Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Pubblicato il 16 lug 2021
visualizzazioni 1 770 454
585

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

MB Music
Commenti  
 • Ervis Myqelefi

  Ervis Myqelefi

  20 giorni fa

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  • Majlinda Sulaj

   Majlinda Sulaj

   2 giorni fa

   Hahahaha bukur

  • Joel Ajasllari

   Joel Ajasllari

   11 giorni fa

   11111111111111111

  • te dua shpirt

   te dua shpirt

   12 giorni fa

   super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

  • te dua shpirt

   te dua shpirt

   12 giorni fa

   super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

  • F. SADJA

   F. SADJA

   16 giorni fa

   😂

 • Ervin

  Ervin

  4 ore fa

  Na kenaqet shpirtin neper rruget e Bostonit me kete super kenge. Super yje te dy 😍😍😍

 • Kelmend Hoxha

  Kelmend Hoxha

  5 ore fa

  🤗

 • Don Fernando

  Don Fernando

  7 ore fa

  Me vje me komentu sa her qe e nigjoj po kom hall se me marrin oer budalla 😂😂😂 Super kong... Super kongtar te dy.... Anila Mimani koha kur corona ishte birre e jo virus 👍😎🙋‍♂️

 • Lia

  Lia

  7 ore fa

  Πολύ μου αρέσει

 • Emiliano Starova

  Emiliano Starova

  12 ore fa

  Me kishte munguar nje keng si kjo super bravo

 • Emira Emira

  Emira Emira

  Giorno fa

  A t’ka marr malli ?

 • Neron Gashi

  Neron Gashi

  Giorno fa

  perfekt

 • Perparim Zere

  Perparim Zere

  Giorno fa

  Anila je fantastike nje ze te embel

 • Bardha Hamzaj

  Bardha Hamzaj

  Giorno fa

  Superrrr🤩🤩🥰🥰

 • Tina Bonheur

  Tina Bonheur

  2 giorni fa

  Shum kenge e bukur.👏💐💐

 • Bledi Lamja

  Bledi Lamja

  2 giorni fa

  Gabimet paguhen shtrejt ☝️😭 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit 🍻🤫🤬🔥🤗

 • Madona

  Madona

  2 giorni fa

  🥰🥰

 • Noku Kasneci

  Noku Kasneci

  2 giorni fa

  Super

 • Bujar Cullhai

  Bujar Cullhai

  2 giorni fa

  Te mrekullushem ❤🖤🇦🇱

 • Mirela Cenkolli

  Mirela Cenkolli

  3 giorni fa

  Zerin .me te bukur ke je fantastik cdo keng çe gendon je ze shum i ,embel bravo!!!

 • Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)

  Kuzhina e Ferides (Ferides Kitchen)

  3 giorni fa

  Anila je perfecte zemer ske nevoje te ekspozosh trupin por me zerin tend te ben per vete kjo eshte artiste gjithashtu Altin suksese

 • Myseret Bregaj

  Myseret Bregaj

  4 giorni fa

  Shum bukur

 • albaner buli

  albaner buli

  4 giorni fa

  Hajdeeeeee jashaaa

 • Luca Zlatar

  Luca Zlatar

  4 giorni fa

  Vallaj mu per ty mkalli mkalli

 • Everything Zone

  Everything Zone

  5 giorni fa

  Sektor rinia ndurres brravo na ngjallet pak me ket keng

 • Vera Laja

  Vera Laja

  5 giorni fa

  Zera te mrekulleshem te dy embelsir jan te dy⭐⭐

 • Klanthi Zotaj

  Klanthi Zotaj

  5 giorni fa

  Bravo

 • Suada Sejdini

  Suada Sejdini

  5 giorni fa

  Bombe kjo kenge 👏👏👏👏

 • Anila Gega

  Anila Gega

  5 giorni fa

  Anila,kenget e tua me kan ber te dashurohem me burrin tim dikur 🥰 edhe tani qe te degjojm na rreh zemra si ateher...faleminderit 😍💋

 • Leda Collaku

  Leda Collaku

  5 giorni fa

  Shume kenge e bukur bravo Anila dhe Altini👏👏👏👏suksese te metejshme na kenaqet

 • Nojzy OTR

  Nojzy OTR

  6 giorni fa

  Yje te dy

 • Anida Kumani

  Anida Kumani

  6 giorni fa

  Süpersin

 • Olsi Halili

  Olsi Halili

  6 giorni fa

  Olsi

 • Olsi Halili

  Olsi Halili

  6 giorni fa

  Pwrsh

 • david lamcja

  david lamcja

  7 giorni fa

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 • Irena Musai

  Irena Musai

  7 giorni fa

  Fantastic 😍😍

 • Andi Armando

  Andi Armando

  7 giorni fa

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34

  kilicberkcan 34

  7 giorni fa

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  8 giorni fa

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri

  Ina Bukri

  8 giorni fa

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura

  iris gjura

  8 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=mJb1mOpjzcI

 • Marinela Mehmeti

  Marinela Mehmeti

  8 giorni fa

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  9 giorni fa

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI

  Roze SINANI

  9 giorni fa

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj

  luljeta Kolaj

  9 giorni fa

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  9 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj

  Lejla Mahmutaj

  9 giorni fa

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari

  Armand Demollari

  10 giorni fa

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  • MB Music

   MB Music

   9 giorni fa

   Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono

  Aurora Di Bono

  10 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto

  roberto

  10 giorni fa

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m

  sandra m

  10 giorni fa

  please text anybody? ❤

  • sandra m

   sandra m

   10 giorni fa

   text of the song

 • Gigi Ciprian

  Gigi Ciprian

  10 giorni fa

  Talent

 • Zecrom Yt

  Zecrom Yt

  11 giorni fa

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta

  Nertila Sheta

  11 giorni fa

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta

  Nertila Sheta

  11 giorni fa

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku

  lorenc caku

  11 giorni fa

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris

  zafiris zafiris

  11 giorni fa

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri

  Anisa Geri

  11 giorni fa

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️
  Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa

  Brunilda Tefa

  11 giorni fa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi

  Florenc Hodi

  11 giorni fa

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu

  lu lu

  11 giorni fa

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim

  anonim

  11 giorni fa

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku

  Arsen Stojku

  11 giorni fa

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l

  ami l

  11 giorni fa

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l

  ami l

  11 giorni fa

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari

  Monica Kojtari

  11 giorni fa

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja

  shpresa Odei Dahen Kamil konja

  12 giorni fa

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj

  Juljana Metaj

  12 giorni fa

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo

  Ejona kajo

  12 giorni fa

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla

  Dj Nikolla

  12 giorni fa

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  12 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  12 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku

  Kledi Uku

  12 giorni fa

  😢😢

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  12 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj

  Lira Shabaj

  13 giorni fa

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana

  Denisa Dhana

  13 giorni fa

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...."
  Bravooooooooooooooooo

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   12 giorni fa

   Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj

  Riklejda Mecaj

  13 giorni fa

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni

  Ani Eni

  13 giorni fa

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama

  floreta hakrama

  13 giorni fa

  Super 👏👏

 • arlinda nasto

  arlinda nasto

  13 giorni fa

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura

  Ilda Gjura

  13 giorni fa

  Ckemi

 • Ilda Gjura

  Ilda Gjura

  13 giorni fa

  Hahahah

 • cleast 67

  cleast 67

  13 giorni fa

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE

  OJ NUBE

  13 giorni fa

  Super

 • Liza Gjoni

  Liza Gjoni

  13 giorni fa

  Iyiu

 • alketa gjata

  alketa gjata

  13 giorni fa

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  13 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda

  Erinda Poda

  14 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore

  Ela Vlore

  14 giorni fa

  Super keng 💖

  • koiun dwrru

   koiun dwrru

   13 giorni fa

   bukur

 • Ani Ani

  Ani Ani

  14 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati

  Majlinda Ferhati

  14 giorni fa

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo

  Nurie Thomo

  14 giorni fa

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli

  Danjela Barolli

  14 giorni fa

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire

  Jam Ilire

  14 giorni fa

  Muzik tallava

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  14 giorni fa

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici

  Emiona Bici

  14 giorni fa

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim.
  Zeri yt me mbush plot me emozione.

  • chding zuure

   chding zuure

   14 giorni fa

   Anila

 • Emanuela Mani

  Emanuela Mani

  14 giorni fa

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj

  Malvina Nazeraj

  14 giorni fa

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore

  Anjeza aliki alice siore

  14 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев

  Николай Гочев

  14 giorni fa

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka

  ARTI Zaka

  14 giorni fa

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji

  kristjana gjergji

  14 giorni fa

  Shume suksese
  Te dy jeni te mrekullushem
  Ju pershendes

 • Jesica Jesica

  Jesica Jesica

  14 giorni fa

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli

  Gea Toli

  14 giorni fa

  bukur