"Kam qenë me mbi 1 mijë burra"- Zogu Tiranës tregon si e pritën në burg -

visualizzazioni 130 020
0


- Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ITload Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ITload Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

RTV Ora
RTV Ora
Commenti  
 • Sheqere Gjata

  Sheqere Gjata

  14 giorni fa

  po si nk keni turp ,cfar nxirrni ne televizion o plehra

 • Seiko Andora

  Seiko Andora

  16 giorni fa

  Ka mjelur 1mij Kara.

 • Elen Laert

  Elen Laert

  18 giorni fa

  I lexova te gjitha komentet Shikoj qe te gjitha femrat shajne pa menduar qe nje pjese ne krevatin e tyre kane meshkuj homoseksuale thjeshte fustrohen duke perdorur femren per vitrin Dhe te gjithe meshkujt qe shajne neper komente jane meshkujt homoseksuale qe sdalin dot nga dollapi i tyre. Shikoni Emisionin e Stopit te dates 2 Nentor qe kamerat e gazetareve filmuan meshkuj te martuar me femije dhe meshkuj te fejuar dilnin benin seks me meshkuj tek liqeni keto shikoni mos shikoni Ronaldin dhe Hermesin se keta te pakten me sa di s jane te pakten te martuar me femije merruni me te fostruarit

 • Kuti Samsung

  Kuti Samsung

  20 giorni fa

  Bravo gangster ky zogu

 • Korca Korcakorca

  Korca Korcakorca

  21 giorno fa

  U pompove mir ne burg

 • Fran Perbibaj

  Fran Perbibaj

  22 giorni fa

  Jeni te dy njesoi!

 • Fredi I

  Fredi I

  23 giorni fa

  Muhabet bythqirash

 • Miranda Lipe

  Miranda Lipe

  24 giorni fa

  si duket sumen e ka bere si shpelle, na e shpifen, dhe keta si rtv dhe tch promovojne funderinat

 • fatjon dule

  fatjon dule

  26 giorni fa

  Ja dy motrat

 • XXXTENTACION_FAN _Badvibesforever LLJ

  XXXTENTACION_FAN _Badvibesforever LLJ

  27 giorni fa

  Jaaa ...jaaa edhe kto kishim mangut ( u bashkun dy pederastat bashk🤦)

 • Alekos Hysi

  Alekos Hysi

  29 giorni fa

  Ju qe i shani kaqeshum ju vien inat senuk dilni netelevizor dhe ini njerez te fshehur qe rroni me frik nuk thoni teverteten si zogu i tiranes etetjer e te tjer qe e kane folen telerosur ashtu flasin si ju qe e shani zogun dhe kete te kanalit turp tu vi plerasini njerez ju

 • H I T M E N G A M I N G

  H I T M E N G A M I N G

  Mese fa

  kush i tha ketij qe ka fansa

 • Linda Kalasa

  Linda Kalasa

  Mese fa

  Cfare po promovoni , cfare vlerash ka ky njeri ?
  Nje televizioni serioz nuk i shkon fare kjo.
  Dhe sa per Lindita Hoxha nuk eshte fare eksperte e gjykates. Fatkeqesisht e kam kaluar ne kurriz , hiqet si psikologe ose punonjese sociale , por nuk eshte.
  Nuk e di si ka hyre ne ate pune. Nje nga njerezit aspak korrekte dhe jo profesional qe kam njohur.
  Keto jane cudira shqiptare .

 • Inter Inter

  Inter Inter

  Mese fa

  @ronaldo sharka o gejush

 • SHQIPO11111

  SHQIPO11111

  Mese fa

  po ky ka zili tani dhe po mendohet si të futet në burg.

 • ALB Lifestyle

  ALB Lifestyle

  Mese fa

  2bythqir bashkr

 • Enver Grainca

  Enver Grainca

  Mese fa

  Hangshi Mut qe dy !

 • Johny Guerra

  Johny Guerra

  Mese fa

  Te qifsha mediat dhe programet e televizionet qe japin kta moterqirat gjithmon ....promovojn gjithnje e me teper kriminela kurva e bythqira py ju qift kina ropt .......duhet xhaxhi Enver

 • Gjergji Mali

  Gjergji Mali

  Mese fa

  Gjithe jeten me dore sesa keta pederasat. Pfui rrace e poshter
  Enveri u varte juve ua qinte Robt

 • Speed Demon

  Speed Demon

  Mese fa

  po sa jan shtuar bythqirat me vlla ca bahet kshu ne shqiperi 2 milion banor kan ngel se 2 milion kan emigru i bie na u mbush vendi plot me torr qira kto jane te smure mendore burrin e ka ber zoti burr e jo gru

 • Henrik Riko

  Henrik Riko

  Mese fa

  S'ke bo burg ti e,Jo!!!

 • Matteo Devitto

  Matteo Devitto

  Mese fa

  Mesa shoh 2 zogj paska Ajo studio

 • Apollo Beats

  Apollo Beats

  Mese fa

  Sa bythqir i lezetshem 😅

 • Andy Hoda

  Andy Hoda

  Mese fa

  Qfar me te njek ty qe gjith at jeni bythar aty ne burg I ka hik sapuni fare

 • Feriz feriz

  Feriz feriz

  Mese fa

  EKRAN PLEHRASH LLUMI I SHQIPERIS

 • Lule Hysenaj

  Lule Hysenaj

  Mese fa

  O boboo u prish dynjaja..na i shpifi ky

 • Densi Sa

  Densi Sa

  Mese fa

  Sa shkoni si cift..

 • Rex Delajava

  Rex Delajava

  2 mesi fa

  Pse po ankohemi per afganet ???!!!! Kemi afgan me bollek !

 • barber

  barber

  2 mesi fa

  Qenke knaq ne burg o jevg

 • USA

  USA

  2 mesi fa

  A eshte ky zogu i Tunes ka ikur ne Shqiperi

 • Toni Prifti

  Toni Prifti

  2 mesi fa

  Qeka kopjo si mandi nishttulles

 • roni official

  roni official

  2 mesi fa

  cuna tu prit zogun e tiranes me ceromoni

 • EQUILIBRIUM衣⚖️

  EQUILIBRIUM衣⚖️

  2 mesi fa

  Ku je o Enver çohu dhe njeher se na mbyti degjenerimi

 • RR 31

  RR 31

  2 mesi fa

  O ju vraft zoti o televiziona plerash

 • elis jonuzi

  elis jonuzi

  2 mesi fa

  O zogu te qift kina ropt

 • Elvira Shkozaj

  Elvira Shkozaj

  2 mesi fa

  bo bo nuk ja vlen tu shikosh ta shpifni

 • Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  2 mesi fa

  Tmerr! Ku eshte katandisur bota!

 • kuksian kuks

  kuksian kuks

  2 mesi fa

  Qr QA karash ky perdredg buthen qr

 • TeaTok

  TeaTok

  2 mesi fa

  Po keta homophoba pse e shikojn nk e kuptoj ?? (GJOJA)

  • Elen Laert

   Elen Laert

   18 giorni fa

   @BOBBY Mosinformimi dhe idjotesia eshte nje rrezik i madh per qdo person dhe kete e shikoj duke filluarmga ty dhe te tjere me radhe Njerezit ne radhe te pare duhet te jene te sinqerte me veten e tyre qe kjo gje per fat te keq nuk ekziston Jane ngritur te gjithe meshkujt homoseksuale ketu ne komente dhe shajne dhe poshtrojne keta te dy sigurisht ju s dilni dot hapur se jeni ne martesa vitrine me gra dhe femije shikoni emisionin e stopit qe i kapen kamerat tv tek liqeni burra te martuar me gra dhe femi ne shtepi dhe tek liqeni seks me meshkuj shiko emisionin Stop te dates 2 Nentor prandaj mos ulerini ju qe jeni ne martesa vitrine neper komente dhe femrat ta ulin zeri. neper komente se nje pjese kane homoseksuale ne krevatin e tyre dhe nuk e dine

  • TeaTok

   TeaTok

   2 mesi fa

   @BOBBY ky do te dalesh? Kjo eshte jeta ne 2021 dhe me vone beni mire te mesoheni 😂🙃 Bye

  • BOBBY

   BOBBY

   2 mesi fa

   Ne e shohim per te pa se ku ka arrit degjenerimi i mediave shqiptare dhe ajo qe po shohin femijet tane sot. ne jemi publiku qe vendosim ca esht keq e ca esht mir, andaj edhe komentojme ketu se cfar meriton tallje dhe ca meriton vleresim, perderisa kta jane personazhet publike. Mbase ty te pelqen te jesh politikisht korrekt e do dalesh si delja e zez e tufes. Shqiptaret nuk i perkrahin keta njerez dhe televizioni sot esht ber si ajo nena qe tte fut lugen me zor me pershesh e groshe ne goje, te pelqen apo ste pelqen ty. Keshtu jane bere gjitha televizionet sot.

 • sphere mechanical D Martini

  sphere mechanical D Martini

  2 mesi fa

  Puro Tironc ...😂...Ti qe drejton kte emision je dashnorja zogut
  Ta qift thiu nanen ty e atij......

 • s b

  s b

  2 mesi fa

  Teper njeri i cpif!!🤮

 • Florie Hashani

  Florie Hashani

  2 mesi fa

  Ciu ciu..🤣🤣🤣

 • xixi Kastrati

  xixi Kastrati

  2 mesi fa

  robqira dyt

 • xixi Kastrati

  xixi Kastrati

  2 mesi fa

  na rrofshit bolet dyt

 • Xho Jj

  Xho Jj

  2 mesi fa

  a ju qift kina baben 🤮🤮

 • Tili Cjap

  Tili Cjap

  2 mesi fa

  Pyt pyt pyt

 • Lena Malgerta

  Lena Malgerta

  2 mesi fa

  Zakonisht kur na pihet dicka shkojm ne lokale me pi
  Nuk e di pse kjo pjeshka kur dashka me pi dicka shkonka ne nje dhome hoteli

 • Atid Itarba

  Atid Itarba

  2 mesi fa

  SINJANI SI TJETRI JENI EDHE TI GAZETAR SI KY JENI NA FLLIT PLEHRA DUHET MEUNGJALL ENVER HOGJA MEJU FUT GJALL NE DHE OSE MEJU DJEG ME PASTRU VENI

 • Albania Albania

  Albania Albania

  2 mesi fa

  qenkan ber zogjt bashk

 • London Vlore

  London Vlore

  2 mesi fa

  jan ber bythqirat bashk ,i mbledhka kta ropqirat kjo ora news

 • Durim Dupi

  Durim Dupi

  2 mesi fa

  O zogu si e kalove ne burg a ta bon stilin e kamasutres

 • Topciu

  Topciu

  2 mesi fa

  2 putana 5 lekesh

 • Jeta Daliti

  Jeta Daliti

  2 mesi fa

  Eeeee

 • Klinto Kastrioti

  Klinto Kastrioti

  2 mesi fa

  O rrrropqiŕrrraa

 • Ilba Meta

  Ilba Meta

  2 mesi fa

  Shqipria lind psihopsta

 • Ilba Meta

  Ilba Meta

  2 mesi fa

  Ja qifsha nonen qe e kA pjell TA kem ketu e bei Copa me think Ket Peder muti

 • Xheni Beshello

  Xheni Beshello

  2 mesi fa

  Hapu dhe 😠 O zot cfar na shohin syte dy shemtira te te njejtit nivel pffffff🤪🤪

 • Sinan Shahini

  Sinan Shahini

  2 mesi fa

  Ropt ja u shkèrdhefsha tè dijve

 • Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  2 mesi fa

  Eshte shum fate i madhe qe ky spiker po e pelqen dhe e thote me mburrjen me te madhe per shokun dhe burrin e tije biologjik ku po e quen fate per ter shqiptaret gej jo shqipetaret e vertet qe jan larege ketyre personavet per zogun e tiranes eshte fati i tedyvet qe jeni aty po darkoni se i njejti brume jeni te dy mburreni dhe tregoni te dy realitetin sa kara keni thyer te dy se zogu thot mbi njemiljon apo njemij burra gei per ju normale eshte

 • Foti Sula

  Foti Sula

  2 mesi fa

  pz eshte prish krejt dynjanja,spo marim vesh kush janen burra dhe kush jane gra ne kete bote felliqur.ti japesh te drejte bythqirit te dale dhe te flase.aahh o enver ku je?

 • Bledar Deda

  Bledar Deda

  2 mesi fa

  qini nanen ta qi.......t.

 • Entela Belulaj

  Entela Belulaj

  2 mesi fa

  Po re po ti i gjori nuk je hiç fare fajtor,po ik se na mbushet mendjen.mashtrus.

 • Juri Jurka

  Juri Jurka

  2 mesi fa

  Qeka burreruar Zogu😂

 • Bardha Baskya

  Bardha Baskya

  2 mesi fa

  Ja pasksa qejfi zogut me shku ne hotel edhe me gazetarin😂😂😂😂😂😂

 • Dod Gjoka

  Dod Gjoka

  2 mesi fa

  Si dy motra ngjasoni , po paske ndryshuar more muter qenke ber si burr paske len edhe mjekerr

 • ilirjan naçi

  ilirjan naçi

  2 mesi fa

  Tv ora ,bravo. Asnjëher s'keni pas kaq klikime e komente sa te kjo video.
  Kurse ju qe shani kete personin ua ka qefi me shume t'a ndiqni me vemendje stilin e jetes se tij e kuriozitetin e keni te madh ,se ndryshe nuk do kishte kaq klikime e komente kjo video .

 • Renos Gongo

  Renos Gongo

  2 mesi fa

  Qajini allet o zaga emo se burgu per bura esht

 • Elifara Havalja

  Elifara Havalja

  2 mesi fa

  Sa te lodh

 • Haki Muco

  Haki Muco

  2 mesi fa

  Emo zogu te ka mar per mire burgu 😂😂😂😂😂😂

 • Altin tocilla

  Altin tocilla

  2 mesi fa

  Duart duhet ti lani mire perpara se te hani buke.

 • toni toni

  toni toni

  2 mesi fa

  Ne fakt gjeje nje vajze se djale sma mer menja

 • Orlando Hasandocaj

  Orlando Hasandocaj

  2 mesi fa

  Sa bukur ja bojn qefin njtj ahhh cbythqira qe jeni

 • Florian Berberi

  Florian Berberi

  2 mesi fa

  As burgu ste paska pjekur mo zogu, te paska marr per keq raku mor ditezi. Ja fute kot te priten me fruta ndoshta me banane ne dore po

 • lon Albania

  lon Albania

  2 mesi fa

  Ky se ka pas ate problem per dashuri se ka pas burra aty po dhe ti gazetar i mut je si ky

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  2 mesi fa

  Uiii, zogu qenka bërë sorrë ?

 • Koplik Shkoder

  Koplik Shkoder

  2 mesi fa

  E paske pompuar dhe kete duket nga biseda e lezetshme qe keni 🤣

 • Enkelejda Habili

  Enkelejda Habili

  2 mesi fa

  Ju te dy jeni cifti me i neveritshem,,njelloj te dy.

 • Alfred Marku

  Alfred Marku

  2 mesi fa

  Te lumte bytha ty dhe kti prezantusit se dhe ky nuk i len gje mangut me qa duket 🤦🤦🤦

 • Blerian Prifti

  Blerian Prifti

  2 mesi fa

  Puthuni cik ne buze ne hotel

 • Ghenty Dj

  Ghenty Dj

  2 mesi fa

  Super Cift prezantuesish.
  Dhe jo vetem

 • Lulzim Bejtja

  Lulzim Bejtja

  2 mesi fa

  I ndaluar per favorizim prostitucionit dhe e nxirrni ne TV.Turp Ora tv

 • Enver Sulejmani

  Enver Sulejmani

  2 mesi fa

  Burgu = Unversitet.

 • Vlora Labit

  Vlora Labit

  2 mesi fa

  Hej ty ta qifte kina racen, pse nuk te kap nje rufe te zhduk egzistencen. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  2 mesi fa

  PSE.po.e.coni.ne.pijedistal.ca.pse.e.arrestun.pra.se.cka.za.zdel.pa.gja,💣ikete.edon.me.ja.fut.mrapa.aidel.boll

 • Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  2 mesi fa

  Oduhet.me.ucu.nga.varrienverin.meu.kap.ndor.sampistat..dmth.paskepas.1000burra.spadke
  Met.keq...🚽🚽🤮🤮

 • Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  2 mesi fa

  Kenke.ba.burr..paske.ken.kaher.meu.fut.ne.burg,💩

 • Lona Ada

  Lona Ada

  2 mesi fa

  Cfar degjenerimi,ai shiste femra me lek,treshe katershe e ju i jepni hapesire publike ta degjojne njerezit te bej fam perseri.

  • cuni keq

   cuni keq

   2 mesi fa

   Ky ishte ndermjetesi, femrat shiten vete asnje si nxjerr me zor!

 • Bruno Bru

  Bruno Bru

  2 mesi fa

  Dy byth qima bashk

 • Tupac Shakur

  Tupac Shakur

  2 mesi fa

  Paska ftu nstudio ni ropqim si veten

 • Rud Vat

  Rud Vat

  2 mesi fa

  Gj Fishta ka patur te drejte: ne Shqiperi nderohet llumi...

 • Edison Lika

  Edison Lika

  2 mesi fa

  Shqiperi ku ke aritur ..azgje produktive per te ardhem..emisione me pederast llumra me karakurva..cohu enver

 • herla

  herla

  2 mesi fa

  Pse komentoni negativisht po edi rama po jav bene me keq se keta dy personat

 • euklit haderi

  euklit haderi

  2 mesi fa

  17.maj.hahahahahaha

 • Aldo Vlore

  Aldo Vlore

  2 mesi fa

  Po ju oinjoranta te ceshte Ku budallallek po sa nivel I ulet besoj se ai qe udheheq kete televizion eshte si keta te Dy keni rene shume posht TURP per edukaten te dyve

 • Medicine and Dentistry World

  Medicine and Dentistry World

  2 mesi fa

  Pse duhet te jetojn njerez si keta te dy ... O le te del dikush tja ndaloj daljet publike ktyre lloj njerez

 • Medicine and Dentistry World

  Medicine and Dentistry World

  2 mesi fa

  A JU QIFT QENI FAREN SI ZOGUT SI PULES

 • Valentina Kulemani

  Valentina Kulemani

  2 mesi fa

  Po' c'far zogu është ky moj Aman , duket si zhapik😂😂

  • Eldorad Demiri

   Eldorad Demiri

   2 mesi fa

   Ohh lot dy gejt o ju qift kina ropt o meshkuj pisa

  • Bardha Baskya

   Bardha Baskya

   2 mesi fa

   😂😂😂😂😂😂

  • Antonela nela

   Antonela nela

   2 mesi fa

   🤣🤣

  • dallandyshe cako

   dallandyshe cako

   2 mesi fa

   🤣🤣🤣👍

 • beyond infinity

  beyond infinity

  2 mesi fa

  Ketij do i shkonte me teper emri Herpes

 • Ervis Ndoj

  Ervis Ndoj

  2 mesi fa

  O flliqesira mbetje njerzore, fajn e ka kush ju ka ven aty

 • vasillaq mile

  vasillaq mile

  2 mesi fa

  Do me then Ermesi qenka gazetar.dhe thua se ndonje tele po e pret? O plera