CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Pubblicato il 6 giu 2021
visualizzazioni 39 223 275
6 200

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Official Music video for "PA TY" by CRICKET & MUMA & DAFINA ZEQIRI

Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Video Directed by KOTORRI
Color Grading: MONET.TV

Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.mus ...

Follow MUMA on:
Instagram : mumaofficial

Follow Dafina Zeqiri on:
Instagram : dafina.zeqiri

Music is a language that transcends all boundaries.

© 2021 Cricket Music. All Rights Reserved.

Cricket Music
Commenti  
 • Redion Dauti

  Redion Dauti

  32 minuti fa

  *Like kush e dgjon🥀

 • Massoudi Bakari

  Massoudi Bakari

  Ora fa

  😍😍💤💤

 • Rafaela Ela

  Rafaela Ela

  9 ore fa

  Tafamjbfnh

  • Rafaela Ela

   Rafaela Ela

   9 ore fa

   ATUNELA😊😃😄

 • mirela Chilimbar

  mirela Chilimbar

  10 ore fa

  👍💯👏👍😘

 • mirela Chilimbar

  mirela Chilimbar

  10 ore fa

  Melodia mă inspiră cu multe gânduri.bafta la multe melodii

 • Flora Emini

  Flora Emini

  22 ore fa

  ♥️

 • ericson

  ericson

  Giorno fa

  children should not be left on the streets

 • E.Vaccount

  E.Vaccount

  Giorno fa

  130 mi veta qenka thy shpirti

 • Jack O Saiyan

  Jack O Saiyan

  Giorno fa

  Nice Playlist ❤

 • Mero 428

  Mero 428

  2 giorni fa

  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Verse 1]
  Baby danca pa ty jam broke
  Plag e hapun sikur u kon
  The way you dance hala n mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  Tani malli djeg si vullkan
  E tani malli djeg si vullkan
  The way you dance hala n'mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon
  Që kjo zemër qan
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon (O bo-bon)
  Që kjo zemër qan

  [Chorus]
  (Ty) Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Post-Chorus]
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  [Verse 2]
  Fala (Mhh)
  Krejt ti fala (Mhh)
  Dashni nuk ka ma
  Per ty o fjala
  Pishmon su bona
  I dhash te tona
  Edhe ni dance ani ama
  Edhe ni dance ani ama
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Më mungon e qaj me lot
  Ky shtrat akull i ftoht
  Ky shtrat akull i ftoht
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Pi cigaren dhez me lot
  Nuk e du mo kët botë
  Nuk e du mo kët botë
  [Chorus]
  Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone

 • Olti olti

  Olti olti

  2 giorni fa

  Shum e bukur kenga super pidh

 • Ionut Bangau

  Ionut Bangau

  2 giorni fa

  Bella canzone complimenti a voi

 • driton taha

  driton taha

  3 giorni fa

  &%%ren

 • HomeCooking!

  HomeCooking!

  3 giorni fa

  Xsaaaroo90oky31

 • mariela Sarban

  mariela Sarban

  3 giorni fa

  En .the best of melodi. En like to be the best

 • Emran Bajrami

  Emran Bajrami

  4 giorni fa

  🇷🇺❤️🇦🇱

 • Sirena Azzurra

  Sirena Azzurra

  4 giorni fa

  🌹🌹🦋🍀🌻🌤️

 • Flurim Morina

  Flurim Morina

  4 giorni fa

  Fe

 • Katalin Tomsics

  Katalin Tomsics

  5 giorni fa

  Best song

 • Florian Krasniqi

  Florian Krasniqi

  6 giorni fa

  Dafina is the best❤️

 • Charity Pierce

  Charity Pierce

  6 giorni fa

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 💜 HOTLOVE.UNO 💜 PRIVATE S*X

  #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). .
  !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Blentina Demi

  Blentina Demi

  6 giorni fa

  Po

 • RAP of the past

  RAP of the past

  6 giorni fa

  pa ty

 • Gjelbrim Ajeti

  Gjelbrim Ajeti

  7 giorni fa

  Perfectly

 • Inna 34

  Inna 34

  7 giorni fa

  Te jesh ulur ne nje karrige dhe te behesh Hit 2021 vetem ty Dafina kemi par 😍❤ Zemer e gjith Shqiperis 👍❤😍😘

 • Celebrity shorts

  Celebrity shorts

  7 giorni fa

  Ju kendofte zemera nuk rri pa e ndegju 🥺❤️Kan pas nje plan te mir qe kane shkuar. Tek Cricket me ba kengen jan te mencur 😅💖Bravo ata qe kane kenduar ket kenge dhe Bravo Rigesers qe kishte ber ket kenge si kjo shkoni bejani like se eshte shoqja e vellaut tim dhe mbaron per mua 😂❤️

 • Savio Zenunaj

  Savio Zenunaj

  7 giorni fa

  Ku jeton te lutem

 • Savio Zenunaj

  Savio Zenunaj

  7 giorni fa

  Kenge super 😚😚

 • arta alimehajj

  arta alimehajj

  7 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • aurel cullhaj

  aurel cullhaj

  8 giorni fa

  Perfundimisht kenga me bukur e 2021

 • Sirena Azzurra

  Sirena Azzurra

  8 giorni fa

  Bellissima mi piacerebbe avere la traduzione in italiano grazie bravi❤️🌹🌹

 • Erisa Viso

  Erisa Viso

  8 giorni fa

  ❤❤❤❤

 • Borebardha Lutolli

  Borebardha Lutolli

  9 giorni fa

  COPY of Zubi feat. Anatu - Sugar 2020
  Aber einfach heftiges Lied 👏🏼👏🏼

 • ericson

  ericson

  9 giorni fa

  By Orgest Meta

 • ericson

  ericson

  9 giorni fa

  🇦🇱

 • Marigona Xhoxhaj

  Marigona Xhoxhaj

  10 giorni fa

  pëiopçpp

 • Erinda Ajdini

  Erinda Ajdini

  11 giorni fa

  Ska dite mos ta degjoj
  Ti je kengetarja ime e preferuar

 • playskillz x

  playskillz x

  12 giorni fa

 • Ardita Tairi

  Ardita Tairi

  12 giorni fa

  Kenge qe te emocionon pa fund ,te lumte Dafina 🤗💜🤍

 • eg1

  eg1

  13 giorni fa

  💥💥💥

 • Poghosyan Poghosyan

  Poghosyan Poghosyan

  13 giorni fa

  🥰🥰🥰❤️❤️❤️👍🏻👍🏻👍🏻

 • Edvina Celiku

  Edvina Celiku

  14 giorni fa

  ❤❤👌

 • Ajsha Ajsha

  Ajsha Ajsha

  14 giorni fa

  Zemra te kendoft gjithmon Dafina.
  Kjo kenge ishte per mue se Burri me vdiq qe 8 muaj. Faleminderit shum per te gjitha kenget si i kendon po kjo ishte bash per mue. Me lot pote shkruaj se zemra mu ka da pergjyse.

 • Marjeta Popa

  Marjeta Popa

  14 giorni fa

  🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😱😱

 • anita flori

  anita flori

  14 giorni fa

  Muzik shum e bukr

 • anita flori

  anita flori

  14 giorni fa

  ♡♡♡♡♡

 • Марина З. Б.

  Марина З. Б.

  15 giorni fa

  It reminds me of my vacation... Summer 2021 - Ksamil Albania🌞❤️ it!

 • Meli’s FunWorld

  Meli’s FunWorld

  15 giorni fa

  Love itttt

 • Valbona

  Valbona

  15 giorni fa

  Versioni tjeter me i bukur pa Dafinen.

 • Rea Hoxha

  Rea Hoxha

  15 giorni fa

  Pa ty 💔

 • ericson

  ericson

  15 giorni fa

  Hitman clip

 • ericson

  ericson

  15 giorni fa

  Hit man clip

 • ericson

  ericson

  15 giorni fa

  By Orgest Meta

 • ericson

  ericson

  15 giorni fa

  Edi rama shoot me ,we are not inside communism

 • ericson

  ericson

  15 giorni fa

  Hi

 • Albion

  Albion

  16 giorni fa

  Pa ty pa ty brë nanën

 • Dilek Krckovska

  Dilek Krckovska

  16 giorni fa

  Çok çok güzel 💖 Shumë bukur 💕👌

 • Sabrin Hassanein

  Sabrin Hassanein

  16 giorni fa

  (Ty) Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Verse 1]
  Baby danca pa ty jam broke
  Plag e hapun sikur u kon
  The way you dance hala n mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  Tani malli djeg si vullkan
  E tani malli djeg si vullkan
  The way you dance hala n'mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon
  Që kjo zemër qan
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon (O bo-bon)
  Që kjo zemër qan

  [Chorus]
  (Ty) Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Post-Chorus]
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  [Verse 2]
  Fala (Mhh)
  Krejt ti fala (Mhh)
  Dashni nuk ka ma
  Per ty o fjala
  Pishmon su bona
  I dhash te tona
  Edhe ni dance ani ama
  Edhe ni dance ani ama
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Më mungon e qaj me lot
  Ky shtrat akull i ftoht
  Ky shtrat akull i ftoht
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Pi cigaren dhez me lot
  Nuk e du mo kët botë
  Nuk e du mo kët botë
  [Chorus]
  Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  SHARE THE LYRICS

  “PA TY (REMIX)” TRACK INFO
  Featuring
  MUMA & Dafina Zeqiri
  Release Date
  June 6, 2021
  EXPAND TRACK INFO
  MUSIC VIDEO


  About Genius Press Advertise Event Space Privacy Policy Licensing Jobs Terms of Use Copyright Policy Contact us Do Not Sell My Personal Information
  Ad Settings
  © 2021 Genius Media Group Inc.

 • Pro Roger

  Pro Roger

  16 giorni fa

  Ca zeri ka dafina pssss nk krasohet me asnjeren queen🥳🥳🥳

 • Hanna Ukaj

  Hanna Ukaj

  17 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Fasli Ibrahimovski

  Fasli Ibrahimovski

  17 giorni fa

  Ligji

 • Pashije Sherifi

  Pashije Sherifi

  17 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • ericson

  ericson

  18 giorni fa

  By Orgest Meta

 • ericson

  ericson

  18 giorni fa

  🐜

 • ericson

  ericson

  18 giorni fa

  🐢☠️☠️☠️☠️☠️ life id not joke

 • Elida Pepmarku

  Elida Pepmarku

  18 giorni fa

  E adhuroj kte kenge smerzitem se degjuari ter diten Super ❤❤💥💥

 • Senad Senad

  Senad Senad

  18 giorni fa

  Sejran

  • Senad Senad

   Senad Senad

   14 giorni fa

   Sejran demaci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ermela Jaho

  Ermela Jaho

  19 giorni fa

  Shum e bukur e vecante si kenge bravo

 • mohaimen Alabboodi

  mohaimen Alabboodi

  19 giorni fa

  love from Iraq ♥️

 • Dritan Kajo

  Dritan Kajo

  19 giorni fa

  Wow , cfare teksti , cfare kenge , cfare melodie , ilac per shpirtin , nje bravo e madhe per keta artiste te medhenj ! Just amazing !

 • GaMBoOo R

  GaMBoOo R

  19 giorni fa

  pa ty my zemra :(

 • Oriada Kokoshi

  Oriada Kokoshi

  19 giorni fa

  Krejt vipat e shqiptarise mbare pas 10 vitesh do duken gjitha si m.jackson!! Pak por e sigurt!!! Ah sa keq mos me pranu vullnetin e allahut mbi pamjen qe te ka dhene e me mundu me ndryshu!!! Sa keq per ju srz!!!

 • خريج سجون

  خريج سجون

  20 giorni fa

  ❤The song's addiction is waiting for a billion views🇾🇪

  • happyer

   happyer

   15 giorni fa

   🥳🥳💥💥💥

 • SASUKE UCHIHA

  SASUKE UCHIHA

  20 giorni fa

  💋💞❤💞❤💞💋🥰🥰🥰🥰🥰yll i lindur pz💞💞💋❤🌟🌟🌟💫💫💫💫💫✴✴✴✴⭐⭐⭐⭐⭐

 • lirim onjea

  lirim onjea

  21 giorno fa

  🥰🥰🤩🤩😎😎👍👍

 • Edonisa Fazlija

  Edonisa Fazlija

  21 giorno fa

  p

 • Alin Topalli

  Alin Topalli

  21 giorno fa

  . Ggegg

 • Diar Iballi

  Diar Iballi

  21 giorno fa

  Dafina 😝😝

 • Agron Bujupi

  Agron Bujupi

  22 giorni fa

  Respekt from Arllat Kosova.

 • Leka

  Leka

  22 giorni fa

  [Teksti i "Pa Ty (Remix)" ft. Muma & Dafina Zeqiri]
  [Chorus]
  (Ty) Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Verse 1]
  Baby danca pa ty jam broke
  Plag e hapun sikur u kon
  The way you dance hala n mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  Tani malli djeg si vullkan
  E tani malli djeg si vullkan
  The way you dance hala n'mene e kom
  The way you dance hala n'mene e kom
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon
  Që kjo zemër qan
  E di ama
  A e din sa keq m'ke lon
  Po kujt me ja thon (O bo-bon)
  Që kjo zemër qan

  [Chorus]
  (Ty) Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone
  [Post-Chorus]
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need ya, I need
  Ohh, ohh, ohh
  [Verse 2]
  Fala (Mhh)
  Krejt ti fala (Mhh)
  Dashni nuk ka ma
  Per ty o fjala
  Pishmon su bona
  I dhash te tona
  Edhe ni dance ani ama
  Edhe ni dance ani ama
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Më mungon e qaj me lot
  Ky shtrat akull i ftoht
  Ky shtrat akull i ftoht
  Tash vetëm jam ën dhomë
  Pi cigaren dhez me lot
  Nuk e du mo kët botë
  Nuk e du mo kët botë
  [Chorus]
  Pa ty, pa ty
  Krejt shpirti mu ka thy, pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Pa ty, pa ty
  Keq dhe pa ty, pa ty, pa ty
  Unë sonte s'po muj, pa ty, pa ty
  My baby, you gone
  My baby, you gone

  • Inna 34

   Inna 34

   16 giorni fa

   Bravo per tekstin por aty ku thot krejt duhet kejt😜

 • hana

  hana

  23 giorni fa

  Është një nga muziket më të bukura 🥰😇

 • Buqe Buqe

  Buqe Buqe

  23 giorni fa

  oh Dafina pse mos me te shperbly ty ky shtet i joni oh lum ne qe te kem

 • aesthetic Annie

  aesthetic Annie

  24 giorni fa

  Vcc

 • laila arastu

  laila arastu

  24 giorni fa

  Don’t understand a word but I love this song .. Albanian music makes me want to visit this country ..

  • LucidDreaming X

   LucidDreaming X

   11 giorni fa

   You dont need to undestand You only listen to sednes..!

  • happyer

   happyer

   15 giorni fa

   🥰🥰🥰🥰

  • Geg Toska

   Geg Toska

   23 giorni fa

   Is Kosovo song

 • Odisej Kasparovic

  Odisej Kasparovic

  24 giorni fa

  This remix is hot great love it can't stop listening

 • Gramos Ademi

  Gramos Ademi

  25 giorni fa

  KU TA PREK DAFINA E NDREQ

 • Hamzi Rahimi

  Hamzi Rahimi

  25 giorni fa

  I love this song

  • Hamzi Rahimi

   Hamzi Rahimi

   23 giorni fa

   Omg

 • Elena Mojoiu

  Elena Mojoiu

  25 giorni fa

  I like this song so much. Can you translate it into English please

  • aldo vuka

   aldo vuka

   14 giorni fa

   Albanian language

 • Виталий Санько

  Виталий Санько

  25 giorni fa

  Это великолепно !!!

 • Er Joni

  Er Joni

  25 giorni fa

  Her voice is like makin pasion love 🔥🤒

 • Klodjana Shuli

  Klodjana Shuli

  25 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰

 • Bilal

  Bilal

  26 giorni fa

  Dankeschön Nimo🤝

 • VV

  VV

  26 giorni fa

  Kosovo Albanians make the best music in the Balkans

  • Gjon K

   Gjon K

   17 giorni fa

   In the whole Europe. Wtf is balkan?!

 • Fla Ming

  Fla Ming

  26 giorni fa

  💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

 • Pjerin Mema

  Pjerin Mema

  27 giorni fa

  Pjerin

 • Pjerin Mema

  Pjerin Mema

  27 giorni fa

  Jacques

 • Hajdar hajdar

  Hajdar hajdar

  28 giorni fa

  malii pa ty ty shpirt mu ka thy 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😧😧😧😧😢😢😢😢😢😢😢🙏🙏🙏🙏🙏👤👤👤👤👤👤👤👤👤💔💔💔💔👂👂💕💕💝

 • Be_fire

  Be_fire

  29 giorni fa

  This song be bussin

 • muki tuki

  muki tuki

  29 giorni fa

  KONGA PREFECT ESHT POM DHIMBET DAFINA JA PASKA GRITH KOMT GRUNI d((°_°))b d((°_°))b

 • muki tuki

  muki tuki

  29 giorni fa

  KONGA PREFECT ESHT POM DHIMBET DAFINA JA PASKA GRITH KOMT GRUNI d((°_°))b d((°_°))b