Ekskluzive/ Vrasja e Mateos, kamerat kapën dy djem me kapuça kur i vunë flakën shtëpisë së autorit

Pubblicato il 29 nov 2021
visualizzazioni 130 000
0

Subscribe ne kanalin “News24 Albania”
per me shume lajme: www.youtube.com/c/News24Albania
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

Intrattenimento

Me Zemer Te Hapur
Me Zemer Te Hapur
Commenti: 121  
 • Albana Shllaku

  Albana Shllaku

  Mese fa

  Ne kete rast psikologia e ka shume gabim qe thot nuk duhet te diskutojme se femija ka shkuar te komshija sepse gjithe fshati e ka ditur qe ai ka kapur nje vajze atehere prinderit e djali duhet te ishin me vigjilent ne shtetet evropiane i mesojn femijet qe te vegjel te mos flasin me njerez te panjohur dhe njeri nga prinderit duhet te jet me femijet gjate gjithe kohes.

  • Pranvera Hasa

   Pranvera Hasa

   28 giorni fa

   Ììiiiiiiìuuy

  • L M

   L M

   Mese fa

   Ahh ja nxaft frymen buka si i ka sjellur i vogli mateo ipa faj Respekt per babain e mateos si shpetoi 16 vjeçaren kujdesin esht duhur ta ken ne maximum prej kriminelit Klodian çalamanit se bëhet ka dhe tjera krime te pa zbuluara siq e ka then te kisha benzin kurr nuk dota kishi keptuar rastin e mateos se ça ka ndodhur me te kom nji mendim kjo Droga si është bërë ne perfitime te shtetit ne shipri i Humbi shum njerz ne gjitha moshat ne lloj lloj mnyrash ktu duket efekti droges ne fytyren e Kriminel klodjan çalamanit. i rritur jetim nuk Di ajo nenë e klodjanit si i ka len vetem me babain 3 djembjo 1 osht duhur te sakrifikoj se si Ti lë në duar te babait si ti lë në rrug te madhe njisoj askush so kujdesur per ata Jetim Po te ishte ne terezi nuk besoj se dot bone Krim Makaber ndaj Nji Engjulli 8 Vjeq Zoti ju lehtsoft dhimbjen Familjes e kan shum te Veshtir te rend dhimbjen e Mateos.

  • Rudina Bani

   Rudina Bani

   Mese fa

   Plotesisht te drejte! Sepse i ati i Mateos e ka shpetuar vajzen 16 vjecare nga duart e Klodianit dhe te Florit . Si nuk e mesuan te mos i afrohesj kesaj kafshe jo po e linin te conin buke

 • ermelida selimi

  ermelida selimi

  Mese fa

  Halla shum e qyteteruar. Flet vertet me qetesi dhe pa rënduar asnjë pavarsisht dhimbjes se madhe. Ngushellime nga zemra per te gjith familien

 • leo kosovo

  leo kosovo

  Mese fa

  Po keni te drejt keta dy Persona i ka paguar dikush per te humb gjurm ktu eshte nje Person i Familjes uroj te del shpeht kreht kjo e vertet e Mateo te pushoj i qet 🙏😪

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Shume e pregatitur dhe e zgjuar zonja juriste Rita ju meritoni te jeni prokurore ,ju lumte 👏👏👏👏

 • Renato Ogranaja

  Renato Ogranaja

  Mese fa

  Zakoni i Shqipëtarit është kur të jep bukë dhe të ushqen ty si person. do té thoté që ti je i mirèpritur né këtë familje që të ushqen ty
  Pra halla génjen kur thotë që çalamani nuk ka hyrë dhe dalë në familjen tonë .......

 • Malsore Hajdari

  Malsore Hajdari

  Mese fa

  Ne pytje asht agja i voglushit vrasesi edhe agjaa kan pas diqka te perbashkt ,e pesoj voglishi😥

 • Sabina Vrapi

  Sabina Vrapi

  Mese fa

  Ah moj halla e vogëlushit Mateo ngushëllime dhe bravo që more guximin, jeni shum e mir dhe e përgatitur .

 • albana Kaso

  albana Kaso

  Mese fa

  Si nuk i takon ekspertiza familjareve..gabim apsulutisht qe i takon me se shumti...kam fakte te bazuara se duhet te dorezohet ekspertiza ne familje..jepet dhe esht mese llogjike qe do jepet ekspertiza mjekoligjore ne familaret e caktuar nen baba..

 • I Allkja

  I Allkja

  Mese fa

  Ska lidhje me ngjarjen e 2005 thot halla..po nrm se te djeg per vellain tend....gjithsesi ai moster nuk do varur ai do ja presesh gishtat nje me nje e pastaj veshet e pastaj hunden..😡

  • Dori Leo

   Dori Leo

   Mese fa

   Po pra kur thot nuk di gje pse flet me kaq siguri qe ska lidhje me ngjarjen tjeter , se kuptoj ☹️ mjer ai qe iku 🙁

  • ermenisa feka

   ermenisa feka

   Mese fa

   Kur u hodhen disa hipoteza nga avokati gylsen zhllima per rastin e mateos,une kam thene ndoshta ato hipoteza mund te lidhen me njera tjetren, tani dalengadale do behet lidhja logjike dhe do dale arsyeja e krimit qe e kreu ne menyre barbare klodian calamani. U hodh drite ne lidhje me rastin e 2006 se si prokuroria ka vene nje akuze me te lehte dhe ka marre nje denim me te lehte per klodianin, ka tjetersuar deshmine e vajzes, se si paska shpetuar xhaxhai i mateos se ndier nga denimi, babai i mateos paska shpetuar vajzen, dhe pas kesaj nuk hidhet poshte se klodiani eshte hakmarre dhe se vrasja e mateos ka hakmarrje dhe lidhje me ngjarjen e 2006.

 • Nora L

  Nora L

  Mese fa

  To cover for someone else it's a crime and he can be charged same way he didn't commit the crime

 • vio Gr

  vio Gr

  Mese fa

  Shume te drejte ka zonja nuk duhet te hedhesh balte ke nje njeri pa pasur prova !!! Nje njeri i ka vene ata per te djegur shtepine por halla nuk eshte skemi pse te komentojme kot mjere Mateo i vogel😥😥 bravo avokates

 • kristel selmani

  kristel selmani

  Mese fa

  Zoti e vraft se ja mori jeten atij engjulli

 • Marusha Kolici

  Marusha Kolici

  Mese fa

  Ne vidjo duket si femer personi me shtat me te vogel edhe ne ecje

 • Lume Hoxha

  Lume Hoxha

  Mese fa

  A SA keq qe nuk ishte Brenda edhe çalaman vrasesi e meriton te digjet i gjalle.

 • albana Kaso

  albana Kaso

  Mese fa

  Mua mu duk nga e ecura si femer personi me tuta te zeza..!

 • Elenh Ko

  Elenh Ko

  Mese fa

  Personi me tutat e zeza me duket si femer

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Nuk duhet te merzitin thashethemet ,kur iku i shkreti djale ,Zot cfare fatkeqesie Calamani duhet varur

  • Tereze Lleshi

   Tereze Lleshi

   Mese fa

   Unë besoj se i gjithë horllëku është i të mëdhenjëve se dhe halla nuk u përgjigjte atyre pyetjeve që duhej të përgjigjej por fati i keq është se e pagiajti një ëngjëll shumë i shkathët dhe i zgjuar 😢

 • Nora L

  Nora L

  Mese fa

  Bravo tha nje te vertet shtepia duhej rrethuar me tela me gjemba per evidence dhe jo te luhej

 • Brunilda Elezi

  Brunilda Elezi

  Mese fa

  Dhe po digjnin shpin prindrit shum mir do benin po te ishte dhe ai mostra brenda te digjej i gjall i mori nenes femijen nga gjiri

 • Agim Brahimi

  Agim Brahimi

  Mese fa

  Sikur qe banes, duhet të digjej i zoti..

 • Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  Mese fa

  Ate qe e vet tashi duhet ta kishit Ber me Koh ,se e paskeni dit cfar monstre ishte gjer me rastin e 16 vjecares.

 • Miranda TTT

  Miranda TTT

  Mese fa

  Te afrohen kamerat edhe ndonje ekspert i policise mundet ti kap se kush jane !

  • Kristina Mani

   Kristina Mani

   Mese fa

   Po policia nuk don zoti i vraft

 • VALENTIN MARKU

  VALENTIN MARKU

  Mese fa

  Kur nuk ka shtet...qrendesi ka djegia e shtëpis vogelushi iku pa pas faj

 • Mevlude Peqini

  Mevlude Peqini

  Mese fa

  Ngushellime familjes zonja evis mbase gaboj por ne vidio duket femer mashkull nuk jane dy djem ai me i shkurte duket nga ecja qe eshte femer shikojeni me kujdes kamren

  • itz_wolfWGF

   itz_wolfWGF

   Mese fa

   Ai me kapuc si grua duket

  • itz_wolfWGF

   itz_wolfWGF

   Mese fa

   Bravo ashtu mendova dhe un sa e pash

 • Enki Enki

  Enki Enki

  Mese fa

  Zonja në moshë avokatë bravo

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Nuk vuan nga triute ,ai eshte i lindur maskara...

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Me kapuc kush i njeh ,naten askush si dallon dot,kush i vari zjarrin shume dinak ....

 • Xhelil Pacoll

  Xhelil Pacoll

  Mese fa

  Calamani do vritet mbas rregullores por si fillim duhet me dal edhe ata qe janë ne bashkëpunim

 • P. F.

  P. F.

  Mese fa

  Po qfar leshin ju duhet juve se aja djegin shtepin apo jo po sikur ta kishin djegur familjaret e viktimës qka ju rruhet juve

 • leo kosovo

  leo kosovo

  Mese fa

  Nuk jan dy quna eshte nje grua dhe nje qun aty vrehet ne video

 • A.l.k.sh.b

  A.l.k.sh.b

  Mese fa

  Po kjo halla me emer me te gjitha ! Pse me kurriz ?

 • Dhurata Zenelaj

  Dhurata Zenelaj

  Mese fa

  Ku duken fytyrat se kush Jane ?? Eshte kush eshte?

 • Ani Ani

  Ani Ani

  Mese fa

  Un mendoj se keta djemt jan shoket e vllait te mateos e kan djeg pa dienin e familjes kshu mendoj

 • Nora Mustafa

  Nora Mustafa

  Mese fa

  Ju lumt 🤛👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Shpresa Mema

  Shpresa Mema

  Mese fa

  Ta gjej policia kush jan

 • leo kosovo

  leo kosovo

  Mese fa

  Ne ket ngjarje me duket ka dor gjyshja Mateo i vogel pushoft ne paqe🙏

  • Dava Halili

   Dava Halili

   Mese fa

   E pse gjyshja

  • Emi💜Noemi

   Emi💜Noemi

   Mese fa

   😭💔🕊💐😇🧚🏼‍♂️🤲🤲🤲🤲👆👆ISHALLA DEL E VERTETA

 • Sanije Miftari

  Sanije Miftari

  Mese fa

  Te kushte ndidhur edhe qalamani brenda ne at kasolle te pist .

 • Ermal Saranda

  Ermal Saranda

  Mese fa

  Ai plera do varur per gjuhe

 • Shpresa Mema

  Shpresa Mema

  Mese fa

  Kush i pa qe ishin djem

 • Kristina Pecollaj

  Kristina Pecollaj

  Mese fa

  Aj nuk do te haret pa tregubtebberteten

 • Sabina Vrapi

  Sabina Vrapi

  Mese fa

  Asht thjesht nji detyr ????

 • VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTI

  Mese fa

  Po vëllai i hallës c'ke bere ?!!!!

  • Blerina Gjeka

   Blerina Gjeka

   Mese fa

   Duheshin varur qe te dy ne vitin 2006 se po te ishte ber do ishte diali gjall tani😥

  • Angela Haxhillari

   Angela Haxhillari

   Mese fa

   Xhaxhai i mateos dhe vellai i kesaj( halles) qe flet ne telefon ka qene bashke me klodianin kur klodiani ka tentu te perdhunoje vajzen 16vjece.Dhe ka qene babai i Mateos qe ua ka heq nga duart vajzen.(tpakten keshtu flitej ne emisionin Uniko te spartak kokes)ke klani

 • P. F.

  P. F.

  Mese fa

  Ajeni ne vete ju oj zonja moderatore qfar prova po doni krimi asht pranu dhe qka doni tutje

 • Erzana Kurtishi

  Erzana Kurtishi

  Mese fa

  Me vjen keq por shtepis sigurt ja kan djegur gjurmet, kurse autorin qe vret njerz nuk duan ta humbin kjo esht nje per tu habit!!!

 • Tereze Lleshi

  Tereze Lleshi

  Mese fa

  Pse çfarë dënimi kreu ai për përdhunimin e asaj gruas që ishte ndryshe …Asgjë…

 • Naferide Zesllari

  Naferide Zesllari

  Mese fa

  Shikoni sipas keti veprim.qe kandodhu.eshte bere meshume persona mrapa dhe nuk do elinte aty trupi ai ata dojagjini.vendi ata mevone qe nuk do me si veta te tjere po ken kujdes shume qe humbasi doje cerdhja aty .mos jakan marre te brenshet nuk doje ipari ai

 • Neta Ndou

  Neta Ndou

  Mese fa

  A po ju dhimt kasodhja ati fdhicsira

  • REPTIX93ツ

   REPTIX93ツ

   Mese fa

   Jo nuk pi dhimet kuna po gjurmet ikan humb