Mirë se vini në “perandorinë” e Noizyt!

visualizzazioni 1 000 122
595

Lideri i OTR, Noizy - hap dyert si asnjëherë tjetër duke zbuluar jetën e tij për kamerën e Prive

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Prive TV
Commenti  
 • Xhemilee Xhemile00

  Xhemilee Xhemile00

  Mese fa

  Mretiiiii

 • Geri Manushi

  Geri Manushi

  Mese fa

  10:14 si e ka emrin kjo konga?

 • Rabije Ziberi

  Rabije Ziberi

  Mese fa

  Suksese je 1 nojzi

 • FFJockes

  FFJockes

  Mese fa

  vjen gjithmon nje mos qe duhet te heqesh dor por i lutemi noyzit qe kurr mos ta bej

 • Rrezarta Idrizi

  Rrezarta Idrizi

  Mese fa

  Cᴀ ᴊᴇᴛᴇᴇᴇ

 • Jasin Basha

  Jasin Basha

  Mese fa

  Bravo nojzy

 • B lolalola

  B lolalola

  2 mesi fa

  E gzoft teper mir me pelqen shum shtepia

 • Olgert Harrunaj

  Olgert Harrunaj

  2 mesi fa

  Noizy👑👑👑

 • Albania Gang

  Albania Gang

  3 mesi fa

  Noizy is KING👑❤️

 • Hangury Poposh

  Hangury Poposh

  3 mesi fa

  Duket qe o fit nga trut ky ..

 • Renis Karaj

  Renis Karaj

  3 mesi fa

  Pa ky esht rrot kari se per rreper esht cllevjo

 • Flamur Seidini

  Flamur Seidini

  3 mesi fa

  I lumte kari eshte i Zoti. Kushe ka inate le te Plasi

 • west coast

  west coast

  3 mesi fa

  I do zoti njerzit e mir 🏆

 • Daniele Ferrara

  Daniele Ferrara

  3 mesi fa

  Mos krahasoni stesin me noizyn stresi o llum ska as makin jo mo me shum vk parazit ne rrobat ja mer lim hotit vk

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  3 mesi fa

  kingi

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  3 mesi fa

  zinjo

 • Gerald Sulaj

  Gerald Sulaj

  3 mesi fa

  Biznese me qera🙄😂

 • Gerald Sulaj

  Gerald Sulaj

  3 mesi fa

  Ky ka me te shtrenjte nje makine se te gjithe shtepine o blla😂

 • Azzlack 069

  Azzlack 069

  3 mesi fa

  P9

 • Filan Fisteki

  Filan Fisteki

  3 mesi fa

  E bardha edhe jeshile.

 • OTR 4 Life

  OTR 4 Life

  3 mesi fa

  OTRme❤

 • Fjona Shaho

  Fjona Shaho

  3 mesi fa

  Posio gjith keto lek dhe ket pasuri ku e nxjerr . Po ndoshta merret me ndonje gje drog se se ben vet muzika .

 • Denisa Dena

  Denisa Dena

  3 mesi fa

  Ta bèfte zoti rrugèn dritè...kaq thom sa herè tè shoh e dègjoj...dhe mè beso nuk e bèj rrallè...OTR FOREVER.👑

 • Ken

  Ken

  3 mesi fa

  edhe npej po qelet njo illyrian

 • Pops Üö

  Pops Üö

  3 mesi fa

  Noizyotr

 • Aldo Albo

  Aldo Albo

  4 mesi fa

  Robt shpije ku e keni gjet kete gazetare a o femer apo mashkull me ket so keshtu

 • ernis berisha

  ernis berisha

  4 mesi fa

  Leke nese e doni Noizyn. Dhe ju pelqenë 👑

 • Goni Elezaj

  Goni Elezaj

  4 mesi fa

  I vetmi qe ka punuar ne cdo gje e ka punuar me mend ne kok e kembet ne tok. Ktij nuk i esht rritur menda se ka pasur fam edhe te perfundonte barbon. Ky ka punuar per tu ber i sukseshem edhe i pasur....

 • Gang_gang Gang gang

  Gang_gang Gang gang

  4 mesi fa

  Kusj i pq atlrtrt e mato lales 😂😂😂😂

 • Valerjo Maksuti

  Valerjo Maksuti

  4 mesi fa

  👌👌👌

 • Xhemilee Xhemile00

  Xhemilee Xhemile00

  4 mesi fa

  Zinjo

 • Faik Kercuku

  Faik Kercuku

  4 mesi fa

  ⚖👌

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  4 mesi fa

  Bravo kryesorja eshte qe kto i ke arritur me forcat e tua

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  4 mesi fa

  O noiz ca normale eshte kjo si shpia e mbretik king je

 • Suela Bllaca

  Suela Bllaca

  4 mesi fa

  Bravo Noizy suksese

 • THIS IS DANJELA

  THIS IS DANJELA

  4 mesi fa

  I madh je 👍

 • Curri Klodi

  Curri Klodi

  5 mesi fa

  🔥🔥🔥

 • Krasniqi Kimete

  Krasniqi Kimete

  5 mesi fa

  i gezofsht Te gjitha Te uroj Te kesh shendet mas pari ♥️👍weiter so

 • UÇK Albania

  UÇK Albania

  5 mesi fa

  09.00.si e ka emrin musica

 • ersilda tafa

  ersilda tafa

  5 mesi fa

  Noizy te pash mbremb në ëndërr

 • Fifa Menar

  Fifa Menar

  5 mesi fa

  Noizy baba😂❤️

 • Ervis Muda

  Ervis Muda

  5 mesi fa

  ERVIS

 • Niko Niko

  Niko Niko

  5 mesi fa

  Bravo o king

 • Bro Bro

  Bro Bro

  5 mesi fa

  Ky Robqim asht

 • Albany Akakaka

  Albany Akakaka

  5 mesi fa

  Nojzi o gjigand respekt je djal kapion

 • Suad Azemi

  Suad Azemi

  5 mesi fa

  Suksese me pelqen per shum sene
  Ben vetem punen tende dhe nuk mirresh me as ni person vip ose ma parr parasysh ke punu pa nal edhe shiko tani💯👑👑

 • Suad Azemi

  Suad Azemi

  5 mesi fa

  Nese ka munci qet melodi me ma gjet dikush

 • Esmin Kadriji

  Esmin Kadriji

  5 mesi fa

  Super star me i mire ne shqiptari legjenda e muzikes NOIZY

 • Silverstone Action

  Silverstone Action

  5 mesi fa

  Bravo Noizy! Njerzit e zgjuar investojne ne pasuri te patundshme...dhe mundesisht apartamente te medha si e jotja..

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  5 mesi fa

  Kingu me ferrarri

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  5 mesi fa

  Noizy kinguuuu

 • Alton cool

  Alton cool

  5 mesi fa

  Shiperija te beri me lek, edhe tani do me ik. Me preteksin skam cme bo per shiperine.pak tradhetar edhe pak kalova lumin te dhjefsha kalin

 • Albo shortehh

  Albo shortehh

  5 mesi fa

  Flori❤️ Noizy unstoppable 2021❤️🇦🇱

 • Gencay Kanlinuro

  Gencay Kanlinuro

  5 mesi fa

  Permendet Noizy permendet ni piktur e madhe Respekt KingZinni 🇽🇰🇦🇱

 • danqi Luan

  danqi Luan

  5 mesi fa

  PER MENET NOJZY PIKH TURE MHADE

 • danqi Luan

  danqi Luan

  5 mesi fa

  LIKE PER NOIZY BOSS JE

 • Nela Lusha

  Nela Lusha

  5 mesi fa

  ku mund ti shkr nojzyt kam diqka te rendesishme

 • Blacky07 Black

  Blacky07 Black

  5 mesi fa

  https://www.youtube.com/watch?v=oap4VeI-LYk

 • Petrit Pacolli

  Petrit Pacolli

  5 mesi fa

  Suksese👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • JURGEN ETHEMI

  JURGEN ETHEMI

  6 mesi fa

  Otr forever

 • Blerim Kurtaj

  Blerim Kurtaj

  6 mesi fa

  Droga bigjozi dhe fajdet tjapin sukses
  kurse muzika kurr ne jet

 • Brezi i djegur

  Brezi i djegur

  6 mesi fa

  Nje here e mire..
  rrespekt per kte djale, shembull per tu ndjek.. I ke te gjitha letrat ne rregull, emigrant(njeh jeten ke provu vuajtjen) sportist, si artist je talent i papare, prinderit intelektual, lekun e ke bo me djerse.. Ca te thush.. Ta bofte Zoti edhe 1000 here me shume se sa ke.. Leri barbonat te lefin, kush ka lind barbon sbehet dot zotni.. Prsh nga Brescia

 • Antoni Morina

  Antoni Morina

  6 mesi fa

  Hallall qun i thjesht me bole te renda

 • FF TROPOJA

  FF TROPOJA

  6 mesi fa

  me i mire nga kengtaret per biznesmen hallall po per gja tjt vrk

 • Simone Caccavo

  Simone Caccavo

  6 mesi fa

  Ma sono l’unico italiano che vede sta cosa

 • Aries xhavara

  Aries xhavara

  6 mesi fa

  Noizy ne momentin qe ishte dru

 • Orkide Official

  Orkide Official

  6 mesi fa

  Ma i madhi nvend noizy
  1:artist i lindur
  2: talent i shkelqyer
  3:muzik mjaft te pelqyera
  4: njeri me kemb ne tok
  5:shtepi mjaft llukzoze
  6:nga tgjitha anet super me pak fjal.

 • Daily Things

  Daily Things

  6 mesi fa

  Bravo djalosh, ti gezosh bashke me familjen.

 • Edmond G

  Edmond G

  6 mesi fa

  Realest one mate

 • Eno Fier

  Eno Fier

  6 mesi fa

  ky i ka dhjer te gjith ata tjeret ata tjeret bejn kot pordhe

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  6 mesi fa

  kjo eshte epoka e noizyt

 • Euskirchen 53

  Euskirchen 53

  6 mesi fa

  Ky sen nuk asht

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  6 mesi fa

  zinjoooo

 • Rilind Misini

  Rilind Misini

  6 mesi fa

  Ku Ka ksi shtepi don xhoni bre Hahah

 • Jasin Fidani

  Jasin Fidani

  6 mesi fa

  RESPECT BRO dragon ball (goku) and otr on TOP

 • mine shira

  mine shira

  6 mesi fa

  noizy je mbret i shqiperis je mbret i muzikes ne gjith boten te uroj me te mirat e jetes Allahu i madherum te ndihmoft ne cdo hap te jetes tende jam me fat qe te kam patriot dhe fatin me te madh e ka shqiperia qe te ka ty 👑💣💣💣💥👑

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  6 mesi fa

  zinjo

 • Klodi Sheshi

  Klodi Sheshi

  6 mesi fa

  Je bos

 • Jas Jas

  Jas Jas

  6 mesi fa

  Ti edhe po të arrin , nuk mund të kalojn 🤟👑

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  ❤️🥂💍👌🇦🇱🇦🇱♥️♥️💓🖤🤣💪👑👑🦍💕💕💙🩰🦩🦩😍😍😱😱😨💝🌲😀💄💄😓😓😎😘😘💐💐😓😘😘💐😱😱😨💝🌲😀😀💄🦍💕💙💙🩰🦩😍💓💓🖤😂😂🤣💪💪👑❤️🥂🥂💍👌🇦🇱🇦🇱♥️

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  💍💍💍💍💍💍💍💍

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂🥂

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  👑👑👑👑👑👑👌👌

 • Jonida Balla

  Jonida Balla

  6 mesi fa

  I er jry jtut bfhf htyt htyt htyt kwje ndje I er he key ndje keur kehf keh kehf kehf kehf kg e h e I'd k er h f jrjt e kdjr kwje ndje në e kehf kg dhe ky r jy e ngkg e key

 • Toni Shehu

  Toni Shehu

  6 mesi fa

  Hajde njeri me tru hajde skam fjal te isha un do kisha lo paret bixhoz e per kurva un ku shikoja i femer yll vjidhja edhe shpin time me cuar paret Ke kurvat rrespekt pkako 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • JEPI KAPËM

  JEPI KAPËM

  6 mesi fa

  qa ka be reale ky njeri
  qa lakmoni tek ky psikopat
  që të gjitha i dihen nuk ka nevoj të flitet aspak
  smun flitka si duhet e po bën diqka me djers

 • Real Madrid

  Real Madrid

  6 mesi fa

  Shume ze te trashe kjo 🤮

 • Xhezahir Selmani

  Xhezahir Selmani

  6 mesi fa

  Sije. Onojze

 • Lost Baby

  Lost Baby

  6 mesi fa

  Edhe stresi ka super mega porsche (thot kozaku) nkrah tkunder 2008 (1500paund) 🥲

 • BB 996

  BB 996

  6 mesi fa

  Kjo dhe deshmon dhe ate shprehje KUR ENDRAT TE BEHEN REALITET ...

 • Alessio Baku

  Alessio Baku

  6 mesi fa

  Jam fansi jot me i madh

 • Alessio Baku

  Alessio Baku

  6 mesi fa

  Je super njish $$$$$💸

 • Refit Myrtaj

  Refit Myrtaj

  6 mesi fa

  Sa te vi ne Shqip do e bej nje xhiro te kta dyqane

 • Leart Durmishi

  Leart Durmishi

  7 mesi fa

  Duke u fokusuar vetem ne muzik shiko ku ka arrit ndresa stresi hale ne sene t’rruges