Fatima Ymeri ft Trimi - Jena G'zu (Prod. by Edlir Begolli)

Pubblicato il 25 nov 2021
visualizzazioni 2 854 692
0

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/JenaGzu

Fatima Ymeri ft Trimi - Jena G'zu (Prod. by Edlir Begolli)
Music: Edlir Begolli
Lyrics: Edlir Begolli & Trimi
Styling: Niko Komani
MUA & Hair:Sageri & Elona Balaj
Video : Pro...Video
Production:E.B Production
Booking Manager: Edlir Begolli
00355697356856

Musica

E.B Production
E.B Production
Commenti: 356  
 • Alessandro Manzo

  Alessandro Manzo

  Mese fa

  a great hug my albanians brothers!!!
  we italians and albanians are the same people! we are brotherood!
  South Italy and albania one thing!🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱

  • Gjyustina Kuqaj

   Gjyustina Kuqaj

   Mese fa

   H

  • Alessandro Manzo

   Alessandro Manzo

   Mese fa

   @elidon gjoka sarete sempre i benvenuti. nostra casa è la vostra a casa Siamo fratelli e sempre lo saremo

  • elidon gjoka

   elidon gjoka

   Mese fa

   Grazie mile Italia nostro casa🇮🇹🇦🇱

 • Bulgarian Buddhist

  Bulgarian Buddhist

  Mese fa

  Shqiperia Etnike!!! Respekt nga Bullgaria 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Traket si Iliret Balkan Power

  • Kani Bajrami

   Kani Bajrami

   Mese fa

   Respekt

 • Lordy Illyrian

  Lordy Illyrian

  Mese fa

  Zoti i bekofte Shqiptaret kudo ndodhen! 🙏🇦🇱🇦🇱

  • Elida Kaiku

   Elida Kaiku

   Mese fa

   Amin 🤲🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤍🤍🤍🤍❤❤❤

  • Besi Alia

   Besi Alia

   Mese fa

   Edhe ty shqipojn

 • Stay High

  Stay High

  8 giorni fa

  I Love albania & kosovo 🤍 greeting from turkey 🇦🇱🇽🇰🇹🇷

 • Klara

  Klara

  Mese fa

  E gezofshim festen gjith kombi shqipetar, jemi krenar qe kemi gjak Shqiptarii!👐🇦🇱✨

  • Klara

   Klara

   9 giorni fa

   @MiMi💖Moonlight✨ your opinion👍

  • MiMi💖Moonlight✨

   MiMi💖Moonlight✨

   9 giorni fa

   I have No albanian blood🙏i just liked the song+music+voices✨

  • Nini

   Nini

   10 giorni fa

   @juventus italy Gjak shqiptar spo ber keta fliqzija por jan perzi gjaket dhe po bejn qmos. Per vrasje vjedhje aty ke drejt .Cka i perket moralit krejt perendimi spo dijn kush esht kush aty spo mundesh me then kurgj spo mundem as per 1Mij vite mi tejkalu.

  • Klara

   Klara

   16 giorni fa

   @juventus italy Cdo komb ka te mira dhe te keqija ,nqs fokusohesh tek gjerat negative ,ok ,mendimi jot

  • juventus italy

   juventus italy

   16 giorni fa

   Krenari e madhe shum (vellai vret vellane) ose ( babi perdhunon vajzen) etj etj. Kto i ban veq shqiptari . Ciao bella

 • Ado Karabegovic

  Ado Karabegovic

  Mese fa

  Pershendetje vellezerve shqiptare 🇦🇱👐🏼🇽🇰

 • Valdrin Gerbeshi

  Valdrin Gerbeshi

  Mese fa

  Urime Festa e flamurit kombetare me kete super hit nga super Trimi & Fatima🔥🇦🇱🔛🔝💯👐🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Mersilda Shehu

   Mersilda Shehu

   3 giorni fa

   Tbh

  • Balla Fabjola

   Balla Fabjola

   3 giorni fa

   Qoqlqqlqlpqqio7ooqqqoi77óqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

  • FF_Saaee

   FF_Saaee

   5 giorni fa

   @Aslim Gaschi po

  • zana zana

   zana zana

   12 giorni fa

   🎉🎑🎑🎑🎑

  • Linda Boneshta

   Linda Boneshta

   13 giorni fa

   @Aslim Gaschi nicht mal dazu noch ein

 • Radu Baciu

  Radu Baciu

  29 giorni fa

  Love Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 from Romania 🇷🇴🇷🇴🇷🇴 brother and sister

  • Albania iliryan

   Albania iliryan

   25 giorni fa

   Respect for you brother from albania 🇦🇱❤️🇷🇴

 • #Danny Hip Hop London

  #Danny Hip Hop London

  Mese fa

  Për të gjithë vëllezërit e mi rumunë në Londër, 🇹🇩❤️🇦🇱🇦🇱❤️🇹🇩🙏🙋‍♀️

 • Jonela

  Jonela

  Mese fa

  Gëzuar shqipe anë e mban botës🇦🇱❤Shqipet mat forta n'botë jemi na💪🏻❤🇦🇱🇽🇰

 • 𝔸𝕝𝕓𝕒𝕟𝕚𝕒𝕟 𝔹𝕠𝕪

  𝔸𝕝𝕓𝕒𝕟𝕚𝕒𝕟 𝔹𝕠𝕪

  Mese fa

  Gezuar Pavarsin shqipe kudo qe ndodheni 🇦🇱🇽🇰🦅 si shqiptaret nuk ka 🔥🔥🔥

  • Arta 01🇦🇱

   Arta 01🇦🇱

   Mese fa

   Ska më Shqiptar Na jena Nummer 1 🇦🇱🔥🇽🇰🥳🥳🥳

 • AmOeK

  AmOeK

  Mese fa

  Gezuar per shum vite me rradh SHQIPE kudo qe ndodheni ju rujt zoti 🇦🇱👐🇽🇰💪 dita e flamurit me te bukur ne bot ❤ ju pershendes nga USA

 • Francesco Di Fiore

  Francesco Di Fiore

  6 giorni fa

  Musica stupenda, Grande Albania!!!! Da fratello Napoletano .... 🇦🇱🇽🇰👍👍👍

 • Zana Salihu

  Zana Salihu

  Mese fa

  Jam krenare qe jam shqiptare dhe qe kemi gjak shqiptari🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅

 • pİREMses

  pİREMses

  27 giorni fa

  Suppper 🤩I wanna lyrics albanian pls 🙏 I need listen everyday, and I'm getting goosebumps 😍 Love from İstanbul 🇹🇷💖 🇦🇱

  • Florim Sefedini

   Florim Sefedini

   20 giorni fa

   Çok güzel

  • Eno Ndreu

   Eno Ndreu

   21 giorno fa

   amazing albaina is cool

 • Alen

  Alen

  Mese fa

  We are brothers 🇧🇦🇽🇰🇦🇱🤲💪

  • Valon Gashi

   Valon Gashi

   17 giorni fa

   Selam Brother ❤️

 • إيلي و أحمد في ألمانيا

  إيلي و أحمد في ألمانيا

  Mese fa

  Beautiful song , greetings from Croatia and Egypt ❤️❤️

  • APelisteri

   APelisteri

   Mese fa

   Sending greetings. Don't forget that founder of modern Egypt was Albanian. Appointed by the ottoman empire in 1805

 • ('') layla

  ('') layla

  Mese fa

  Gëzuar pavarsinë Kosove dhe shqiperi edhe me këtë këngë super.🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱...

 • Chris Tavakkoli

  Chris Tavakkoli

  Mese fa

  Albanians are on 🔥 love from Iran 🇮🇷

  • Elida Kaiku

   Elida Kaiku

   Mese fa

   Respect!🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Santy Reis

  Santy Reis

  Mese fa

  Gezuar Festen E FLAMURIT te gjithe Shqiptarve kudo qe ndodhen... Paci fat lumturi dashuri e harmoni be familjet tuaja.. plus skam ma kufi Kosov Shqipni vjen hapi i pare Urime te gjithve RROFT KOMBI SHQIPTAR 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • dolita windo

  dolita windo

  Mese fa

  Gezuar Pavarsin shqipe kudo qe ndodheni 🇦🇱🇽🇰 si shqiptaret nuk ka

 • George Psarros

  George Psarros

  10 giorni fa

  HAPPY 2022 HEALTHY PROSPEROUS YEAR TO ALL HUMANITY! TO ALL PROFESSIONAL SINGERS/ARTIST/DANCERS BLESS YOU AND GODSPEED IN YOUR PATH!

 • ꌃ

  Mese fa

  🇦🇱 SHQIPERIA 🇦🇱
  🇦🇱 KOSOVA 🇦🇱
  🇦🇱MACEDONIA🇦🇱
  🇦🇱 CAMERIA 🇦🇱
  🇦🇱 MALESIA 🇦🇱
  🇦🇱 LUGINA 🇦🇱

  • Albanian24,7muzic

   Albanian24,7muzic

   15 giorni fa

   Best coment🇦🇱🤝💪

 • albanian ever

  albanian ever

  Mese fa

  Shqiponja syri i shqipes te madhe qe shikon ne te 4 anet e trojeve te saj🇦🇱❤️

 • Play_Music TM Vasile

  Play_Music TM Vasile

  Mese fa

  Nice song !👌 Love from Romania !!! ❤

 • Beta Myftari

  Beta Myftari

  Mese fa

  Shume suksese per hitin te ri Fatma dhe Trimi. Gezuar festat shqiptarve anembane .Nje komb nje gjak nje shprese

  • Eliona Balliu

   Eliona Balliu

   6 giorni fa

   L P Pl

  • Eniza Muca

   Eniza Muca

   10 giorni fa

   Aàa

 • Mm Mm

  Mm Mm

  Mese fa

  Gezuar festen e pavaresise.Urime gjith shqipeve kudo ndodhen.🥳🥳🥳❤️❤️❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰😍❤️❤️

 • Oluap V.a

  Oluap V.a

  Mese fa

  T’Fala Parisit T’fala krejt Botes🌍
  Pershedesim krejt Shqipet e Londres🇦🇱🇬🇧👐🇦🇱🇬🇧

 • Bulqiza Foto Video

  Bulqiza Foto Video

  Mese fa

  Supë këngë 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰☕☕❤❤ përshëndetje nga Bulqiza Shqipëri 🇦🇱🇦🇱

 • Flutura Haxhiu

  Flutura Haxhiu

  Mese fa

  Gzofshim brez mas brezi ska si kombi Shqiptar me i bukri ne bot super kang suksese ,,Fatima,,,Trimi,,,🔥🔥🇦🇱🇦🇱
  Goca ,,Ajsi,,me flamuj👑🌟💥🦋

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Mese fa

  Gezuar Pavarsin shqipe kudo qe ndodheni 🇦🇱🇽🇰🦅 si shqiptaret nuk ka 🔥🔥🔥

 • Tani Pisha

  Tani Pisha

  Mese fa

  Kënga më e bukur që kam dëgjuar ndojëher përshëndes gjithë shipërinë .

 • Vjoleta Ndoja

  Vjoleta Ndoja

  Mese fa

  SHQIPERI❣KOSOVE
  Jenaaa gzuuu per shqipen tone🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱sot po festojm sakrificen e shqiponjes qe pranoj te digjej per zogjt e vet....ashtu jemi dhe ne shqiptaret per femijet tone🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪❣❣

 • Florinda Papa

  Florinda Papa

  Mese fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Shqipe zoti I ruajt kudo qe jan 🇦🇱🇽🇰jemi nje se shqipet kudo qe jan e ndezin 🔥🔥🔥🙏🤲

  • Flori Sinani

   Flori Sinani

   Mese fa

   dhfjgjpfhdpshWorthingdhdodkdj shqipe zotei l ruajt kudo qe jandhgifod👄👄👄👄👄👄❤❤❤❤❤

  • Flori Sinani

   Flori Sinani

   Mese fa

   VickifindFijifulfil💛💛💛💛💛💛👄👄👄👄💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  • Flori Sinani

   Flori Sinani

   Mese fa

   durifhfixjfupsedidodjdj

 • doliio volay

  doliio volay

  Mese fa

  O Zot atje lart në Qiell,Faliminderit që jam 🇦🇱.

 • Flamur Iseini

  Flamur Iseini

  Mese fa

  Urime 28 Nentori dita e Flamurit gjith Shqiptareve kudo qe jane! Kenga me pelqen shum por e edhe me shume do te me pelqente sikur ti kishi permend tek kenga edhe shqipetaret e trojeve tjera dhe jo vetem te Shqiperise dhe Kosoves. Ndoshta nje fjali shtese; do te mjaftonte te thuheshte gjith trojet shqipatare ose ne ndonje far menyre te permendeshim. 🔴⚫

 • Artesa Mata

  Artesa Mata

  Mese fa

  O zot me rrenqell mishin nga emocionet kjo kenge..

 • Ernest nesti

  Ernest nesti

  16 giorni fa

  Urime 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 nje vit i mbar e gezuar festat kudo qe jeni 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Elvira E.A.T

  Elvira E.A.T

  Mese fa

  Shqiperia ime qofsh Beku o Zot 🇦🇱🦅👑🇦🇱🦅

 • George Psarros

  George Psarros

  9 giorni fa

  FATIMA YOU ARE A FINE GODDESS OF THIS LIFE AND ETERNAL LIFE BLESS YOU AND YOUR 2 TALENT VOICE AND DANCE THAT'S FOREVER

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Mese fa

  O zot me rrenqell mishin nga emocionet kjo kenge..

 • Indrit Paja

  Indrit Paja

  20 giorni fa

  O ku ka ma mir se ti ,
  Oj Shqipni ♡ o moj Shqipni ♡
  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Enver Dushku

  Enver Dushku

  Mese fa

  O Zot atje lart në Qiell,Faliminderit që jam 🇦🇱.

 • Anisa_hasani

  Anisa_hasani

  Mese fa

  Greetings from morocco🇲🇦 to beautifull country 🇦🇱💖💖💖

 • Erion Prendi

  Erion Prendi

  Mese fa

  Urime festen e Flamurit zoti i bekofte shqipetaret kudo ne bote 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • Jana Croatia ❤

  Jana Croatia ❤

  Mese fa

  This is BALKAN ❤❤❤❤❤ Loveeeeeee itttttttt ❤❤❤❤❤❤

 • Turgut Fatima

  Turgut Fatima

  Mese fa

  Beautiful city with kastriota skandebeg ,monuments , love albania 🇦🇱👍

 • Dorina Trimi

  Dorina Trimi

  Mese fa

  Ju lumt goja na knoqet ❤️❤️💋💋sukse te metejshme

 • leo yt

  leo yt

  Mese fa

  Ta gezojm festen te gjith se bashku shqiptaria🥰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albania

 • Ano Nym

  Ano Nym

  Mese fa

  Urime festa e flamurit gjth kombi shqiptar
  Kalle shqipe 🇦🇱🇽🇰👐🏽💪

 • Muhamed Mujcinovic

  Muhamed Mujcinovic

  Mese fa

  Love from Bosnia ❤️

 • Besnik

  Besnik

  Mese fa

  SHUM BUKUR RESPEKT PER KENGETARET 🇦🇱SHQIPETAR🇦🇱

 • Earn With Affiliates

  Earn With Affiliates

  Mese fa

  Kombi me i lashte jemi . Nga na kan dal greqia e anglishtja e te gjitha gjuhet . Jemi kombi me i mire nbote !

 • New Born Prishtina ✝️❄️

  New Born Prishtina ✝️❄️

  Mese fa

  I was here when time began
  I will be here after it ends
  Illyrian Autochthonous 🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️

 • Baciu Marian

  Baciu Marian

  Mese fa

  Hajde shqipe🔥❤🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • lume99

  lume99

  Mese fa

  Lum si ne qe jemi Shqiptar Rroft Shqiperia e madhe ❤🇦🇱🇽🇰❤🇦🇱🇽🇰❤🇦🇱🇽🇰❤🇦🇱🇽🇰❤🇦🇱🇽🇰❤

 • Trejsi Menga

  Trejsi Menga

  Mese fa

  Gezuar festen te gjithe shqiptareve ane e mbane botes ❤️❤️Mbetemi gjithmone 1 ❤️❤️

 • Kosovare

  Kosovare

  Mese fa

  Wow love love this song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰 we did it
  And always we will 🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • gerta begolli

  gerta begolli

  Mese fa

  Sa bukur, suksese!!!! ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Diamant Albo

  Diamant Albo

  Mese fa

  Urime Te gjithve kosov shqiperi malsia maqedoni çameri🇦🇱💪💪

 • Ismail Leci

  Ismail Leci

  Mese fa

  Urimeeee 28 Nentorin ditlindjen e Kombit👐❤

 • Asan Klashnikoglu

  Asan Klashnikoglu

  Mese fa

  Eyvallah! Pershendetje nga Bullgaria.

 • Tamara De Luca

  Tamara De Luca

  Mese fa

  Stupenda 😍🇦🇱❤️🇮🇹

  • illyrians warriors

   illyrians warriors

   9 ore fa

   ti amo Italy ❤

 • TheIlgiustiziere

  TheIlgiustiziere

  Mese fa

  Complimenti flamuri Shqitare eshte me i bukur ne bote ju lumte goja

 • 나비

  나비

  Mese fa

  Good song
  Love from Brasil 🇧🇷

 • Qaza Berisha

  Qaza Berisha

  Mese fa

  Si gjithmon me hite shumm sukese fatma je nje kengetare e sukseshme edhe shumm e bukur me ze te mrekulkushem po ashtu edhe trimi sukese ❤🔥🔥🔥

 • BRU SPATHI

  BRU SPATHI

  7 giorni fa

  Ah si shqiptarët jo nuk kaa!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

 • Zani i mirè

  Zani i mirè

  Mese fa

  SHQIPERI oj NaNa ime , gèzuar festèn e FLAMURIT mè tè bukur nè botè

 • Prec Velaj

  Prec Velaj

  Mese fa

  Pershendetje NGA Italia Shume Shume Bukur SHQIPONJA Respekte Gjithmone Yje Blu Yje Blu 🕺🌺🌺🌹🌺🌺🌹💃🌹🌅🌹💃🌹🕺🌺🌺🌹🌺🌺🌅🌹💃🌠🌠🌠🌠🌍💫💫💫💫

 • Toni Vidal

  Toni Vidal

  Mese fa

  Var olsun Albania , var olsun Kosova
  Greetings from "Land of Fire" Azərbaycan

 • Arta 01🇦🇱

  Arta 01🇦🇱

  Mese fa

  Urime festa e flamurit 🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🥳

 • Albany

  Albany

  Mese fa

  Keng shum e bukur. Vetem suksese se na knaqet gjithmon Zemrat ❤

 • BOOS BOOS

  BOOS BOOS

  Mese fa

  Urime kendofshi gjithmon po shum bukur e keni kendu ket keng urime 28 nentori

 • Ndre Lalaj

  Ndre Lalaj

  15 giorni fa

  Nese kjo keng meqr si ka kam 5 milon per nje muj ose ne shqiptaret sjena patriot gje qe sesht e vertet ose krejt kikimet i blejn super keng

 • IS ❤ ΚΟ

  IS ❤ ΚΟ

  Mese fa

  A Shqiperia imeeeee ❤
  Kosovaaa 🇦🇱 Shqiperia ❤
  Jemiiì Nje ❤ ❤ ❤ ❤🙋‍♂️🙋‍♀️

 • Erjon

  Erjon

  Mese fa

  🔥🎶🎶 SHQIPE 🇦🇱🇽🇰✌️

 • aldo vuka

  aldo vuka

  Mese fa

  ALBANIA 🇦🇱
  ILIRIA 🇦🇱
  KOSOVA 🇦🇱
  DARDANIA 🇦🇱

 • julinda zymaj

  julinda zymaj

  Mese fa

  Super suksese e dashur ! E vogla shkelqente 🌹🥰🥰

 • Leutrim Shala

  Leutrim Shala

  Mese fa

  Urime urime shqipe ❤️❤️❤️

 • G-Boy Official

  G-Boy Official

  Mese fa

  Tknaqet zemra ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰❤️🔥🔥🔥🔥

 • Melisa Bikliqi

  Melisa Bikliqi

  28 giorni fa

  Kjo kenge eshte thejsht perfekte!!!🥺😍

 • Meti Bisha

  Meti Bisha

  Mese fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • lmsk zbr

  lmsk zbr

  Mese fa

  Super bravooooooooo te madheeeeee te kenaq zemren sa her e degjon🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • l

  l

  Mese fa

  Bravo!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • suela suada

  suela suada

  Mese fa

  Wow sa e mirrrr të lumtë vërtet super geng 👍👍🎤🇦🇱 vërtet SI shqiptart nuk ka 😂😊🇦🇱🇦🇱🎤🎤👍👍👑👑🇦🇱🇦🇱🎤🎤

 • Edison Kolaj

  Edison Kolaj

  Mese fa

  Rroft Shqipnia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 jena ma t fortit

 • Gaming gang

  Gaming gang

  Mese fa

  Sa e mirë kenga ku i kam shqipët e mi🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🔥🔥🔥🔥💪🏽💪🏽💪🏽👐🏽👐🏽👐🏽👐🏽🦅🦅🦅🦅👑👑👑

 • Albanians Do It Better

  Albanians Do It Better

  Mese fa

  WoW. Paskeni bere nje super kenge 💥 Ju lumte

 • Edison Lela

  Edison Lela

  Mese fa

  Auguri a tutti i albanesi in tutto il mondo

 • Arben Biba

  Arben Biba

  9 giorni fa

  Mbajeni mend shqipe kjo kengeka per thy rekord ne shqiperi

 • Albanian patriot

  Albanian patriot

  Mese fa

  🇦🇱🇽🇰❤️❤️

  • Flori Sinani

   Flori Sinani

   Mese fa

   fugdjdjdifgdodhdgdofilmrefuteddn ryfedhsoeyedssixidixxuxhexueidoxuvfeyjeidoxkxhdoxhxodhdidpsemepousenexuspodespiteoseEuclidepoIndieseij❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Destemona Beqiri

  Destemona Beqiri

  16 giorni fa

  Urime per kengen super hit.

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  Mese fa

  DY ❤❤ i kam një për 🇦🇱 një për 🇽🇰

 • S. anonymovic

  S. anonymovic

  Mese fa

  Shuuum niceee 🤌🤌🤌
  Haajdee Shqipeee 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
  🔥🔥🔥💃💃💃

 • Pelasgus Pelasgian Pellazgian

  Pelasgus Pelasgian Pellazgian

  Mese fa

  My Albanian pride I will not hide.
  My Pelasgian ancestors I will not disgrace.
  My illyrian blood flows hot and true.
  My Albanian people I will stand by you.
  Through thick and thin till the day we die,
  our Albanian flag 🇦🇱 WILL ALWAYS FLY HIGH

  • epic games

   epic games

   19 giorni fa

   Okcool

 • Billal Hossain Francis

  Billal Hossain Francis

  Mese fa

  Love from Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • jona nikolli

  jona nikolli

  Mese fa

  Shqiperia ime e bukur🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 gezuar

 • I Love 🌍

  I Love 🌍

  Mese fa

  🇽🇰❤️🇦🇱

 • Rovena Kruja

  Rovena Kruja

  10 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 • Aldo Dakaj

  Aldo Dakaj

  Mese fa

  Jam krenar me krejt shqipet nga molla e kuce deri ne Cameri we are the best🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅🇦🇱♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅💕🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️🇦🇱🦅♥️

  • Flori Sinani

   Flori Sinani

   Mese fa

   fancieddididyfFdgdjfhsi28djdkdedhf krenardjfigodjd💯💯💯💯💯💯💋💋💋💋💋