Ana Lleshi bën të qaj Mikelën, Albi le Alesjan, ajo shpërthen në lot- Përputhen Prime, 15 Janar 2022

Pubblicato il 14 gen 2022
visualizzazioni 953 028
0

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITload Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Intrattenimento

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Commenti: 1 698  
 • Ilir Krasniqi

  Ilir Krasniqi

  4 mesi fa

  Ana Lleshi je nje tmerr i vertet ✋🤝

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • Mario samu90

   Mario samu90

   3 mesi fa

   Ahahaha

  • Ahmeti Ahmeti

   Ahmeti Ahmeti

   3 mesi fa

   Jo mikela ikarre dy djem perputhen

 • Valdrin

  Valdrin

  4 mesi fa

  Në fillim ju kërkoj falje për mënyrën e të shprehurit, por kjo Ana kërkon ti shkërdhesh pragun e shtëpisë.

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • Lushi Memishi

   Lushi Memishi

   3 mesi fa

   E vertet ...a ka familje kjo plere ne se do kishte e sigurt qe do ta mohonim nji femer plere rrugace me te gjith kuptimin e fjale...ju lutem lezusve te kitij mesazgji te me falni ndjese per fjalet e perdorura por jane fjale me se te pershtateshme per anen pleren prostituren ndjese ndjese por jam shum e irituar me ate plere

  • Meri USA

   Meri USA

   3 mesi fa

   As mos kerko hic t'faluna, sepse Nje te vertet the hahaha

 • name surname

  name surname

  4 mesi fa

  Fjori je nje shpirt i bukur! Jetoje jeten e lire ashtu sic ti di & do, por te keshilloj te jesh me e rezervuar ne lidhje me djemte, jo te gjithe e meritojne ciltersine tende! Mos ki frike ti thuash djemve "Jo", ose "Nuk dua". Mos u ndje e detyruar te besh veprime qe si ndjen
  Vendose veten mbi te tjeret.

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • besa bese

   besa bese

   3 mesi fa

   Arjani eshte shume egoist qe per show deshiron ta mbaje Fiorin je studio Fiorin me mire se e njeh Nena nuk e njeh Olsa dhe Arjani qe e duan per klikime ne show. Fiori ka nevoje per tu qetesuar dhe Nena e saj po ben shume mire BORA thote qe ska ndodhur asnjehere me pare qe te largohet nje personazh e pastaj te kthehet Sa gjynah qe Bora e ka memorien me te shkurter se peshku Dori. E ka bere Ledjana, Sindi, Alvisa etj ... Prandaj ju bien klikimet sepse 2 genjeshtra si thoni njesoj

  • Tsq Mis

   Tsq Mis

   4 mesi fa

   Mikela mos bej mbrapsh por lufto per erjonin dhe mos e lere te ta marre ajo tjetra.

  • still_cold

   still_cold

   4 mesi fa

   Hahahhahahahhahah esht teater...ajo po e jeto aq te lire jeten me t dashurin jasht sa ska mo

 • elona lona

  elona lona

  4 mesi fa

  Ana ma shpife: ne fund te dites, ne nje forme apo ne nje tjeter , ngele duke i perdorur ne cdo fjali

  • marsi

   marsi

   3 mesi fa

   E ka nga fjalori i pasur qe ka.Lexon sh libra tjetra. 😂😂😂

  • Vlorada Vorfi

   Vlorada Vorfi

   4 mesi fa

   Se di ose po e prishin emisjonin Me Anen

  • Alberta Shuli

   Alberta Shuli

   4 mesi fa

   @cerebral assassin e ndjeu e tha do e ket fjal te re 🤣🤣

  • Perhajgare blabla

   Perhajgare blabla

   4 mesi fa

   Mikela nuk ka qene nga te preferuart e mia por, ishte shume e dobet kjo manuvra qe beri Ana vetem nqs ka qene dicka qe produksioni ja ka kerkuar; sidomos ai kercimi- shume dakort me ARJANIN kur komentoi per kercimin

 • Bani Nela

  Bani Nela

  4 mesi fa

  Ana mendoj se femra me e ulur .i duhet dhe 3 sezone tjera te arrish nivelin e femrave qe Jan ne studio per momentin

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • Sweet Onyx

   Sweet Onyx

   3 mesi fa

   Ana shume rrugace

  • Multi Dimension

   Multi Dimension

   3 mesi fa

   Anes dhe nje jete tjeter nuk I mjafton të arrij femrat e tjera! Ana eshte baxhell ne kete dhe ne universin paralel

  • Ornela Toska

   Ornela Toska

   3 mesi fa

   Esht skenar mos e lodh menjen aq shum lol 😂

  • Heini Müller

   Heini Müller

   4 mesi fa

   Kjo kurrê Ska emisjon qe ja ndryshon rruge prositut ishte dhe e tille do mbetet

 • ARDIT HOXHA

  ARDIT HOXHA

  4 mesi fa

  Ana lleshi je ni tmerr i vertet✌️

  • rrushe ❤❤te dua ty

   rrushe ❤❤te dua ty

   4 mesi fa

   @MARE flm ✌

  • MARE

   MARE

   4 mesi fa

   @rrushe ❤❤te dua ty 👍👍👍👍👏👏👏👏👏

  • Ergi Xhelili

   Ergi Xhelili

   4 mesi fa

   Ke te drejt

 • Bukri Sino

  Bukri Sino

  4 mesi fa

  E tha mir mami im c'taksirate kemi te shikojme dhe kete sezon Anen.... mbetesh 1 zhgarravine ti Ana ....jo Erjonin por as 1 Erjon ske me gjet ne jeten tende ti me ate mendje qe ke !!!!

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • Lindita Baftijari

   Lindita Baftijari

   3 mesi fa

   Kjo do shkoj me gjith do perfundoj nshtrat me gjith duke u cuar paracetamola dhe sdo jet me asnje bashk turp per kta djem qe po ia japin kte mundsi ksaj lloj vajze

  • eri albania

   eri albania

   4 mesi fa

   i lumte goja mamit,e paska parandjere kurse une me verte e besova ndryshimin🤔

  • naxhije salihu

   naxhije salihu

   4 mesi fa

   @Heini Müller shummmm nr 1ne shqipri. Dhe mendoj që ka deshir të bëhet me ni djal të kosoves qe me kry at pun dhe ne KS me flliq ks me pak fjal

 • EDI YT

  EDI YT

  4 mesi fa

  E vetmja fjori qe me dhimbset ktu shum njeri me zemer te mir zot ruje 😍❤❤❤

 • miranda shoshi

  miranda shoshi

  3 mesi fa

  Do doja shume qe ky Albi te ishte nje dit ne vendin e Arjanit ose edhe me larte, djale shume i sinqert e i menqur lum nana qka ka rrit👏🏻

  • Rimi Sollaku

   Rimi Sollaku

   3 mesi fa

 • Aurora Balidemaj

  Aurora Balidemaj

  4 mesi fa

  Fjori nje zemer 🤍shume e bukur ne shpirte dhe ne pamje ,, Je me e mira te uroje me zemer fat dhe dashuri ne jete ashtu siq te do zemra jote .

 • Flutura Krasniqi

  Flutura Krasniqi

  4 mesi fa

  Ana leshi keshtu beri dhe vitin e kalum e pa fytyr fare e tmerrshme

  • marsi

   marsi

   3 mesi fa

   Eshte thjesht nje dobice e keqe.

  • Ladimir Saliaj

   Ladimir Saliaj

   4 mesi fa

   Jo Aana Leshi Ana Lleshi😂po nga nji Ane e ke mire pse hyri prape ne perputhen 😉👍🏿

 • LIRDO Games

  LIRDO Games

  4 mesi fa

  Hajde olsa hajde ... Skenaret e tua bëjnë edhe të vdekurit të qajnë...

  • LIRDO Games

   LIRDO Games

   3 mesi fa

   @D X jo është Skenari olsës që her të duket super edhe her kot, për tprish syrin se po doli skenari vetëm super, fillojn producentët e huaj ja kerkojn Olsës Aktorët me qera

  • LIRDO Games

   LIRDO Games

   3 mesi fa

   @trendafili i bardhe 😂😂😂 ashtu e ndjeva ashtu e shkruajta

  • trendafili i bardhe

   trendafili i bardhe

   4 mesi fa

   Komenti që bërë ti të ben te qash nga të qeshurit 🤣

  • As Sej

   As Sej

   4 mesi fa

   😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Miranda TTT

   Miranda TTT

   4 mesi fa

   Bash 😂😂

 • Mimoza Farruku

  Mimoza Farruku

  4 mesi fa

  Albi bere gabim me mire te kishe dale dhe mendohu mire se I pelqevi shume vetja asaj eshte aktore shume e mire je djale me karakter te forte dhe shume I sinqert dil nga programi dhe do ta njohesh kush eshte alesia

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   Ai kopan u tregua

 • Alana

  Alana

  4 mesi fa

  Sa e mire qe eshte bere Fjori sot! 🌟 Shume vajze e cilter. Nuk ka fare djallezi si ato te tjerat.

  • My name

   My name

   4 mesi fa

   Buahahahahahaha

 • Esma Mehmedi

  Esma Mehmedi

  4 mesi fa

  Sa e mir Elita, sa fjal me vend flet💕

  • Aldora Demiri

   Aldora Demiri

   3 mesi fa

   @Perhajgare blabla p p po

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   2dak ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • Rita Bos

   Rita Bos

   3 mesi fa

   I love her

  • Esma Mehmedi

   Esma Mehmedi

   4 mesi fa

   @Perhajgare blabla aj osht menimi jot

  • Esma Mehmedi

   Esma Mehmedi

   4 mesi fa

   @EFI DHEDHES popo edhe un jam angelina jolie

 • arbresha aliu

  arbresha aliu

  4 mesi fa

  ana lleshi ja ben te njejten gje mikeles qe ta beri melisa ty dhe fatjonit he nje tmer i vertet

  • Ahmeti Ahmeti

   Ahmeti Ahmeti

   3 mesi fa

   Anen egjohin tan qe osht epa ftyr👹👹👹

  • Ahmeti Ahmeti

   Ahmeti Ahmeti

   3 mesi fa

   Mikela mir tabani erjoni

  • arbresha aliu

   arbresha aliu

   4 mesi fa

   @aligur hahaha do te presim

 • Hsb

  Hsb

  4 mesi fa

  Ana e vetmja qe i rritet hunda edhe pas operacionit.. 🤣

  • lumnije Shala

   lumnije Shala

   2 mesi fa

   😅😅😅😅😅😅

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • E.d

   E.d

   3 mesi fa

   😂😂😂😂😂😂

  • Multi Dimension

   Multi Dimension

   3 mesi fa

   Ka nevoj per syndetlek ne hunde Ana 🤣

  • platon raxha

   platon raxha

   3 mesi fa

   Ahahaaaa lot o zot sa kam qesh😂🤣😂😂😂🤣😂😂

 • Jeff Vat

  Jeff Vat

  4 mesi fa

  Fjori eshte vajze e cilter dhe clitersia vleresohet. I uroj fat ne jete🙏

 • Diana Hoxha

  Diana Hoxha

  4 mesi fa

  Moj Fjori ke nje nene te mrekullushm nje grua zonje kush do qe e njeh ka nje respekt te vecant per te Adelina ti je e mrekullushme

 • Gamer yt

  Gamer yt

  4 mesi fa

  Alesia e humbi simpatin me lojën e pistë, Albi mos lejo të përdor si trampolinë Alesia për famë,
  Albi je King!

 • Alekos Mertiris

  Alekos Mertiris

  4 mesi fa

  Albi të ishe burr sot do kishe ikur direkt,ajo është tallur me ty dhe duket qartë që po aktron, domethënë ju te gjithë aktroni po gjithsesi ta kishe lënë, se meriton!

  • besa bese

   besa bese

   3 mesi fa

   Alesia gjithe ajo ligesi qe tregoi heren tjeter pa arsye te qaje sa te doje u pa sa e mire eshte Albi te dale jashte vetem dhe te mos behet mashe e Olses per klikime dhe Alesies per fame

  • Kim Mmy

   Kim Mmy

   3 mesi fa

   @Perhajgare blabla pervec pjese se dhunes qe prap nuk jam dakort se eshte nje oxymoron kjo qe thua, per te tjerat sdi te them, personalisht nuk i besoj, duket qe je e investuar ne kete histori

 • Tefe Dumani

  Tefe Dumani

  3 mesi fa

  Bora Zemani gëzuar dhe 💯 vite të tjera të lumtura pranë njerëzve të zemrës tënde.Mendou shuuuuum tani në zgjedhjen tënde të jetës..... sepse janë të rrallë njerëzit që të meritojnë ty.......moj vajzë.

 • Klorentina Sula

  Klorentina Sula

  3 mesi fa

  Nga te gjitha qe ndodhen e vetmja gje qe me beri pershtypje eshte edukata dhe miresia e Albit.

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   Na ndiqni ju lutem ne kanalin tone ne youtube

 • Anna Ana

  Anna Ana

  4 mesi fa

  Ca i pelqejne ketij palloshi Erioni pash Zotin 😂😂😂😂😂

  • besa bese

   besa bese

   3 mesi fa

   Erjoni kete vit si Atdheu vjet fiks njesoj Copa mishi me dy sy qe beje si te pelveluar ne cdo takim

  • Erina E.E.A

   Erina E.E.A

   3 mesi fa

   Vertet sdi te lidhi dy fjale🙄 dhe ai shikimi sensual qe ato thone ku eshte 🤣🤣

  • Angela Haxhillari

   Angela Haxhillari

   3 mesi fa

   Hahaha vallaj tnjejten pytje e kam bo me veten sa e sa here...po si duket gocat skane pike shije ne zgjedhje

  • Ornela Toska

   Ornela Toska

   4 mesi fa

   Fiks 🤦🏻‍♀️

 • Mimi Mimiii

  Mimi Mimiii

  4 mesi fa

  Ana Lleshi, je nje vampir.
  Mikela, bravo, te dua❤️

 • Art

  Art

  4 mesi fa

  Mevlan: Arjan dukesh mire sot
  Arjan: Faleminderit dhe ti me ato balluket super gjetje
  Ja Perputhja e vertete kot qajne e qurraviten ata te tjeret aty😂👏🏻

 • Tefta Kolici

  Tefta Kolici

  4 mesi fa

  Sh bukur Bora❤ parti per ditlindjen 💯vjece te behesh me gjithe te dashurit e ❤ e familjes dhe e shoqeris Bora je shume e mire 🌟❤ urime me te sinqerta nga nje nene qe te kam djekur te ndjek dhe do te ndjek ne cdo program qe do drejtosh 👏❤🌟🎹🎼🎵🎶🎸🎻🎷🎺📯🔥🔥💥💥🌷🌺💥🎉🎊💐💐💃💃🙏👍

 • Ana Loci

  Ana Loci

  4 mesi fa

  O Zot do isha femra me fat te math te kisha ne krahet e mi nji mashkull si Albi! Lum ajo femer qe do te ket ne jete⭐️

  • Argjent Toplana

   Argjent Toplana

   4 mesi fa

   @Muharrem Gjoka singel ready to mingel kape gjuja kanopin nxane

  • Muharrem Gjoka

   Muharrem Gjoka

   4 mesi fa

   Singell je?

 • Imelda Lleshi

  Imelda Lleshi

  4 mesi fa

  Mikela te adhuroooojjjjjjjj,ke reagime aw natyrale je me te vertet admirim,,mos e humb veten x te pavlere😘

  • Gjergji Sehitaj

   Gjergji Sehitaj

   3 mesi fa

   Edhe une te adhuroj zemer

 • Antoneta Cani

  Antoneta Cani

  4 mesi fa

  Në fillim me pëlqyen si cift po tani Albi nuk e meriton këtë vajzë thjesht do të lidhet me ty sepse je shumë djalë i mirë dhe të fitojë famë

 • Sokol Deda

  Sokol Deda

  4 mesi fa

  Ana lleshi do mbetesh histori ne kete program.
  Meri qunat provoj qe te gjith rrazva llapen.

 • aa. aaa

  aa. aaa

  4 mesi fa

  Albii kujdes me pershtypjen qe ke len si djal i mire..!
  Ajo shihet qe nga kritikat u kthye prap ,gjith at mllef e harroj vetem te dale e mire ne sy te publikut.Nese ti do ta vazhdosh lojen e saje beje por mos u anko pastaj.

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   Ai ketu e tregoj veten e tij qe eshte injorant se ta prape preh e asaj te xhindosures

 • A Sh

  A Sh

  4 mesi fa

  Me erdh keq per Fjorin🤍
  Ana Lleshi je thjesht nje zhgarravine, smbushesh me mend moj vajz!
  Ana sezonin e kaluar mori te gjith djemt me rradh, Arjoni, Fatjoni, Eltoni, Arsimin. Dhe per nje periudh shum te shkurter. E tmerrshme kjo vajz!

 • Alba J

  Alba J

  4 mesi fa

  Alesja aktron shume bukur.

 • JanaAlisaGani

  JanaAlisaGani

  4 mesi fa

  Albi mos i beso Alesjes, kjo esht Aktore e fortë. Kjo e benë ket Aktrim vetem se Publiki e ka Bombardu me reagime negative. Albi beso se kjo e ka vetëm per Famë e jo se kjo vajze ka hyrë per te gjet Dashurien

  • JanaAlisaGani

   JanaAlisaGani

   3 mesi fa

   @besa bese shum e vertet esht, edhe mendoj ashtu

  • JanaAlisaGani

   JanaAlisaGani

   3 mesi fa

   @Naim Hoxhaj Bani gabim Albi shpresoj se mos te zhgenjehet.

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   Po' he de ai u peshkua pernjehere

 • Σού

  Σού

  4 mesi fa

  Arjan je i persosur.Edhe nje here shpeh mendimet e njerzve qe nuk ndodhen aty ne emision. Te lumte 👏👏👏👏
  O Ana je shume e djallzuar...ngelentu i thone cunave,dua nje te puthur nga Atdheu,dua nje kercim nga Erioni.... pupupu
  🎲 Dopjo 6

 • Joy Principe

  Joy Principe

  4 mesi fa

  Bora Zemani te uroj cdo dite jetes mbushur me gezim e miq si ne ate feste. Meriton me te miren ne kete bote ...

 • E E

  E E

  4 mesi fa

  Floket e Mevlanit ishin epike sot. Elemino dhe pantallonat e bardha byrazer dhe je ne rregull me ndryshimet👏🏻😂

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • anxhela ago

   anxhela ago

   4 mesi fa

   Pse ca kane pantallonat e bardha

  • Miraa

   Miraa

   4 mesi fa

   Hagahagaaaa

  • E E

   E E

   4 mesi fa

   @ARE Po si ka as te lyera njher 😂

  • E E

   E E

   4 mesi fa

   @Edmond Shahini Nuk te bejne gay floket , ai thjesht si kishte krehur floket i kishte lene ulur sic i ka kur cohet prej gjumi 😂😂😂

 • Sjjsshsh Shhshsjs

  Sjjsshsh Shhshsjs

  4 mesi fa

  Mikela mos qaj Me se je yll... Mos I bej qefin te tjereve..je burreneshe.ata djemte aty nuk te meritojne.....💋💋🤗🤗

 • Chris Dim

  Chris Dim

  4 mesi fa

  Kjo Alesia esht shum dinake,aktron

  • Perhajgare blabla

   Perhajgare blabla

   3 mesi fa

   @Naim Hoxhaj Dakort jam me ty; gjen shesh e ben pershesh

  • fjoralba ivani

   fjoralba ivani

   3 mesi fa

   @anxhela ago nuk e di sa e keqe esht por edhe ato fjal qe i tha albit ajo si meritonts albi faree sepse esht nje djal qe vertet esht burr dhe qe ju deklarua per te po prap alesja nuk e vlersoj ate gje dhe dhe e ofendoj shum keq prd,pastaj qe publiku e gjykoj u kthye si e mir dhe e penduar vetem se e gjykoj publiku 😑

  • Kim Mmy

   Kim Mmy

   3 mesi fa

   @anxhela ago po, po kaq e keqe esht, jo se nuk u dashurua por sepse luan karten e viktimes

 • eleni trandalidi

  eleni trandalidi

  4 mesi fa

  Albi je djali me i mir bravoo!!!

 • R pepaj

  R pepaj

  4 mesi fa

  Fiori zoti ta lumturoft jeten sa e cilter e pa fajshme je e drejt por njerzit keshtu vuajn

 • ❤DENISA❤

  ❤DENISA❤

  4 mesi fa

  Fjori ❤ Momenti me i bukur i emisionit 😭😭😭😭

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

  • besa bese

   besa bese

   3 mesi fa

   Arjani eshte shume egoist qe per show deshiron ta mbaje Fiorin je studio Fiorin me mire se e njeh Nena nuk e njeh Olsa dhe Arjani qe e duan per klikime ne show. Fiori ka nevoje per tu qetesuar dhe Nena e saj po ben shume mire BORA thote qe ska ndodhur asnjehere me pare qe te largohet nje personazh e pastaj te kthehet Sa gjynah qe Bora e ka memorien me te shkurter se peshku Dori. E ka bere Ledjana, Sindi, Alvisa etj ... Prandaj ju bien klikimet sepse 2 genjeshtra si thoni njesoj

  • Rita Bos

   Rita Bos

   3 mesi fa

   Per zotin isha me lotttttttt nuk mundesha dot, Fjori eshte vajza me e sinqert aty Edhe meriton gjithat Mira!!

 • auroraz Lyrics

  auroraz Lyrics

  4 mesi fa

  Oh sa momente prekese per Fjorin😢
  Mikela he se te beri nder AnaLleshi, mos derrdh lot kot se sja vlen😅
  Albi je alamet cuni. Alessaian e paska ber Olsa per uj te ftot. Hajd ishalla do ket ngritje shikueshmerie me kte skenar

  • Yuli Mandri

   Yuli Mandri

   4 mesi fa

   Per petlla me un😅😅😅e ka bo

 • Sara M

  Sara M

  4 mesi fa

  Mikela me shtini me kajt disa herë🥺
  Kjo shihet qe eshte dashuruar me Erionin por Erioni pom qudit qfare njeri po qysh po don me njoft Anen nje K… me K te madhe K.. me shkoll qe eshte pupup turp duhet met ardh more Erion.

  • Sara M

   Sara M

   3 mesi fa

   @besa bese jam dakord me ty amo une si tip i ndishem qe jam u preka nga Mikela besa edhe ratin e Fjorit dhe te Alesias u preka shume, Prime qe shkoi veq me shkoj tu qajt. Qka me bo kshtu eshte jeta😊

  • Valentina Balai

   Valentina Balai

   4 mesi fa

   Po kjo me t gjith dashurohet🤣🤣🤣🤣

  • Faton Rudaj

   Faton Rudaj

   4 mesi fa

   Pse turp Erjonit.! javen qe shkoj Erjoni i kerkoj takim sqarues , ishte vet Mikela qe i tha jo Erjonit takimin e meriton Bledi. Dhe ftoj Bledin ne takim dhe Erjoni e la shum keq..

 • Vlorë-Vlora

  Vlorë-Vlora

  4 mesi fa

  Alesja është e ngarkuar me energji negative,dilni që aty dhe njihuni jasht.Alesja duhet te punoj me menaxhimin e emocioneve patjetër me një psikolog dhe çdo gjë mendoj se do shkoj mirë.💖💖

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   Na ndiqni ne kanalin tone ne youtube per me shume video nga ne

 • Meri Hamo

  Meri Hamo

  4 mesi fa

  Albi eshte i vertet e vlersoj 💪

 • Behar Hyseni

  Behar Hyseni

  4 mesi fa

  Albi je ma i miri,spo di sa ke e sinqert kjo alesia sonte me ty shpresoj qe ka me te vertet e spo ben lojra,me te vertet si ty albi sdo gjen kjo je shum i mir

 • Rez Art

  Rez Art

  4 mesi fa

  Un dua te shoh nje takim sqarues mes Bores dhe Donaldit 🙄

  • Gerta Gert

   Gerta Gert

   3 mesi fa

   😂😂

  • Islam Perce

   Islam Perce

   4 mesi fa

   Treshe edhe Beatrix 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Antoneta Pp

   Antoneta Pp

   4 mesi fa

   Me too

 • Bujar Idrizi

  Bujar Idrizi

  4 mesi fa

  Albi dhe fjori jan më të sinqertit në përputhen.! Ana dhe efi jan vetem per famë..!

 • Stela

  Stela

  4 mesi fa

  Ana ma mërzite Mikëlën🍯. Askush nuk ia kalon Mikelës mos u mërzit Mikela sepse ke hyr aty bërënda për të dhën maksimumin tënd thjesht❤ki pak durim.🥰

 • Alpha X

  Alpha X

  4 mesi fa

  shpresoj qe ky t jet sezoni i fundit se lat nam jeni shum t neveritshem dhe shum t shemtuar ne t gjitha kuptimet ! ta shpifni

 • Saki Shiba

  Saki Shiba

  4 mesi fa

  Albi sei una persona eccezionale 👏

  • 2dak_official

   2dak_official

   3 mesi fa

   *2dak* ⬅️ Ky eshte kanali jone shqip 🇦🇱 Na ndiqni👐

 • Ambra monaco Monaco

  Ambra monaco Monaco

  4 mesi fa

  Sa te bukur e ka shpirtin Fiori.Tamam goce uje dhe sapun.Nje fenomen eshte per kohet qe jemi.zoti te ruajte FJORI dhe te uroj suksese per te gjitha ne jeten tende.po sidomos suksese ne shkolle.

 • Mirsie Rrugeja

  Mirsie Rrugeja

  4 mesi fa

  Bravo Arjan qe e kupton aq mire ciltersine & naivitetin e Fjorit 👏 bravo edhe dy opionisteve te tjera 👏👏
  Mendoj qe pas letres se mamit te Fjorit per te do te ndryshojn sh gjera per mire kundrejt Fjorit sepse ne nje fare menyre nxorri ne pah ate cka eshte ajo vajze per shume e shume persona qe se kuptojn... shpresojm... good luck Fjori 👍 🙏

 • Jeton Gashi

  Jeton Gashi

  4 mesi fa

  Alesiaa po qan vetem per te mar fam nga publikuu sepse te gjithe e kuptuam se eshte dinake dhe vetem per fam aty.

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   Pooooo

 • Moza Alija

  Moza Alija

  3 mesi fa

  Albi je shum i mir lum ajo nan qe te ka linde tregove veten per shansin qe i dhe se alesja se meritoj po ishalla ka ndryshu 360 grad ju uroj te arrini deri ne pleqeri e deri ne fundt te jetes te dy bashk me plot lumturi❤❤

 • Eva Bushaj

  Eva Bushaj

  4 mesi fa

  Kjo ana si ka zemren ja beft jeten zoti

 • Marjeta Marjeta

  Marjeta Marjeta

  4 mesi fa

  Ana e Leshit gjithmon ka future turinjte gjith books neper ciftet e formuara ..ANA do TE denoje zoti me kto xheste qe Ben

 • Mirsie Rrugeja

  Mirsie Rrugeja

  4 mesi fa

  Albit I sugjeroj qe ne qofte se ne situate sidoqofte per mire apo per keq mendohet 2 here... kte radhe te mendohet dhjete here perpara se te arrij ne vendim... Albi dukesh djale flori... te uroj me te miren 🙏

 • Sonila Bregu

  Sonila Bregu

  4 mesi fa

  Wow !!! analizat e Arjan Konomit sot ne nivel shume larte: Mikela Erjon, Albi Alesja , Fjori mamaja. Sa keq qe konsumohet vec per ket fare programi

 • Besa Besa

  Besa Besa

  4 mesi fa

  Albi, ke bere shum gabim qe u more prape me kete Alesian, je super djal. T tha fake ne sy 100 her.
  Mos u mer me, megjithse do e tregoj koha qe ajo nuk eshte terezi.

 • Sonila Doqi

  Sonila Doqi

  4 mesi fa

  Rresp per mamin e fijorit dhe je shum
  E mir fijori

 • Melinda Shala

  Melinda Shala

  3 mesi fa

  Urime Bora edhe 💯Tjera tlumtra 🥂🎂😘

 • Bardhyl Matera

  Bardhyl Matera

  4 mesi fa

  Bravo Albi per kulturen dhe largoi xhelozit o vajza e djem

 • Sam Tr

  Sam Tr

  4 mesi fa

  Albi kujdes nganjerzit. Me njezet ftyra...je djal i arire....⭐

 • ❤DENISA❤

  ❤DENISA❤

  4 mesi fa

  Qe kur hyri Mevlani po e shoh cdo dite se i jep lezet emisionit ,ndersa Ana Lleshi na i shpifi vjet ,kete vit dhe me keq..Kjo vetem po na çan Edi Ramen se as per aktore sben ,me mir te kishin futur Shqipen femra me realiste e ktij emisioni

 • Bes Bau

  Bes Bau

  4 mesi fa

  Un prej fillimi kam thene se Fjori dot shkon shum larte.. Esht shum zemermire, por gabon shum dhe me vjen shum keq.. Do ta kshilloja qe Aldisin, Samiun dhe disa Djem tjere as mos i shikon me sy.. Fjori Zemer REFLEKTO.. dhe mos fol shum Zemer..

 • BleArd

  BleArd

  4 mesi fa

  Alesja pse po lagohesh te lutem Albi😂😂😂😂😂😂Sa e cpifur o zote😔😔😔😔😔Ti se meriton Albin moj goce.Albi esht djal flori

 • z hab

  z hab

  3 mesi fa

  Bora Zemani dhe nje 100 e 30 Vite te Lumtura e te gezuara🌠👍

 • cookie

  cookie

  4 mesi fa

  Kjo eshte alesja qe ja marrin energjine pozitive ka nevoje per nje special doktor

 • Leo 23

  Leo 23

  4 mesi fa

  Ana eshte nji djalle i vertete …!!!

 • Fisnike Sadiku

  Fisnike Sadiku

  4 mesi fa

  Do doja qe Albi te vazhdonte njohjen ms Tolen! Alesja shume e lekundur.

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   @besa bese po' mua me vin inat me albin tani se u tregua karabush nga mendja

  • besa bese

   besa bese

   3 mesi fa

   @Naim Hoxhaj fiks e pranoi edhe vehte sepse thane njerezit me kane share dhe kritikuar se cfare I bera Albit dhe me nxirrnin mua te keqe prandaj kam ndryshuar edhe mendim

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   3 mesi fa

   Alesja beri gjoja sikur i interesonte shume albi i futi dhe nja dy lot korkodili se e pa' qe te gjithe e komentonin per keq

 • tani tani

  tani tani

  3 mesi fa

  Mikela per mua je nje vajze shume e zgjuar dhe shume e drejte te ai neandertal qe eshte gershetimi I injorances dhe djallezie cfare I pelqeni

 • Gree lla

  Gree lla

  4 mesi fa

  Oj ana te udhzoft zoti oj vajz se ti ishe tmerr moj tmerrrr

 • Shkelqim Shabani

  Shkelqim Shabani

  4 mesi fa

  Jeni me te mirit.....ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit 🤗

 • Fatjon Ziri

  Fatjon Ziri

  4 mesi fa

  Me kujtohet mikela ne hyrjen e anes qe tha:jam shum e lumtur qe ana esht ketu me ne 😂😂😂e ka keput 😂😂😂😂

 • Banush Hashani

  Banush Hashani

  4 mesi fa

  Ana Lleshi nje fundrrin e ver8 je.

 • adri.adriana

  adri.adriana

  4 mesi fa

  fjori ti je vajz shum e cilter.me tvertet ishalla gjen djalin qe ti meriton.je shum e bukur e shum vajz e sincert.❤️

 • Lovelife2021

  Lovelife2021

  4 mesi fa

  Alesja shum aktore e mir. Pa se publiku e don me Albin e tjeret djem spo I rrisin fansat tash don Albin prap hmmmm 🤔