Gold AG - GUERIL

Pubblicato il 27 nov 2021
visualizzazioni 1 872 334
0

fanlink.to/GUERIL

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Teksti e muzika: Arian AGUSHI
Orkestrimi: Wirusi
Video: MProduction

GUERIL (tekst)

1X
28 Nentor un bab u bona
Nditen e flamurit festojne trojet tona
N’ket’ dat lindi komandanti legjendar
Edhe n’sken’ UÇK-ja ka dal heren e par
Ftyren sta harroj n’sy kur mshikove
Ma i miri babit o Gueril Kosove
Cdo shqipe si ti e don ket dit
Mos harro tu u rrit kta nuk bon me korit
Koft krenar me ty kejt veni
Ski ka del ndryshe se je gjak i jemi
Vlla prej gjaku e ki cdo shqiptar
Kurr mos bo shok shpiun e tradhtar
Gjumi tka zon gjithmon me Kuran
Se ti je shqiptar bir e je musliman
Kushdo qe t’prek nkomb edhe n’din
Mos prito emrin me shti nperdorim.

Strofa:
Kur te pyesin bir se cka eshte ky emer
N’diten e flamurit thuj ma la baba me zemer
Guerili eshte luft’ar qe sulmon ne befasi
E kurr’ nuk i dhimbset jeta per ta be t’madhen Shqipni.

Refren:
Gueril neper shekuj
Gueril me pushk’ ne dor’
Gueril te fali Zoti
Me 28 Nentor.

2X
Armiqt e Shqipnis kan ik si lepuj
Se kjo tok ka rrit Guerila me shekuj
Prej Lugine n’Janin prej Struge n’Tivar
E kem ujit token me gjakun shqiptar
E di qe kto pun je i vogel me i dit
Po edhe mu baba me kto fjal mka rrit
Kushdo qe tprek nterritor tonin
Pash tmadhin Zot shok me asnjonin
Guerili me ta din me fol veq ndrysh
Se baben ta kan lon pa bab e pa gjysh
Kujdes me kon del kujdes me kon rrin
Besnik bonu po bes mos i zin
Islamin e ki fe Allahun e ki Zot
Muhamedi A.S osht pejgamberi jot
Bon per familje per rreth e shoqni
Po dije Xhenetin te komt e nanes e ki.Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi


Intrattenimento

Gold AG
Gold AG
Commenti: 1 148  
 • Abida Misimi

  Abida Misimi

  Mese fa

  Tekst i mrekullueshëm, këng shum e mir 👏. Por Guerili qershija mi torte 😍 MashAllah e rujt Zoti dhe i falt jete te gjate 🎂❤️❤️

  • Naime Emini

   Naime Emini

   Mese fa

   Uuuiirime shum te mira per trimin evogel edhe shummmmm emir kjo keng mashala qenka si drit melacja tuboft ipari nbot🙏🙏🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀👍👍👍👍💯💯💯💯💯🎂🎂🎂🎂🎂

 • Miranda Ferati

  Miranda Ferati

  9 giorni fa

  MashaaAllah.Allahu i dhente jete te gjate e vepra te mira,e befte krenarine e islamit dhe Shqiperise

 • Endi

  Endi

  Mese fa

  E mrekullueshme si çdo her kang te bukura ❤️ urime 28 nentori të gjithe shqiptarëve dhe urime ditelindja e Guerilit Arian ❤️ fat lumturi dhe gjitha tmirat ❤️. Ma nfund e pame ftyren engjellore të djalit qe e kemi prit per 1 vjet rresht ❤️❤️ Zoti tka beku me ket za qe na knaq shpirtin gjithmone edhe zoti te bekoi me nje engjull ne nje dite qe e ke dasht shume dhe je lut shume e Zoti ta plotesoi deshiren ❤️ LUANI I KOSOVES 👑

  • Florent Bytyqi

   Florent Bytyqi

   Mese fa

   @Shemsije Hajra urime ishal 100

  • Shemsije Hajra

   Shemsije Hajra

   Mese fa

   I8okkk

 • Suela Aliqki

  Suela Aliqki

  Mese fa

  E mrekullueshme urime 28 nentori te gjithë shqiptareve dhe urime ditlindja e djalit ❤

  • Albana Kiqina

   Albana Kiqina

   20 giorni fa

   @Adrina Drinaybft

  • Armeda Ceka

   Armeda Ceka

   Mese fa

   @Illyria 🇦🇱 ëçpëëçëëpëpçëççëpçëë ççëçççëççççç

  • Armeda Ceka

   Armeda Ceka

   Mese fa

   @Illyria 🇦🇱 çççp Llololoooll ëçpëëçëëpëpçëççëpçëë

  • Elda Gjegja

   Elda Gjegja

   Mese fa

   Noël

  • Elda Gjegja

   Elda Gjegja

   Mese fa

   Ilan

 • Mika Mikka

  Mika Mikka

  Mese fa

  Na emocionove shume vlla. Urime per djalin, u plakt me prind e qofsh gjithmone krenar me te❤️🇦🇱🎉

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   27 giorni fa

   Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

 • Señoritas Top's

  Señoritas Top's

  Mese fa

  pse duhen ndjekur shembujt më të mirë, muzikë fantastike

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   27 giorni fa

   Urimet me te perzemerta 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱..💯💯💯Gueril i vogel 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • tina palloshi

  tina palloshi

  Mese fa

  Urime 28 nentorin diten e parvasis te shqipnis
  Urime edhe ditlindjen e djalit festoft edhe 100 vjet tjera 🇦🇱❤😍

  • Emine Iljazi

   Emine Iljazi

   Mese fa

   Telumt goja po ashtu urrit 🍇💥

 • Mery Mery

  Mery Mery

  Mese fa

  Shqiptaret e mi kudo ane e mbane botes ju uroj qofshi gjithmone mire zoti ju ruajt ju bashk e familjen tuaj Gezuar kete dit te bekuar ♥️te shqiperise tone ❤️🇦🇱

 • Naxhije Syla

  Naxhije Syla

  Mese fa

  Të lumt o këngetari ma i madhi në vend urime ditëlindjen e djalit ti bëft 💯🎊🤲

 • Rifadije Nimanaj

  Rifadije Nimanaj

  Mese fa

  Mashallah!!! Ta ruajt i madhi zot ! Past jet te gjat e te lumtur! Sa i mir texti dhe muzika te lumt o yll ! 🌟💯🎉🎁🎊🇦🇱🤲🤲🤲😻

 • Erald Gjashi

  Erald Gjashi

  Mese fa

  Na ke emocionuar edhe ka ber per me qa per mir vlla.ALLAHU e bekfot te emblin GUERIL edhe e beft patriot edhe musliman te devotshem sikur ti

 • Stabere Halili

  Stabere Halili

  Mese fa

  Zoti e rujt guerilin 🙏 urime festa e flamurit per gjith shqiptarin kudo ku jan urime urime 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ersi sadiku

  Ersi sadiku

  Mese fa

  Urime 28 nentori per qdo shqiptar ane e mban botes dhe urime ditelindjen e guerilit inshaAllah rritet pran familjes dhe i ndjek traditat shqiptare sikur babi i vet 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • lela Kukaj

  lela Kukaj

  Mese fa

  Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin.🤍Jet te gjat e te lumtur pran familjes 😘🤴

 • L R

  L R

  Mese fa

  Mashallah Urime Ditlindja e Guerilit edhe 💯 🙏nje dit e veqant per ty Arian edhe Djalin e gjith Shqiptarin 🙏💯

 • Gzim Bregaj

  Gzim Bregaj

  Mese fa

  Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

 • sokin jon

  sokin jon

  Mese fa

  Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱🇽🇰🇮🇹

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Mese fa

  Mashalla,me shendet, i bukur dhe i lumtur te rritet prane familjes tuaj Guerili!! Zoti ju rujt e bekoftë!! Komplimenti për emërin,dhe kengen!!! 🇦🇱️🇽🇰🇮🇹

 • e/c

  e/c

  Mese fa

  🍰🍰Urime Ditëlindja e Djalit InshaAllah i bon 100 vite e ma shum me familjen, suksese në jet dhe gzime. Po spresoj të bëhet nje Artist si ti Gold AG.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • j s

   j s

   Mese fa

   Allahi urrit metamira💯

 • Nada Zeqiri

  Nada Zeqiri

  Mese fa

  I pa zevendesushem je Gold.ag .urime datlindja e djalit allahu i dhasht mbarsi ne jet nga nje baba si ty dhe nga nje familje ne rrugen e drejt ska si del ndryshe me edukaten qe mer suksese per kangen qofshi gjithmon te lumtur me familjen 🤗🤲

 • Kol Todi

  Kol Todi

  Mese fa

  Gezuar festat ❤❤❤ALLAHU ne xhenet krejt deshmoret 🤲🙏🙏🙏🙏

  • Illyria 🇦🇱

   Illyria 🇦🇱

   Mese fa

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Miran Kqiku

  Miran Kqiku

  Mese fa

  E mrrekllueshme gzuar kjo dit madheshtore o shqiptart e mij u rujt zoti ku do qe jeni e ishallah na munson zoti me jetu shqiperin e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • vasw katseli

  vasw katseli

  Mese fa

  Urimet me te perzemerta 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱..💯💯💯Gueril i vogel 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Myrvete Idrizi

  Myrvete Idrizi

  Mese fa

  Urime 28 nentori te gjithe shqiptarve kudo qe Jon..konge e shkelqyer 👏👏👍👍 te lumt .allahi ta rrit. Me te mira djalin.🇦🇱🇽🇰🇬🇧

 • Mensur Culi

  Mensur Culi

  Mese fa

  Urime ditlindja djalit Arijan i baft 100 te lumtuna bashk me famijle ju per gzoj per ket keng dhe ju pershendes nga ch dhe nga atje katund afer presheves Zhunic 💙🤲

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Mese fa

  Shpirti vogel Guerrill qofsh i lumtur pergjithmone prane prinderve te mrekullueshem. Kenge e mrekullueshme gezuar 28 nentorin.

 • Leonora Duraku

  Leonora Duraku

  Mese fa

  Ta paska fal zoti evladin bash qat dit qysh vet ke pas qef. Gjith ke pas respekt per UCK dhe qe zoti ta ka kthy me nje shej te evladi. Ishalla me ymer e jet te gjat🥰

 • Vahide Ajrullai

  Vahide Ajrullai

  Mese fa

  MashaAllah urime ditelindjen e Guerilit zoti te beft me jete te gjate InshaAllah🤲urime 28 nentori 🇦🇱

 • Bashkim Veseli

  Bashkim Veseli

  Mese fa

  Urime urime i nderuari dhe shum i respektuari ARIAN AGUSHI për ditlindjen e madhe të kombit dhe të djalit shqiptarë

 • Renis Xhoka

  Renis Xhoka

  Mese fa

  Urime festa e pavaresis dhe zoti madh ta rrit me të mira djalin 🇦🇱🤴❤️🧿🥰

 • Engji Rmn

  Engji Rmn

  Mese fa

  Mashallah qoft me jet te gjat ishalla behet i Zoti e don i gjith populli

 • Raffaella Raffaella

  Raffaella Raffaella

  Mese fa

  Ta rujt Zoti kete djale Arjan,mashallah🤗urime edhe 100vite te lumtura Guerilit❤

 • Elvira Feta

  Elvira Feta

  Mese fa

  Edhe 💯 vite te lumtura per çunin ishalla 🤲🤲. Urime te gjith Shqipetareve an e mban botes ishalla 🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • K P

  K P

  Mese fa

  Urime ditëlindjen e djalit dhe festën e flamurit! Si gjithmonë, Goldi qëllon në shenjë me një tjetër super hit.

  • Altin Berisha

   Altin Berisha

   Mese fa

   Me majt foton e skenderbeut edhe me ngu kto osht katastrofale

 • Asime Memeti

  Asime Memeti

  Mese fa

  Masha Allah
  Allahu i falt edhe 100te lumtura me plot dhėndet pran familjes 🤲❤️❤️
  Insha Allah Guerili ritet me Bab 🤲❤️❤️
  Arian Allahu të dhasht ymër shëndet dhe lumturi 🤲🤲
  Arian edhe un jetim pa bab dhe e di dhimbjen mungesa e babês 🥺😢
  Arian Allahu u takoft me grada me Te larta Te Xhenetit Firdeus me Baben 🤲🥺🥺❤️❤️.

  Urime Festa 28Nentor

 • Edes Kasmi

  Edes Kasmi

  Mese fa

  Shpirti vogel Guerrill qofsh i lumtur pergjithmone prane prinderve te mrekullueshem. Kenge e mrekullueshme gezuar 28 nentorin.

 • Elisabeta Alimeri

  Elisabeta Alimeri

  Mese fa

  Dy gëzime në një ditë.Edhe 100 djalit Gold🥳, Urime edhe gjithë shqipetareve per 28 Nëndorin🥂.

 • Mimoza Ahmeti

  Mimoza Ahmeti

  Mese fa

  Mashallaaa Arjan Urime Ditlindja e djalit festofshi dhe 💯vjet se bashku🤲🤲 Urime te gjithve 28 Nëntori 🇦🇱🇦🇱❤❤..

 • Anila Zukaj

  Anila Zukaj

  Mese fa

  Gezuar ditelindjen Gueril paq jetë Te gjate festofsh gjithmone I lumtur me prinder ❤️.
  Gezuar ditelindjen e Guerilit Arian e Ermira e paqi gjithmone 🧡

 • CR I

  CR I

  Mese fa

  It's our job as Albanians to teach out kids everything we know about our herretige.

  • Esma Esa

   Esma Esa

   Mese fa

   @Petro Be bjen ne sy se eshte komenti i vetem anglisht, a kishte hall se nuk e kuptojme po ta shkruante Shqip a? 😂

  • Petro Be

   Petro Be

   Mese fa

   @Esma Esa fort gati ke qendru me ket pergjigje.🤣🤣

  • It’s Klaw 🥰

   It’s Klaw 🥰

   Mese fa

   @Esma Esa 🤣🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️

  • Esma Esa

   Esma Esa

   Mese fa

   Dhe me fol Shqip gjithashtu

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  Mese fa

  Urime ditelindja e djalit qoft me shendet se bashku me familjen ne Shqiperin e bashkume 🇦🇱❤️

 • Tofik Nazëraj

  Tofik Nazëraj

  Mese fa

  Si gjithmonë fantastik ! Krenar për këngëtarët patriotikë si Goldi 🇦🇱🇽🇰

  Gëzuar festat e Nëntorit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
  Gëzuar pavarësinë gjithë shqiptarëve.
  Shpresojmë që shumë shpejt të bëhemi Shqipëria e madhe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Mirushe Maksutaj

   Mirushe Maksutaj

   Mese fa

   ❤❤❤❤❤💞💞💞💟💟💟💟💓💓💛💛🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍒🍒🍓🍓🍇🍇🍇

 • Shyhret 123

  Shyhret 123

  Mese fa

  te lumt Gold AG Urime Ditelindjen e djalit❤ Allahu te rujt bashk me familje 🙏

 • Hip Hop Bangerz

  Hip Hop Bangerz

  Mese fa

  Urime festen shqipe 🇦🇱🇦🇱 e kam gjet tu nigju “Gandi - Stackin”

 • Fatime Bekteshi

  Fatime Bekteshi

  Mese fa

  Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰
  Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

 • Lule Fati

  Lule Fati

  Mese fa

  Urime 28 nentori gjithe shqiptarve kudo qe jane Gold urime ditlindja e djalit ti baft 100 ❤ ishalla rritet me prind urime urime edhe 100 tjera 🙏🙏

 • Alda Idrizi

  Alda Idrizi

  Mese fa

  Urime festene flamuritedhe te pavarsis dhe 💯💯djali Allahu e begofte e befte myslimane te devoçem🤲Allahu ju ruajte familjarishte

 • Ervin Sarkaro

  Ervin Sarkaro

  Mese fa

  Mashallah !
  Je shembull i atdhetarisë dhe besimit. Suksese të mëtejshme në projektet e tua.

 • Argjenta Mehmeti

  Argjenta Mehmeti

  Mese fa

  Urime 28 Nëntori të gjithë Shqitarëve. 🇦🇱
  Urime për Guerilin pat gjtihmonë shëndet dhe lumturi. Inshallah krejt fëmijët në botë. Amin 🤲🥳🤩👏👏👏

  • ervina manjani

   ervina manjani

   Mese fa

   Rop

  • ervina manjani

   ervina manjani

   Mese fa

   Amiri

  • ervina manjani

   ervina manjani

   Mese fa

   Kjynajjsjhdbbuusu

 • Bledar Hoti

  Bledar Hoti

  Mese fa

  Urime vllezer dhe motra festen e flamurit... djalin ta rujt zoti u baft I hajrit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Just do it Now

  Just do it Now

  Mese fa

  INSHALLAH me jet te gjate, ALLAHU te jet i kenaqur me ju ne kete bot dhe ne Ahiret 🤲❤🇽🇰🇦🇱

 • Idriz Ademi

  Idriz Ademi

  Mese fa

  MashaAllah.Zoti ta ruajt Guerilin e dhasht zoti i gëzonë edhe 💯 tjera me fat shëndet si dhe qdo të mirë në jetë.

 • Lumnie Nikqi

  Lumnie Nikqi

  Mese fa

  Jeni familje shum tmir urime didlindjen e djalit edhe 💯💚🤲🤲🤲

 • Albiona Gashi

  Albiona Gashi

  Mese fa

  Urime 28 Nentori' urime edhe ditlindja e djalit festoft edhe 100 vjet tjera❤️🇦🇱

 • Albjona Muça

  Albjona Muça

  Mese fa

  Urime fetstën më të madhe të gjithë shqipëtarëve
  Ta gëzoj ditlindjen ma i miri Guerili i vogël
  U rrit me nonë e babë

 • Lindita Gojcaj

  Lindita Gojcaj

  Mese fa

  Mashalla sa i bukur djali🥰e gezoft ditlindjen voglushi juaj e u beft 100vjec me tgjitha tmirat,urime 28nentori per t gjith Shqipet kudo qe jan😊

  • Janina

   Janina

   Mese fa

   Mirmbroma .Mos m hy n komente me lloj lloj emri te lutem se e kuptova qe je ti .Kurgjo nuk t kom bo keq qe me me urrejt kaq shum 7 vjet kemi fol bashk shoqe .Kurgjo nuk t kom bo keq un ty qe ti me u tall me mu pasha zotin .Edhe nese t kom rendu ndonjeher me fjal te kom kerku falje 100 her .✌Lamtumir e kalo bukur me personin e zemres .🍬🍒

 • Rinaa🍒

  Rinaa🍒

  Mese fa

  Ishallah plak me mjekerr u rrit me nane e babe edhe me gjyshe ishallah gjithmon i lumtur 🇦🇱urime 28 nentori dita e krejt deshmorve qe luftuan per ne qe te kem liri te madhe 🇦🇱

 • Artan Xhafa

  Artan Xhafa

  Mese fa

  Ta rujte i modhi Zot ishallah djalin 🙏🇦🇱🥰🌠je gjithmone i madhi Gold rrespekt 🙋🇦🇱

 • Besnik Shima

  Besnik Shima

  Mese fa

  Urime per 28 nentorin Guerili dhe 💯 allahu ta rujt dhe ect ne rrugen tuaj rrespekte.

 • Arnolt Kokomani

  Arnolt Kokomani

  Mese fa

  Te pershendes nga prizreni edhe 100 pranvera te lumtura djali prej her me mu ka ditelindjen festoj mes vllasnis time mes tusuzi 😘😘😘😘

 • Hasibe Mehmeti

  Hasibe Mehmeti

  Mese fa

  Mashallah u rrit me shendet në jetë 😇💙🇦🇱🇽🇰🥳🎂🎈

 • Sabi

  Sabi

  Mese fa

  Mashalla edhe 100 vite tlumtura djalit dhe gzuar festen e flamurit 🇦🇱

 • Bytyqi.B

  Bytyqi.B

  Mese fa

  O mashalla Urime festa t’gjithve. Urime ditëlindja djalit ishalla nje trime…🇦🇱🇫🇷

 • ERI Eri

  ERI Eri

  Mese fa

  Emocion ne cdo fjale! 🇦🇱🦅

 • Ismail Kadrija

  Ismail Kadrija

  Mese fa

  Me jet te gjat ishalla te gjitha te mirat ne Jet shum shum Dashni per Bab e Bir 💙💙⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰 Bravo se jemi ni Komb

 • Valdete Rexhepi

  Valdete Rexhepi

  Mese fa

  Urime 28nëntori të gjithë shqiptarëve kudo nëpër botë 🇦🇱.

 • NALI .NAL.i43

  NALI .NAL.i43

  Mese fa

  Urime 28 nentorin të gjith shqiptarve neper bot🇦🇱 dhe urime per guerilin edhe 101 vjet te lumtura me ty ❤️🇦🇱

 • Ismet Thaci

  Ismet Thaci

  Mese fa

  🤲Mashallah.Allahu ta rujt e ta baft prej besimtarve te devotshem 🤲 .

 • Vilma Xhakoviq

  Vilma Xhakoviq

  Mese fa

  Festoft edhe gezoft edhe 💯💯 vite t’lumtura djalit me jet dhe me fat e paq njat princ!!!🎂🎂🎂🎂💋💋❤️❤️

 • largjeta redzepi

  largjeta redzepi

  Mese fa

  Gezuar gjith shqiptareve kudo jan dita e 🇦🇱
  Gezuar ditlindjen e djalit ❤️

 • Arben Prenga

  Arben Prenga

  Mese fa

  Edhe 100 vite te lumtura per guerilin ❤️🤗

 • Qefsere Alili

  Qefsere Alili

  Mese fa

  Urime ditëlindjen Gueril 💙💫 te lumtë për këngën

 • WALLTER P38 ALB

  WALLTER P38 ALB

  Mese fa

  Pa i bashkuar zemrat dhe mendjet nuk mundet te bashkohen trojet shqiptare Allahu i madh dhasht te na bashkoj zemrat dhe mendjet dhe te na shtoj dashurin per njeri tjetrin ,Urime dita e flamurit gjith shqiptareve kudo qe ndodhen dhe pervjetoret tjera te na gjeje me te bashkuar.

 • Lindi Dauti

  Lindi Dauti

  Mese fa

  e mrekullushme urime 28nentori te gjidhve shqiperarve edhe urime ditlindjen e djalit 💎🤲

 • Ramo Sibel

  Ramo Sibel

  Mese fa

  Edhe 100 vite te lumtura per Guerilin e vogel
  Gold AG je njesh 👑👑❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • xhezair hamidi

  xhezair hamidi

  Mese fa

  MashaAllah tu rritë me priderit
  Je i mrekullyeshem dhe i paparë GoldAg urime dhe suksese!

 • Hajrije Haxhiu

  Hajrije Haxhiu

  Mese fa

  Te lumt o Gold allahi te ruajt ty familjen tane dhe engjullin e vogel allahi ju bekoft amin 🙏 🙏

 • A A

  A A

  Mese fa

  Mashalllah 🙏dy Persona qe kan vendin e veqant ne jet Jan nëna dhe evladi 🤍🤍

 • Magda Lena

  Magda Lena

  Mese fa

  Shume e bukur si gjthmone! Te gezoni me shendet! ❤️

 • Zymrije Gashi

  Zymrije Gashi

  Mese fa

  Mashallah, Allahu te rujt e te dasht Gueril🤲

 • Ledion 27

  Ledion 27

  Mese fa

  Na mungonin kenget e tuja 🥺❤️🇦🇱

 • Ylber Sejdi

  Ylber Sejdi

  Mese fa

  E mrekullueshme 🇦🇱❤️🖤

 • Yetta Kosovo

  Yetta Kosovo

  Mese fa

  Mashallah , Mashallah , Mashallah 💙💙
  Oo Gueril o Dritë e Diellit … U bëfsh 100 vjeç …
  Vetem nje këshille , turbulloje brendine e pasaportes o i Nderum se sot bejne cdo gje me infot brenda passaportes …

 • Saranda Bilalli

  Saranda Bilalli

  Mese fa

  Mashallah ❤ edhe 100 tjera bashke me njerzit qe te duan Gueril.

 • Elidona Avdiaj

  Elidona Avdiaj

  Mese fa

  O zottt je i mrekullushem ne gezove me kto kenge je ma i mir urime ditelinjen e djalit Goldi 🇦🇱🇦🇱❤

 • Hana Syla

  Hana Syla

  Mese fa

  Urime Ditlindjen e Guerilit dhe festes se madhe Shqiptaris zoti ju ruejt e posaçerisht qat engjell te vogel boll hije u pat

 • Kamberi Hisnije

  Kamberi Hisnije

  Mese fa

  Urime 28 nentori dhe gjithashtu urime guerilin e vogel per diten e lindjes paqt shendet dhe u trashegoft guerili mashallah rrofsh sa malet o gueril i vogel🤲👌

 • Berhan Symaj

  Berhan Symaj

  Mese fa

  Urime festa e flamurut urime ditlindjen e djalit ishallah ta ban Zoti 100 vjec

 • Shkupi

  Shkupi

  Mese fa

  Allahu i Ruajt Gjithë Shqiptaret AMIN 🤲🏼🇦🇱

  • Muharrem Osmani

   Muharrem Osmani

   Mese fa

   @Illyrian patjeter qe allahu

  • Boni Shehu

   Boni Shehu

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video cc

  • Illyrian

   Illyrian

   Mese fa

   @Illyria 🇦🇱 E po hajde shpjegoja këtij

  • Illyria 🇦🇱

   Illyria 🇦🇱

   Mese fa

   @Illyrian Zoti,me mir ne gjuhen e Memes ♥️🇦🇱

  • Illyrian

   Illyrian

   Mese fa

   Allahu apo Zoti?

 • gkN CS:GO

  gkN CS:GO

  Mese fa

  Urime 28 Nëntori të gjithë Shqipëtarëve kudo që janë në botë 🇦🇱

 • Emi Kqiku

  Emi Kqiku

  Mese fa

  Urime Ditlindja e djalit Guerili i boft 💯 me gjitha te mirat e botes urime dita e flamirit gjith shqiptarve ku do qe jan 👐🇦🇱

 • elsa star

  elsa star

  Mese fa

  Urime ooo Goldi 🇦🇱👌💎 Hallall qumështi i Nënës ska me mujt askush me të zëvendesue 🤲

 • zoja rugova

  zoja rugova

  Mese fa

  E gezoft Festen edhe 100 Guereli i perngjaft trim Adem Jasharit Guerili i vogel u baft Plak me Mjekerr gezuar ❤️

 • Mehmeti Qendrese

  Mehmeti Qendrese

  Mese fa

  Urime 28 nentorin diten e parvasis te shqipnis Urime edhe ditlidjen e djalit festoni edhe 100 vjet tjera 🇦🇱❤🤩

 • Semiha Hamiti

  Semiha Hamiti

  Mese fa

  Urime 28 festofshim sa me shpejt me SHQIPERI ETNIKE ! Festofsh edhe 💯 ditlindje te tjera bashke me BABEN tend GUERRIL e gjithe te dashurit e tu ne SHQIPERI ETNIKE! ALLAHU qofte me ju dhe gjithe Shqipet!

 • Arijana Berisha

  Arijana Berisha

  Mese fa

  MashAllah Allahi ju rujt 💙💙❤️❤️ Urime 28 nentori poshtu dhe ditlindja e djalit

 • Cassie

  Cassie

  Mese fa

  Të lumt o këngetari ma i madhi në vend urime ditëlindjen e djalit ti bëft 💯🎊🤲

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  29 giorni fa

  Bravo Gold Ag je nje nga kengetaret me te preferuar te mi🥰 Te pershendes nga Maqedonia🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🖤🖤🖤❤❤❤❤

 • Frenki Avdolli

  Frenki Avdolli

  Mese fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤ gezuar te gjithe SHQIPTARET kudo qe jam 28-29 NENTORIN

 • Melisa Likaj

  Melisa Likaj

  Mese fa

  Bravo Gold urime pavasin dhe ditlindjen e djalit e bekoft Zoti 💙🧿🙏👑