Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Pubblicato il 3 apr 2021
visualizzazioni 194 606
173

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itload.info

Vizion Plus TV
Commenti  
 • Eda

  Eda

  18 minuti fa

  👋👋 Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda 🇮🇪

 • Eli Laç

  Eli Laç

  8 ore fa

  Agron Llaka Legjenda Humorit 😂😂😂😂😂 Duke pasur perkrah nje Maestro tè taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar 👌👏👏👏👏👏👏

 • Violeta Saraci

  Violeta Saraci

  Giorno fa

  Shum bukur

 • ela ela

  ela ela

  3 giorni fa

  INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI👎👎

 • Angjela One

  Angjela One

  3 giorni fa

  Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..

 • Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  3 giorni fa

  Hahaha 🤣 sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha

 • Zana A

  Zana A

  3 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem

 • Violeta Boro

  Violeta Boro

  4 giorni fa

  Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !

 • Mirela Hysenaj

  Mirela Hysenaj

  4 giorni fa

  🤣🤣🤣😘❤🎩

 • ela ela

  ela ela

  4 giorni fa

  ANEJA ME GRUPIN 💞💞💞💞👏👏👏👏👌👌👌👌

 • ela ela

  ela ela

  4 giorni fa

  Thethja DALLNDYSHE 🤣🤣🤣🤣SA TE MIRE JENI TE DYJA💞💞💞💞👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌😍😍😍

 • ela ela

  ela ela

  4 giorni fa

  INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT

 • Don Fabio

  Don Fabio

  4 giorni fa

  Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol 😂😂

 • Gilbert Kasnija

  Gilbert Kasnija

  5 giorni fa

  Harrillaaaa my as

 • Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  5 giorni fa

  😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  5 giorni fa

  Ishit I te gjitha kjo haas

 • anna nili

  anna nili

  5 giorni fa

  I pa vdekshmi Agron Llakaj

 • Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  5 giorni fa

  Agron neveria

 • Ardian Zeneli

  Ardian Zeneli

  5 giorni fa

  Nga e keni gjetur kete papagadh

 • Eva Rriska

  Eva Rriska

  5 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eva Rriska

  Eva Rriska

  5 giorni fa

  Hengra dy petdha hahahahahah

 • Eva Rriska

  Eva Rriska

  5 giorni fa

  Maj gojen one hahahah

 • dionisis naci

  dionisis naci

  5 giorni fa

  Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni

 • Emi 000

  Emi 000

  6 giorni fa

  🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤

 • Mario Mario

  Mario Mario

  6 giorni fa

  Varu lesht na keni car trapin

 • tsiou tsiou

  tsiou tsiou

  6 giorni fa

  po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses

 • Jeta Cilia

  Jeta Cilia

  6 giorni fa

  Aneja ne minutin e 32🥰
  Se ate presim te gjithe😇

 • Avni Beqiri

  Avni Beqiri

  6 giorni fa

  Jeni 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Agron bej .

 • Valerio Frattarola

  Valerio Frattarola

  6 giorni fa

  👏👏👍

 • Diana Naikolli

  Diana Naikolli

  6 giorni fa

  Korca Shkodra👏👏👏😂😂😂

 • Diana Naikolli

  Diana Naikolli

  6 giorni fa

  Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  6 giorni fa

  🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 • Tane Valisi

  Tane Valisi

  6 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌

 • Vjollca Rushani

  Vjollca Rushani

  6 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹

  • Νατάσα Βιέρη

   Νατάσα Βιέρη

   5 giorni fa

   Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo

  • flora bregasi

   flora bregasi

   6 giorni fa

   0p

 • Ladi Xhelili

  Ladi Xhelili

  6 giorni fa

  Pjesa me bajate e kesaj familjes

 • Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  6 giorni fa

  Fantastic

 • PierChannel

  PierChannel

  6 giorni fa

  Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!

 • Tata Tata

  Tata Tata

  6 giorni fa

  Nuk ishit gje ket jav

 • Stivi

  Stivi

  6 giorni fa

  Pse nuk jan me nxenesit????

 • Marcy cushi

  Marcy cushi

  6 giorni fa

  AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot

 • Lefi Sallata

  Lefi Sallata

  6 giorni fa

  Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur

  • Elisabeta Alibeaj

   Elisabeta Alibeaj

   3 giorni fa

   😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Leo Gora

  Leo Gora

  6 giorni fa

  Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.

 • Regina Hysa

  Regina Hysa

  6 giorni fa

  😍😍😍😍😍

 • Terezina Pulaj

  Terezina Pulaj

  6 giorni fa

  Kushë gënjen me shum fiton

 • Kristi Vengu

  Kristi Vengu

  6 giorni fa

  Ky esht kania

 • Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  6 giorni fa

  E po Erveheja kepuc burrash vesh haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀👨🧑

  • Gilbert Kasnija

   Gilbert Kasnija

   5 giorni fa

   Italiane zotnia jote ?? Hahaaaaaa

 • Aleksandra Zeneli

  Aleksandra Zeneli

  6 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂

 • A V

  A V

  6 giorni fa

  Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?

  • Fatmira Bufi

   Fatmira Bufi

   3 giorni fa

   Bravo

 • Altin Halimi

  Altin Halimi

  6 giorni fa

  Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek😂😂😂😂