Flori Mumajesi - Thjesht te du

Pubblicato il 7 nov 2019
visualizzazioni 18 554 812
0

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Thjeshttedu

Flori Mumajesi Thjesht te du

Kartolina e dasmes

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi & I.M
Mastered: N.M
Video: Vello

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimum...

Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web. threedotsalb...

Musica

FloriMumajesiOfficial
FloriMumajesiOfficial
Commenti: 2 230  
 • Albra Alb

  Albra Alb

  2 anni fa

  Cdo fjale e kesaj kenge, i pershtatet plotesisht historis sone te dashurise... Jam me fat,qe kam perjetuar edhe vazhdoj kete dashuri.
  Kurse per ty biri mamit qe je ende ne barkun tim,dashuria Qenka ndjenja me e forte ne univers! Mezi te presim 🤰🏻👼🏻👨‍👩‍👦

  • Patricia Zogaj

   Patricia Zogaj

   8 mesi fa

   Alban❤❤❤❤👍👍😁😁😁

  • Ilirjana Baftijaj

   Ilirjana Baftijaj

   Anno fa

   1

  • Ilirjana Baftijaj

   Ilirjana Baftijaj

   Anno fa

   Lynette gvv

  • milanfier1994 milan

   milanfier1994 milan

   Anno fa

   @Fjoralba Elmazaj 00 qe do te thote🤗🤗🤗🤗🤔🤔🤔

  • Fjoralba Elmazaj

   Fjoralba Elmazaj

   Anno fa

   00

 • bssni touir

  bssni touir

  2 anni fa

  O zot 😭 sa shume kemi nevoje per keto kenge me kuptim dhe me shqipe te paster ❤ je sherim Flori❤

  • besmir lf

   besmir lf

   4 mesi fa

   Te bukura jan,po te trishtojn

 • Anxhela Uruci

  Anxhela Uruci

  Anno fa

  Sa bukur është të dashurosh me zëmër, kur zgjohesh çdo mëngjes zgjohesh krejt ndryshe , zgjohesh me dashurinë e atij personit që ti e do pafund, ohh zot sa shum fjalë kam për të të shprehur dashurinë që kam për ty o bufi o jeta ime ❤❤😍😍por saktë ta them thjesht të dua pafund😍😍❤❤.
  Dashuria e sinqertë nga të dyja palët (vajzës dhe djalit) të shton jetën.
  Gjithmon me ty 😍😍
  Thjesht duhet të dashurojmë me sinqeritet 😍😍

 • Моника Атанасова

  Моника Атанасова

  23 giorni fa

  Unique song! Greetings from Bulgaria! 🇧🇬

 • Anjeza Cela

  Anjeza Cela

  2 anni fa

  Kenga e Florit
  100% Talent
  100%Ritem
  100%Ndjenje
  100%Flori se vet emri i kengetari me pak fjale eshte thejsh perfekte

 • Rose Mαrie

  Rose Mαrie

  2 anni fa

  Unë ty të du, të du 
  Nuk kam fjalë unë ta them se sa shumë më ke dhonë ti mu 
  Të du, thjesht të du 
  Nuk kam fjalë ta tregoj jetën time e ke ndryshu ❤ Per ty Marselli❤

 • Albania HQ

  Albania HQ

  Anno fa

  Pershendetje te nderuar vellezer, kam shpenzuar shum koh duke ber nje remix e kesaj thejsht te du dhe dua vertet mendimin tuaj futuni tek faqja ime dogjohemi me vemendje dhe thuamni a ju pelqen yubfalenderoj..:)

  • Jetmira Morina

   Jetmira Morina

   11 mesi fa

   gggb tgtf

 • rina

  rina

  2 anni fa

  i wish someone will dedicate this song to me. qfar teksti qfar melodje dhe qfar zeri! flori je i mrekullueshem, jam pa fjale ✨✨✨

 • Besim Ismajlm4n1l

  Besim Ismajlm4n1l

  Anno fa

  Ësht numer 1 Flori Mumajesi.
  Bravo të madhe,sepse kënga duhet të jep mesazh dhe emocion kur e dëgjon.🇦🇱🇦🇱🖐

 • Елена Д

  Елена Д

  Anno fa

  Флори песня из самого сердца и из глубины души. Супер

 • Rea Hoxha

  Rea Hoxha

  2 anni fa

  Shume e bukur kjo kenge dhe nje "BRAVO" je shembull per shume artist etj Flori.. Urime dhe respekte nga Kanada😊😊😊😍

 • Melisa Hajdari

  Melisa Hajdari

  2 anni fa

  Nese m'pyesin si duket dashuria
  Do pergjigjem si Ty
  Nese m'pyesin si duket muzika
  Do pergjigjem si Ty
  Na kenaqe veshin dhe zemren 😍😍.

 • kristi kristi

  kristi kristi

  2 anni fa

  O zottt 100% talent je thjesht adhurimmmmmm floriiiiii♥♥♥♥♥♥♥ thjesht te duaaaaaaa pafund o sheruesi i zemrave

  • Teuta Zylyfi

   Teuta Zylyfi

   2 mesi fa

   @My sweet RINA mmcvg Fggggg

  • Tirana Gaming

   Tirana Gaming

   2 anni fa

   Like nese dhe ju ju pelqen Flori

  • re_el_

   re_el_

   2 anni fa

   @SKERDI GAMING o zot me vjen shum keq ❤. te roni vete .zoti i past fal xhehnetin zoti e meshirofte 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • SKERDI GAMING

   SKERDI GAMING

   2 anni fa

   Po e vertet qe eshte sherues zemrash flori ka qen kengetar i preferuar i babit tim por tashme do jet dhe imi edhe pse jam jo shum i madh e si kuptoj kto fjal zemre qe flori kendon por un do e degjoj me veshin e zemren e babit tim sepse ai nuk jeton me

  • My sweet RINA

   My sweet RINA

   2 anni fa

   🌎🌎🌎🌏🌏🌏🌏

 • cutie2896m

  cutie2896m

  2 anni fa

  O Fori o ilaç i shpirtit, na kishe munguar.❤

 • Ina Ina

  Ina Ina

  2 anni fa

  Lum si ata qe martohen kte vit...ka mendu Flori per ju ...me kte kenge👌👌E ka kompletu me zerin muziken tekstin 😘😘😘tThjesht nuk kam fjal
  Flori je Artist i vertet ⭐⭐

 • Anthony Jackson

  Anthony Jackson

  2 anni fa

  O Flori je i papame !
  Kenget e tua pa perjashtim ,e pa diskutim qe jane hite !
  Tekst , muzike interpretim brilant !
  Flori je FLORI !

 • Rea Sinani

  Rea Sinani

  2 anni fa

  Ndjenjë, emocion, thjesht ilaç shpirti 👏

 • Enerial Spahiu

  Enerial Spahiu

  2 anni fa

  Emocion ,tekst i mrekullueshem, interpretim perfekt, kengetar i mrekullueshem,je shum i ndjeshem !
  Je kengetari me i persosur!
  Faleminderit qe na percjell emocione kaq te forta !
  😊😊👏👏👏👏🙏🙏

 • Dorina Kola

  Dorina Kola

  2 anni fa

  Je dashuri o Flor! Krijon perla, sikur te jesh brenda shpirtit te te gjithe njerezimit.

 • Valmira Ndoj

  Valmira Ndoj

  Anno fa

  Bravo i vetmi artist që i kompozon vetë tekstek këngët dhe bashkpunon me Artista të mëdhenj .Flori je njishi i Shqipëri e ITiranës .🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺

 • Arta

  Arta

  2 anni fa

  Zeri yt ilac per shpirtin,kenga super....si cdo kenge qe ti di te shkruash.Te uroj me zemer vetem Suksese ne Pune dhe jete.Bravo Flori🇦🇱👏💃🕺👋

 • Angela Bujaj

  Angela Bujaj

  2 anni fa

  [Verse 3]
  E nëse më pyesin: "Si duket dashuria?"
  Do përgjigjem si ty
  Dhe nëse më pyesin: "Si duket muzika?
  Do ti përgjigjem si ty
  Se je gjithçka për mua,je gjithçka për mua
  Je kërcimi i dashurisë pa mbarim ... ♥️F♥️L♥️O♥️R♥️I♥️

 • Anima Aur

  Anima Aur

  2 anni fa

  Kam bindjen se kjo kenge do te jete shoqeruesja e kercimit te pare te ciftit ne shume dasma🤗 ne koke te beqareve🤗

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Armela Cura Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Hyqmete Korriku Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Sonila Soni Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @My Love Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Eranda Cubi Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

 • Vaso Ona

  Vaso Ona

  Anno fa

  O GJIGANT 🤗🤗
  Ti ke ber shuuuuuum hite qe do mbahen mend nder vite per breza e breza me radh por kjo esht....
  KRYEVEPER❤❤❤

 • Renis Lena

  Renis Lena

  Anno fa

  Me i madhi ne vend je flori🙏🏼❤️

 • Enkelejda Papa

  Enkelejda Papa

  6 mesi fa

  Sa e bukur ❤"Te du thjesht te du nuk kam fjal ta tregoj jeten time e ke ndryshu "

 • Romina pajaj

  Romina pajaj

  2 anni fa

  esht nje keng qe te ben te emocjonohesh bravo flori je gjithmone zeri me i bukur qe ngre skena ne kembe ❤️❤️

 • arbiola duro mehmet

  arbiola duro mehmet

  2 anni fa

  Emocionuese , me beri t kuptoj shum gjera,se sa shum n i kemi dhen njerit-tjeteit, te dua shpriti im ❤

 • Sokol Dedja

  Sokol Dedja

  Anno fa

  Keshtu ishte dashuria ime per dike qe tani sesht prane meje por eshte larg me ka kenduar kete kenge per ditelindjen time e dua shum dhe po epres ♥♥♥♥♥♥se nje dite ai me thaa se do ishte prane meje dhe keshtu ka qene gjithoneeeeeme mungon shummmmm♥♥♥
  Me shkruni perggjigje plizz plizz

 • Edi89

  Edi89

  2 anni fa

  Flori esht thjesh dashuri pa ty muzika esht e vdekur thjesht te du je me i mir @florimumajesi faleminderit qe na fal emocion me kenget e tua💙

 • Luna Gjoka

  Luna Gjoka

  2 anni fa

  Love this song and her singer❤❤👌

 • Moon Child

  Moon Child

  2 anni fa

  Faleminderit qe ekziston ne muzike Flor Mumajesi,je dashuri...♥♥

 • Indira Bajrami

  Indira Bajrami

  Anno fa

  I just have only have one word to describe this song
  BEAUTIFUL!!!!

 • toni toni

  toni toni

  2 anni fa

  Kto dashuri ndollin vetem neper filma dhe ne endrra
  Askush nuk te do me shpirte me thjeshtesi me nje perqafim....thjesht mendojn se Je pron e tyre..realiteti na vret ndersa endrrat na mbajn ne jete 😢

 • Shqip Day

  Shqip Day

  2 anni fa

  Flori, je i pabesushem! Gjithmone na kenaq shpirtin me keto kenge! ✋❤

 • Angel Ç

  Angel Ç

  2 anni fa

  sikur të mund ta shihnin e dëgjonin vetëm ata që kan arrit ta bëjn të mundur dashurin, që kan arrit ta ken pran njeriun e zemrës. për disa kjo këngë nuk është ma shum se nje lendim, dhe nje urrejtje për dashurin. 😔

 • Viktoria Kirikoy

  Viktoria Kirikoy

  Anno fa

  Очень милая песня ❤️😍🙏

  • Kein Raca

   Kein Raca

   11 mesi fa

   Привет !Назеваться музыках Я просто люблю тебя,

 • Kumrije Hasani

  Kumrije Hasani

  2 anni fa

  Shum kenge emocionuse,sa mir do ishte gjith ciftet te kishin kte dashuri,po shum e rrall eshte😉😉

 • Diana Najkolli

  Diana Najkolli

  2 anni fa

  Me fjal te thjeshta dhe bukur, kto jane kenge, Flori zemer 😘

 • Suzana Vangjeli

  Suzana Vangjeli

  Anno fa

  Flori Mumajesi, Shume Faleminderit Per Emocionet Qe Percjell. Shpesh Kur Jam E Merzitur Ketu Ne Amerike, Kaq Larg, Degjoj Kenge Shqiptare Dhe Kenget E Tua Jane Vertete Ilac! ❤️🙏

 • ANURB IM

  ANURB IM

  2 anni fa

  Sa bukur qe ka akoma njerez qe besojne ne *Dashurine* e vertet.

 • Shqip Day

  Shqip Day

  2 anni fa

  Flori, je i pabesushem! Gjithmone na kenaq shpirtin me keto kenge! ✋❤

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  10 mesi fa

  Such a beautiful song 💖🇦🇱 love from America 10.3.2021

 • elytrio_the gamer

  elytrio_the gamer

  2 anni fa

  E mrekullueshme.Kush e di sa here e kam degjuar deri tani ❤❤❤❤ zeri jot shume i embel,si ne cdo keng ku kendon ti Flori

 • albanian corner

  albanian corner

  2 anni fa

  Kenge plot elegance, nota te embla dhe ze te paqte!! Super krijim! 💎💎

 • Erjona Lika

  Erjona Lika

  2 anni fa

  Te qetson shpirtin kjo kenge shume bravo Flori 👏👏👏

 • tarkan allushi

  tarkan allushi

  Anno fa

  Flori na kenaqe zemren me kenget e tua po kjo eshte nje perle e vertete.Shpresoj qe tgjejme nje vajze si duhet qe ta meritoj vertet kete kenge 😍😍

 • Doni Vlore

  Doni Vlore

  2 anni fa

  Super kenge...nje bravo te madhe per ty Flori...👏👏👏

 • Niko Prenda

  Niko Prenda

  2 anni fa

  Sa bukur qe kenget e bukura shqiptare skane humbur vleren e vertete! Te pakten derisa te jete i madhi Flor Mumajesi

 • Rodjon Metohu

  Rodjon Metohu

  2 anni fa

  Super e mbrekullueshme 😍. Magjike plot ndnjenj dhe emocione qe percillen nga zeri yt unik.

 • bilinas mini

  bilinas mini

  2 anni fa

  Jolie song😍❤

 • Gilda Shuka

  Gilda Shuka

  3 giorni fa

  Kte kenge me shume e degjon me shume emocione te jep,2022🤗🤗👏👏👍👍🎉🎉🎉

 • Jeta Rama

  Jeta Rama

  2 anni fa

  Nje super keng, sidomos per mua tani qe po me afron data😍
  Like ju lutem!

  • Gjyla Preqi

   Gjyla Preqi

   Anno fa

   @flutura sheqeri äm pp

  • Anjeza Stafa

   Anjeza Stafa

   Anno fa

   @Korcarja_ktu je fare pa ndjenja zmr nuk e di se kush je po pash sms dhe te shkruajata

  • Anjeza Stafa

   Anjeza Stafa

   Anno fa

   @Korcarja_ktu cfare jan keto fjal qe thua

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Sokol Dedja Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   @Jamune Vet Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

 • Eriselda Merka

  Eriselda Merka

  2 anni fa

  Si gjithmon kenget me te bukura,ti i ben.Zeri jot eshte ilaç i zemrave tona.

 • matilda shahllari

  matilda shahllari

  Anno fa

  Kneget e tua jane nuk di ke te degjosh me pare... kenge te ndjera me shpirt kenge qe te bejne te lotosh sapo i degjon noten e pare muzikore 😥😥👏👏👏👏

 • Sara Sinani

  Sara Sinani

  2 anni fa

  Te dua flori♥️♥️😘

 • Geralda Harallambi

  Geralda Harallambi

  2 anni fa

  Gezohem per ty, Flori qe kendove ashtu si ta donte shpirti jote❤️💕💕🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • dueeh nyyu

   dueeh nyyu

   2 anni fa

   Eshte kenge shumë e bukur

 • Servis Fredi

  Servis Fredi

  2 anni fa

  Bravo Flori je njesh jam nje nder cancat e tua me te mir 😍😍🌹Bravooooo👏tani dhe nje bashkpunim me fifin edhe do ishte super🤗💙😍🖤

 • 2019 tik_tok_albania

  2019 tik_tok_albania

  2 anni fa

  Thjesh e bukur❤
  Kenge frymezuese🔐

 • Juljan Boçi

  Juljan Boçi

  Giorno fa

  Ky eshte kengetari im i preferuar dhe per mua mbetet nje kengetar shumi i mire

 • AA 134 AH BoSS

  AA 134 AH BoSS

  2 anni fa

  [Teksti i "Thjesht te du"]

  [Verse 1]
  Qe kur u pame per here te pare ndriçoi nje diell🔆
  Nuk di ishim ne toke apo ishim ne qiell
  Nga sot do lidhim jeten bashk pergjithmone
  Do te qeshim kur mes nesh t flej femija jone

  [Chorus]
  Un ty , te du,te du
  Nuk kam fjale un ta them se sa shum me ke dhene ti mu
  Te du ,thjesht te du
  Nuk kam fjale ta tregoj jeten time e ke ndryshu

  [Verse 2]
  Dhe kur te vije ne jete ajo ose ai
  Do kete nje shembull te besoje ne dashuri
  Ne mbremje do ti them ngadale si nje perralle
  Se si te thashe te dua ty per here te pare

  [Chorus]
  Un ty , te du,te du
  Nuk kam fjale un ta them se sa shum me ke dhene ti mu
  Te du ,thjesht te du
  Nuk kam fjale ta tregoj jeten time e ke ndryshu

  [Verse 3]
  E nese me pyesin :si te duket dashuria? Do pergjigjem : si ty
  Dhe nese me pyesin: si duket muzika?
  Do ti pergjigjem:si ty
  Se je gjithcka per mua,je gjithcka per mua
  Je kercimi I dashurise pa mbarim

  [Chorus]
  Un ty , te du,te du
  Nuk kam fjale un ta them se sa shum me ke dhene ti mu
  Te du ,thjesht te du
  Nuk kam fjale ta tregoj jeten time e ke ndryshu

  • Enejda Xhatufa

   Enejda Xhatufa

   11 mesi fa

   @Natalia Cota 00001a1111111qq1111

  • Enejda Xhatufa

   Enejda Xhatufa

   11 mesi fa

   1💎💎💙💙💚💚

  • Mimoza KOLIQI

   Mimoza KOLIQI

   Anno fa

   AA 134 AH BoSS kill bb. B.

  • JFlowRD TV

   JFlowRD TV

   Anno fa

   Bravo grazie

  • Cindy Turku

   Cindy Turku

   2 anni fa

   @AA 134 AH BoSS te lumte dhe flm per kete tekst

 • Fanny Family

  Fanny Family

  2 anni fa

  Po ti edhe 3 fjal te kendosh i ben te tingullojn si nje prall shpirt... shpresoj dhe te uroj qe ajo qe do te te ket do te meritoj... ❤️

 • Ornela Gjordeni

  Ornela Gjordeni

  2 anni fa

  Kengetari im i preferuar ne Shqiperi! Ka qene gjithmon dhe eshte. Super e bukur kenga...

 • Людмила Жемчугова

  Людмила Жемчугова

  10 mesi fa

  Какой тембр голоса...таю...таю...от удовольствия,не понимаю слов,наслаждаюсь одним голосом)))

  • Kein Raca

   Kein Raca

   10 mesi fa

   Они голосу просто супер вы можешь слушать других пенсий . Flori mumajesi ех Argjentina Ramosaj песни супер , я из албания знаемом он

 • Jona Radi

  Jona Radi

  2 anni fa

  The Best me ta qetsu shpirtin kjo kenge 😍 suksese Flori

 • Robert D

  Robert D

  2 anni fa

  Very nice song-Respect from Greece

 • Enkeleda Kasimi

  Enkeleda Kasimi

  2 anni fa

  Thjesht te du ⭐
  Kjo ndjenj kur esht e vertet ska shpjegim thjesht tè du si je se ta zgjedh zemra e jo llogjika qè shpesh her dènon ndjenjèn.

 • About Dea

  About Dea

  2 anni fa

  Amazing as always ...no words 🙌

 • 123 123

  123 123

  2 anni fa

  Artisi me I mir shqiptar ikone❤

 • alvi alvi

  alvi alvi

  2 anni fa

  Eshte thjesht mrekulli kjo kenge😍

 • Erza Tr

  Erza Tr

  2 anni fa

  When i listen to this song single life hits on another level

  • Ina Daçi

   Ina Daçi

   10 mesi fa

   @Shpetim Palla c’est

  • Lulu Lala

   Lulu Lala

   Anno fa

   Savage Beast hahaha just don’t self harm yourself 😂🤦🏼‍♀️joking

  • Shpetim Palla

   Shpetim Palla

   2 anni fa

   @Erza Tr 1yrt55xjw Tm5r4r40w03

  • Kosova is Albania

   Kosova is Albania

   2 anni fa

   Savage Beast ahh mo, ti jo Ke preparer, por në hane 🌒 te kake shkue, me at frengjishten tane 😂🤣😜mos perparo shum se po ja kalon ainsht shtainit 😁

  • Kosova is Albania

   Kosova is Albania

   2 anni fa

   Tony Montana 😂🤣😂🤣

 • ervis Pashkaj

  ervis Pashkaj

  2 anni fa

  Ajo muzikë e bukur që t'i kompozon të tradhton 😏. Je i madh tamam siq ke emrin .🇦🇱♥️

 • katerina 3

  katerina 3

  Anno fa

  "Thjesht te du"♥️ shum keng e bukur👏👏😍

 • Fatbardh Elqeni

  Fatbardh Elqeni

  2 anni fa

  Thjesht te du ❤️😔🥺❤️
  Dhe eshte nje shprehje shum shum e bukur qe i shami te shan 😏😉

  • Ŕ

   Ŕ

   8 mesi fa

   Dhe ç'lidhje kishte kjo shprehje me këngën 🤔

 • Shkurte Imeraj

  Shkurte Imeraj

  2 anni fa

  Woww qfar kënge, nuk resht së dëgjuari 👏🏻👏🏻👏🏻
  Fjala Të dua është magjike ⚡️✨💫

 • 85097sonia

  85097sonia

  Anno fa

  Lituania numero 1 ❤❤❤❤❤

 • Babaa Stars Albania

  Babaa Stars Albania

  2 anni fa

  I vetmi artist qe nuk deshton ne tilla balada😍👌

 • Enkeleda Vranoci

  Enkeleda Vranoci

  9 mesi fa

  Love this one!

 • Lindita Sinani

  Lindita Sinani

  2 anni fa

  Very beautiful singing 🌟🌟

 • Liliana Kapo

  Liliana Kapo

  2 anni fa

  Nje perle akoma e Florit ❤vargje domethenes.

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  2 anni fa

  NONA JE 😍❤️ na kenaqe shpirtin! Me trashegime çifti 🎉

 • MIHA ELA

  MIHA ELA

  2 anni fa

  Beautiful song! 💖😘

 • Esi Verdini

  Esi Verdini

  2 anni fa

  Ti je adhurim artist qe i kendon vertet me shpirt kenges dhe dashurise 👏👏

 • Linda Elmazi

  Linda Elmazi

  2 anni fa

  Kenge fantastike,me kte kenge do martosh shume cifte,te lumte Flori😀😍

 • EDMOND ALIAJ

  EDMOND ALIAJ

  2 anni fa

  KENGA ME E BUKUR E FLORIT.NJE HIT DHE NJE KUJTIM PER TE GJITHE TE DASHURUARIT.KJO KENGE ESHTE SHUME EMOCIONUESE. FROM DEa

 • Valton Sllamniku

  Valton Sllamniku

  Anno fa

  Një këngë si kjo të qetëson shpirtin.Të lumtë Flori❤👍

 • artiola cobaj

  artiola cobaj

  2 anni fa

  Uaaaa sa se bukur o flori te lumt hittttt😭😭❤❤❤

 • Miranda Ozuni

  Miranda Ozuni

  2 anni fa

  😍😍 te lutem Flori , publiko edhe kengen "mbaroj" , pleaseeeee 💗💗💗💗💗 , cdo keng qe del nga ty esht jet

  • Landi Hasani

   Landi Hasani

   2 anni fa

   Miranda Ozuni ju ftoj te degjoni kenget e mia ne kanalin tim faleminderit 🙏🏻

 • Gena Margarita

  Gena Margarita

  Anno fa

  Shum bukur kenga me pleqen e degjoje dashuria eshte endere ♥️🌷😘

 • aurelie didio

  aurelie didio

  2 anni fa

  Beaucoup d’amour de France 🇫🇷🥰

  • Marco Zaka

   Marco Zaka

   Anno fa

   🇦🇱❤️🇫🇷

 • Manjola Agastra

  Manjola Agastra

  Anno fa

  The song is so good it flys by in one second♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ely

  ely

  2 anni fa

  Endrra e cdo femre, thjesht te du 😍

  • Anima a

   Anima a

   Anno fa

   Kurgjo nuk esht thjest me nje femer

  • Marsela Kuti

   Marsela Kuti

   Anno fa

   @milanfier1994 milan ëź

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • ely

   ely

   2 anni fa

   @Albanian orthodox rri pa merak 😊

  • Albanian orthodox

   Albanian orthodox

   2 anni fa

   @ila tula omg feminism is destruction 😀

 • I'm angel!

  I'm angel!

  2 anni fa

  Emocione pa fund ❤️❤️❤️
  Zeri jot esht vet melodia e kenges ❤️❤️😍😍

 • Martin Basha

  Martin Basha

  Anno fa

  kete kenge ma ka dedikuar dashuria ime 🤩😍. prandaj kam filluar e degjoj me shum se me par 🤩🤩💕💕💕😍😍❤❤❤❤❤

 • Emma Liko

  Emma Liko

  2 anni fa

  I’m in love with this song 😍😍

  • Matilde Terolli

   Matilde Terolli

   Anno fa

   Pershendetje, mund te na ndihmoni me nje subscribe ne kanalin tone? Faleminderit 😇

  • yaliso gioouy

   yaliso gioouy

   2 anni fa

   Artisi me I mir shqiptar ikone❤

 • Ilir Salla

  Ilir Salla

  2 anni fa

  Kto 701 persona qe kan bo dislike, jane per muzike tallava! Bravo Flori je me i miri!

 • Alexandra Sabo

  Alexandra Sabo

  2 anni fa

  I already listen to it 5 times on repeat 😁

 • vasilika koshovari

  vasilika koshovari

  2 anni fa

  Duke te degjuar e kupton sa bukur eshte te DUASH THJESHT!

 • Eneida Daka

  Eneida Daka

  2 anni fa

  na e knaqe shpirtin me kete kenge...sa mir qe te kemi o flori 😍

 • Virsan Tab

  Virsan Tab

  2 anni fa

  Qe ne noten e pare ishte dashuri kjo kenge!❤
  E nëse më pyesin: "Si duket dashuria?
  Do përgjigjem si ty.
  Dhe nëse më pyesin: "Si duket muzika?
  Do ti përgjigjem si ty.