Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ditari [Official Video]

visualizzazioni 8 575 077
0

@iAM Artist smarturl.it/iAM-Artist

Stream on Spotify: music.iamartist.co/Ditari

Video FullMoon Production
Didected by: Klaudia Shehu

Music : Marsel Gunga & 2 Step
Lyrics 2 Step
Arrangement Marsel Gunga
Production by: Gravity Music
Mixing: Alsked Rrenja & Marsel Gunga
Mastering “Muza” production Academy

Styling moon code Store
Hair : Doha

Follow me online:

Instagram: smarturl.it/Remzie-Instagram
Facebook: smarturl.it/Remzie-Facebook
ITload: smarturl.it/Remzie-ITload
Spotify: smarturl.it/Remzie-Spotify
Apple Music: smarturl.it/Remzie-AppleMusic

Follow Nexhat online:
Instagram: smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: smarturl.it/Nexhat-Facebook
ITload: smarturl.it/Nexhat-ITload
Spotify: smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Remzie & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.

Remzie & Nexhat Osmani
Remzie & Nexhat Osmani
Commenti  
 • Algers Musislamaj

  Algers Musislamaj

  2 ore fa

  Shum kenge e bukur ju lumte

 • FF SHQIPE

  FF SHQIPE

  Giorno fa

  hhhh

 • sel

  sel

  Giorno fa

  Nje kenge kaq e bukur😍 Edhe unë dua një dashuri ❤

 • Lablana Blaname

  Lablana Blaname

  3 giorni fa

  Love you 😘😘

 • olti

  olti

  4 giorni fa

  Tash edin aj

 • ermira e.a

  ermira e.a

  7 giorni fa

  Qfar këng e bukur!!!☺️

 • enian bitra

  enian bitra

  8 giorni fa

  shume e bukur

 • DonsaleBeatz

  DonsaleBeatz

  8 giorni fa

  MY REMIX from THIS TRACK
  https://www.youtube.com/watch?v=IW1p8kqTkIo

 • Jeff 1978

  Jeff 1978

  9 giorni fa

  Bravo Respekt shum bukur, die stimme super, die Instrumente super , die Wörter super. Bravo Respekt, vor allem sehr hübsch und stilvoll

 • Himena Janaq

  Himena Janaq

  12 giorni fa

  Shumë bukur kjo kënga

 • Fexherije Cakiqi

  Fexherije Cakiqi

  12 giorni fa

  Shum keng e mire respekt Remzie dhe Nexhat 🇽🇰🇦🇱❤

 • Gjon Milici

  Gjon Milici

  13 giorni fa

  Suksese jeni ma te mirt

 • IS-KO

  IS-KO

  13 giorni fa

  23/11/2021 🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Xhuljan Gjergji

  Xhuljan Gjergji

  14 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=TomUhDEX5hE

 • Ezi Halili

  Ezi Halili

  17 giorni fa

  Super kenge ,,,ju dua ,,,jeni me te miret 🤗😘

 • Kristi Naqellari

  Kristi Naqellari

  19 giorni fa

  😍😍😍😍

 • BTS_ARMAY_MOROCCO

  BTS_ARMAY_MOROCCO

  21 giorno fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️

 • Edita Gegic

  Edita Gegic

  21 giorno fa

  👌👌👌❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋❣️

 • Alea Lea

  Alea Lea

  22 giorni fa

  Sa veta jane ketu nga Ada e perputhes?😂😂

 • Agnesa Tigani

  Agnesa Tigani

  24 giorni fa

  810

 • Olsi Alla

  Olsi Alla

  25 giorni fa

  suksese, kenga super

 • Lirie Qerimi

  Lirie Qerimi

  27 giorni fa

  nuk e di jo cfar kenge na knaqe me at zerin tend te bukur remzie je.madhe🙏💫💫

 • Vjollce Marinaj

  Vjollce Marinaj

  27 giorni fa

  Si gjithmonë bylbilii kenges jeni

 • Da Da

  Da Da

  28 giorni fa

  Kenge e bukur e Bukur dhe vete Remzija.
  E veshur dhe me stil.
  Bravo 👍❤💃💃

 • Ina Marini

  Ina Marini

  28 giorni fa

  0:22

 • mi cha

  mi cha

  28 giorni fa

  I love it from London 😍 even if I don’t even understand

 • Orgito Xheleshi

  Orgito Xheleshi

  29 giorni fa

  Bravo ju lumte 💖❤🙏shum bukur

 • Sadri Shehi

  Sadri Shehi

  29 giorni fa

  O sa te mirë jeni😄😄😄😄😄😄

 • genti genti

  genti genti

  29 giorni fa

  Super keng shkelqejni te dy yje jeni kengtaret e mi te preferuar👌👌

 • Kida Zhubi

  Kida Zhubi

  29 giorni fa

  Hajvan qysh e lexon ditarin e tjetres , esht dicka shum personale 😂

  • Florije Maliqi

   Florije Maliqi

   27 giorni fa

   💑💑

  • Die Ubekannte

   Die Ubekannte

   28 giorni fa

   😂😂😂😂

 • Veselina Indjova

  Veselina Indjova

  Mese fa

  BULGARIA❤🙏🏼

 • JasKo Murtic

  JasKo Murtic

  Mese fa

  Verstehe kein wort, liebe es aber 😂
  🇧🇦🇦🇱🇧🇦🇦🇱🇧🇦

 • Senada MohamedAli

  Senada MohamedAli

  Mese fa

  Nista ne razumem
  Al je pesma prelepa 🥰❤

  • Almin Talic

   Almin Talic

   6 giorni fa

   Nisi jedina i ja je slušam a pojma nemam šta znači 😂

 • sokol muça

  sokol muça

  Mese fa

  Kush eshte gemi

 • sokol muça

  sokol muça

  Mese fa

  Edhe unna

 • Arnel Talic

  Arnel Talic

  Mese fa

  Kako volim ovu pjesmu pozz od Bosnjaka🇧🇦✌🏻🇦🇱

 • Mario Mena

  Mario Mena

  Mese fa

  Yjeeeeeeeeeeeee💋💋💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖

 • Paulo Sollaku

  Paulo Sollaku

  Mese fa

  Emanuela

 • Paulo Sollaku

  Paulo Sollaku

  Mese fa

  Hhhh

 • Amra Bilalli

  Amra Bilalli

  Mese fa

  Love ❤

 • Mario Gerguri

  Mario Gerguri

  Mese fa

  Super ju lumt goja jeni artista😍😍💖💖

 • kristian baci

  kristian baci

  Mese fa

  Super🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • Sonila Legisi

  Sonila Legisi

  Mese fa

  Suksese. 🥰🥰🥰

 • akili akili

  akili akili

  Mese fa

  Bravo

 • Sonia Sallja

  Sonia Sallja

  Mese fa

  Kenga me e bukurrrrr🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • E Shehu

  E Shehu

  Mese fa

  https://youtu.be/yGdxwmTczK4

 • MmmELiin

  MmmELiin

  Mese fa

  megi pojani s zhgenjen asnjehere.

 • Abbas Yaqobi

  Abbas Yaqobi

  Mese fa

  we are playing all time in rafaealo resort

 • Leo Haz

  Leo Haz

  Mese fa

  Well done

 • Leonardo Kalinovic

  Leonardo Kalinovic

  Mese fa

  I really like albanian music greetings from Serbia 🇦🇱🇦🇱❤❤🇷🇸🇷🇸

  • Florije Maliqi

   Florije Maliqi

   Mese fa

   Vgğvďf0þýģxc0c0gff0z¹à 1🧒💛

 • Visar Ismaili

  Visar Ismaili

  Mese fa

  Të lutem shum un nuk jam shoku yt 🤦

 • Matteo Prendi

  Matteo Prendi

  Mese fa

  ²h

 • Marius Aquilla

  Marius Aquilla

  Mese fa

  Great Song! Greetings from Serbia!

 • Klaudio Deliu

  Klaudio Deliu

  Mese fa

  Si gjithmone cdo kenge qe do beni kthehet ne hit👏👏👏👏👏👏

 • Lapuschka H.

  Lapuschka H.

  Mese fa

  Tiktok me solli ketu, i love it! Ju lumt Remzie & Nexhat! ❤️

 • Edona Bishja

  Edona Bishja

  Mese fa

  Kenga ime preferumeeee , mund ta degjoj 1000 here e mos t'me merzitet

 • Dalila Ted

  Dalila Ted

  Mese fa

  Je comprends pas les paroles mais c’est des très belle voix j’adore 👍🏼❤️❤️🇩🇿🇩🇿

 • Amela Amela

  Amela Amela

  Mese fa

  I'm Bosniak and I listen Remzie and Nexhat Osmani for a long time... Remzie has a voice like a nightingale ❤️. I understand a lot of albanian words, because I also have Albanian roots... Shume selam! 🌹

  • DonsaleBeatz

   DonsaleBeatz

   8 giorni fa

   itload.info/losk/fYqU1Wmi1LnQe9I/video

  • Albion Bytyci

   Albion Bytyci

   8 giorni fa

   Shum dashuri per ty Amela 🤗🤗👋👋

  • Gimi Ghimmi

   Gimi Ghimmi

   25 giorni fa

   🇦🇱🇧🇦🤝

  • Nino T.

   Nino T.

   Mese fa

 • Ermira Amzai

  Ermira Amzai

  Mese fa

  Remzie dhe Nexhat Osmani jeni te veçantë! Ju kendovte zemra gjithmone!❤🥰

  • Blerina Boshnjaku

   Blerina Boshnjaku

   Mese fa

   ujjffiytyrrriydy

 • Sara Sousou

  Sara Sousou

  Mese fa

  ❤❤❤ waaaaw

 • Stefan Stefan

  Stefan Stefan

  Mese fa

  Tik tok ?😁

 • 345 615

  345 615

  Mese fa

  Sikurse me e bo kangen per mu 😂😂😂

 • Arbnora Zymberi

  Arbnora Zymberi

  Mese fa

  Ju lumtjeni te mrekullushum .

 • Franceska Kodra

  Franceska Kodra

  Mese fa

  Sa mpelqen kjo kenge 😊🎶🎶🎶

 • Lule Ilazi

  Lule Ilazi

  Mese fa

  O zot cfar zeri te mrekullueshem keni ❤❤

 • Enes Ramaliu

  Enes Ramaliu

  Mese fa

  Pp

 • Ibadete Murati

  Ibadete Murati

  Mese fa

  Kenga e preferuar per vitin 2021 Hit

 • Ela Mauro

  Ela Mauro

  Mese fa

  Cdo kenge i qani bravo

 • Ela Mauro

  Ela Mauro

  Mese fa

  Kenge super bravo ,asnjeher sme merzitet sa her e degjoj ,shum ritmike te kenaq

 • Haf BB

  Haf BB

  Mese fa

  ❤️❤️❤️❤️ france 🇫🇷

 • Violeta Bolmström

  Violeta Bolmström

  Mese fa

  Lepa muzika i pesma ❤️

 • FRE FIRE

  FRE FIRE

  Mese fa

  Like kush erdhi nga "Tik toku"

 • LOCCO

  LOCCO

  Mese fa

  Preljepa pjesma,vi ste oborili sa ovom pjesmom čitav balkan,veliki pozdrav iz Splita😘

  • Linda Koka

   Linda Koka

   23 giorni fa

   Ikiikiuqqq

 • monda sidita

  monda sidita

  Mese fa

  super kenge
  prsh shoqet ke pl shokun e shoqes 😉e kpt vet ajo

 • Burim Aliu

  Burim Aliu

  Mese fa

  💜💜❤❤

 • Lejla lejla

  Lejla lejla

  Mese fa

  sa te mire qe jeni
  kenga asht fiksim fare ❤️

 • Emilia Vodo

  Emilia Vodo

  Mese fa

  😎😎😎

 • Naida Pamuk

  Naida Pamuk

  Mese fa

  Opaaaaaa 😍😍😍😍😍🇧🇦🇦🇱

 • Sumeja Sumeja

  Sumeja Sumeja

  Mese fa

  Qika jeme mashtrrohet me kete

 • Miletic Zlatko

  Miletic Zlatko

  Mese fa

  Bravo Albanija i am serbian love Albanija ❤🇦🇱🇷🇸

 • Rodrigo Dungu

  Rodrigo Dungu

  Mese fa

  Anila mimami

 • Bledi Kocli

  Bledi Kocli

  Mese fa

  Sa prej jush kane ardhur prej Ades se përputhen? 😂 😂 😂

 • Alara Sharri

  Alara Sharri

  Mese fa

  Bravo ju lumte🎊,jeni duke shkelqyer🌟

 • Estelina Kamberi

  Estelina Kamberi

  Mese fa

  Super keng

 • B G

  B G

  Mese fa

  Love this song 😍😍😍

 • Kela Gjini

  Kela Gjini

  Mese fa

  Si gjithmon shkelqejn moter e vella

 • Andi Andi

  Andi Andi

  Mese fa

  Kush erdhi me dëgju kit kang nga Ada e përputhen

 • love

  love

  Mese fa

  Superrrrr😙😙😙😙😍😍😍😍😍😙😙😙😚😚😚😚😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👌👌👌❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • DiNa DiNa

  DiNa DiNa

  Mese fa

  Ne razumjem pijesme, ali jako volim njen glas, tako miluje. ❤ i rado slušam često vase pijesme 💃🌹🌹🌹🌹🌹

  • Enis&Elvis Hoti

   Enis&Elvis Hoti

   Mese fa

   RESPEKT💝💥

 • Account 01

  Account 01

  Mese fa

  Kenge sh e bukur!😍

 • Klara Vojinovic

  Klara Vojinovic

  Mese fa

  Montenegro🇲🇪🇦🇱👌🏽

 • such ad

  such ad

  Mese fa

  parameno ka ale shqiptar qe menojn se muzika jon sosht ma e mira neurop 💀🇦🇱

 • negativni elektron

  negativni elektron

  Mese fa

  Unë nuk mund t'i dëgjoj sa duhet këto këngë. Kënga është perfekte nga teksti deri tek melodia e një fjale - hit. Fat i mirë në punën e mëtejshme dhe përshëndetje të mëdha nga Sarajevo❤.

 • Alarge Q

  Alarge Q

  Mese fa

  Na kenaqen🥰

 • Beskin Hasani

  Beskin Hasani

  Mese fa

  Më të mirët

 • Èlmà Àliû

  Èlmà Àliû

  Mese fa

  💖

 • Eri Eri

  Eri Eri

  Mese fa

  Ju kendoft zemra ☺️👋🇦🇱

 • ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  Mese fa

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰

 • BalkanskoZlato

  BalkanskoZlato

  Mese fa

  Hajdeee Shqipeeee 🇦🇱🇽🇰💕 greetings from Croatia 🇭🇷

  • Urim Pirra

   Urim Pirra

   Mese fa

   ❤🇦🇱🇭🇷

  • Sai Templar

   Sai Templar

   Mese fa

   🇦🇱❤️🇭🇷

 • Xheralda Veliaj

  Xheralda Veliaj

  Mese fa

  Love u guys ❤️❤️❤️❤️❤️