17. KANIHER (MOZZART ALBUM)

Pubblicato il 30 lug 2020
visualizzazioni 5 362 139
0

Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► mozzik
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo

MOZZIK
MOZZIK
Commenti: 351  
 • Albina Budo

  Albina Budo

  Anno fa

  E vetmja kenge shqiptare per mental health 💙

 • D/L

  D/L

  Anno fa

  vertet shum realist kjo këngë e meritone nje vidjo"klip🇦🇱🇽🇰

 • MUSIC LYRICS

  MUSIC LYRICS

  Anno fa

  Mozzik - KANIHER LYRICS

 • Silva Lico

  Silva Lico

  Sa kenge reale ,super kenge me super mesazh 🙏🙏

 • Endrit Gjonaj

  Endrit Gjonaj

  Anno fa

  E bleva dhomen por nuk mund ta bjel gjumin

 • Suzana Gjeta

  Suzana Gjeta

  Anno fa

  E ngjoj perher ket kong kur merzitem eshte kenge super respekte🏅🏅

 • Feride Caushi

  Feride Caushi

  Anno fa

  Super tekst super ze ...Bravo Mozik jei madh 👏👏

 • Diar Berisha

  Diar Berisha

  Anno fa

  Kenga ma e mir qe e ngoj qdo nat e gjo dit mozzik ❤️

 • True Kapo

  True Kapo

  Anno fa

  Na knaqe qfar teksti e albumi🖤🔥

 • berti Ulaj

  berti Ulaj

  Cdo njeri e gjen veten tek kjo kenge ❤ rispetto dalla Italia 🇦🇱

 • George dlinger

  George dlinger

  Anno fa

  Nice song, brings back old school memories

 • Mollaj Krenar

  Mollaj Krenar

  Anno fa

  Ωραίο τραγούδι love ALBANIA

 • Vangjelica Aliaj

  Vangjelica Aliaj

  Anno fa

  Po sa artist I mire mund te jete o Zot❤️❤️

 • You deserve It

  You deserve It

  Anno fa

  Na mungonin tekste te tilla 👌

 • Maria Mariandoci

  Maria Mariandoci

  Anno fa

  E dua kete kenge me plq shume sigurisht si dhe kengetarin.suksese te rujt zoti 💋Mozzik 💋je me I mire 🙏🏻🤴♥️🤩😱😍😭🤤🙄😘😘😘

 • Fota Rks

  Fota Rks

  Anno fa

  best one from all your songs on your album🙏🏼

 • Dhurata Dora news

  Dhurata Dora news

  Anno fa

  Love itttt♥️👑

 • Pranvera Mehmedaj

  Pranvera Mehmedaj

  Anno fa

  Sa tekst i bukur e i realitetit!

 • Sara Berisha

  Sara Berisha

  Anno fa

  The best song 🥰 💛

 • Aldo Calochi

  Aldo Calochi

  Anno fa

  Mozzik djali je i vetmi artist shqiptar qe nigjoj. Se tjeret marrin me qera nje studio dhe bojn 2 lidhje melodie nje tekst vk pa lidhje dhe bojn sikur ca kan bo.