Bashkimi në “kurth”, kapet duke puthur një vajzë! Efi shtrin “tentakulat”- Përputhen, 29 Nëntor 2021

Pubblicato il 28 nov 2021
visualizzazioni 573 634
0

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITload Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Intrattenimento

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Commenti: 661  
 • Rildi King

  Rildi King

  Mese fa

  Like kush e sheh perputhen per 10 min vec tu bo swipe😂👌

  • Rildi King

   Rildi King

   Mese fa

   @dolce amaro no ma veramente ogni sera ci rompono le scatole 😂

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • dolce amaro

   dolce amaro

   Mese fa

   🤗🤣🤣🤣

 • C S

  C S

  Mese fa

  Presim dhe shpjegim nga Donaldi per dushin me Trixen 😂😂😂

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Naim Hoxhaj

   Naim Hoxhaj

   Mese fa

   Epo iku semi qe e ruante donaldin. Tani eshte i cliruar nga ajo

  • StAr's Channel

   StAr's Channel

   Mese fa

   triksa baxhella

 • Amir Leshi

  Amir Leshi

  Mese fa

  Bledi je njeriu me i sinqert dhe i rrespektuar prej publikut turoj suksese dhe mos ndrisho kurr

 • Miranda TTT

  Miranda TTT

  Mese fa

  Bledi djali me i sjellshem aty, djale dukat.. ka respekt per te gjitha gocat aty, i ben te ndihen mire 😄

 • gena vllacaj

  gena vllacaj

  Mese fa

  skenar i bukur dil o Baço nklub me ndonjeren qe te kemi per ca te fls dhe te zgjasni icik qendrimin ne perputhen qe te marrim me shum views🥸

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Ase Klop

   Ase Klop

   Mese fa

   Hahaha

  • Valon Nalli

   Valon Nalli

   Mese fa

   E paske kuptuar qe eshte skenar sepse ate nate ishte edhe fotografi i top chanel kledi halili sebashku me Bashkimin dhe Albin 😂

 • Zikzak Zikzak

  Zikzak Zikzak

  Mese fa

  bora e ka heq Singjirin e donaldit nga qafa 🥺 kjo esht vajz shum e menqur e edukuar ishalla nuk e le ma at agar te luan me ta 🙏🏻

  • Linda Linda

   Linda Linda

   Mese fa

   ho bre se na cmenet se dhe kjo me atdheun u dolen llafe kur ishte me donen.i lini njerzit rehat

  • Albanian blood 🩸

   Albanian blood 🩸

   Mese fa

   😝😝😝

 • Mirlindë Rama

  Mirlindë Rama

  Mese fa

  Like kush hyri vec per me shiku nese Bora ka vendos varsen e Donaldit 😂😂

  • Zz Aa

   Zz Aa

   Mese fa

   Une direkt syte te varsja 👀👁

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Enida Cavo

   Enida Cavo

   Mese fa

   😂😂

 • HASTA LA VISTA KS

  HASTA LA VISTA KS

  Mese fa

  💥Lëre zemrën tënde të rrahi vetëm për ata që mund ta dëgjojn.

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   Mese fa

   @Anna fiks si fama e perputhasve 🤣pse i shajme neve ato ecin para 😅

  • Nastradin trimi

   Nastradin trimi

   Mese fa

   @Anna 😂😂😂😂😂

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   Mese fa

   @Anna Po pse ja pret deshiren djalit aman lere nese sdon ta ndihmosh te pakten shmang negativitetin moter !!

  • Leda N💓N

   Leda N💓N

   Mese fa

   @It’s Klaw 🥰 😂

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   Mese fa

   @Leda N💓N same 😅

 • Leda leda

  Leda leda

  Mese fa

  Kush ka hyre per te pare reagimet e Bores pas flirteve te Beatrix dhe Donaldit?

 • Joanna G

  Joanna G

  Mese fa

  Cdo shkelje rregullash qe ben Alvisa edhe Bashkimi po justifikohet. Po mbyllin syt edhe bejn sikur sdin gje 🙁

 • Ajan hyseni

  Ajan hyseni

  Mese fa

  Dhe kete vit po luajne lojen si
  Tea Andi
  Alvisa Bashkim

 • Sherifa Pepic

  Sherifa Pepic

  Mese fa

  Shum vleresim per sjedhjen e ketij djali Bledi , keshtu pra duhet trajtuar femra Efi ka kerrkuar mashkull qe te ndjej vehten zonj por mos te muj te shkeli eka bledin a nese don burr me luaj si maca me mi eka Brunon. Ne kete takim efi tregohet shum mire se ne prime u dukt si djall.

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Bora je shume e mire te falte Zoti ,Arjani qenka i dehur sot ,flet pa' arsyetuar!Bora terhiqi veshin Arjanit !

 • islam. islamb

  islam. islamb

  Mese fa

  Te lumt bledi keshtu tregoju si trajtohet nje femer 🥰

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • dolce amaro

   dolce amaro

   Mese fa

   😍🥰🤩

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • Manou Firmo

  Manou Firmo

  Mese fa

  Efi ben te bukuren,por nuk ka lindur e bukur,e ka bere doktori.Vetem riparime ,se origjinali ishte skandal

  • klea Aelk

   klea Aelk

   Mese fa

   E ka riparu cartani me leket e veta

 • Shqip -

  Shqip -

  Mese fa

  Në fund Efi do dali e përputhur me kamarierin

 • Sh S

  Sh S

  Mese fa

  Bravo Bashkim thjesht e the, dhe nuk lëre vendë për debate dhe ofendime që në momentin që the se ajo është një fanse e përputhen e jo e imja kjo është modestia dhe e qenurit njeri edhe pse dihet ajo të ka afruar se ti i pëlqen (fanse) dhe ka shpreh dëshir që me të përshëndet.
  Bëne qefin tënd dhe mos mendo se çfarë thonë të tjerët, rendesia më e madhe është që gjith secili prej nesh të kaloj mirë dhe të bëj atë që ndihet më mirë e sidomos ti që jeton larg vendlindjes, shijo momente më të bukura se do të mungojn kur tē kthehesh në SHBA.
  Ishte një takim shumë i mirë mes Bledit dhe Efit.
  Efi shiko dhe gjeje mënyrën që të normalitizosh mardhënjen me Bashkimin kemi dëshir që ne si publik të shohim një takim mes ju të dyve.

 • Ase Klop

  Ase Klop

  Mese fa

  Sa i mir ky bledi.keshtu eshte dhe nipi im shum i sjellshem me gocat u ben dhurata

 • Sotir Mem

  Sotir Mem

  Mese fa

  Hera e par shof brunon qe nuk friksohet nga takimi i efit sepse duket e ka te sigurt efin

  • Anila Gashi

   Anila Gashi

   Mese fa

   Dhe ja beri me sy Efit te le te kuptosh vazhdoje lojen mir je

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Albanian blood 🩸

   Albanian blood 🩸

   Mese fa

   Duket qe e ka dashnore nga jashte

 • Jeta 1

  Jeta 1

  Mese fa

  Wuaaaa e paska hequr Bora varsen e Donaldit,pasi qe pa ato skena me Beatrixen!😨

  • Adem Sllamniku

   Adem Sllamniku

   Mese fa

   e ka hjek se donaldi spo sillet mir

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • ShDKF

  ShDKF

  Mese fa

  Vajzat shqiptare jane materjaliste ....eshte shume e veshtire ta dallosh...Dashurin e vertete..apo interesin..🤮👎

  • Ewa J

   Ewa J

   Mese fa

   Vec kush Ska mend se dallon o bablok

 • BOOM . info

  BOOM . info

  Mese fa

  Pershendetje te gjitheve, kaloni nga faqja jone per te rejat me te fundit rreth personazheve. Faleminderit

 • BOOM . info

  BOOM . info

  Mese fa

  Pershendetje te gjitheve, kaloni nga faqja jone per te rejat me te fundit rreth personazheve. Faleminderit

 • Alida Daci

  Alida Daci

  Mese fa

  Sa i mire osht ky Bledi ,me i miri deri me tani 😍

 • Keli AL

  Keli AL

  Mese fa

  Skenari rradhes Bruno me Efin do te zihen

 • Xhensila Backa

  Xhensila Backa

  Mese fa

  Bravo Arjan per komentin per clirimin e Shqiprise!

 • alien landed on earth alien landed on earth

  alien landed on earth alien landed on earth

  Mese fa

  Bruno normale qe ben debat me Bledin kur bene takime Bruno ne nature se per kafe I mer lek mamas akoma do Byth me I cu ne restaurant 🤣🤣🤣🤣

 • Beneli Guns

  Beneli Guns

  Mese fa

  Efi ka pelqim te madh per leket e Bledit 😏

 • Kristjana Mujaj

  Kristjana Mujaj

  Mese fa

  Ej po kush ka than qe ne shqiptaret nuk jena aktora te mir e shikon sa talenta te pa ba zbular qe dalin 😆

 • albian idrizi

  albian idrizi

  Mese fa

  valla i boni senet filma qitne veten pozit tina tani folni ni prsh shej respekti kurgjo spat aty po na kem qef si shiptar me fol prej xhelozie e kem
  respekt per ty Bashkim stay strong vazhdo me alvisen 😍🧿

 • HASTA LA VISTA KS

  HASTA LA VISTA KS

  Mese fa

  💥Ekzistojn disa njerëz që mund të duhen shum, por jan takuar në momentin e gabuar të jetës së tyre....🙋‍♂️

  • Vjollca Bimo

   Vjollca Bimo

   Mese fa

   @Rabije Ulaj Ah, okay!

  • Rabije Ulaj

   Rabije Ulaj

   Mese fa

   @Vjollca Bimo ndoshta, pa e menduar... je ndodhur aty ku nuk duhej....

  • Vjollca Bimo

   Vjollca Bimo

   Mese fa

   @Rabije Ulaj Hyjnore kjo thenie po pse ne vendin e gabua?

  • Rabije Ulaj

   Rabije Ulaj

   Mese fa

   Fiks.. Momentin e gabuar, dhe vendin e gabuar!!

 • Bora Zemani

  Bora Zemani

  Mese fa

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pëlqeni këtë kanal tim personal Zoti ju bekoftë të gjithëve

 • Sidorela Isli

  Sidorela Isli

  Mese fa

  Me ne fund po han neper restorante se vu thane zorret neper livadhe 🤣🤣🤣🤣dolen sponsorat ne qarkullim

  • Ewa J

   Ewa J

   Mese fa

   Ia thanë zorrën.... E bene liqenin gropë 🤣🤣

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • Miranda TTT

  Miranda TTT

  Mese fa

  Alvises nuk i intereson qe Bashkimi ka puthur ne klub sepse ajo eshte per Famë aty 😂😂😂 qysh aktrojne more krejt

 • Eglatina Isaku

  Eglatina Isaku

  Mese fa

  Une mendoj qe keti emisjoni I ka dal boja. Fare..bashkimi del ..me tj dhe pret te perputhet..me alvisen. Efi na ben si princesh dhe emisjon pa lidhje..me pak fjal

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○

 • Pentagram

  Pentagram

  Mese fa

  Probabiliteti qe keta ta kene pare filmin ne kinema eshte njesoj sa ai i fundjaves se Arjanit ne Bruksel 😅

 • Eli

  Eli

  Mese fa

  Ku jane sonte ato qe komentonin: lum nena qe e ka Bashkimin 😂😂🙈🙈

  • Flogert Sinakoli

   Flogert Sinakoli

   Mese fa

   😅🤣🤣

  • Ewa J

   Ewa J

   Mese fa

   U ka maru oferta 🤣🤣🤣

 • Dionis Rexhaj

  Dionis Rexhaj

  Mese fa

  Ne takm bledi dhe Efi me shum pelqeu kamarjeri se i dha nje trendafil te vredh dhe e komplemintoj se sa bled

 • Sorry Baba

  Sorry Baba

  Mese fa

  Efit i ka thënë Bruno për të dal ne takim me Bledin se e ka shok .

  • Albanian blood 🩸

   Albanian blood 🩸

   Mese fa

   @vojsavarama qa tu besh produksioni ka interesin e vet ama neve nuk na e hellin dot duken tipat e negativ aty

  • vojsavarama

   vojsavarama

   Mese fa

   @Albanian blood 🩸 ke shume te drejte,,po sa perpiqen te gjithe me Arjan,me Bore e me produksion per t'ja bere qejfin e per ta perkedhelur kete miss silikonin e per te ul te tjeret,,na e shpifen 🤮🤮🤮🤮

  • Sorry Baba

   Sorry Baba

   Mese fa

   @Ase Klop 😂😂😂😂Ti hash topin e kalafit😂😂😂😂😂oo Lot

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

 • Mr. C.COLOMBO

  Mr. C.COLOMBO

  Mese fa

  Mua me duket sikur ky takimi eshte skenar i Brunos dhe Efit qe te mpleksin Bledin me Ritwanen.

 • Miranda TTT

  Miranda TTT

  Mese fa

  Thojne Bashkimi djale i mire, anii per puthjen qysh e mbrojten krejt .. Bashkimi qysh genjeu, tha para do ditve , javeve kam qene 😂😂😂😂😂 po pse video sonte erdh, po thuj more djale dje pardje jom kone ne disko me nji femer 😂😂

 • Caushaj Gentian

  Caushaj Gentian

  Mese fa

  Sa jan dakort qe ky teater duhet te mbyllet! ?

 • Moon Light

  Moon Light

  Mese fa

  Bledi dhe Efi jan shume sweet 🥰
  Me pelqeu shume ky takim

  • iam Squiffy

   iam Squiffy

   Mese fa

   Vk

  • Ylli Mitra

   Ylli Mitra

   Mese fa

   B

  • Moon Light

   Moon Light

   Mese fa

   @perputhen 1 hahahahaha mu prish tani disponimi kur e lexova Edi 🤣😂🤣

  • perputhen 1

   perputhen 1

   Mese fa

   Edi 🙄

 • Laura Resuli

  Laura Resuli

  Mese fa

  Bora sote nuke ka varsen e Donaldit i ka gelur qefi se Donaldi pergedhelet me Bearixa.🤣🤣

 • Shkumbin Hajdaraj

  Shkumbin Hajdaraj

  Mese fa

  Bashkimi e hanger i dulen rrenat!!
  per rrena vendin e par e keni si emision👌

 • Vi V

  Vi V

  Mese fa

  Andi1 ishte djalli qe vishej me blu kurse Bashkimi (Andi2.0) ujku qe vishet me lekure dele 🤡🤡🤡🤡🤡

 • Knight dude

  Knight dude

  Mese fa

  Bravo Bledi per dhuratat qe u ben femrave. Bruno tipiku i meshkujve shqiptar negativ qe ska takat se eshte i pa arrire ne jete dhe mundohet ta nxjerri veprim negativ dhenien e dhuratave. Arjani si gjithmon ne konflikt interesi mbron Brunon qe e ka mik.

 • pinkgirl

  pinkgirl

  Mese fa

  Pyes veten, tani pas ngjarjeve me Beatriks, ku mund te kete perfunduar varsja e Donaldit 😅

 • noel maliqi

  noel maliqi

  Mese fa

  Un besoj se edhe ky bledi por edhe bruno jan viktimat e radhes per efin

 • BISHA JAM

  BISHA JAM

  Mese fa

  beret cberet e siguruat perballjen efi samiu per prime.😂😂

 • Ντοντα

  Ντοντα

  Mese fa

  Aman se kto vajza nderrojne 4 a5 çuna me njera tjetren dhe te tjere ngelen aty mbrapa...🤔😉🤷‍♀️

 • Team Bashkimi & Alvisa

  Team Bashkimi & Alvisa

  Mese fa

  O Bashkim po si nuk te ruajti ai shoku jot “Albi” nga tundimet e funderrinave qe rrijne lokaleve te nates.

 • Bora Zemani

  Bora Zemani

  Mese fa

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pëlqeni këtë kanal tim personal Zoti ju bekoftë të gjithëve

 • Nikola Palijusevic

  Nikola Palijusevic

  Mese fa

  Po apsolutisht gjerat qe behen shpekjt shuhen shpejt Efi lle Bruno thon jo cdo njeri qe ka kalua dicka ne jet e shef Bruno lle Efi nifen prej jasht kjo esht ni gje e sigurt smund tme bindi kush se nuk nifen jasht

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  Mese fa

  Se nukumd te duroj dot bre mikelen so dhi aq e keqe qe eshte qerode dhe plot indat gjithashtu ritvana shum e shemtuar ishalla I largojn

 • Kanit Le gemmeur

  Kanit Le gemmeur

  Mese fa

  Bora dil zemer ne BBrother bane ni emision se atje veq ja nisin me u perputh

 • Nikoll Tuci

  Nikoll Tuci

  Mese fa

  Efi dhe bledi jan perputh, Jan veshur njejt

 • arijete ibraimi

  arijete ibraimi

  Mese fa

  Efi gjith her kshyr veten me ngrit tjert mi ul po un kisha nje kshill per efin ta mare nje pasqyre ti shikoje vesht e elefantit

 • World Banknote Collector

  World Banknote Collector

  Mese fa

  Bledi :A mendon qe vertet ka shoqeri modis nje mashkulli dhe nje djali 😂

 • Teodor Dhima

  Teodor Dhima

  Mese fa

  Hera e pare qe arjani ka folur sakte per punen e dhurates

 • ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  Mese fa

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • Andi

  Andi

  Mese fa

  U ke mbajt kandilin ti Arjan 4 muaj skan ber gje po Ritvana qe u con paracetamol😅😅

 • Halime Gashi

  Halime Gashi

  Mese fa

  bora e bukur pa kurrnivrejtje aj donaldi qe po luan me vajza tjera kudot gjen mat bukur se bora askund hiq hiq

 • Albina

  Albina

  Mese fa

  Kjo vajza në Video ngjan shum me Ridvanen nga Trupi dhe Flokët👌

  • Bruce Wayne

   Bruce Wayne

   Mese fa

   Mos jet jot em

 • Q V

  Q V

  Mese fa

  Wauuu hera pare qe u kuptuan Baçi me Efin 😂😂

 • Violeta Nika

  Violeta Nika

  Mese fa

  Omg Bora mos i kan ba nje kurth 😂😂😂😂

 • Miranda TTT

  Miranda TTT

  Mese fa

  Bashkimi shihet qarte qe e puth nje vajze te fyti 😂😂 nuk ishte thjesht nje pershendetje 😂

 • arijete ibraimi

  arijete ibraimi

  Mese fa

  Efi vesht si të elefantit 😂😂😂

  • Raiiii

   Raiiii

   Mese fa

   Ska me keq se ta perqeshesh dike Mir keq Zoti e fal ashtu se di cfar ka per te qeshur ...

 • HY5A HY5A

  HY5A HY5A

  Mese fa

  Bruno do efin ajo tadhet me të 😅🤣

 • Leo Popi

  Leo Popi

  Mese fa

  Qiki takim ishte per kamarierin ene filmin e Drilanit!! Pubblicità 😉

 • Loris Anika

  Loris Anika

  Mese fa

  Qysh munen me aktru Bruno& Efi kur ne jet normale jan se bashku. Gjdo fjal se e flasin kishe kan gjelozoi mes veti dhe qeshin. Pfff

 • Liron Liron

  Liron Liron

  Mese fa

  Bledi luan rolin loder e brunos
  Ma shkurt=me hiq eshte ky!

 • Anita Quni

  Anita Quni

  Mese fa

  Sa gallat kur arjani i shpjegon samiut unë jam e sigurt qe ai nuk kupton asgjë..

 • Neriola Duzha

  Neriola Duzha

  Mese fa

  Psh Efi dhe Ridvana per mua jan shum mendje medhaja kot fare

 • D Ha

  D Ha

  Mese fa

  Me duket mua apo perputhen i ka ra vlera nga BBV😂💁🏼‍♀️

 • arijete ibraimi

  arijete ibraimi

  Mese fa

  Cfar loje të fort po ban Bruno edhe kjo efi elefanti 😂😂😂😂

 • oresti memos

  oresti memos

  Mese fa

  desha te dija nje detaj te vogel qe ma zyri-syri pse brono iku mbas pjeses te par zdeshte me pa shokun aop efin :)

 • Lenci Islama1

  Lenci Islama1

  Mese fa

  Sa i madh arjani ja tani filloj mikela thot 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Florije Misini

  Florije Misini

  Mese fa

  Cfare eshte emri I vertete I Efit? Elife😃

  • 8ashka

   8ashka

   Mese fa

   Elfadije 🙈

 • Zejnije Haklaj

  Zejnije Haklaj

  Mese fa

  Bravooo bashkim ti ki shummm te drejt me bo qat te dush si kto vajzat se jan krejt te lidhura jasht e vin ktu kesh per me qet dashuri bashkim njeshi je

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • emanuel eli

  emanuel eli

  Mese fa

  Efi pelqen bashkimin ndersa ai do me bo interesantin me efin ngaqe e ka kuptuar qe ajo e pelqen,bashkimi shum kot srz se e provokon ate shum

 • Liri Kaja

  Liri Kaja

  Mese fa

  Bledi dhe efi nje takim fallso nga Ana è efit 100%

 • Adi Vata

  Adi Vata

  Mese fa

  Kto shqiptart e maqedonis e kosoves jan aktora perfect ( kta kujtojn se aktorin qe e bojn me serbin munden me e bo me shqiptarin e vertet )

 • Leda leda

  Leda leda

  Mese fa

  Fansat e Bashkimit jane me fansat e Teas sonte duke qare🤣Arjani e ka shume mire se clirimi na dha izolim

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • Shasivar Ahmeti

  Shasivar Ahmeti

  Mese fa

  Bruno 1 je aty ska si ti per me nxe debatet bravo

 • Ajo Vet

  Ajo Vet

  Mese fa

  Takimi I Efit edhe Bledit ishte super Bledi tha rrespektoj femrat Bruno let ha mut sat do

 • G Production

  G Production

  Mese fa

  3 puntatat e fundit kan probleme me montazhin

 • L❤B

  L❤B

  Mese fa

  Donaldi tu ba flirt me beatrixin bora heq sinxhirin e donaldit nga qafa 🤣🤣🤣

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • AlbaniansArePredominant

   AlbaniansArePredominant

   Mese fa

   Do doja nje mbeshtetje nga ju ju du fort krejtve jepni nje mendim per kengen e re qe kam ber si ta ndjeni ❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🔥 Blukapo - T.D.M ( Prod. by Nikos ) 👇 itload.info/losk/eJyWvWOPxZq1ibA/video

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • Coco Jambo Boss

  Coco Jambo Boss

  Mese fa

  Mir e ka arjani., Po t na pushtonte gjermani apo italiani do ishim n europ tani

  • glauk nami

   glauk nami

   Mese fa

   Ti mirë që spaske lexu libër historie në jetën tënde po as fjalët e Arjanit nuk i ke dëgjuar. Ai tha që po të na kishin liruar aleatët do të kishim jetuar një sistem tjetër. Aleatët kanë qëne të përbërë nga USA, Anglia dhe Franca.

 • Abu Uwais

  Abu Uwais

  Mese fa

  Duan ta pastrojn alvisen duke kerku skandale tek djemt 🤦‍♂️

 • vlora vlora

  vlora vlora

  Mese fa

  Edhe mua ky takim me pelqeu jashte mase

 • Minna Fati

  Minna Fati

  Mese fa

  Ajo esht efi esht efiii su vin turp merni dashutut njra tjetres

  • Elton Daily

   Elton Daily

   Mese fa

   🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. ○○

 • Florentina Troka

  Florentina Troka

  Mese fa

  Baçi mos mashtro se kush ishte aty te pan qe ike bashk me gocat.
  Gjithsesi personalisht sme ke pelqyer nga fillimi se me je dukur i fsheht dhe ja ku te doli.

  • Florentina Troka

   Florentina Troka

   Mese fa

   @Ina Sagichnicht 😆😆😆 po pra,shtyjm kohen,po kta po e bejn bajat fare 🤣🤣🤣

  • Ina Sagichnicht

   Ina Sagichnicht

   Mese fa

   @Florentina Troka 🤣🤣🤣jo mos e mer gabim se pz se kam pas ne mendje se te ka ren ne koke ty per bashkimin po ky eshte emisjoni kalo kohen deri sa te vij gjumi se ska lidhje me realitetin as femrat as meshkujt

  • Florentina Troka

   Florentina Troka

   Mese fa

   @Ina Sagichnicht nuk jam kundra jo,se po me suleni sikur me ka ren ne kok per Bacin😅😅😅 Po e perseris dhe nje here edhe sikur ai mos te ket kaluar naten me ate gocen,menyra se si e paraqiti ne studio ishte pak si ofenduse per publikun e gjere se po harxhojme kohen me mashtrimet e tyre.

  • Ina Sagichnicht

   Ina Sagichnicht

   Mese fa

   @Florentina Troka po se i shkojn vet ato femrat aty ska fai ai ben sevap gjyna te shkretat

  • Ina Sagichnicht

   Ina Sagichnicht

   Mese fa

   @Ase Klop po ka gjet pse jo me zor jo vet i shkojne

 • Dashnor Sopaj

  Dashnor Sopaj

  Mese fa

  Hahahahhaha bravo Bruno Arian👋

 • Kirkyoruna A

  Kirkyoruna A

  Mese fa

  Bora e paska hequr zixhirin, si duket i ka mbet hatri nga videot e donaldit me triksen

 • Rudina Cara

  Rudina Cara

  Mese fa

  Sa gjynah keta konkurentet e ketij sezioni. Ngelen arave e fushave duke i bere takimet. Duhet ti paguajne per veshtiresi pune.

 • Ilir Thaci

  Ilir Thaci

  Mese fa

  Kjo efi e ka qu shurren perpjet po mendon se pshurr benzin🤣🤣🤣🤣

 • n avdyli

  n avdyli

  Mese fa

  Bora nuk kemi hyre zyrtarisht ne stinen e dimrit, ndoshta reklama e acait ka mbetur nga dimri i kaluar.

 • Tetki Kujto

  Tetki Kujto

  Mese fa

  "TA THEN" kjo ishte dialekt gege sa kuptova

  • Ewa J

   Ewa J

   Mese fa

   E ka nxjere Fjolla Morina si fjalë të urtë 🤣

  • Alban Alshiqi

   Alban Alshiqi

   Mese fa

   Po vlla, ka domethenjen e fjales "Te knaq, kenaqesi".

 • Deni Deni

  Deni Deni

  Mese fa

  O Blody o flori na zbukurove Strugen,po bo deni takim nga Versusi Aquariusi me Efin dueshte ne strug takimin ta bosh