Puthje në buzë! Plas sherri mes Bleonës dhe Robertit! Alketa Vejsiu merr shkopin. LOVE STORY TV KLAN

Pubblicato il 28 nov 2021
visualizzazioni 436 795
0

Reality Dating Show, edicioni 2 nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu.
Në fron 4 protagonistë, 2 vajza dhe 2 djem dhe 10 kandidatë për secilin që garojnë mes tyre për të fituar zemrën e protagonstit të “Love Story”.
Famë, sukses apo rrugëtim drejt dashurisë së vërtetë? Pasion, romancë, dashuri, xhelozi, sfidë! është koha e dashurive të mëdha në sytë e të gjithëve!

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITload for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

RTV KLAN
RTV KLAN
Commenti: 308  
 • Lea A.

  Lea A.

  Bravo Bleona shummmm fjal me vend !🥰❤️

 • jessy

  jessy

  Roberti shum i drejt dhe i vertet ne cdo fjale qe thot . E ngjoj me shum venendje dhe mesoj prej tij 👍 te adhuroj robert

 • life live life live

  life live life live

  Me e forta eshte se kush jep mend per dashurin kur vet jan te deshtuar😂😂

 • rajan rajan

  rajan rajan

  Sa te mire Xheni dhe Kristiii😍😍

 • Julia juli

  Julia juli

  Arsyeja qe shoh kte emisjon eshte shpejtesia e te folurit te ALKETES.. nuk e arrin dot askush

 • Leart Terstena

  Leart Terstena

  Te lumete Bleona per fjalet 👑❤

 • Suzana Hysa

  Suzana Hysa

  Well done Bleona you are okay 👌 perfect girl to take care for your parents

 • Alma Bajrami

  Alma Bajrami

  Jonny the best Uroj te gjesh nje vajze te cilter se e meriton 🤗

 • nicola nik

  nicola nik

  Bravo gjoni meke emoconua fort me kyt tregimin tan te singjert ete embel bravo bravo 👑🌟💙👍👍👍👍👍🇦🇱🇺🇸🔥🔥🔥🍀🥂

 • my music Rozita

  my music Rozita

  28 giorni fa

  Bravo Xhoni👏.. Djal me vlera.. Kristi nje djal mendjemadhe dhe flet kot pa lidhje, ben te zgjuarin kot e sdi asgje nga jeta😬... Respekt x vajzen e ré me dalin e vogel...

 • jessy

  jessy

  Nese anxhi do te donte nje “baba” per femijen e saj dhe nje person qe ta shofi djalin e saj si te tijin Jonny esht ai person ☺️👍

 • Hasanpapaj Albana

  Hasanpapaj Albana

  Xhoni je shum i mire dhe shum i cilter i drejet gjetsh dashurine e zemren🙏🙏👏👏🇦🇱🇦🇱👌👌

 • jessy

  jessy

  Dua nje Jonny ne jeten time 😂😂❤️

 • Manjola Shkambi

  Manjola Shkambi

  Me preku gjoni por te them drejten nje nene beqare ka vendimin me te veshtir te jetes ta besoj femijen e saj tek nje person tjeter ka shum te drejt dhe Kristi se degjojm histori te ndryshme abuse. Une personalisht se di a do fusja dike ne jeten e femijes tim dhe pse duhet te sakrifikosh jeten tende se normalisht askush sdo te jetoi vetem pa nje partner por kto jane sfidat e qe ti sjell jeta askush sdo donte qe te jete vetem duket rritur nje femije por kur zoti ta dhuro besoj se eshte detyra jote si nene dhe ta mbrosh edhe sakrifikosh per te para lumturise se femijes tend nuk vjen e jotja.

 • Merushe Gjyli

  Merushe Gjyli

  Xhoni eshte djali mir dhe i sinqert i dashur bravo xhoni

 • ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • Flutura Haxhiu

  Flutura Haxhiu

  Mir jua ben Roberti esht e vertet kto e kan marr jermin,,, Xhoni xhevahir djal me tgjith tmirat leje qe tshkri🤣🤣rob Zoti,, bravo Xhoni,,

 • Samo Best

  Samo Best

  Ky gjoni ka ho bertet QE te gjejn Dashurin e ti BRAVO ,

 • Albert Kerpi

  Albert Kerpi

  O Viljan, ateher qe nuk kish kamera, kish komshie 🤣😂😅

 • Samsung Galaxy a71

  Samsung Galaxy a71

  Bravoooo gjoniiii edhe une jam 28 vjece kam dy femi jam martu jam e dadhurura burri me ka marr me 2 femi jam shum lumtur me burrin tim dhe e fakenderoj shum se me ka ber shum te lumtur