Kosherja - Episodi 2, Sezoni 1, 21 Mars 2021 | ABC News Albania

Pubblicato il 21 mar 2021
visualizzazioni 179 572
241

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itload.info
#abcnews #abcnewsalbania

ABC News Albania
Commenti  
 • Imperial Leather

  Imperial Leather

  11 giorni fa

  O bes o gjigand.emisjoneve tjera u duhen 30aktor per me be humor .ndersa ti Bes tek pull i kthen gjith nkthes.te pershendes.

 • J Sh

  J Sh

  13 giorni fa

  palidhje

 • suzi koci

  suzi koci

  13 giorni fa

  Do i gjej dhe un nje nuse te bukur cunit qe ta beje me para ashtu si ty

 • suzi koci

  suzi koci

  13 giorni fa

  O bes kallaku hije shiti tokat dhe Te dha ty milionat qe shisni pordh ti dhe xhensiljana jote pabuksa u bete dheeju me para e Te tjerve Ha ju shperlafte mortja kur u bot dhe ju Na vjen me vjell

 • Toni Marku

  Toni Marku

  15 giorni fa

  Palaco 😂😂👏

 • Elisa Domi

  Elisa Domi

  15 giorni fa

  Bravo kllouni ishte shume funny👏👏👏

 • Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  15 giorni fa

  Neveri deri ne dhimbje. .....

 • Marinela Skenderi

  Marinela Skenderi

  17 giorni fa

  Klm m on

 • dallandyshe cako

  dallandyshe cako

  17 giorni fa

  pse berrtasin kaq shum se kuptoj

 • Kater i Radës

  Kater i Radës

  17 giorni fa

  1:58:27

 • WULF wulf

  WULF wulf

  18 giorni fa

  Vetem humor nuk eshte ky qe bejne keta......DEGJENERIM asgje tjeter

 • Aqif Kopertoni

  Aqif Kopertoni

  18 giorni fa

  Kur I quani humor keto o nene o nene.. Na gajaset

 • Aqif Kopertoni

  Aqif Kopertoni

  18 giorni fa

  Asgje ste ka lezet me ty. Tu rit qimja shume kujdes

 • elja kucuku

  elja kucuku

  19 giorni fa

  Pse ka ik Erion Isaiii???

 • Armando Mandi

  Armando Mandi

  19 giorni fa

  😍😍😘😘

 • Armando Mandi

  Armando Mandi

  19 giorni fa

  Bes suksese të mëtejshme

 • Armando Mandi

  Armando Mandi

  19 giorni fa

  Jona je me e mira

 • Tony Zaka

  Tony Zaka

  20 giorni fa

  Programe me humor halabak se halabak jane edhe drejtuesit e ketyre emisioneve.Humor banal mjer në dore të kujt ka mbetur arti.

 • Papi papu

  Papi papu

  20 giorni fa

  Edhe katundaret nuk qeshin me humorin tend vetem Mona, Meta dhe Cim Pyka ndoshta.

  • Franc Xhaferi

   Franc Xhaferi

   17 giorni fa

   😂😂😂

 • Altin Stefi

  Altin Stefi

  20 giorni fa

  Shume zinxhira ke neper duar o Kallak, per te qene ne Skene. Oren edhe mund ta mbash...Keshille kjo

 • Regalo Kinez

  Regalo Kinez

  20 giorni fa

  O zot akoma ky besi bo nae shpifi fol pak xhensilen aman hahaha

 • Tring Tring

  Tring Tring

  20 giorni fa

  Bravo Bes Kallaku

 • K L

  K L

  20 giorni fa

  Beso te duhen lek.. duket..
  Mblidh domate vella shko ne origjine..na I cpife...fare

 • K L

  K L

  20 giorni fa

  Ketu ka katandisur Bes kotmekoti ? Tamam ku duhet, se kishte marre kot.
  Humor banal ben dhe eshte
  "Brown noser " i thone ne amglisht ..dmth e ka hunden me m.. se serviloset shume...po shume fare ama...
  Helbete eshte i rangut te larte te gjirizit Ilir Meta.

 • Galaxy S3

  Galaxy S3

  21 giorno fa

  Humori shum kendshem.Spikerja,Jona skandal veshja.Floket si cije.Po shif ka nje here veten ne pasqyre o goc.

 • Zana Thanasi

  Zana Thanasi

  21 giorno fa

  Po ti Beso sa ke mare nga LSI nga Meta

 • Toto loku

  Toto loku

  21 giorno fa

  Na rrujtet trapin cdo 30 sekonds Reklama.

 • EL CALL OF DUTY

  EL CALL OF DUTY

  21 giorno fa

  Ne fund duhet te ishte " Ca tbejn kta nga shpia sta ben as perendia"😂

 • Angel Angel

  Angel Angel

  21 giorno fa

  Pjesa per Ciljeten dhe Stresin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • IndoDoesStuff

  IndoDoesStuff

  21 giorno fa

  Mose na futeni humore politik shume se se ne Alpaar nuke ndigjohet nga politika dhe banaliteti

 • Geraldo Shametaj

  Geraldo Shametaj

  22 giorni fa

  Janë emisionet në shqipëri si bordellot e Amsterdamit. Vetëm humor nuk ka , politikë kudo

 • Beqiri Zavalina

  Beqiri Zavalina

  22 giorni fa

  me rastin qe teatri na u shemb...te gjithe aktoret e teatrit ne koshere

 • Beqiri Zavalina

  Beqiri Zavalina

  22 giorni fa

  pas portokallise..klaniforina e al pazar..na doli kosherja..4 programe me humor burgu ...

 • Gina Kiku

  Gina Kiku

  22 giorni fa

  Ky djali qe ben konviktoren e qan pz bravo te dy

 • Drejtor bosi

  Drejtor bosi

  22 giorni fa

  hahaha imadh besi

 • Rina Kanto

  Rina Kanto

  22 giorni fa

  Ai cuni I gjate, shtangisti, me xhajen e beri shume shume bukur,te me fali se mesova emrin, urime super show 👏

 • bacuku bac

  bacuku bac

  22 giorni fa

  Vetem ky qe nuk eshte humor.

 • Ina Ino

  Ina Ino

  22 giorni fa

  Kjo gruaja e Salsanos kot

 • Xhezmir Cala

  Xhezmir Cala

  22 giorni fa

  shum bukur fantastike bravo urime

 • Katrina Gjoni

  Katrina Gjoni

  22 giorni fa

  ️️Bravo Besi, you are the best in Albania 👑👏👑👏

 • Ola 95

  Ola 95

  22 giorni fa

  Ca ore e jep

 • Dea Dea

  Dea Dea

  22 giorni fa

  O bes e dim bre bur qe vdes per ilir meten po tpakten mos ta permendje dhe aty politiken se i qr vllai

 • Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  22 giorni fa

  Fantastic

 • amla asllani

  amla asllani

  22 giorni fa

  jeni bo bajat te shpif te neveritshem

 • Orhan Husein

  Orhan Husein

  22 giorni fa

  Super

 • Fetie Kurrushi

  Fetie Kurrushi

  22 giorni fa

  Kryeminisri mecunat shum mir.Bravo.

 • Opinioni Im

  Opinioni Im

  22 giorni fa

  show me i bukur, suksese 😊

 • Leon

  Leon

  22 giorni fa

  Bajat ,kopje e portokallis me mir relax shof ande se kta deshtumit

 • c x

  c x

  22 giorni fa

  Kot fare

 • John John

  John John

  22 giorni fa

  I ka dal boja ktyre varileshtoreve tani.
  Nuk pi me uji pilafi ooooo varileshsa

 • Hirija Zekir

  Hirija Zekir

  22 giorni fa

  Shum mir, vetem vazhdoni me kte tempo qe jeni. Emisioni gjithqka perfekt.

 • Ariana Kthupi

  Ariana Kthupi

  22 giorni fa

  Bes te uroj pune te mbare urime per emisionin zoti te ruajt ty bashke me familje tende te mrekullushem

 • Apolonia Fieri

  Apolonia Fieri

  22 giorni fa

  Hajde KCK hajde lumsi ne qe jena Shqiptare

 • besnike subashi

  besnike subashi

  22 giorni fa

  Cfare dite dhe ora ne program ne abc

 • Simba the cat

  Simba the cat

  22 giorni fa

  Jona bravo e vetmja me duket e paprekur se nuk shihen me sy ato buzet e bera rri keshtu te lutem 🙏

 • no no

  no no

  22 giorni fa

  More po ce bre mu duk vetja si në Korçë mua o tu mbylltë??,,bravo-bravo 👏 përveç dy-tre skeçeve na çat bythën 2 orë me ato të tjerat,,sidomos ky gjiza apo gjini I bes gollakut

 • Pablo 146

  Pablo 146

  22 giorni fa

  Bravo Llazina. Je e madhe. Vazhdo keshtu 👏👏😍😍

 • Ana Gjuraj

  Ana Gjuraj

  23 giorni fa

  Bes te Urime per emisjoni 🌟

 • Jonid Hyseni

  Jonid Hyseni

  23 giorni fa

  Shume dobet.

 • antonela shera

  antonela shera

  23 giorni fa

  tamam olti ky eshte i vertet ai i keni rene pikes i shituri me i madh ne ket vend

 • Silvana Albrahimi

  Silvana Albrahimi

  23 giorni fa

  Olta Daku esht super aktore 😍kaq kisha tjeter kot ✋

  • It's Me

   It's Me

   22 giorni fa

   Vetem pjesen e asaj shoh . Super aktore

 • Duda Brothers

  Duda Brothers

  23 giorni fa

  😂😂😂😂Bes Kallaku je mbret. Je maloku me humorist qe egziston ne shqiperi 😛😂. 👏👏👏👏

 • Arentina Gjoni

  Arentina Gjoni

  23 giorni fa

  Bessi je njish 😊😊👍

 • Aldin Harizi

  Aldin Harizi

  23 giorni fa

  Ngrei pak sist oj jona se te paskan mjel shum roncem ahhaha

 • Leonard Sinani

  Leonard Sinani

  23 giorni fa

  Bukur për veç besit humor ka bo vetem tek portokalli vitet e fillimit tani osht bo si byth qir

 • Lutfije Mansaku

  Lutfije Mansaku

  23 giorni fa

  Te lumt Jona brravo je yllllllll🌹👍👍

 • Fatmir Qyteza

  Fatmir Qyteza

  23 giorni fa

  praaandaj nuk ecen para ai vende kur katundari behet humoriste

  • Franc Xhaferi

   Franc Xhaferi

   17 giorni fa

   😂😂😂😂

 • elena elena

  elena elena

  23 giorni fa

  Me pak politike se na lodhet...

 • elena elena

  elena elena

  23 giorni fa

  Jonaaaa kush te paska katandisur sot keshtu... veshja dhe parukja skandal

 • Jimmi James

  Jimmi James

  23 giorni fa

  kjo shirli sa e mir

 • rey halilaj

  rey halilaj

  23 giorni fa

  prezantuesja te le per te deshiruar cdo gje tjeter shum bukur

 • izmme1

  izmme1

  23 giorni fa

  Vetem politike, na cmendet me kte dreq politike 👎👎👎

 • Alb16

  Alb16

  23 giorni fa

  Dy kosovaret shume bukur.....

 • Plaku dhe Deti

  Plaku dhe Deti

  23 giorni fa

  Po ikni mor kar me ket emsjon se na bot per te vjell🤮

 • Eevee lps

  Eevee lps

  23 giorni fa

  Humor kote I sforcuar 🤮🤮🤮

 • Amarildo Cenkollari

  Amarildo Cenkollari

  23 giorni fa

  Laerti dhe shehi origjinal hahahhaha

 • Drift Simulator

  Drift Simulator

  23 giorni fa

  e pash se paska filluar nje emision i ri por jo nuk mujta ta shikoj tani ketu tek minuti 4:24 u ndala dhe vl si emision kur nuk din te drejtojn, Ermal Mamaqi nuk esht budall qe di te kopjoj ne Amerik me te miret, dhe esht shu te bukur te shikosh edhe nje her xing me Ermalin sesa kete qe esht emision i ri gjasme por esht i njejti personazh qe flet tu bertit kot tu qesh kot :( msoni me fol se keshtu askush nuk mundet qe tju shikoj deri ne fund qeshet ku ka per te qesh ose qeshje ironike qe edhe ato te bejn te qeshesh, por jo kot deri sa ti merzisesh te tjeret, cfardo te jet portokalli nuk esht qe vazhdon akoma ben ca levizje ca fjal si ne portokalli, ketij i duket vetja se keshtu e pelqejn te bej si idio, do i sugjeroja shum te shikonte ate steven ne amerik dhe te marri shembull se keshtu nuk shikohet as degjohet vl

  • K L

   K L

   20 giorni fa

   Bravo

 • Abi Ceco

  Abi Ceco

  23 giorni fa

  I vetmi numer qe me pelqeu me shume eshte ai i analisteve. Bravo cuna. Ju uroj suksese te metejshme 👏👏

 • Ana Anna

  Ana Anna

  23 giorni fa

  Humor burgu 🤮🤮🤮

 • Redi Amsterdam

  Redi Amsterdam

  23 giorni fa

  Vk ordinera

 • evi evi

  evi evi

  23 giorni fa

  Ca e ke kete veshje mi Jona , do shkosh ne maldive pas emisjonit

 • Viktor Gjermeni

  Viktor Gjermeni

  23 giorni fa

  Duhet te gudolisesh barkun qe te qeshesh

 • Alda Alda

  Alda Alda

  23 giorni fa

  Sa mir emiton Dashamir Shehun ky tipi😂😂😂😂😂

 • Castriot1

  Castriot1

  23 giorni fa

  Kot Fare. Banal

 • Egi ma

  Egi ma

  23 giorni fa

  Mos fusni aq shume politik se ne shyqyr ti largohemi politikes

 • Egi ma

  Egi ma

  23 giorni fa

  Veshja dhe floket e Jones nuk ishin per fomatin ne tv 😒😒 Duken sh keq ajo parukja qe te vene siper ☹☹

 • OLA

  OLA

  23 giorni fa

  Shume shfaqje e bukur! Llazina je 1-sh 😂😂😂!

 • Sidorela Merdanaj

  Sidorela Merdanaj

  23 giorni fa

  🥰

 • Besi Kolmeksi

  Besi Kolmeksi

  23 giorni fa

  Kjo Jona ku shkon e sajuar ne kete far feje mer zot 🙄🙄🙄

 • julian muka

  julian muka

  23 giorni fa

  Vetem politike sdurohet

 • Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  23 giorni fa

  Kjo qe e ben Mamin super aktore e mire me ngjarje reale keshtu ndodh me femijet..po te gjithe aktoret te gjithe jane shume te talentuar dhe japin shume humor suksese te gjitheve

 • Jose Tranquelo

  Jose Tranquelo

  23 giorni fa

  cilesor duket dora e Altin Bashes! Fantastike!

 • Virald Bena

  Virald Bena

  23 giorni fa

  bravo bravo

 • Linda Lopez9021

  Linda Lopez9021

  23 giorni fa

  People will be kicking themselves in few weeks if they miss the opportunity to buy and invest in bitcoin

 • jurgen troka

  jurgen troka

  24 giorni fa

  GJERGJ MENA GJIGAND FARE 😃

 • me&you

  me&you

  24 giorni fa

  Te gjitha aktoret super, perveç Besit. Te gjitha numrat e bukura perveç atyre me politike

  • Leonard Sinani

   Leonard Sinani

   23 giorni fa

   Bravo besi është një vkrs

 • Nila Nila

  Nila Nila

  24 giorni fa

  Aktor teatri me duken 👍shume te mire jane! Suksese!!

 • Perralla & Tregime

  Perralla & Tregime

  24 giorni fa

  Mitrollari je i madh. 💜💜💜💜💜💜💜

 • lule lulee

  lule lulee

  24 giorni fa

  Na can karin qe meren me politik

 • Tata Tata

  Tata Tata

  24 giorni fa

  Po si nuk qesha fare fare pfffff