Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

Pubblicato il 24 nov 2021
visualizzazioni 3 099 960
0

Music: Yll Limani & Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by Fatjon Miftari
Violin: Dalvin Mamusha
Clarinete: Dionis Mamusha
Mix and Master: Ramon Erni

© & ℗ Ermal Fejzullahu & AVD Digital. All Rights Reserved.

Ermal Fejzullahu
Ermal Fejzullahu
Commenti: 357  
 • Sarah

  Sarah

  Pershendetje shame bukur. Bravo from the USA 🇺🇸 I fell in love with Albanian music after I visited this summer!!! e dua ate🇦🇱🇦🇱🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 • Z M

  Z M

  Dy zera unik te muzikes shqiptare! Njeri me i mire se tjetri. Bravo çuna! Teksti perfect! Perfundimisht gjithcka e bukur ne kete kenge. 👏👏👏👏

 • Hairije Bazaj

  Hairije Bazaj

  Ne se nuk me do ti thuaje . Se nik rrin asnje min .

 • Gashi Ornela

  Gashi Ornela

  Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

 • FF ALONE 13M

  FF ALONE 13M

  Zeri i ermalit o zot te rrenqeth ❤nje ze i mbrekullueshem 👌❣🦋

 • Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  Suksese kenga shum e bukur 🍀🙏🏻

 • إيلي و أحمد في ألمانيا

  إيلي و أحمد في ألمانيا

  Beautiful ❤️❤️much greetings from Croatia 🇭🇷

 • Μιρελα Κουμρια

  Μιρελα Κουμρια

  Na kenaqni o yjet e muzikes me keng kaq te bukura bravo 🇦🇱🇦🇱

 • Vjosa Ilia

  Vjosa Ilia

  Perfect 😍🥰

 • Era Era

  Era Era

  Paskam dasht me shum se veten.. Super suksese 🙏🎼🎵🎶🎧🔉🔊💫

 • Giuly Xs

  Giuly Xs

  DASHURI ♥️♥️♥️ Zëri i Ermalit ilaç për shpirtin tim ! Ylli YLL YLL YLL ♥️ suksese dhe komplimente ! Këndofshin gjithmonë 🤍

 • alba Vg

  alba Vg

  Super muzik per te filluar diten 💫

 • Nada M

  Nada M

  Me ta knaq shpirtin!🧡

 • Jonela

  Jonela

  Super këngë🥺❤Teksti i mrekullueshëm✨Jeni më të mirët💕🌟🌟Suksese🥰

 • Aralda Miloti

  Aralda Miloti

  "Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

 • Linda Bytyqi

  Linda Bytyqi

  Super bashkpunim,muzika,teksti sooo nice 👌

 • Klodjana Gjiko

  Klodjana Gjiko

  I adhuroj kenget tuaja, 2 zera te embel dhe te mbrekullueshem Ermal Fejzullahu je I madh complimenti te dyve, Yll Limani zeri yt eshte qetesi è shpyrti, suksese dhe ju kendofte zemra gjith jeten 😍😍👏👏🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • isida plaku

  isida plaku

  Nje bravo te madhe 👏 dy artist te mrekullushem,zera brilant 🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Maria Kosta

  Maria Kosta

  Kam vendos une dasht veten pak me shume.. I love it 🥰 super kenge ❤️❤️thank you guys for this beautiful song

 • Albana Rrustaj

  Albana Rrustaj

  Respecté knofshi sa kofshi 🇦🇱🇫🇷🙋‍♀️👌🏻👂🏻🌟🔥💥