Gili & Sabri Fejzullahu - Bon be

Pubblicato il 12 mag 2022
visualizzazioni 730 586
0

Muzika & teksti
ILIR BERANI
Orkestroi
ARDIAN KASTRATI
Video
BUG PRODUCTION
Hair & makeup
KACI & SELMA
All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: Giliofficial

Intrattenimento

XIXA Music
XIXA Music
Commenti: 209  
 • Nysret_Balidemaj

  Nysret_Balidemaj

  14 giorni fa

  Dy Institucione të vetme të pavarura të Kosovës jon ky dyshi.
  Ligj muzikor kanë emrin: Gili & Sabri Fejzullahu. Pik!

  • 大きいミルク

   大きいミルク

   14 giorni fa

   The Legend Of SexyMuschi.Monster snowquen's is my idol. Hes the person I aspire to be, hes my light of day..

 • Bona Berberi

  Bona Berberi

  5 giorni fa

  Legjendat e muzikes shqiptare urime super keng 👏🏻👏🏻

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  14 giorni fa

  Respekt dhe shume perqafime per ju te dy te pa shoqe jeni shume te mrekullueshme 🇽🇰🇬🇧

 • Edona

  Edona

  15 giorni fa

  Kjo quhet kenge . Bon be, bon be !
  Ju lumt 🤩

 • Mahmure Krasniqi

  Mahmure Krasniqi

  15 giorni fa

  Rrespekt Rrespekt legendat e kososves ❤❤🇦🇱

 • telefoniiarte

  telefoniiarte

  14 giorni fa

  Kange dhe interpret artistik. Bravo Gili dhe baca Sabri!

 • Motivohu cdo dite(Positive mindset)

  Motivohu cdo dite(Positive mindset)

  11 giorni fa

  Na kenaqet zemren ,Zoti ju kenaqte gjithmone. U be kenga e mengjesit Qe te nisim diten me gezim 🤩🤩🤩🤩

 • Kumrije Osmani

  Kumrije Osmani

  15 giorni fa

  ju kendoft Zemra. Jeni te mrekullushem👏🏻❤️

 • Edona_Vigani

  Edona_Vigani

  15 giorni fa

  The Best Sabriano & Gili ♥️♥️

 • IS ❤ ΚΟ

  IS ❤ ΚΟ

  9 giorni fa

  Jeni Jeteee
  Jeni Dashuriiiii ❤
  Mirmegjesss te te gjithe Degjuesit e kesaij Kenga
  Jeni Mrekullia vete :: 🙋‍♂️💞🙋‍♀️

 • Kikibellastrabello

  Kikibellastrabello

  15 giorni fa

  Perfection !!! Syni keq mos ju paft.
  Prishtinalit shkelqejne ⭐⭐

 • Jetoni Toni

  Jetoni Toni

  9 giorni fa

  Bravo 👏👏bashkëpunim fantastik ju lumtë të dy jeni 💫💫❤️❤️

 • Sata Fushaxhia

  Sata Fushaxhia

  14 giorni fa

  Ju kendoft zemra jeni te mrekullushem 🙏🙏

 • Heri Krraba

  Heri Krraba

  10 giorni fa

  Kengetarë me vlera per muziken qe bejne ju kendofte zemra gjithe jeten.... ju uroj suksese te metejshme .

 • Age Biblekaj

  Age Biblekaj

  15 giorni fa

  Suksese e gjitha te mirat ne jet 🙏🏻🍀

 • Avni Aljilji

  Avni Aljilji

  10 giorni fa

  Dy artist te cmuar si cdo her , suksese Keng shum e mir

 • AEMMA AEMMA

  AEMMA AEMMA

  15 giorni fa

  Ju paqim gjithmon, ju lumt paqi shneten dhe jeten se na knaqet.

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  15 giorni fa

  Duet shumm i mir 🔥🔥 👏👏👏

 • Stylishboy44

  Stylishboy44

  15 giorni fa

  Duet zjarrrr mburrna gjithe kur ju shoh. Kualiteti e ka emrin Gili , Ilir Berani e Sabri Fejzullahu 💥💥💥

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   12 giorni fa

   The Best Sabriano & Gili

 • Mirvete Leku

  Mirvete Leku

  11 giorni fa

  Kombinim i mirë me dy yje të estradës. Ju lumt!

 • Lida Rexhepaj

  Lida Rexhepaj

  12 giorni fa

  Super kenge .
  Jeni te mrekullushem 👏👏❤️❤️

 • Manuel Krasniqi

  Manuel Krasniqi

  15 giorni fa

  Dy Yllat e Estrades. Kenge e mrekullushme.

 • Granit G

  Granit G

  2 giorni fa

  just perfect😍Dyshja ma e forte🥇👍🏻

 • AvA Pod

  AvA Pod

  15 giorni fa

  Respekt dhe shume perqafime per ju te dy te pa shoqe jeni shume te mrekullueshme 🌟🌟🇽🇰🤍🤍🤗🇬🇧👏💃💐🕺🏻🙏🏻

 • ALMA OSMANI

  ALMA OSMANI

  14 giorni fa

  Me ka pelqy shum kenga je nje kengetar qe shkelqen gjithmon me lart te pershendes nga zemra pac shnet e lumturi e suksese gjithmon ne jeten tuaj.👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤

 • Sanije Pehlivani

  Sanije Pehlivani

  11 giorni fa

  jeni te mrekullueshem ska fjale ♥️♥️ Jane 30 vite qe e degjoj muziken tuaj 🤗🤗

 • Adelina Gjini

  Adelina Gjini

  14 giorni fa

  na keni knaq! Zemra ju kendoft gjithmone❤️

 • Zani i mirè

  Zani i mirè

  19 ore fa

  ARTIST qè i kemi njohur para viteve 90' nga ekrani i RTVSH i shikonim dhe ju rishikojm si atèherè me shumè èndje dhe thonim sa tè bukur dhe sa zèra tè bukur kanè vèllezrit tanè KOSOVAR

 • potokuhylia

  potokuhylia

  15 giorni fa

  Me te preferuarit e publikut shqiptar po edhe ne gjithe Ballkanin dijn per ta, Europe e bote. Kenga shume po me pelqen. Flm

 • ÇetinGüloğlu

  ÇetinGüloğlu

  15 giorni fa

  Çok güzel olmuş bu çalışma. Gili'ye bayılıyoruz.
  Top Kosova 🤲

 • Geniuine

  Geniuine

  15 giorni fa

  Kengetaret me te mire qe i kemi.

 • Granit G

  Granit G

  14 giorni fa

  Me ta knaq Zemren ky duet😍

 • Teuta Cela

  Teuta Cela

  12 giorni fa

  Super ⭐️te dy kengetaret suksese 👏👏

 • SKUm KSFT

  SKUm KSFT

  15 giorni fa

  Shume kenge verore legjendat🎉🎉👏👏

 • asioe kiou

  asioe kiou

  4 giorni fa

  Teksti dhe muzika shumë impresionuse, kënga e mirë të këngtarët e qëllushëm. Nuk do mungojê epiteti hit i vitit.

 • Nency- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  Nency- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  13 giorni fa

  Dy Yllat e Estrades. Kenge e mrekullushme.

 • Jehona Berisha

  Jehona Berisha

  14 giorni fa

  Fantazi😍Yllat e musikes❤️

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  12 giorni fa

  Perfection !!! Syni keq mos ju paft. Prishtinalit shkelqejne

 • Nia- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  Nia- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  14 giorni fa

  Dy Institucione të vetme të pavarura të Kosovës jon ky dyshi.
  Ligj muzikor kanë emrin: Gili & Sabri Fejzullahu. Pik!

 • Ramaj Flora

  Ramaj Flora

  15 giorni fa

  💞 Sa te mir jeni 💞

 • Shqipe Krasniqi

  Shqipe Krasniqi

  15 giorni fa

  Dy Yjet e Estrades🌟❤️

 • JehonaM

  JehonaM

  14 giorni fa

  🔥🔥 na freskut estradën e bajatshme.
  Kto mundet vetëm dikush si juv

 • Frane Bezhi

  Frane Bezhi

  15 giorni fa

  dyt ma te miret👏🏻Suksese🤴🏻👸🏻

 • Elena Kondili

  Elena Kondili

  14 giorni fa

  Sa e bukur & sa pozitive 🤩🤩

 • Rikardo Bezhi

  Rikardo Bezhi

  13 giorni fa

  shume e bukur Kenga😍❤️

  • misuyy fong

   misuyy fong

   13 giorni fa

   Fantazi😍Yllat e musikes❤️

 • Majlinda Braho

  Majlinda Braho

  14 giorni fa

  U rikthye Gili na kishte munguar super kengetare dhe sabriu gjithashtu nje kenge perle

 • Xhemazije Qamili

  Xhemazije Qamili

  12 giorni fa

  Kombinimi shum i bukur, si ne kenge dhe ne veshje. Na knaqet.

 • Hidiana Dushku

  Hidiana Dushku

  14 giorni fa

  Bellissima Bravissima ❤️🤲❤️🤲

 • DemirJetulla

  DemirJetulla

  14 giorni fa

  Ritmi i mire, besoj qe u prit mire nga publiku i ktyre dy kengtarve me vlera te larta. Suksese te metejshme.

  • mirela abilaj

   mirela abilaj

   6 giorni fa

   Rrespekt legjendat e kosoves

 • Margarita gjikokaj

  Margarita gjikokaj

  15 giorni fa

  Suksese te dy artistave 👏👏👏 Super bashkpunim 👏👏👏👏👏

 • misuyy fong

  misuyy fong

  13 giorni fa

  Çok güzel olmuş bu çalışma. Gili'ye bayılıyoruz. Top Kosova 🤲

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  10 giorni fa

  Ju paqim gjithmon, ju lumt paqi shneten dhe jeten se na knaqet.

 • Ferzilet Dani

  Ferzilet Dani

  13 giorni fa

  Dy hyjet kosovare 👏👏ju lumt goja

 • Bona

  Bona

  8 giorni fa

  FIKS PER BECIN ZEMREN TIME😍😁😘❤

 • Petrika Parizi

  Petrika Parizi

  15 giorni fa

  Urime dhe Suksese Artist

 • Bastri Lala

  Bastri Lala

  13 giorni fa

  Shume bukur jeni yjee ju kendofte zemra,ai ze bilbil 👍🇦🇱🇦🇱

 • luljeta_73

  luljeta_73

  14 giorni fa

  Këngë shumë e mirë 🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶

 • Valdete Pllana

  Valdete Pllana

  15 giorni fa

  Mos ju shteroftë zëri kurrr o ⭐⭐

 • wuoi zuiu

  wuoi zuiu

  9 giorni fa

  na keni knaq! Zemra ju kendoft gjithmone

 • 656894l

  656894l

  14 giorni fa

  E kesaj i thojn kenge qe ti pushon vesht dhe shpirtin .

 • balkanstar

  balkanstar

  14 giorni fa

  Stars of Pristina 🌏
  Big stars

 • Keti Ndreu

  Keti Ndreu

  15 giorni fa

  Me ne funde po shohim dy kengetar te medhenje te skenes ,na kish malli per ju te dy ju oroje shume suksese

 • Adrijan Domgjoni

  Adrijan Domgjoni

  14 giorni fa

  Ju kendoft Zemra❤️

 • Elvira Dalipaj

  Elvira Dalipaj

  12 giorni fa

  Po ju jeni krenari shqipetare shum bukur nje pershendetje nga Vlora

 • Alba Manjani

  Alba Manjani

  14 giorni fa

  Kengetaret me te mire qe ka Kosova.

 • Petrika Parizi

  Petrika Parizi

  13 giorni fa

  Urime dhe Suksese Artista

 • Bahrije Bytyqi

  Bahrije Bytyqi

  15 giorni fa

  Respekt per te dyt❤️❤️

 • Donika Cani

  Donika Cani

  15 giorni fa

  Shum e bukur ju kendoft zemra

 • ValonaGashi

  ValonaGashi

  14 giorni fa

  Gili gjeth me kang per secilen gjenerate. Sabri e Gili me keni fascinu

 • Arlinda Hashani

  Arlinda Hashani

  14 giorni fa

  Zemren me ta kenaq 👏👏👏

 • Amante-Janina

  Amante-Janina

  13 giorni fa

  Superr tekst Ilir Berani 💖💖💖Bon be 🙋‍♂️

 • gashiengji

  gashiengji

  15 giorni fa

  Teksti dhe muzika shumë impresionuse, kënga e mirë të këngtarët e qëllushëm. Nuk do mungojê epiteti hit i vitit.

 • CHERRY- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  CHERRY- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  14 giorni fa

  ju kendoft Zemra. Jeni te mrekullushem

 • Nia- 👈𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е🔞

  Nia- 👈𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е🔞

  13 giorni fa

  ju kendoft Zemra. Jeni te mrekullushem

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  8 giorni fa

  Kengetaret me te mire qe i kemi.

 • Evelin_pregunta

  Evelin_pregunta

  13 giorni fa

  Sa videoklip i bukur se bashku me duetin ju pergzoj per mirembajtjen e karrieres muzikore👏👏👏

  • vliduu zeeb

   vliduu zeeb

   13 giorni fa

   Max holloway has come a long way

 • Stylishboy44

  Stylishboy44

  14 giorni fa

  Bashkpunim i fortë 🔥🔥

 • Acapellashow

  Acapellashow

  14 giorni fa

  Xixat e Kosoves me nje super kang. Ju paqim gjithmone sdihet cili ma i mir

 • Llapi Prishtina

  Llapi Prishtina

  15 giorni fa

  suksese 👏👏

 • HekuranOsmani89

  HekuranOsmani89

  15 giorni fa

  Hit i verës 100%