Getinjo - Real (Official Music Video) prod.by IZSOGOOD

Pubblicato il 30 nov 2021
visualizzazioni 1 406 004
0

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/GetinjoReal
Getinjo - Real (Official Music Video)

Music : Izsogoodmusic
Video : Directed by Nate
Lyrics : Getinjo


Lyrics:
Part 1:
geti u kon shum i trent
i kom pas veq 50 cent
hustle sikur fiffty cent
shefi vet,en jeten tem
kurr kari sem hanger
mu bo najher si najkushi
amo gjith kan dasht mu bo si un
se gjith jom kon dikushi
kurr sjom kon un emitusi
jom kon gjith origjinal
saher jeta shpinen ma ka kthy e kom qi anal
qanta shkolles plot ilaqe,si me kan tu msu n’spital
shoqen kurr se kom majt afer,po e kom majt gjith en kar

une kurr sjom kon NORMAL,po kohve tfundit pak jom NAL
KERKUSH SO TU DIT ME QI KET LOJ,kta veq jon tu e ZHVALLË
textin pe lexoj en tel,se me majt n’kry une skom ven
veq pe repovati live (n’mic)
e di qe keni me majt men
e kush ha kar qe ghetto ka deshtu,u shym mo spo mun me dhez
qa me dhez ma shum fitoj pare prej 2010
jom kon azilant,e kom qu diten veq me 1 pashtet
e sot sa 1 golf 2sh shok em kushtojn brekt

mos ish kon kazino karit ,isha kon un miliarder
sa buxheti i kosoves i kom shti une nrullet
plus ka 1 jav skom flejt tu nejt permi APARAT
500 mij kom kap jackpot i kom hup krejt per 1 nat
amo vetin keq se lo kqyrma trupin krejt DUKAT
neser me bo me met broke,hi n’evrop me automat
shokt e ngusht nuk jon repera,shokt e ngusht jon ANONIMA
neper zida,tu qel bira,tu kap diamant SAFIRA
binjak jom en horoskop amo kurr si kom 2 ftyra
un e di qa osht familja,un e di qa osht shoqnija
say my name say name GETI GETI INSOMNIA
me qi nonen nuk bi n’gjum,pa i kap paret e mia BITCHpart 2:

Sot dit sodit u bo lloj lloj artistii
mdoket si baskia,vi me qekiq pi nguliti
geti fakultet,loqkat ikin naten prej konvikti
jom virus qe 10 vjet,shok kurgjo nuk o covidi

une n’ghetto kom shit gjize,
jeta jem kurr su kon easy
tullat si kaqika shok nuk i nxoke frizi

kurr pasha nanen nuk em ka pallit polici
nuk jom ra en burg,truni m’punon si davinci
plot shok i kom mrena,ju nimoj fmit jau kqyri
ko me met qeshtu i njejt,deri sa tem del shpirti

kadal ghetto qite n’ler mos u qel,
hip-hopit ju kan rrit flokt,hi ja prej QEL
ose ja qi ropt e mys,ja qes letren en bander
i kallxoj qe jom pidhnone,e qe jom moti REPER

un se kungjirati njerin nese sja permeni EMRIN
veq kur tja permeni emrin qaj njeri e ndrron emnin
un jom UK,veq mi kallxu dhomt e shti me ik qenin
un se du venin e kerkujt,amo pe dojn temin…


I dont fuck ya mom
I dont fuck ya sister
cuz im a mr
guha jem e shpejt sikur twista
nuk prek organe t’pista
qato qe sun i prek ti…
prej meje jon t'iqta…

I mean I mean
loqka vjen krejt e perbin
n’dashni bin
e me juve keshin si me Mr.Bean
Connect with Getinjo:
OfficialGetinjo
getinjo

Connect with Mozzik:
MozzikOfficial
mozzik

Connect with 2Euro Music:
2euromusic

Musica

2EURO MUSIC
2EURO MUSIC
Commenti: 685  
 • Dani Dani1

  Dani Dani1

  Mese fa

  Reperi ma i Nenvlersu ne Trojet Shqiptare. Realisht eshte ne top 5, prej fillimit karrieres deri sot. Bravo!

  • xonimusic

   xonimusic

   13 ore fa

   @Tony Montana • nuk ka lidhje sa je aktiv, tekstet i ka me domenthanje, as Rrebeli su kan aktiv po tekstet i ka me domethanje Teksti osht thelbi i ni Kanges se beatin munesh me pas qfar don

  • Ermal Morina

   Ermal Morina

   26 giorni fa

   @Tony Montana • Nuk don me than me meritu, ktu kualiteti ka lidhje. 1 kang e ktij sa krejt karriera 2 vjeqare e dove

  • Tony Montana •

   Tony Montana •

   29 giorni fa

   nuk e meriton, nuk u kan aktiv se 2 vjet

 • Tony Montana •

  Tony Montana •

  Mese fa

  Urime fundfestat e vitit, paqe dhe harmoni ne familje, respekt per kejt🚀

  • Leart

   Leart

   Mese fa

   urime festat e mes viti paqi harmoni ne familje❤️

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Arled kola

  Arled kola

  Mese fa

  💯💯🔝🔝🔝🔝🔝🔝 ky esht rep original e jo lule lule kuqe x 100... perfekt 🌪🌪

  • Frederiko Zuna

   Frederiko Zuna

   Mese fa

   Hahahaha e ke myt me kete

 • Hxxxt

  Hxxxt

  Mese fa

  Lyricsi ma real dhe ma i fort qe e kam degju naj here🤯👑🔥🔥

  • Arty Gashi

   Arty Gashi

   Mese fa

   Po bre shum real edhe karin kur pe permen a po t pelqen po

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Shqipet e Europes

  Shqipet e Europes

  Mese fa

  Ti je njeri prej Artisve qe je ma Real 100%

  Like nese mendoni se une ❤️🔥👐

 • Thatwasepiic

  Thatwasepiic

  Mese fa

  Qr Kenga me e fort hip- Hop qe kam degjuar ndonjehere 🔥🔥🔥🔥

  You Droped This Bro 👑 ...

  • Arbenita Robelli

   Arbenita Robelli

   Mese fa

   Mos ma hup unikatilin

 • Lion Lion

  Lion Lion

  Mese fa

  Me kte keng vertetove qe je me i forti nga tgjith te tjeret , rap i paster dhe prej vitesh je shum lart 🤟🏼💪🏽

 • nijuo joing

  nijuo joing

  Mese fa

  U bon nja 7-8 vjet qe skisha dgju kshu konge t fort. Respect Getinjo✌🏼🤝💯

 • Klejdi

  Klejdi

  Mese fa

  Pas tronditjes qe degjuan veshet ton me ata “kengtaret”e perputhen po degjojm pak Muzik 2€ 🥂👑👑👑

  • Ibrahim Livoreka

   Ibrahim Livoreka

   Mese fa

   Masi si paskom ngu mpaskan pshtu vesht pi perputhen mu

 • dilik mli

  dilik mli

  Mese fa

  U bon nja 7-8 vjet qe skisha dgju kshu konge t fort. Respect Getinjo✌🏼🤝💯

 • B. M

  B. M

  Mese fa

  Uffff 🔥🔥🔥 you know it’s real when this song gets u hyped & your elbows start swinging on their own !!!

 • Cent💯🩸

  Cent💯🩸

  Mese fa

  U bon nja 7-8 vjet qe skisha dgju kshu konge t fort. Respect Getinjo✌🏼🤝💯

 • bimi 93

  bimi 93

  Mese fa

  Lyrics killer 💪🏻💪🏻💪🏻🔥🔥🔥

 • Music Online

  Music Online

  Mese fa

  Veq kush nuk ka ndjenja , nuk munet mu qart me ket kang... #GetiNJO 👊

 • Albanian

  Albanian

  Mese fa

  NJERI PREJ ARTISTAV MA REAL TE ESTRADES RRESPEKT🇦🇱🔥

 • dolita windo

  dolita windo

  Mese fa

  U bon nja 7-8 vjet qe skisha dgju kshu konge t fort. Respect Getinjo✌🏼🤝💯

 • ShqipesAlwaysLit

  ShqipesAlwaysLit

  Mese fa

  Real street music , tamom si “Dupe - Albanian State of mind “ 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Opinionated Fan

  Opinionated Fan

  Mese fa

  Per Shqipet old school krejt nigjoni “Dupe - Albanian State of Mind “ 🔥🔥🔥

 • Capo Official

  Capo Official

  Mese fa

  Tu e ngju ket kong mu kesh ftyra❤Geti is back

 • Denis Çerri

  Denis Çerri

  Mese fa

  Lyrics ma i fort pas Unikkatilit , rap qe bon ti esht high level broo 🔥🔥

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

  • Tonii72

   Tonii72

   Mese fa

   Salute Per Katilin Po Ashtu Edhe Per Vllaznit E FERIZAJIT 05 🙌🏻🇦🇱.

 • Liridoni Doni

  Liridoni Doni

  Mese fa

  Ky eshte text respekt per getinjo 👏👏👏👏

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  Mese fa

  Getinjo osht ndrryshe ka t tjert rrespekt geti❤️👐🇦🇱

 • NOTHING

  NOTHING

  Mese fa

  Wooowwwww GETI KE PREK MAJET ME QET KANG RESPEKT EDHE IZSOGOOD🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • Berin Ramizi

   Berin Ramizi

   Mese fa

   @Aldo Mali o bir sjon shok vlla e ka mozzikun çfar shoqnije

  • Aldo Mali

   Aldo Mali

   Mese fa

   A din gjë kush tmë tregoj a e kan prish shoqërinë me mozik pas bashkëpunimit me noizy?

  • NOTHING

   NOTHING

   Mese fa

   @A. Hofer 🤝❤

  • NOTHING

   NOTHING

   Mese fa

   @Marc Erb 🤝☄

  • yessir yess

   yessir yess

   Mese fa

   Hellyeaa

 • Xhelbrim Hoxhaj

  Xhelbrim Hoxhaj

  Mese fa

  Brawo gettin'joo 👌🔥💵

 • ema elena

  ema elena

  Mese fa

  *Rrespekte prej Shkodre* 🇦🇱🔥🔥

  • Selim limi

   Selim limi

   Mese fa

   @ema elena 😂😂😂

  • ema elena

   ema elena

   Mese fa

   @Selim limi o selim😂😂

  • Selim limi

   Selim limi

   Mese fa

   😂😂😂😂❤️

 • Revolte

  Revolte

  Mese fa

  E kam ndjek ghetton qysh prej fillimit e cdo her ka tekst te fort e me kuptim e mesazh si fabula duhet me dit ca thot .im proud for you ghetto 👏👏

 • For the Culture

  For the Culture

  Mese fa

  Real rap g . E kom gjet tu nigju “Dupe - Albanian State of mind “ 🙏🙏🙏

 • ervin shehu

  ervin shehu

  Mese fa

  Thesht paster pa gabime Getinjo legenderi❤

 • AX 17

  AX 17

  Mese fa

  Thats lit 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Geti is back with a Banger 🤯🤯🤯

 • E. Sej

  E. Sej

  Mese fa

  e ke kall krejt 😍🇦🇱🇦🇱🇦🇹
  e ke bo perfekt !!!!!!

 • IZSOGOOD STUDIO

  IZSOGOOD STUDIO

  Mese fa

  GETINJO REAL RAP - KEEP ON GOING BRO

  • NOTHING

   NOTHING

   Mese fa

   RESPEKT❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • yessir yess

   yessir yess

   Mese fa

   Boom

 • G-Boy Official

  G-Boy Official

  Mese fa

  I fort je o bishaa ,EMINEMI "SHQIPTAR 🇦🇱❤️🇽🇰"

 • Fatos Jusufi

  Fatos Jusufi

  27 giorni fa

  Kujt si pelqen kjo Muzik osht vetem 1 Grek i verter🤣🤣
  Respekt Get Legenda

 • Mikel Zadia

  Mikel Zadia

  Mese fa

  Getinjo osht ndrryshe ka t tjert rrespekt geti❤️👐🇦🇱

 • AFC VEDIOS

  AFC VEDIOS

  Mese fa

  Getinjo e ka myt kjo nuk diskotohet veq edhe ni big respekt e ka edhe producentat e Izsogoodmusic qe e kan ba kit perl per hiphop

 • klisman matoshi

  klisman matoshi

  13 giorni fa

  Ni kong tonen me ni snalesh pa i ni krejt
  👑👑👑

 • Sotir Meshini

  Sotir Meshini

  Mese fa

  Super keng me vargje te pastra si diamanti.Bravo👍💎

 • Unknown1111

  Unknown1111

  Mese fa

  Getinjo fully charged .
  ps:Duket qe i ka munguar muzika 😅🤝

 • boli milda

  boli milda

  Mese fa

  GETINJO IN THIS BITCH 🦁👏 Binjak jom ne horoskop ama kurr si kom 2 ftyra 👑

 • Albania Albanian

  Albania Albanian

  Mese fa

  Respekt o njeri i mir 🤜🤜💪💪✅✅

 • Endrit Hajdari

  Endrit Hajdari

  Mese fa

  G e ke myt ja ke qr baba je edhe gjith REAL respekt🖤🔥👊

 • Spin That Coupe

  Spin That Coupe

  Mese fa

  GETINJO IN THIS BITCH 🦁👏
  Binjak jom ne horoskop ama kurr si kom 2 ftyra 👑

 • couu alis

  couu alis

  Mese fa

  I fort je o bishaa ,EMINEMI "SHQIPTAR 🇦🇱❤️🇽🇰"

 • Versace Sosa

  Versace Sosa

  Mese fa

  Hajde Shqipe

 • HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  Mese fa

  Super Flow. E ke kall beatin. 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Limi Krasniqi

  Limi Krasniqi

  Mese fa

  Na paska mungu ni qisi muzike RRESPEKT ❤️

 • Daa Rmes

  Daa Rmes

  Mese fa

  From another planet! 🇦🇱❤️

 • safet shekagji

  safet shekagji

  Mese fa

  Qekjo qe na mungojke neve qe sa vjet ❤️❤️

 • Relax Moments

  Relax Moments

  Mese fa

  I smut je o bir, Bravo suksese👍🏼

 • biuor su

  biuor su

  Mese fa

  U bon nja 7-8 vjet qe skisha dgju kshu konge t fort. Respect Getinjo

 • miko foin

  miko foin

  Mese fa

  Veq kush nuk ka ndjenja , nuk munet mu qart me ket kang... #GetiNJO

 • bimi 93

  bimi 93

  Mese fa

  Whaaaa sa fort e ka bo kangen
  E myta buttonin replay🔥🔥🔥

 • Liridon Perpalaj

  Liridon Perpalaj

  Mese fa

  Hallal .edhe pamjen edhe stilen amerikan...livel tjeter 👏

  • Fatjon Baci

   Fatjon Baci

   Mese fa

   Shqip nivel, anglisht level Fjala livel sasht as knej as anej babush

 • Agron Trstena

  Agron Trstena

  Mese fa

  Bravo man koji eshte jeta e ferizajilis pi azilit e hajt hajt like man nice 👆✌️🤜🤛

 • klaurel cobanaj

  klaurel cobanaj

  Mese fa

  Shyqyr , qe e pam Njerin qe nuk po thot Kam Makin Kam lek kam Kar etj etj
  Bravo 👏👌

 • lyricssssgirllll🌍

  lyricssssgirllll🌍

  Mese fa

  Super lyrics🤯🔥👑

 • EagleBoy

  EagleBoy

  Mese fa

  Neser me bo me met broke hi nevrop me automat this guy is spitting facts

 • Besfort Hajdari

  Besfort Hajdari

  Mese fa

  i waited so long for this kind of shit 🔥🔥🔥 keep it going ❤️❤️

 • elsaid zeqaj

  elsaid zeqaj

  Mese fa

  Getinjo me reali nga artisat like nese mendoni keshtu,love getinjo..

 • Babaa Stars Albania

  Babaa Stars Albania

  Mese fa

  Si çdo her i qartë në tekstet 🤷👍✅

 • Pio Neer

  Pio Neer

  Mese fa

  respekte nga shoqeata e njerzëve që ndëgjojnë👂

 • Stardock

  Stardock

  Mese fa

  Ma shpesh qesi brud ❤️🐺

 • Bob malesh UK London

  Bob malesh UK London

  Mese fa

  Really qdo fial qe po knon sa ma nalt Getinjo 😎💪💪💪💪

 • Gr1VU02 Kosovo

  Gr1VU02 Kosovo

  13 giorni fa

  Pasha Zotin edhe une n'Franc jom edhe me 1 pashtet e kalojsha diten 👌💥💥💥

 • L. Rata

  L. Rata

  Mese fa

  Kjo nuk esht muzik ose hit . Kjo esht legend music ✌️

 • SeM Ir

  SeM Ir

  Mese fa

  King stilin e vjetër e paske m vete 💥💥❤️

 • Devi Shani

  Devi Shani

  Mese fa

  Respekt! 👐🏻

 • Young & Rich & Famus

  Young & Rich & Famus

  Mese fa

  Kishte nevoj i far pause per ket lloi muzike🔥🔥

 • Albert TBA

  Albert TBA

  Mese fa

  Ma e forta deri tash🔥🔥🔥🔥💯💯💯💯

 • ibrahim latifi

  ibrahim latifi

  Mese fa

  I vetmii qe pe man Repin gjall
  Hallall bruda 05💰💪💪💪

 • Zuhar Rexhepi

  Zuhar Rexhepi

  Mese fa

  Na Kan Mungu Kto Muizka Prej Teje 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Blendi Gorari

  Blendi Gorari

  Mese fa

  Getinjo ft Varrosi do ishte bombe 💣

  • Urim lita

   Urim lita

   Mese fa

   Ca lidhje ka varrosi me muzik te flasim realitetin

  • ZINKO GO

   ZINKO GO

   Mese fa

   Spam krejt #GETINJOftVARROSI

 • Mariglena Muharremi

  Mariglena Muharremi

  Mese fa

  Reperi me i mire i gjith kohrave super teksté.po me cudit si mos te jet ky njeri ne majat e ipopoit

 • Pm3 Grimleader

  Pm3 Grimleader

  Mese fa

  This shit is so dope 🔥 🔥 🔥

 • idriz mulaj

  idriz mulaj

  Mese fa

  kupen e ka ndor ky nejeri 👑

 • Danjo Jace

  Danjo Jace

  Mese fa

  E ke djeg 🔥

 • herald lemeti

  herald lemeti

  26 giorni fa

  KY esht MOSTER, ky per at ZOT esht super REPER,ktij ja kam vo emrin me koh, EMINEMMMM SHQIPTAR, THE BEST

 • halil selimi

  halil selimi

  Mese fa

  Me nje keng ma pershkruhan jeten 😅

 • Lirim Destani

  Lirim Destani

  Mese fa

  Halla koft e ki mit krejt me qet kang king je🔥🔥🔥

 • Fol Shqip

  Fol Shqip

  Mese fa

  Teksi dhe muzika ma e fort naj her 😎🤏

 • GENT

  GENT

  Mese fa

  Getinjoooo is Backk🔥🔥🔥🔥

 • Mohamed Ali

  Mohamed Ali

  Mese fa

  Qaq jam i fort edhe vetja mkopjonnn 🔥🔥🔥🔥🔥

 • stylestyle

  stylestyle

  Mese fa

  this is switzerland my shqipe 🔥

 • Algert plakalliu

  Algert plakalliu

  Mese fa

  Pure talent

 • HB

  HB

  Mese fa

  Zbesoj qe ka naj rreper ne nivelin e Getinjos🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valdrin Krasniqi

  Valdrin Krasniqi

  Mese fa

  ska ti je prej i verteti bab
  respekt je ma i forti

 • Uzi ENT

  Uzi ENT

  Mese fa

  Duhet patjeter mejher ni bashkpunim Unikkatil feat Getinjo 🔥🔥🔥❤️❤️❤️

 • YOUTUBE _OFICIAL

  YOUTUBE _OFICIAL

  Mese fa

  Fire bro❤

 • London Boss

  London Boss

  Mese fa

  Kjo osht kong 🔥🔥

 • Olti

  Olti

  Mese fa

  Ma i forti🔥🔥🔥🔥

 • lustigrrfuks2020

  lustigrrfuks2020

  Mese fa

  IZOGOOD brutal beat🔥🔥

 • moon_sun

  moon_sun

  Mese fa

  OLD GETINJO BACK🔥🔥🔥🔥🔥

 • Egzon

  Egzon

  Mese fa

  The king is back 👑🔥❤

 • Babaa Knejj

  Babaa Knejj

  Mese fa

  mpaska pas marr malli me ni muzikk tamonn rap big upp per getinjonn 👏

 • AX 17

  AX 17

  Mese fa

  Sa prej jush po e adhurojnë kete vepër🤯🤯?

 • Haris Emini

  Haris Emini

  Mese fa

  Geti Is back 🔥 👑

 • Ensar Kasami

  Ensar Kasami

  Mese fa

  Veq vazdo king❤️🔥🔥

 • Pajazit

  Pajazit

  Mese fa

  E ki myt, wow 🙌🏼🔥

 • Mevlan Useini

  Mevlan Useini

  Mese fa

  That's it ⚡️🔥🔥

 • Enis Bujupi

  Enis Bujupi

  Mese fa

  O nalu bablok se i myte me kto reptura 🐐🚀🔥🔥🔥🔥