱

  • Mire Bushati

   Mire Bushati

   Mese fa

   Ju punof shneta e lumturija ton jete mami me te bijen 💫💫

  • mmpj twod

   mmpj twod

   Mese fa

   Ju knofte zemra ❤

 • annag cocl

  annag cocl

  Mese fa

  Ju kendoft zemra shum kang e bukur,gjdo njeri qe merr frym ne ket tok ka halle e derte valla🌹🌹

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Mese fa

  Bravoo derte sa dush telashe

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   Mese fa

   Shum e vertet Suksese jeni me tmirat ,

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  Mese fa

  ⭐️⭐️👌👌

  • cqvio doli

   cqvio doli

   Mese fa

   Ju lumtë goja!🌺🌺

 • Sevdije Cerkini

  Sevdije Cerkini

  Mese fa

  Zoti ju rujt se me te vertet shum keng e bukur 🌺🌺
  Ju pershendes nga zemra ♥️
  Respekt per juve 🌹🌹♥️♥️🌟🌟

  • annag cocl

   annag cocl

   Mese fa

   Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 • Valentina Krasniqi

  Valentina Krasniqi

  Mese fa

  Shum keng me dmth te madhe sot krejt kemi hallet tona Allahu e boft mir per te gjith suksese shum Shyhrete dhe Engji na knaqet me kto keng

  • serdy ximi

   serdy ximi

   Mese fa

   Kenga shume e bukur per diten e sotme

 • Bike Bike

  Bike Bike

  Mese fa

  Shum respekte shum kang e qellume ju lumt goja ❤❤

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   Mese fa

   O bilbil je

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Mese fa

  Shum keng e mir per gjithkon♥️♥️

 • Afërdita Xhoxhaj

  Afërdita Xhoxhaj

  Mese fa

  Shpresojm të vin dit më tmira besojm në Alahun e madhruar 🤲 e juve ikonat e muzikes ju lumt po shkelqeni Nënë e bijë të gjith ju kan lakmi bravo ♥️♥️♥️👌👍

 • Nezir Kryeziu

  Nezir Kryeziu

  Mese fa

  Lumi aj qe ika te lehta .
  Sido qoft Zoti gjithve ju ndihmon 🤲

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Mese fa

  Ju knofte zemra ❤

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   Mese fa

   Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

 • Fiqerete Turku

  Fiqerete Turku

  Mese fa

  Ju lumt goja jeni te mrekullushme te dyja

 • Ajshe Herceg

  Ajshe Herceg

  Mese fa

  😢😭😭 vetem derte e telashe

 • Edion Edionpajazitaj

  Edion Edionpajazitaj

  Mese fa

  O goja ju lumt e embel u kon shyhreti gjith po tashti en engji veq vazhdoni keshtu

 • Mirela Skandaj

  Mirela Skandaj

  Mese fa

  Ju knofte zemra ❤

  • Regdu Geht

   Regdu Geht

   Mese fa

   shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 • Liljana Cerpja

  Liljana Cerpja

  Mese fa

  Halle kemi të gjith po Po gjejmë forcën më i kalu po halli i humbjes së vëllait në mosh të re nuk po kam forcë as nuk po nuk më duru😭

  • kida❤butrit❤

   kida❤butrit❤

   2 giorni fa

   Gushllime për vllain 😢😔😢😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • Mamma Tivogliobene

   Mamma Tivogliobene

   8 giorni fa

   😥

  • naser adiq

   naser adiq

   22 giorni fa

   Ishalla ne gjenet kashkuar vllau ejuve saber

  • Lumi k

   Lumi k

   25 giorni fa

   Ngushllime bre moter ishalla ne gjenet ka shku 🙏duhet mu ba te fort se Zoti na ka fal e te ti jemi edhe mu me ka pas vdekur vllau ne luft kurr sdo ta harroj i ri i pa martur 😢po duhem me jetu Zoti na ndimoft 🙏😢

 • adelinaa alb

  adelinaa alb

  Mese fa

  Shum e vertet 🙏 Suksese jeni me tmirat , ❤

  • sokin jon

   sokin jon

   Mese fa

   Shum sukses per kengen kaq te bukur👏👏

 • Merìta Biba

  Merìta Biba

  Mese fa

  Ju lumtë goja!🌺🌺

 • Naxhije Zivoli

  Naxhije Zivoli

  Mese fa

  Ju lumt goja 🥰🥰

 • Hatigje Hoxha

  Hatigje Hoxha

  Mese fa

  Ju lumte goja non ebi se gjithmon me tema te reja ❤❤💋💋💫💫💥💥

 • Bruna Najdeni

  Bruna Najdeni

  Mese fa

  Kenga shume e bukur per diten e sotme 🙏🙏😥

 • jola jol

  jola jol

  Mese fa

  Sa e bukurrr💫💫💫

 • Fatbardha Cinari

  Fatbardha Cinari

  Mese fa

  Oooo sa e bukur kjo keka veq per mu kur kam probleme veq qeshi ..me kalon krejt merzija ...si sheqer te dyja 👏

 • Rebjona Rebjona

  Rebjona Rebjona

  Mese fa

  👏👏👏👏

  • Dv Shpresa

   Dv Shpresa

   Mese fa

   ooo goja te lumt oj shyhret rrnofsh sa malet mos u plaksh kurr shpirtin ta knaq me za bilbi

 • Arbresha Brahimi

  Arbresha Brahimi

  Mese fa

  Respekt Shyret dhe Engji kendofshi gjithmon ❤🍀🇦🇱

  • mikea hiooi

   mikea hiooi

   Mese fa

   bravo per kete kenge qe ngjallet emocion tek ne ne keto kohe te veshtira ju lumte

 • valbona azemi

  valbona azemi

  Mese fa

  Shyhreti mir e ka une po ngoj me shum dashni ❤👸

 • Vlora Bytyqi

  Vlora Bytyqi

  Mese fa

  Shum Kang e bukur, ju lumt, ju pergezoj 👍👍

 • Ami Podvorica

  Ami Podvorica

  Mese fa

  Jetofshi e këndofshi gjithmon me gëzime o YJE🙏🙏,sa kong me tematik te bukur keni këndu,me nje kendim.qe.ta knaq dhe ta ther shpirtin,ju lumt dhe kurrrrr zoni mos ju shteroft,🙏🙏🌟🌟❤❤🌹🌹

 • Fatime Kastrati

  Fatime Kastrati

  Mese fa

  Ju lumte goja se💫💫

 • Igballe Pacolli

  Igballe Pacolli

  Mese fa

  ♥️🌹♥️ Sa buker ♥️🌹♥️

 • Naile Tirane

  Naile Tirane

  Mese fa

  Ju lumte goja

 • nexhmije ademi

  nexhmije ademi

  Mese fa

  valla brravo ju koft

 • Hatigje Hoxha

  Hatigje Hoxha

  Mese fa

  Brravo non ebi shumm bukur ju lumte ❤❤💋💋💥💥🍇🍇

 • Ajna Kastrati

  Ajna Kastrati

  Mese fa

  👏👏👏

 • Ismet Meta. Andrea.

  Ismet Meta. Andrea.

  Mese fa

  Bravo, Super klip, Muzika perfekte, Suksese të nderuara!! 👍👍

 • Mando Armando

  Mando Armando

  Mese fa

  Sa bukur

 • erjon ademaj

  erjon ademaj

  Mese fa

  ju lumt susksese ❤❤

 • Sevdahe Jenuzi

  Sevdahe Jenuzi

  Mese fa

  O sa bukur kendoni nene e bije 😍👌

 • nicola nik

  nicola nik

  Mese fa

  Zemra ju kendoft se dertet e hadhen kurr nuk jan krye po zotin e pacim te gjith aspektet e jetes son pran shum kang e bukur dhe prekse bravo yje nane e bi ❤️❤️🌟🌟💐💐

 • Rifadije Curolli

  Rifadije Curolli

  Mese fa

  😭😭😭❤

 • lume beeega

  lume beeega

  Mese fa

  Bravoooo👏👏👏👏👏

 • Drita Dukagjini

  Drita Dukagjini

  Mese fa

  Suksese ❤❤😘😘

 • Katie Lesko

  Katie Lesko

  Mese fa

  Ju lumt jeni shum te mira veq vazhdoni keshtu

 • Lula Elshani

  Lula Elshani

  Mese fa

  ❤️❤️🙏🙏

 • Bytyqi.B

  Bytyqi.B

  Mese fa

  N’a u desht nje kenge si kjo.kemi ardh ne nje kohe te derteve halleve telasheve problemeve…. O zot saber per te gjithe.🙏

 • ANISA

  ANISA

  Mese fa

  Shume bukur nene e bije bravo.

 • M O R I N A

  M O R I N A

  Mese fa

  ALLAHI JU SHPERBLEFT NE KET DYNJA DHE NE AT BOT JU KENDOFT ZEMRA XHEFHMON NON E BIJ 😍👨‍👩‍👧‍👧🤲🏻❤👼👼❤🤲🏻

 • engjull vokshi

  engjull vokshi

  Mese fa

  Normal tanat te mirat e dynjas mi pas gajlet nuk heken as merzija shum e vertet