Surpriza qe perloti rrjetin. Vlogerja rrefen rikthimin pas 2 vitesh e dashurine e gjetur në Gjermani

Pubblicato il 23 lug 2021
visualizzazioni 217 672
102

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

ABC News Albania
Commenti  
 • Rudina Nuka

  Rudina Nuka

  22 giorni fa

  Per nje blogere te thjeshte e ftuar ne emision po behemi edhe ne blogere dhe arrijme gjoja famen u rritet mendja njerezve sot per dy video qe hedhin😑

 • Nada Zeqiri

  Nada Zeqiri

  27 giorni fa

  Ju percjell qdoher nuk ju njof personalisht edhe un jetoj na gjermani por jeni shum shum te mir ju uroj xhithmon bashk e te lumtur zoti ju bekoft me tmirat e tij..🤩🤩

 • flora Ckurti

  flora Ckurti

  28 giorni fa

  Bravo uenxhi je vajze fantastike lum prinderit e tu

 • Νικολετα Νικ

  Νικολετα Νικ

  29 giorni fa

  Bravo je shum e kulturuar po sa per ate gazetar qenka shum i besdisur nuk di te shprehet fareeeeeee

 • Rabije Ulaj

  Rabije Ulaj

  Mese fa

  Uenxhi kur te shkoje ne Shqiperi, do bleje librin tend, jetojme ne mergim po zemren Albanese

 • Rabije Ulaj

  Rabije Ulaj

  Mese fa

  Uenxhi, te degjova me vemendje... Complimenti, per zgjuarsine, edukate dhe arritjen ne jete... Te uroje c'do te mire!!!

 • Annu Anuu

  Annu Anuu

  Mese fa

  Je si shpirt ooo Uenxhi sa e embel je mojjj veq vazhdo kshuu 🥰🥰

 • Abs Abs

  Abs Abs

  Mese fa

  Kel Demi : po c na duhen këto histori , nuk ka probleme më të rëndësishme në Shqipëri ?

 • Elen Laert

  Elen Laert

  Mese fa

  Gazetar me injorant se Eñkeli ska Uengji je super vajze dhe te lumte per zgjedhjen qe ke bere djemte shqiptare jane te degjeneruar duke filluar qe nga gazetari injorant i emisionit Te uroj jete te lumtur Uengji

  • the world

   the world

   Mese fa

   👏

 • Lume Hoxha

  Lume Hoxha

  Mese fa

  Kam qare kaq "shume" nga kjo inerviste SA per tres dite nuk me pushuan Loreto😭😭😭😭😭🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ILDA VANGJELI

  ILDA VANGJELI

  Mese fa

  Bravo 👏 👏👏

 • Hazbije Hyseni

  Hazbije Hyseni

  Mese fa

  Pac mbaresi Enxhi

 • Edlira Hoxha

  Edlira Hoxha

  Mese fa

  Uenxhi 👏👏👏👏⭐🙏

 • Zz Aa

  Zz Aa

  Mese fa

  Je shume e mire thote zoteria ne studio
  Edhe per mua je nje vajze shume e kendshme dhe e thjeshte 👏👏🤌🤌

 • Niza Ramadani

  Niza Ramadani

  Mese fa

  Te uroj lumturi

 • T M

  T M

  Mese fa

  Femrat shqiptare kane hap kembet Europes. Mire kane se me kembe hap do hyni ne Europe. Ka ngel me hap bythet. Popull pa fe fatekeqesisht Xhaxhi Enver krijoji njeriun e ri. Greqia degjenori shqiptaret beri nga bajram ne kristi. Italia beri nga shpetim ne salvatore. Fukarallek maskarallek. Kjo emrin kush ja ka vene ndonje i pire

 • Baby Nefeli

  Baby Nefeli

  Mese fa

  Kanali per femije Baby
  Lojra dhe keng per femije 😊

 • Ajo Ai

  Ajo Ai

  Mese fa

  Bravo Uenxhi.Suksese dhe lumturi.💞

 • Mirella Buce

  Mirella Buce

  Mese fa

  Shum ironik ky gazetari me mire me shume do te shkonte te drejtoje lajmet sesa kete emisjon

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Sa shpejt ju djeg, jeni bere lule mos me prek. Brez viktimash

 • kris kris

  kris kris

  Mese fa

  Jeni shume cute 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Naime Osmani Muqa

  Naime Osmani Muqa

  Mese fa

  Uenxhi Kapri je një vajzë e mrekullueshme, më vjen keq pë bashkombasit tanë që kanë xhelozi të paparë, videot tuaja i përcjell edhe se i përkas moshës së mesme, po ti në çdo video ke shpërnda pozitivitet , ju uroj çdo të mirë në jetë Ty&Stefanit dhe familjes tuaj!

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Ku e shikoni kete xhelozi ore se me qmendet? Te gjithe komentet Jane pozitive?

 • Elidona Agolli

  Elidona Agolli

  Mese fa

  O Enkel demi per ca e ftove gocen ne emision per te tall bythen e,injorant gazetar.Unxhi te pershendes

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Ne qfare momenti talli bythen? Sepse me qfare pash une ne te gjithe intervisten nuk kishte asnje tallje bythe, apo shikoni gjera qe nuk Jane?

 • Rafaela Palushi

  Rafaela Palushi

  Mese fa

  Edhe Enkeli dhe Sibora shume te mire pse ne cfare po gabojne ne kete interviste.Gjithcka bukur ne kete interviste 😊

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  Mese fa

  Zot po prisja ndonje vdekje te rend ..duke lexuar titullin

 • Mrs Davis

  Mrs Davis

  Mese fa

  Uenxhi yll si gjithmon.
  Drejtusit e programit te dy shum pa vend.

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Pse pa vend? Aq te ndjeshem jeni ju?

 • Krenar qe jam shqiptar

  Krenar qe jam shqiptar

  Mese fa

  Te kesh turp qe je martuar me nacionalitet tjeter fare fliqur si nuk ke turp te martohesh me nacionalitet tjeter ke sa te duash meshkuj shqiptar po kshtu jeni ju te shqiperis tradhtare kombit shqiptar dhe as prinderit e tu nuk kan prit mire qe more gjerman fliqsire

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  Mese fa

  Nuk e di qofsha gabim po ky keli shum ironik zemer keq

 • Pink Sunset1

  Pink Sunset1

  Mese fa

  Shume te mire te dy qe do shqiptarin dyzet vjeq

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Qe don Shqipetarin dyzet vjeq? Paske pi I qik o zemer?

 • Baby Nefeli

  Baby Nefeli

  Mese fa

  Kanali per femije Baby Nefeli
  Lojra dhe keng per femije

 • Fatjone Shala

  Fatjone Shala

  Mese fa

  Po

 • Zeni Zylyftari

  Zeni Zylyftari

  Mese fa

  Bukure suksese ne jete paci

 • stamatis nasis

  stamatis nasis

  Mese fa

  Bravoooo ca fati pate moj vajze shum cuni I mir fati I madh

 • Arsen Kojtari

  Arsen Kojtari

  Mese fa

  Nga tepelena tha ahahaha

 • Zina Zefi

  Zina Zefi

  Mese fa

  Jet te Lumtur Enchi🌟🌟

 • Ajsi ajsi

  Ajsi ajsi

  Mese fa

  Keli kokpordha shiko ate debilen qe ke nshpi

 • pranvera mustafaraj

  pranvera mustafaraj

  Mese fa

  Po keto moh u bene te gjitha vligere dhe prezantusit qe skane me cfare te bej e emisjonin dhe maron keta te ftuar po njerzit kane me teper halle ne jeten ecperditshme se kjo

 • Kri 99

  Kri 99

  Mese fa

  Ju dhente ZOTI vec shendet e dashuri me njeri tjetrin ❤❤

 • Regi Meta

  Regi Meta

  Mese fa

  😍😍😍😍😍

 • Kunrije Hasani

  Kunrije Hasani

  Mese fa

  Jeni shum te mir te dy,shpresoj ce te jeni bashke gjithmon👍

 • SILVER43562

  SILVER43562

  Mese fa

  Uenxhi ke nevoje per tela dhembesh ( merre si keshill)

  • UENXHI KAPRI

   UENXHI KAPRI

   Mese fa

   Faleminderit e kam menduar por kam vendosur qe nuk do vendos pasi mendoj se edhe defektet pra dhembet krijojne natyren time moskokcarese dhe me bejne mua të vecante Faleminderit për keshillen Të përqafoj

 • Elma. Sulejnani

  Elma. Sulejnani

  Mese fa

  Btavooooooo ju lumt te dyve edhe burrit qe ka arrrit me mesuar gjuhen shqipe

 • Anita

  Anita

  Mese fa

  Shume e thjeshte

 • MsTironce

  MsTironce

  Mese fa

  Shume e kendshme Uenxhi dhe flet shume bukur. Urime ty dhe te fejuarit!!! 💝

 • Rosa 444

  Rosa 444

  Mese fa

  Sa ziliqar jeni.po cju duhet ju ca ben kjo vajz.cdo gje qe ben e ben per veten e saj doni e shikoni zdoni nuk e shikoni.dhe keta gazetarey me duket sikur u tallen.cdo njeri ka mendimin e vet mua kjo vajz me pelqen dikujt jo ateher kaloeni mos e shikoni.mentaliteti shqiptar i prapambetur

  • Fabian Dana

   Fabian Dana

   Mese fa

   Nqs e ben per veten e saj ska pse e ben publike, perderisa i ben publike keto video i ben per interes, dhe me interesin krijon kopertin te bukur, njeri si gjithe te tjeret eshte. Nuk eshte as e para as e fundit ato qe ben kjo, i kemi ber para 20 vjetesh dhe spo ja servirim njeriu dhe as ankohemi, nuk ka ndonjegje interesante kur tregon vetem gjera qe per te dhe njerzit jane te bukura, ka ndonje njeri qe tregon dhe te keqijat e tij jo, po nuk tregove te dyja anet e vetes ateher nuk je vetvetja ...

 • Ramize Hoxha

  Ramize Hoxha

  Mese fa

  Gazetare me kote si kjo bora nuka pare eshte kote fare

 • Anna Dalia

  Anna Dalia

  Mese fa

  Une jetoj qe 20 vite ne Gjermani, vajzat shqipetare ketu kur i mbaronte viza dhe do i kthenin ne Shqiperi lidheshin e martoheshin me Gjermane te mbaruar fare. Ia kalojne per bukuri, iu bejne punet e hysmet, Gjermanet i cojne te firmosin ne avokat per te mos u bere pjese e pasurive te tyre, se sjane idjota jo.

  • Stop TheBullshit

   Stop TheBullshit

   Mese fa

   @Anna Dalia nivelin e diskutimit e pershtas me ata qe kam perball, se po ta ngrej pak nivelin kam frik se s'me kupton zonja azilante, megjithate jam dakort tek pjesa qe thua per vajzat shqiptare ne gjermani dhe kete tipen konkretisht.

  • Anna Dalia

   Anna Dalia

   Mese fa

   @Do Do logjika te thote qe perderisa nuk i kam marre nga nje Gjerman sdo komentoja apo jo ?

  • Anna Dalia

   Anna Dalia

   Mese fa

   Mos beni sikur nuk i dini historite e shqiperise, vajzat qe jane martuar per letra. Edhe djemte biles por ne numer me te vogel. se nuk ua varin gjermanet. I dime te gjitha.. Kte vajzen se njoh por pak si bishtperdredhur me duket, thjesht nje pershtypje.

  • Anna Dalia

   Anna Dalia

   Mese fa

   @Stop TheBullshit Me duket se sia vlen te diskutoj me ty, se te mungon niveli i diskutimit.

  • Anna Dalia

   Anna Dalia

   Mese fa

   @Do Do Une kam ikur me studime, kam pritur 5 vite ne shqiperi per te ardhur ketu se skishte shance ne 2001 dhe i kam bere vet letrat Gjermane, shyqyr zotit nuk pata nevoje me u martu me Gjerman, kam shume peshtire nga gjeste te ulta, sidomos nga femrat. Njoh familje azilanash qe sot punojne ne firma prestigjoze, nuk eshte turp te ikesh si azilat. Turp eshte te flesh me nje gjerman per letra ky eshte thelbi i diskutimit.

 • Drita Celaj

  Drita Celaj

  Mese fa

  Po pse duhet dhe djemte e Shqiperine te kopjon si ka bere Stephani mor z.moderatore gjithsecili Ben jeten si don dhe mos kopjon

 • Kadrije

  Kadrije

  Mese fa

  Shumë urime U trashegofshi me shumë pasardhes të hallallit dhe të hajrit Uenxhi & stefan

 • Mbaresa Haxhiu

  Mbaresa Haxhiu

  Mese fa

  Uenxhi te uroj jete te lumtur gjith jeten.je nje femer e fort dhe buzeqeshja jote qe te karakterizon

 • Kadrije

  Kadrije

  Mese fa

  Përse të ankoheni per gruan e Albin Kurtit nuk e kuptoj Gruaja e Albin kurtit nje zonje e vertete ka lene norvegjinē dhe jeton ne Kosovë

  • Kadrije

   Kadrije

   Mese fa

   Norvegjeze gruaja e Albin Kurtin por per nga Aparenca duket shqipetare

 • Nertila Basha

  Nertila Basha

  Mese fa

  😍😍👏👏🙏🙏

 • Gzim Rakipi

  Gzim Rakipi

  Mese fa

  Turp moj pise anuk pat bura Shiptar.po ti vetem eke mar per interes gjermanin.po mos mendo te gjaten se edhe Gjermani dot te lene nje dit.cfar ardhmerie u jep vajzava qera qe te martohen me te huaj.turp te qoft moj pise .eke mbaru krejt familjen tande per ni bur pise ,turp cfar vajzash risim qe te na bajn fmij Gjerman

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  Mese fa

  Sa e Mir qe je ❤️⭐🇦🇱💖💖💖🍹👋👋👋👋👋

 • Vasili Metaj

  Vasili Metaj

  Mese fa

  Uuuu sa ironik ky Oso Kuka!

 • Irini Messini

  Irini Messini

  Mese fa

  Ca pyetje idiote me si flejtet bashk apoo m vete

 • Naim neja

  Naim neja

  Mese fa

  Mo spo dini qysh mu budallaku po merrni edhe prej Evropes , Evropa Kosoves ja ka pru shpirtin te fyty bashk me Serbine ,prej kurshit serbet ma te mire , po ma te mires se suedezt ashtu Thane.

 • Naim neja

  Naim neja

  Mese fa

  Kta vin veq me prish edhe ata qka ka mbete e rregullume dhe ktu ska asgje, O prish dynjaja kta sjan si ne sa do qe te deshirojne , jan radikalista une vajzen teme kti kurr sja kisha dhane kurr. Edhe po te mbetej ashtu e pa martuar.Thjesht eshte nje reklam e keqe se neve na mbyuten radikalistat ne Suedi se di per vene tjera ktu ska jete noirmale bash hiq.

  • Naim neja

   Naim neja

   Mese fa

   @Eni Enojaaaaa skam hiq sguxon me menu hiq per ate pune

  • Eni Eno

   Eni Eno

   Mese fa

   @Naim neja fli edhe 4 ore te tjera jepja vajzen ndonje serbi

  • Naim neja

   Naim neja

   Mese fa

   @Eni Eno qe po te tregoj une sa flej 4 ore ose ma pak dmth rregullimi shtetrore eshte ne favor te ketyre q e i rrembejne vajzat e i mbajne si aksesore e vete qkerdhehen mashkull me mashkull , vajza mbete e filtrume eshte si mburoj per ate pis.

  • Eni Eno

   Eni Eno

   Mese fa

   Fli gjum fli

 • Berlina Kalemaj

  Berlina Kalemaj

  Mese fa

  Shume emision I bukur, plot emocione
  Congratulations too both of you Uenxhi and Stephan Wishing you health and happiness

 • Jenny

  Jenny

  Mese fa

  Gazetar idiota ca pyetjesh nonsense bejn 😒 si kan flejtur të ndar a jo 😂😂 ne ca viti jetojm akoma ? 🤷🏻‍♀️

 • f g

  f g

  Mese fa

  O zot pse komente negative 🤦🏼‍♀️
  Te uroj me te mirat
  Me vjen keq sa close-minded jemi 😞

 • Adriana Cuku

  Adriana Cuku

  Mese fa

  Sa e mira,sa e thjeshta,dhe sa shume shkoni si qifte me Stéphanie klb

 • Shpresa Kotini

  Shpresa Kotini

  Mese fa

  Te lumtur gjithe jeten ! Bekime!

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  Mese fa

  Uenxhi dhe birri im ketu ne usa 🇺🇸 eshte menagjer ne diller (lokal makinash likzoze) dhe ka fitime tmira po me vjen mir Qe ju jeni kaq larg me te gjitha dhe bravo 👏🏻 per libren

  • A. R.

   A. R.

   Mese fa

   Mos e flliq djalin tend me kte fundrrine, kto vetem presin te dalin nga shqiperia dhe cdo cop mishi eshte i mire per ata.

 • Alketa Keta

  Alketa Keta

  Mese fa

  shume e embel e thjeshte dhe inteligjente respekte e dashur

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  Mese fa

  Valla bravo te qoft sepse je femer e kompletua me te gjitha dhe she e faarur nga askush je fer shum e menqur shum me pelqen nga vlogeret shqiptare shum dhe perse jo e meriton nja djel siq e ke sot stefanin kur e sod rri me te dhe sfeani di te flas shqip boll mir bravo engji kaq e re je perfekt

 • Alketa Keta

  Alketa Keta

  Mese fa

  sa palle mund te jesh ti mor gazetar

 • Bby_ina

  Bby_ina

  Mese fa

  Bravo uenxh spr cuteeee girl😍🐼

 • Mirlinda Guraziu

  Mirlinda Guraziu

  Mese fa

  Zoti ju bekoft dyve ishalla zoti ju run ishalla zoti ju bane me ni familje te buk ishalla jene deri ne vdekje jeni bashk 🤲👨‍👩‍👧

 • Kleodiana Hysi

  Kleodiana Hysi

  Mese fa

  I Mer te dyja shtetesit ne gjermani NUK ta mohojn shtetesit e origjines deri Tani me shkrive me te qeshur pse e prishe mo burr sido urime te gjitheve

  • Ikra

   Ikra

   Mese fa

   @liv33vilEh plas moj zemër! Katër fëmijë jam duke ja rritë Gjermanisë, sejcili më i zoti se tjetri. Do ndërtojnë dhe mirëmbajnë me taksat e tyre Gjermaninë në vend që ta ndërtojnë Atdheun e tyre. Djali i rri erdhi babai im këtu, punoj 47 vjet hiç pa ndal, vajze e re erdha edhe unë, e njëjta gjë. Tash historia vazhdon me nipat e mbesat!

  • Kleodiana Hysi

   Kleodiana Hysi

   Mese fa

   @Doro Saraj U ben Koh QE NUK jetoj me ne gjermani per te pasur dekumentat ka qen stresante por kohet e fundit po mendojm te rikthehemi po NUK i dinim gjith keto ndryshime NUK esht me interesante faleminderit per informazioni n 💪🏻💪🏻💪🏻🤗👋

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   @Ikra e njejta histori po ndodh edhe ne shqiperi lindja e femijeve negative, rinija qe largohen jasht me shumice dhe martohen jasht dhe asimilohen. Prandaj shteti shqiptare don te importoj njerez nga vende shume te varfera si bangladeshi, Pakistani dhe vende te afrikes.

  • Ikra

   Ikra

   Mese fa

   @liv33vil O nuk i njeh ti Gjermanët. Tash 30 vite jam ktu. I urrejnë sa ska më por nuk dijnë çka tju bëjnë. Pastaj i kanë puntor që nuk kërkojnë të paguhen shumë. Plus popullata gjermane është shumë e vjetër se kta nuk lindin shumë fëmijë. Patjetër e ka të marrë nga jashtë të rrijë që lindin sepse pas 50 viteve ktu do të kishte gati vetëm pensionistë.

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   @Ikra te ishin germanet shumica nazis ashtu siq thua ti nuk do ishte mbush gjermania plot e per plot me lloj lloj rracash nga bota e trete qe nuk lejne gje te keqe pa bere ne gjermani dhe prap nuk I largon askush. Te pakten jeni pak mirnjohes dhe jo ti quani direk nazista

 • Maida fan ❣️

  Maida fan ❣️

  Mese fa

  Je shume e mire Uenxhi 🥰❤️

 • Afrrdita Kello

  Afrrdita Kello

  Mese fa

  Kjo vajze meriton shume te gjithe qe flasim Kane Aset se nuk te arrije dot ne jete nuk na duan te gjithe ty te te vere jeta e shtuar me te mirra ❤❤💕😘

 • Linda Kurtaj

  Linda Kurtaj

  Mese fa

  Zoti ju bekoft se paske dit me zgjedh shum djal i mir koka dyt te sinqert te bukur
  🥰😍👸🏻🤴🏻🥰😍❤️💍❤️🥰😍

 • Linda Kurtaj

  Linda Kurtaj

  Mese fa

  Shum e sinqert Goc per mashahllah 😍🥰😍👏

 • Linda Kurtaj

  Linda Kurtaj

  Mese fa

  Qofshi te Lumtur 👸🏻🤴🏻🧿🎉👍👏🍹☕️☀️👋🏼🥰😍🥳

 • Blerina Alluu

  Blerina Alluu

  Mese fa

  Uenxhi je super vajz🥰🥰

 • Marsela Binaj

  Marsela Binaj

  Mese fa

  Uenxhi du bist ein Schatz!🥰🥰❤

 • Eliona

  Eliona

  Mese fa

  Je shum e mire dhe e zgjuar @uenxhi ❤

 • DS 77

  DS 77

  Mese fa

  Shum buker 🤲🏻👍👍

 • Lifestyle By ILDA

  Lifestyle By ILDA

  Mese fa

  Uenxhi bukuroshja komplimente per gjithcka zemer!
  Zoti ta befte mbare ne cdo drejtim te jetes! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • vioo_iii

  vioo_iii

  Mese fa

  Sa mire qe flej shqip 😍 cift shume I lezecem..., ❤️

 • Sonila

  Sonila

  Mese fa

  Uenxhi zemer je. Shkelqen 🌟

 • Katerina Duraj

  Katerina Duraj

  Mese fa

  Uenxhi je shum e mire

 • Nula Dervishi

  Nula Dervishi

  Mese fa

  Unxhi 💖💖🌟🌟🌟🌟🧿 💐🌹🥀

 • Kristina Ndokaj

  Kristina Ndokaj

  Mese fa

  Keli shume pordhaman ne kete rast

 • Vasia Sterjo

  Vasia Sterjo

  Mese fa

  Bravo për të gjitha që i ke arritur vetë me vështirësi suksese dhe qofshi të lumtur me Stefanin 😍❤👏🙏

 • Mirlinda Berisha

  Mirlinda Berisha

  2 mesi fa

  Sa e embel Qe je, te adhuroj Shum Uenxhi😍 dhe ta deshiroj Lumturin e gjith botes me Stefanin bashk 🥂💫🍀🍀🍀

 • Vjollca Berisha

  Vjollca Berisha

  2 mesi fa

  bravo Uenxhi te lumt per arritjet tuaja e sa per komentet negative as veshin mos ja ver ke arrit hallall te qoft se edhe Stefani eshte puka e djalit urime e qofshi te lumtur gjithe jeten 🤝🥂👑👑

  • Vjollca Berisha

   Vjollca Berisha

   Mese fa

   @liv33vil Ndegjoje intervisten qfar thot Uenxhi pastaj shkruj

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Cilet komente negative e ke fjalen se te gjthe komentet qe po lexoj Jane pozitive? Apo ne njemije komente qe behen shkoni dhe kapeni me te vetmin koment negativ?

 • UENXHI KAPRI

  UENXHI KAPRI

  2 mesi fa

  Faleminderit te gjitheve per komentet pozitive. Faleminderit edhe ju per kritikat. Une u mundova te isha sa Më e thjeshte dhe e sinqerte. Kush e ka pelqyer e falenderoj. SKush nuk e ka pelqyer është gjithashtu okay sepse jo te gjithe duhet te Më pelqejne patjeter. Mendimi dhe pelqimi është I lire. Ju falenderoj

  • Star Tv

   Star Tv

   Mese fa

   @Xhulia Rama Dëshironi të informohemi rreth botes se famës modës dhe ngjarjet me të rëndësishme kulturore , në jemi kanali me i ri ne You Tube na ndiqni për më shumë ! Na mbështesni që të vashdojm sëbashku këtë rrugëtim.

  • Star Tv

   Star Tv

   Mese fa

   Dëshironi të informohemi rreth botes se famës modës dhe ngjarjet me të rëndësishme kulturore , në jemi kanali me i ri ne You Tube na ndiqni për më shumë ! Na mbështesni që të vashdojm sëbashku këtë rrugëtim.

  • Star Tv

   Star Tv

   Mese fa

   Dëshironi të informohemi rreth botes se famës modës dhe ngjarjet me të rëndësishme kulturore , në jemi kanali me i ri ne You Tube na ndiqni për më shumë ! Na mbështesni që të vashdojm sëbashku këtë rrugëtim.

  • Merita Ndokaj

   Merita Ndokaj

   Mese fa

   Ghmjkio.,,m, gvhvdhob fkhjvraerfiheibjdeafighwarfbvgzwdaf8udwfahuwdachjdsJkbdsbjpoinkogfbdknobgfdok vnsffflfgojhdkbhufsfgrmksgtr @Ferdinand Shqiptari vhjkjhuvzliughjmvhhk,

  • Marigona Ylli

   Marigona Ylli

   Mese fa

   Rrespekt per' Engjin e Stefanin jeni te dyt super mos i nedegjo keta qe skan deshir te shofin lumturin Njerzore dashurija snjef kob a kombsi leri te pa shpirtit keta horra qe irrafin grat e tyre sikur pron ti kishin vetm per kuzhin i ban grun shqiptari tjetr sdin edhe ti shesin vajzat per serrbet qe ku jan ardh keta horra' te gjith shiqyr qe sjan se tishin kan krejt ishin met pa grae horrat me edhun i bajn grat turp letju vije ketyre qe te kritikojn ma isjellshum e i kulturum esht ky Stefani se do horra 🐃🦍?!!? mis i degjo se keta sillen keq me grat e femnat e tyre tash duroni kur tejau marrin vajzat tjerat fe super bravo i gji ❣🤲☝️🙏 te Rujt Zoti ty me gjith Stefanin 🌹🌹Amin 🇦🇱🇩🇪👌👍👏

 • Alejna Redzepi

  Alejna Redzepi

  2 mesi fa

  Ncnncncncncncn qfar moderatorii kyy kishe po ben.dike te qeshii ska.lidhje fare ky hiqeni

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   Meso te shkruash shqip pastaj kerko heqjen nga puna te dikujt qe ka gjithe jeten e tij qe punon ne televizor

 • Ylbere Asllani

  Ylbere Asllani

  2 mesi fa

  Ky Gazetari mashkull shume injorues,bravo uenxhi shune e zgjuar je 💡💪🏼

 • Ervana Satka

  Ervana Satka

  2 mesi fa

  Haha 😍😍

 • enia A❤E

  enia A❤E

  2 mesi fa

  Uenxhi🥰🥰lum nena me baben qe te ka👏😘🤩🤩(sa gjysma jote te ken vullnet dhe kurajo per jeten disa njerez qe i rendojn tokes kot)

 • Oltjana Maca

  Oltjana Maca

  2 mesi fa

  Uenxhi je vajze shume e mencuar dhe me kembe ne toke!

 • Arjeta Bushaj

  Arjeta Bushaj

  2 mesi fa

  Kjo vajza ka arritur shume ne jeten e saj, eshte e shkolluar dhe mban familjen ju qe lini komente pa lidhje pyes veten ckeni bere deri tani ?? Popull xheloz shume jemi.Behuni pozitive njerez se nje jete keni!

  • Fabian Dana

   Fabian Dana

   Mese fa

   @Emanuela RiEm tregon realitetin? Pse mendoni se nuk dime realitetin? Cfare talenti ka qe te jete njeri per tu marr shembull? Se per familjet tona secili eshte i mire po anen e keqe e reklamon njeri?

  • Hej Hej

   Hej Hej

   Mese fa

   @CARPEDIA UK pse I ke mbajt pishtarin ti???

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   @Emanuela RiEm Nga pikpamja qe e thua ti ke plotesisht te drejt, por problemi eshte qe thenje te tilla "bej qfare te kesh qejf, mos pyet per njeri" Jane shume gjenerale dhe mund te abuzohen lehtesish nga njerez me qellim negative. Por nejse, nga pikpamja qe thua ti jam shume dakort me ty.

  • Emanuela RiEm

   Emanuela RiEm

   Mese fa

   @liv33vil po nese bashkeshortit tim i teket te me tradhetoj une skam se ca ti bej por me vetedije nrm qe sdo e lejoja nje gje te till dhe kjo ska lidhje me kte qe ke kapur ti. Kur them njerzit te bejne cfare te duan nuk e kam kaq ceket mhb po e kam fjalen te bejne zgjedhjet e tyre ne jete. per vite me rradhe mami im ka dashur qe te behem infermiere dhe une une vazhdoj te kem frike ti bej dikujt nje gjelpere,prindrit e mi me kan lene te zgjedh ate qe dua dhe tani jam super ktu ku jam.se kam fjalen ashtu si e ke marr ti se ndoshta dikush ka qef te lendoj njerez dhe kjo sesht normale.sme pelqen te merrem me jeten e dikujt ashtu sikurse sesht normale qe te merren me jeten time,kte kam dashur te them edhe me komentim tim ndoshta jam une gabim ose jam njeri pozitiv se dij ama zgjedh ose ta mbeshtes dike ose te mos flas fare sepse ashtu si merzitem une nese dikush me thote dicka qe sme pelqen ashtu mendoj merzitet kjo vajz apo cdo kush tjeter.

  • liv33vil

   liv33vil

   Mese fa

   @Emanuela RiEm burrin tend a do e lejoje te beje qfare ti doje qefi? Po sikur ai te kishte qef te kishte dashnore, do e lejoje ti? Prandaj jo gjithmone te besh "qfare te te doje qefi" eshte zgjedhje e duhur dhe inteligjente. Per qef timin une do haja embelsira dit e nat por nuk mendoj qe eshte zgjedhje inteligjente te bej ate gje, si thua?

 • CARPEDIA UK

  CARPEDIA UK

  2 mesi fa

  Me ne fund e gjeti nje te lodhur gjerman per letra.

  • Ela 1987

   Ela 1987

   Mese fa

   @Krenar qe jam shqiptar shko moj budallaqe qe sje tjeter ti….. un thjesht nuk jam rraciste si puna jote… un jetoj jeten time Dhe leje te tjeret te bejn jeten e tyre ashtu sic ju vjen dhe pelqen…(ajo qe ben ti esht turp)

  • Ela 1987

   Ela 1987

   Mese fa

   Kina*

  • klinton bekaj

   klinton bekaj

   Mese fa

   @Lena Malgerta 🕊🕊🕊):🖐🙏🙇se jan ne komente se meken afer njera tjetres pale cka kish ndodh mfalni po ju nguci pak se cdo ni i ka mendimet e veta kshtu qe larg♥jan pa zarar klm💐

  • Lifestyle By ILDA

   Lifestyle By ILDA

   Mese fa

   @Krenar qe jam shqiptar ti pike se pari e ke marre passaporten Gjermane dhe ke heq dore nga passaporta Shqiptare sepse Gjermania nje nacionalitet lejon????!!! Ngaj qe mos shit mend kot kur ske. Une per vete jam martu me burre 100% Tirons ndaj qe mos bej derr derr kot ti patrioti i madhe qe jeton ne Gjermani. Kur je kaq patriot pse nuk jeton ne Shwiperi por mshet mend vetem me te diturin e gjuhes. Turp eshte per disa specie si puna jote! Hajd tung!

  • Krenar qe jam shqiptar

   Krenar qe jam shqiptar

   Mese fa

   @Lifestyle By ILDA ma mir trap se sa tradhtare qe merni nacionalitete tjera bre fare fliqur pfuh

 • Pundore

  Pundore

  2 mesi fa

  Uenxhi super vajze💛⭐️💕❤️🥰😘💞💞💞

 • nicola nik

  nicola nik

  2 mesi fa

  Kjoshi gjith mon te lumtur sikur ini sot me stefanin 👑👑💙❤️⭐️⭐️🌹🥂👍👏

 • Mikaela

  Mikaela

  2 mesi fa

  He me he vajtet jashtetit juve edhe u perbus bota aman aman se na shkrit jemi lindur jashtetit edhe nuk bejm kshu aman se u keputet

  • Emanuela RiEm

   Emanuela RiEm

   Mese fa

   @Mikaela dikush ti sqaroj qe jete personale eshte edhe te shkruash neper komente qe ke lindur jashte “ne greqi”,dhe te thuash qe ke mbaruar per farmaci edhe qe jeton jashte dhe ke burr anglez e kuptoj qe duhet te kesh probleme me gjuhen shqipe eshte normale per dike si ti”qe ka lindur ne greqi dhe eshte greke” por e dashur edhe kjo qe po ben ti ktu eshte jete personale dhe je e fundit nga tgjithe kto komentues qe duhet te thuash sme plq kto video ku ndajne jeten personale like wttt* no sens 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Mikaela

   Mikaela

   Mese fa

   Do Do e kam nivelin tamam un por kur shikoj kto video me jet personale nuk me pelqen fare sepse te gjith kemi jet personale edhe jo ta nxjerim atje edhe te paguhemi bol

  • Mikaela

   Mikaela

   Mese fa

   Emanuela RiEm jam greke edhe jetoj ne greqi burrin e kam anglez edhe Jan shum krenare per kte gje por nuk dal ta theras me per bote ajde mirupafshim

  • Do Do

   Do Do

   Mese fa

   @Mikaela Ti e sigurte nuk ke lindur jasht shtetit 1- Komentin ne fillim e shkrujte fils sic flitet gjuha ne perditshmeri ne Shqiperi dhe ne momentin qe more replay ne komente fillove te beje naj gabim drejtshkrimor sikur nuk si ta flasesh dhe shkruash qart 2- Nje femer qe ka mbaruar shkollen per farmaci si ne Shqiperi si ne Angli apo kudo tjeter ka nje nivel tjeter kulture, komunikimi dhe horizonte me te hapur jo paragjykues 😉

  • Emanuela RiEm

   Emanuela RiEm

   Mese fa

   @Mikaela e shef sa kollaj eshte te flasesh per tjetrin pra pa menduar a ndikohen a jo.ke shkruar del e na tregon ne aty pale ca ka bere nderkoh nga 3 fjali qe ke thene kemi marr vesh ku je lindur, ku jeton,me ke je martuar dhe sa shkolle ke bere e shef pra qe sesht faji saj qe do te ndaj me njerzit se ca ben,per aq kohe sa ajo nuk ofendon ose merzit dike per mendimin time eshte super ne rregull.dhe me kaq besoj kemi komentuar boll.haha gjithe te mirat pac fat 🙃

 • Albania

  Albania

  2 mesi fa

  Shume e mire Uenxhi🌹
  Ca jane keto prezantues te lodhur o Zot si te dehur 😬

  • Jonilda Miha

   Jonilda Miha

   Mese fa

   Hahahahaha

  • Diletta Bellini

   Diletta Bellini

   Mese fa

   Hahahahahahahahhahahaha fiksss

  • Zana 83

   Zana 83

   Mese fa

   Aahahhahhahah fiks sikur i kan detyruar te bejn intervisten

  • Sonila

   Sonila

   Mese fa

   Pooo ashtu duken 😂😂😂😂😂😂

  • Sonila

   Sonila

   Mese fa

   @Enxhi16 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Dritan Reci

  Dritan Reci

  2 mesi fa

  Uenxhi je yll .e edukuar e embel e qeshur dhe e sjellshme. Por ky gazetari jo sjellje tmir,si respekton te ftuarit fare,kam par edhe ca intervista tjera.Mos i ironizoni te ftuarit se i veni ne siklet.