Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)

Pubblicato il 7 apr 2021
visualizzazioni 253 756
37

Produced by : Joniad Banushi
Video FullMoon Production
Directed By Klaudia Shehu

Text : Olsi Bylyku
Special guest: Jurgen Pecnikaj ( Cifteli )
Styling: Moon Code & Dita Shehi
M.U.A: Xhoni
Coreography : Enkeleid Bajraktari

Olsi Bylyku
Commenti  
 • Krisli Spiro

  Krisli Spiro

  19 minuti fa

  Aktor

 • Krisli Spiro

  Krisli Spiro

  19 minuti fa

  Ti je kengtar apo repist

 • Redi Kocllari

  Redi Kocllari

  Ora fa

  Supeeeeeeer👏👏🔥🔥

 • Ariana Zeqollari

  Ariana Zeqollari

  Ora fa

  Super canzone 💥💥💥💥💥

 • doloreza m

  doloreza m

  Ora fa

  Hiti i radhes ,bravo Olsi 🤗

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  Ora fa

  Shyqyr qe e keni qet shqipni e qet flamur me bo pare edhe prej ksaj tu e perdhos vleren e saj per ca fitime

 • Adil Basha

  Adil Basha

  2 ore fa

  Super rrepim

 • Filip Uk

  Filip Uk

  2 ore fa

  Po ik e kariii pak halle kemi ne degjojm e ty spurdhiak

 • Adil Basha

  Adil Basha

  2 ore fa

  🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Agim Bajrami

  Agim Bajrami

  2 ore fa

  148 dislike ? pse o ropqijra

 • Megi Kociu

  Megi Kociu

  3 ore fa

  Me mir vallaj ska ku shkon rpt !🥰

 • Felix London

  Felix London

  4 ore fa

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • live life

  live life

  5 ore fa

  The best song in world Robt kush nuk e pelqen kenga me e bukur ne Albania 🇦🇱🥰🥰🇦🇱

 • Julian Koxha

  Julian Koxha

  6 ore fa

  👍👍👍👍

 • Stage music

  Stage music

  7 ore fa

  Busta rhymes left the building Olsi new rap god

 • the masterpiece

  the masterpiece

  7 ore fa

  Qija robt tu knu per drrog shotgan ols bylyku

 • Hek123 ti

  Hek123 ti

  11 ore fa

  Te rujt zoti njesho

 • Art Koleci

  Art Koleci

  12 ore fa

  The instrumentals are godly, the guitar and the trap beat together is amazingly lit

  • Art Koleci

   Art Koleci

   12 ore fa

   The combo is 🔥 and it’s a clear example how to to be different but being prideful for 🇦🇱 at the same time. The eagle scream was lit as fuck too

 • Geri London

  Geri London

  14 ore fa

  Bravo nona 🔥

 • Emanuele Gaiani

  Emanuele Gaiani

  14 ore fa

  Shum videoklip super

 • Kingkaromusic Official

  Kingkaromusic Official

  15 ore fa

  🎼🎖

 • the real one

  the real one

  15 ore fa

  Sshkon ty me fol kshu gjonash o olso 😂

 • frencis jaupaj

  frencis jaupaj

  16 ore fa

  shku tqr

 • STARS ON OUR EYES

  STARS ON OUR EYES

  16 ore fa

  je bo si bes kallaku. tra lala

 • KIDO

  KIDO

  17 ore fa

  Artist i kompletum 🏆🏆

 • Enkeleda Naqe

  Enkeleda Naqe

  17 ore fa

  Bravo Olsi 👏👏👏👏👏

 • Wise Man

  Wise Man

  18 ore fa

  Po ca i pëlqeni kësaj kenge Amon a jeni ne terezi..dhe ky dhunën dhe lekun e shpejt promovon ..pse duhet t'na njohi bota per njerz te tille ??

 • Call of Jacks Boxe

  Call of Jacks Boxe

  18 ore fa

  Ouf cafre muzike. E persosur bravo edhe i thjesht na kenaqe Merci beaucoup bravo parfait je t’adore comme personne

 • Bozho

  Bozho

  18 ore fa

  I love you Albania 🇧🇬❤️🇦🇱

 • Albert Aliaj

  Albert Aliaj

  19 ore fa

  Ket kenge asht shum e bukur bravo olsi 👍👍👍❤❤

 • F-TV Shqip Official Channel

  F-TV Shqip Official Channel

  19 ore fa

  Pridukt Made In Albania Super Këngë veq për para Olsi

 • Emiljano Hasani

  Emiljano Hasani

  20 ore fa

  E ke djeg fare kte prz numero uno jashaaaa

 • Viki Haxhiu

  Viki Haxhiu

  20 ore fa

  Shume e bukur je 1 olsi bylyki

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  21 ora fa

  I madh je olsi bravo zemer❤🌹

 • Sinan Sabliqi

  Sinan Sabliqi

  21 ora fa

  Shum teksi 🔝🔝🔝

 • Games Haker

  Games Haker

  22 ore fa

  Super

 • Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  23 ore fa

  Talent eshte

 • Ivy Vulaj

  Ivy Vulaj

  23 ore fa

  What , the hell are you wearing ??? Apart from , that i don’t know what to say 🤔

 • Erisa Ibrahim

  Erisa Ibrahim

  23 ore fa

  Nje kenge kaq e bukur💎
  Dhimbje dhe krenari brenda saj🙏
  E mrekullueshme👑

 • Enea Qelakaj

  Enea Qelakaj

  Giorno fa

  E ke kall🤗🤴🤴😎💥💥

 • Liza Dedgjonaj

  Liza Dedgjonaj

  Giorno fa

  ❤️❤️

 • your's forever

  your's forever

  Giorno fa

  Aww super kenge
  Bravo olsi si gjthm i papar je 👍😍

 • Arsim Feratii

  Arsim Feratii

  Giorno fa

  1000 her ma mir se Fero po knon veq vazhdo

 • Ergys Rusi

  Ergys Rusi

  Giorno fa

  Bravo

 • lyric__video__14

  lyric__video__14

  Giorno fa

  ❣️❣️❣️❣️

 • M K

  M K

  Giorno fa

  Melodia e qiftelis më kënaq thelll e ndjej vetën shqiptar edhe pse me mall për vendlindjen u tretëm në gurbet🥲🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 • Loki Paloka

  Loki Paloka

  Giorno fa

  Po ik o kar se ti ke ngel me ba kang per shqipnin ntv del tu ba si kurv e ktu na kallxo pare me thas e nameje po mshef ik vdis

 • suela sweetie

  suela sweetie

  Giorno fa

  Uuu e ke myttt 🔥🔥🔥🔥

 • Fatjon Murataj

  Fatjon Murataj

  Giorno fa

  Nuk te shkon muzika bre plak nuk osh me zor kjo pun

 • HT DOZA HT

  HT DOZA HT

  Giorno fa

  Super

 • Albania

  Albania

  Giorno fa

  Bravo 🇦🇱

 • Brisada Rumija

  Brisada Rumija

  Giorno fa

  Bravo Olsi qe Nuk e le me vdek kujtimin e Serxhios😭😭😭👑👑👑

  • AmArdA'T 0

   AmArdA'T 0

   Giorno fa

   Kush eshte Serxhio???

 • Blenora Ndreca

  Blenora Ndreca

  Giorno fa

  Sukese olsi kenga me e bukur qe kam degjuar dhe me plot kuptim keshtu vazhdo se🔥🔥🔥 e ke ba 👑

 • Rean Juven

  Rean Juven

  Giorno fa

  👍

 • Renis Markja

  Renis Markja

  Giorno fa

 • Marjus Bilbilaj

  Marjus Bilbilaj

  Giorno fa

  Bravo

 • Alban Ndreka

  Alban Ndreka

  Giorno fa

  Super super hit i mall

 • чуφсταντηνოπεληjανεц

  чуφсταντηνოπεληjανεц

  Giorno fa

  bbrreee uussttt albanogifteee

 • Arjan Marku

  Arjan Marku

  Giorno fa

  Flm per Kujtimin e vllait Tim

 • aokskjdbsh 1

  aokskjdbsh 1

  Giorno fa

  Mos me mujt njeri me ja njeh talentet qe i ka qr

 • Art Decor

  Art Decor

  Giorno fa

  Kjo kënga nuk kishte fare kuptim😆

 • Andis Rrushi

  Andis Rrushi

  Giorno fa

  Lloj lloj Palle knon dun me u bo si noyzi. Ik hankshi rrakun noyizit

 • Robert Bushkolaj

  Robert Bushkolaj

  Giorno fa

  ?

 • Anisa Bylykbashi

  Anisa Bylykbashi

  Giorno fa

  Keng e mrekullueshme ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Bravo Olsi I love it

 • Dany Kosta

  Dany Kosta

  Giorno fa

  Robt njish je💪🏻💪🏻🧨🧨

 • Nikollaj Krist

  Nikollaj Krist

  Giorno fa

  Bro super keng te lumt goja vllaqko 💃🕺👏👏👏👏👏👏👏🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤟🤟

 • eriona toci

  eriona toci

  Giorno fa

  Super keng Olsi 👏
  Suksese
  Pershendetje nga Londra

 • Liza Dedgjonaj

  Liza Dedgjonaj

  Giorno fa

  Je shum i mir e ke zerin shum te bukur

 • ALBANIA EAGLE

  ALBANIA EAGLE

  Giorno fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • REDDANT

  REDDANT

  Giorno fa

  Kot si bere duart te zeza te dilje fiks si Twenty One Pilots

 • esti spahiu

  esti spahiu

  Giorno fa

  Je I madh plako hit super✌✌✌

 • Besart Behramaj

  Besart Behramaj

  Giorno fa

  🔥🚀🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • TREB TREBii

  TREB TREBii

  Giorno fa

  Per mu ma e mir se konga e don xhonit mafia biles 😂 suksese olsi

 • MGSxPuMA Mario

  MGSxPuMA Mario

  Giorno fa

  🔥🔥🥰🥰🇦🇱🇽🇰❤️

 • Ylli Leci

  Ylli Leci

  Giorno fa

  Super hit bravo olsi je i madh

 • PETRIT

  PETRIT

  Giorno fa

  Nuk e kam degjuat Olsin asnje kenge me pare, por kur deghova kete hyra tek chanelli i tij dhe i degjova te gjitha kenget dhe e kuptova se eshte nje textshkrues shum i mir ka shum taletnt, me pelqyen te gjitha kenget e tij, edhe pjeset rap edhe ato me rittmike, ka shum talent!❤

 • Shati Saramati

  Shati Saramati

  Giorno fa

  Bravo olsi talent i madh je

 • Bz Saimiri Bardhezinjt

  Bz Saimiri Bardhezinjt

  Giorno fa

  suksese super

 • Goni Elezaj

  Goni Elezaj

  Giorno fa

  Suksese Olsi, urime.

 • Marinelaa

  Marinelaa

  Giorno fa

  🔥🔥🔥

 • almir Muçaj

  almir Muçaj

  Giorno fa

  bravo rsp 👏

 • Kleeviss Dashi

  Kleeviss Dashi

  Giorno fa

  Bravoooooo opo ska pidh none rrac njeriu me te forte se neeee

 • Kujtim Zymeri

  Kujtim Zymeri

  Giorno fa

  Robt n radar po t qitka.

 • Kinder the Love

  Kinder the Love

  Giorno fa

  👌💥🔥

 • B E R I S H A

  B E R I S H A

  Giorno fa

  2:09 rraket 🙏👊

 • Behije Hxh

  Behije Hxh

  Giorno fa

  Suksese re katunar😂❤️❤️

 • ALBANIA GAMES

  ALBANIA GAMES

  Giorno fa

  Bravo Olsi ❤❤🇦🇱🇦🇱

 • korab aliu

  korab aliu

  Giorno fa

  Nuk mpelqen si humorist ama ket kang e paska repovat shummm mir, teksti, flow-i, beati, qiftelia.. all perfekt

 • Mexhit Prethi

  Mexhit Prethi

  Giorno fa

  Bra bra

 • Marjana Cehu

  Marjana Cehu

  Giorno fa

  O legjende

 • Starline Official

  Starline Official

  Giorno fa

  Ja paske Qr Plak 🔥🔥🔥

 • silva gjeli

  silva gjeli

  Giorno fa

  Super 🙏👏👏 bravo Ols ke kendu fjal me vend 👏🤩😘❤

 • Kipa Duraku

  Kipa Duraku

  Giorno fa

  Kjo keng emriton 10 Milion

 • Meko Harley

  Meko Harley

  Giorno fa

  Kur u bene edhe ky e Melisa kengetar🤣

 • _itsNiki92 _

  _itsNiki92 _

  2 giorni fa

  Majk, eminem and meriton ademi left the world😱😱 po shpejt bojke rap😱😱

 • Qendrim Maroshi

  Qendrim Maroshi

  2 giorni fa

  Hit 2021🇦🇱❤

 • Ori25 Jori

  Ori25 Jori

  2 giorni fa

  I like itttt yessss 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌞🌞🌞🌞

 • FF ORGES

  FF ORGES

  2 giorni fa

  EMINEMI SHQIPRIS JE O BISHA SUKSESE 🤘🏻🤙💪🦅❤

 • Ori25 Jori

  Ori25 Jori

  2 giorni fa

  Uauuuuuu suksese gooodddd 👍👍👍❤️❤️

 • Mateo Myrtja

  Mateo Myrtja

  2 giorni fa

  U ben te tere kengtar