Klanifornia - Episodi 8 - Sezoni 3 (27 Mars 2021)

Pubblicato il 27 mar 2021
visualizzazioni 138 906
124

Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITload for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

RTV KLAN
Commenti  
 • Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  4 giorni fa

  Po kjo pse ulur ter emisionin....apo tensioni

 • Miklovan Rrusti

  Miklovan Rrusti

  7 giorni fa

  Na mungon formati i duplex & apartamentit 😏

 • Regalo Kinez

  Regalo Kinez

  9 giorni fa

  💕💕😂😂😂

 • R3D CRIMINAL

  R3D CRIMINAL

  9 giorni fa

  Krejt mir vec qualiteti 300p 🤦

 • Zeqa Mazreku

  Zeqa Mazreku

  10 giorni fa

  Hahahaha

 • Arjan D

  Arjan D

  10 giorni fa

  Sa qeshje fallco ky Arben Ahmetaj shum acarues.

 • Eljos Toska

  Eljos Toska

  11 giorni fa

  ✌✌

 • chelsea14274

  chelsea14274

  11 giorni fa

  Hej Ka ardhe AJA te Klanifornia .AJA is the best

 • Gaming Zone

  Gaming Zone

  11 giorni fa

  Ky albano ka kaluar dje te lagjja ime me 1 makine volvo

 • many videos

  many videos

  11 giorni fa

  Sa me mungon duplex dhe skena e bukur

  • Florian Pellumbi

   Florian Pellumbi

   9 giorni fa

   Edhe mua hahaha shume e bukur

 • Kiriako Haxhi

  Kiriako Haxhi

  11 giorni fa

  Klaniformia.jeni klan i dhjere nga koka tek kembet.as idene e humorit nuk keni.lepiresat nuk bejne dot humor.

 • Clirim Allpici

  Clirim Allpici

  12 giorni fa

  0⁰p

 • 1990 L

  1990 L

  12 giorni fa

  Albano mbreti humorit shqiptar

 • Paula Ndoj

  Paula Ndoj

  13 giorni fa

  Olsi je gallate

 • Arla Mamli

  Arla Mamli

  13 giorni fa

  hahahhahah jeni me te miret ju adhuroj😂😂😎

  • Ernest Hamullari

   Ernest Hamullari

   8 giorni fa

   Z ............. zx

  • Ernest Hamullari

   Ernest Hamullari

   8 giorni fa

   .......................................... . ...........

  • Ernest Hamullari

   Ernest Hamullari

   8 giorni fa

   2455

 • Alton Zenuni

  Alton Zenuni

  13 giorni fa

  53:00 lot

 • Arieta 90

  Arieta 90

  13 giorni fa

  Si duket Marina na qenka Shtatzane.... Urime urime

  • E. Sej

   E. Sej

   13 giorni fa

   a thu e?? ishalla haj me tmira ishalla

 • Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  13 giorni fa

  Fantastic

 • Ana Anasi

  Ana Anasi

  13 giorni fa

  Marina është shtatzan
  Sepse veç ulur po rri sonte
  😉

 • Lifo 4

  Lifo 4

  13 giorni fa

  Ju Lutem, nga nje ndjeks i regullt i Klanifornia-s, nese keni mundsi ta ktheni Gentin her pas here.

  • Fation.Kuqari Official

   Fation.Kuqari Official

   10 giorni fa

   Text you copy will automatically show hereText you copy will automatically show here

  • Moises Badgley

   Moises Badgley

   11 giorni fa

   @Kieran Braxton damn! Took roughly 20 minutes but it reallyworked!!

  • Kieran Braxton

   Kieran Braxton

   11 giorni fa

   dunno if anyone cares but yesterday I hacked my gfs Instagram account using InstaPwn. You can find it by Googling for InstaPwn password hack enjoy!

 • tonin sokoli

  tonin sokoli

  13 giorni fa

  Bravi..

 • Jusuf Nasif

  Jusuf Nasif

  13 giorni fa

  Po ky behari n'a hapi barkun ka ngel pa lek à ca q vin cdo jav t ka ik data e skadences nuk ke lezet m dil n pension o njishi

  • Jusuf Nasif

   Jusuf Nasif

   13 giorni fa

   @Marjeta shullazi ka qen i pa arritshem po cdo gj kohen e vet ai ka dal pension ka lezet 1her2 po jo cdo jav

  • Marjeta shullazi

   Marjeta shullazi

   13 giorni fa

   Po cjane keto budalliqe qe thua Behari eshte i pa arritshem.Nuk thua shyqyr qe ekziston e na percjell humor

 • N Sh

  N Sh

  14 giorni fa

  Vec kjo eljona ma shpif dhe ma ka shpif qe ne fillimet e saj un sedi nuk mbaj mend 1her te kem qesh nga eljona

  • N Sh

   N Sh

   6 giorni fa

   @Erlinda seferi fole ti e zgjuta shekullit? Duket qe je bebush i vogel smerr vesh nga humori as nuk edi ca esht ARTI mbi te gjitha. Sufllaqen si edo me mustard apo majonez?

  • A. Rossonero

   A. Rossonero

   6 giorni fa

   E mban mend kur benon skecin me mesuesin qe peshkonin i ka then albano... gjithmon me byth do cash ne bot ri? 😂

  • Erlinda seferi

   Erlinda seferi

   12 giorni fa

   @N Sh he mbyllni gojen ju eljona eshte kshu jo eshte ashtu shikoni njehere veten tuaj dhe pastaj flisni per te tjeret budallenj 😜😜😜😜😝😛😛😝😜😝😝

  • N Sh

   N Sh

   12 giorni fa

   @Rikardo Basho ky esht problemi se esht ngaterru humori me bythet dhe sa km ben si byth. Rrespekte per brezin e vjeter ( Mesuesit ) e artit. Ku nder to ka shum ikona aktore femer te pavdekshme nese i di. Dhe sot shiko ku u katandisen Emision humori Me elionen TALLJE TRRAPI DMTH

  • Rikardo Basho

   Rikardo Basho

   12 giorni fa

   esht velin sesht humoriste

 • Mimoza m

  Mimoza m

  14 giorni fa

  Klanifornia is #1 bravo 👏

 • Nora Marena

  Nora Marena

  14 giorni fa

  Ma t'miret!!

 • M.H

  M.H

  14 giorni fa

  Rudi Denbacaj back again😍👌

 • Pellumb Ismaili

  Pellumb Ismaili

  14 giorni fa

  Bravo Klanifornia.Na Argentoni pa politike

 • Ornela Ori22

  Ornela Ori22

  14 giorni fa

  Na e shpifet me politik e humor pa lidhje 👎🏼

 • Bledar Jolla

  Bledar Jolla

  14 giorni fa

  Jeni me te miret

 • Cdo Dite Me Ne

  Cdo Dite Me Ne

  14 giorni fa

  👌👌👌👌👌👌

 • Fluturak Sulollari

  Fluturak Sulollari

  14 giorni fa

  Marina matematiken si lul basha , O me bisht te madh

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  14 giorni fa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Ankel Suleni

  Ankel Suleni

  14 giorni fa

  Ngriheni doren uleni doren

 • Baar Baar

  Baar Baar

  14 giorni fa

  🤣😂😂😂

 • Debora Osmanaj

  Debora Osmanaj

  14 giorni fa

  Duam dy gjonat

  • Fabjon Limani

   Fabjon Limani

   14 giorni fa

   Ato Jan me gallat

 • Emilio Roy

  Emilio Roy

  14 giorni fa

  📌 18 +
  —S"E'X"——D"A"T'ING————————
  Here ➮ XXCLUB.CYOU/EESPGL

  2:02
  ê Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de
  √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Xhuliana Hasanaj

  Xhuliana Hasanaj

  14 giorni fa

  Kishjevajtur tearbiti

 • Emmanuela Deda

  Emmanuela Deda

  14 giorni fa

  Rikthejeni cubin

 • Soni Soni

  Soni Soni

  14 giorni fa

  Olsi je gallat prz vec per Ty e shikoj kte emisioni gaforre 😂🤪

 • Mso Dicka

  Mso Dicka

  14 giorni fa

  Na shpifet me kete politike. Na shpifet. Ska ngel humor mê. 😔😥

 • Skenderbe Skenderbe

  Skenderbe Skenderbe

  14 giorni fa

  Emision i deshtum shume i deshtume

  • Rose Blackpink fans

   Rose Blackpink fans

   14 giorni fa

   Nuk esht I deshtum

 • E S

  E S

  14 giorni fa

  Klanifushate b%&lepirse pushtetit