BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)

visualizzazioni 5 176 104
1 000

Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je
Produced by: Çelik Lipa ( SBS ent)
Executive Prod: Jetmir Agaj
Lyrics & Melody: Bardhi
Final Mixing and Mastering by Nome Ent
Video: Xl Films


Kënga e dytë nga albumi i Bardhit “ Trendafil “

SBS Ent
Commenti  
 • Show Bizi Shqiptar

  Show Bizi Shqiptar

  26 giorni fa

  Stream or Download now ''A JE'' here 👉
  https://bfan.link/Bardhi-A-Je

  • Armel Gjini

   Armel Gjini

   8 giorni fa

   😅😅😅😅

  • Haxhi Krasniqi

   Haxhi Krasniqi

   10 giorni fa

   @aink pusing you guys sododoooeer ospzpxpxpcpeoororr

  • Janna Janna

   Janna Janna

   17 giorni fa

   njejt

  • illo_975 / ilhan Atıcı

   illo_975 / ilhan Atıcı

   22 giorni fa

   itload.info/losk/raTLvmaLpcnIdMpq/video ➡️COVER ➡️cover ➡️COVER

  • aink pusing

   aink pusing

   24 giorni fa

   THE SEXY GIRLS ARE BIGTITITS.UNO THREE IN ONE ITload: THIS IS FINE. SOMEONE: SAYS ''HECK''. ITload: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾.

 • Besart Beroshi

  Besart Beroshi

  3 ore fa

  Super keng Respekte 👍

 • Emiliano Starova

  Emiliano Starova

  8 ore fa

  Super keng bravo bardhi 🤔

 • Deense _Ela

  Deense _Ela

  17 ore fa

  Krejt kena ardh per 1:22

 • Jola Dibra

  Jola Dibra

  20 ore fa

  The top 🔝shume kenge e bukur zeri fantastic 👏🙏

 • Semir Sulejmani

  Semir Sulejmani

  22 ore fa

  Bravo bardhi

 • Elisa Elissa

  Elisa Elissa

  Giorno fa

  Adhurim kenga

 • kLaJjDi ReCoRdS

  kLaJjDi ReCoRdS

  Giorno fa

  Ça Me Bo Koka Pun Fati 💁🏻‍♂️💔

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Giorno fa

  Perfect. Bravo.

 • ff.novinjo CÕBŘÃ

  ff.novinjo CÕBŘÃ

  Giorno fa

  Super kengetar , bravo , fiks per mu kjo kenge 🥺🥺💔

 • vs

  vs

  Giorno fa

  U bo kanga me e mir e vitit tash kjo🔥💕💯

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   Giorno fa

   ❤❤❤❤❤

 • Albana Camaj

  Albana Camaj

  Giorno fa

  Super 👌👏👏bravo bardhi.

 • valbona bona

  valbona bona

  Giorno fa

  ❤️❤️❤️💓💓💓

 • Ledina Haxhiaj

  Ledina Haxhiaj

  Giorno fa

  Bravo 👏🏻🥰

 • Dope Lyrics

  Dope Lyrics

  3 giorni fa

  Pershendes A me kete kenge, lshoma zemren tq*fsha ropt se m’lodhe. Klb

 • FF ILJASI

  FF ILJASI

  3 giorni fa

  Bravo bardhi 🥰🥰

 • S L

  S L

  3 giorni fa

  MOS MA FAL AS PO TA FALIIII😩🔥

 • Sidorela Gjoni

  Sidorela Gjoni

  3 giorni fa

  Perl si gjithmonë Bardhi suksese 🙏👏

  • Joanna

   Joanna

   3 giorni fa

   Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

 • anekk21

  anekk21

  3 giorni fa

  ¹³-¹⁰-²⁰²¹ Ti akoma mendon per ate 😔

 • Silvja Matollari

  Silvja Matollari

  3 giorni fa

  Kenga me e bukur

 • Jorgo Kristo

  Jorgo Kristo

  3 giorni fa

  Bardhi njeshi

 • Bianka Schultz

  Bianka Schultz

  4 giorni fa

  Was für eine schöne stimme 🔥🔥🔥🥰🇦🇱🇦🇱🔥💥

  • Joanna

   Joanna

   4 giorni fa

   Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po

 • Lilo Bala

  Lilo Bala

  4 giorni fa

  Imagjino ca kenaqsie ndjen hasmit ehh!

 • Florian Driskaj

  Florian Driskaj

  4 giorni fa

  💔💔

 • Florian Driskaj

  Florian Driskaj

  4 giorni fa

  Super

 • Sabina Teodor

  Sabina Teodor

  4 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mirela Ahmetaj

  Mirela Ahmetaj

  5 giorni fa

  Shume e bukur bre

 • mikoy huio

  mikoy huio

  5 giorni fa

  😥This is my new favorite song now

 • Flora Driskaj

  Flora Driskaj

  5 giorni fa

  ♥️♥️

 • remzi bytyqi

  remzi bytyqi

  5 giorni fa

  Great song 😎

  • mikoy huio

   mikoy huio

   5 giorni fa

   Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

 • Alfred Vercani

  Alfred Vercani

  5 giorni fa

  Bravo

 • Mirela Çepi

  Mirela Çepi

  6 giorni fa

  Bardhi-"A je" lyrics
  Para tij kur t'pava🥺
  Syt me lot i lava😕
  Pse me ty u ndava?😔
  Me ty u ndava🥀
  Para tij kur t'pava🥺
  Vetes nuk ja fala😒
  Pse me ty u ndava?😫
  Me ty u ndava....🥀...
  A je?🖤
  Zemer me tjeter a je?😣
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  A je?💔
  Zemer me tjeter a je?😔
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Ani,ani,ani mos ma fal😶
  As po ta fali😔
  Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥
  Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍
  Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥
  Ca me bo koka pune fati🤍
  Me tjeter kon me nda shtratin😒
  Zemer i knaqem krejt hasmit😶
  Ata per neve po flasin🗣
  Me to po t'shoh ty prej largit💔
  Ah bre,sa shume m'ka marre malli🤧
  Zemer i knaqem krejt hasmit😶
  Ata per neve po flasin🗣
  Para tij kur t'pava😒
  Syt me lot i lava🥺
  Pse me ty u ndava?😔
  Me ty u ndava...💔....🥀.....
  Para tij kur t'pava🙄
  Vetes nuk ja fala😔
  Pse me ty u ndava?😣
  Me ty u ndava...🥺
  A je?💔
  Zemer me tjeter a je?🖤
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  A je?🖤
  Zemer me tjeter a je?💔
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Uuu a je? 🖤 (uuu a je?)
  Ani,ani,ani mos ma fal😔
  As po ta fali🥺
  Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥
  Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍
  Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥
  (Mos ma fal as po ta fali😒)
  (Mrena po na djeg si zjarri🔥)
  (Ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍)
  (Mrena po na djeg si zjarri🔥)
  Para tij kur t'pava😒
  Syt me lot i lava🥺
  Pse me ty u ndava?😔
  Me ty u ndava.....💔......🥀........
  💔🥀

 • klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  6 giorni fa

  zemër i knaqëm krejt hasmit 🥺💔

 • Anna Meci

  Anna Meci

  7 giorni fa

  Emri Ani është dhe i imi ,o zot o zot më ngjan sikur këndon për mua shum emocion më krijon.Këngëtar mjeshtër!!!❤❤

 • Leni Jon

  Leni Jon

  7 giorni fa

  🙌🙌

 • Greta Hoti

  Greta Hoti

  7 giorni fa

  🐈🐩🦁🐅🐯

 • Dani Jasharaj

  Dani Jasharaj

  7 giorni fa

  🥺❤

 • hen ko

  hen ko

  7 giorni fa

  Çfarë zëri uhhaaa me rrënqethe trupin more djal 👌👌👌 të lumt për këtë tingull

 • Erilon Limani

  Erilon Limani

  7 giorni fa

  1:23

 • Anna Meci

  Anna Meci

  7 giorni fa

  Nga shpirti i del kjo këng kti djalit.
  Kaq bukur e këndon!!👏👏👏

  • Anna Meci

   Anna Meci

   7 giorni fa

   @hen ko ok

  • hen ko

   hen ko

   7 giorni fa

   The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Leonida Bekteshi

  Leonida Bekteshi

  8 giorni fa

  Bardhi njesh je pas butrintit😍

 • Emir Dina

  Emir Dina

  8 giorni fa

  Ndarja qenka me e rend se vdekja😢

 • Greg Nazil

  Greg Nazil

  8 giorni fa

  Nice music😊

 • Cezar Yt

  Cezar Yt

  9 giorni fa

  Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   6 giorni fa

   Per krejt ata qe vuajn nga dashuria "malli malli mrena po na djeg si zjarri" ☹️☹️

 • Stefanos Sulaj

  Stefanos Sulaj

  9 giorni fa

  Normal qe esht me tjeter Qa te beje te rrije te duroj ty?
  Njerezit rrjedhin si lumi aty ku ka dashuri dhe lumturi doss👍

 • Fatos Myrteli

  Fatos Myrteli

  9 giorni fa

  Kenga qe me ka pelqu me shum bravo bardhi a je 👍👏👏👏

 • sajdi

  sajdi

  9 giorni fa

  Hiitttt kjo keng supperrr

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  9 giorni fa

  Perfect. Bravo.

 • Sym KoKo

  Sym KoKo

  10 giorni fa

  N💔

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   9 giorni fa

   Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj

  Enkelejd Xuferaj

  10 giorni fa

  Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

  • Joanna

   Joanna

   3 giorni fa

   Amazing Bardhi 👌❤️

 • Imi Imelda

  Imi Imelda

  11 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • LIKO

  LIKO

  11 giorni fa

  shum mir

 • England London

  England London

  11 giorni fa

  The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Serena

  Serena

  12 giorni fa

  ❤️‍🔥

 • Pami Leka

  Pami Leka

  12 giorni fa

  Një kryevepër nga një artist si ty. Bavo të madhe. Kjo kenge eshte shum prekëse dhe e kuptojnë shume mire personat që janë në këtë gjendje 🥺 isha dhe une kjo dikur por keto kenge gjithmonë të prekin në zemër dhe të kujtojnë çdo gje

 • INA Gjerga

  INA Gjerga

  13 giorni fa

  Malli malli brenda po na djeg si zjarri🥺

 • Dhurata Beqo

  Dhurata Beqo

  13 giorni fa

  Kenge super

 • bowen voowy

  bowen voowy

  13 giorni fa

  Mos ma fal as s’po ta falikjo pjese eshte

 • Qerim ibraimi

  Qerim ibraimi

  13 giorni fa

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Rozeta Hysa

  Rozeta Hysa

  13 giorni fa

  Superrrrrr

  • bowen voowy

   bowen voowy

   13 giorni fa

   Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte... Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI

 • Dorenti Gashi

  Dorenti Gashi

  13 giorni fa

  Shum e fort kanga🔥🔥🔥

 • Lola GRE

  Lola GRE

  13 giorni fa

  A je zemer me naj tjeter a je ? Ani ani Mos ma fal As Po ta fali …..

 • Albijona Brati

  Albijona Brati

  14 giorni fa

  Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj

  Enkelejd Xuferaj

  14 giorni fa

  🔥❤

 • Blerta Ajeti

  Blerta Ajeti

  14 giorni fa

  Sa her që e ndegjon kur ste bahet bajt suksese

 • minij hooi

  minij hooi

  14 giorni fa

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 • elvis popa

  elvis popa

  14 giorni fa

  super hitt muzic

 • Bon bon Hiseni

  Bon bon Hiseni

  14 giorni fa

  💣💪🏻

  • minij hooi

   minij hooi

   14 giorni fa

   just feel like your song

 • Met Kumanova

  Met Kumanova

  14 giorni fa

  Respekt per Bardh Kumanovën

 • Jani Vela

  Jani Vela

  15 giorni fa

  "mos ma fal as spo ta fali"🖤

 • NOELA PLAKIQI

  NOELA PLAKIQI

  15 giorni fa

  ANI ANI MOS MA FAL AS SPO TA FALI . ALREADY LISTENING 100 TIME A DAY.LOVE THIS SONG

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   10 giorni fa

   Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

 • Blerina mazari

  Blerina mazari

  15 giorni fa

  Super kenge Ska dite Mos e degjoj 100 her super kenge

 • Valon Gjuraj

  Valon Gjuraj

  15 giorni fa

  Legend
  Krejt diten po e ngoj

 • Daniella Toli

  Daniella Toli

  15 giorni fa

  THE BEST ❤❤❤❤❤❤

 • Ligor Nasto

  Ligor Nasto

  15 giorni fa

  Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem
  Per personat e shtrenjte...😭🙏❤
  Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI🥇🔥

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   12 giorni fa

   Kenga me super qe kam deguar pas betohemi Bravo BARDHI👏👏👏👏

 • Joanna

  Joanna

  15 giorni fa

  È bellissima questa canzone, qualcuno riesce a tradurla anche per noi italiani?? Grazie 🇦🇱🇮🇹

 • FLORDI

  FLORDI

  16 giorni fa

  https://youtu.be/IiyrYxVZFfY

 • Enxhi Jeminaj

  Enxhi Jeminaj

  16 giorni fa

  Nje artist i vertet 👏👏
  Suksese sa me lart 💥🙏

  • Joanna

   Joanna

   15 giorni fa

   😍💔

 • Lora

  Lora

  16 giorni fa

  Oh sa keng emir bre Bardhi suksese je shume imire❤⭐🔥🔥

  • Joanna

   Joanna

   4 giorni fa

   🥀........ 💔🥀

 • melisa lleshi22

  melisa lleshi22

  16 giorni fa

  Kam 1 jave qe e degjoj kengen sot po e shoh videoklipin sme perputhet zeri ne figuren😋 KENGA SUPER SUKSESE👌🌹

 • I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

  I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

  16 giorni fa

  Kenga qe me ka pelqy ma shum rrespekt (bardhi) ai qe nuk thot qe esht mega Hit te ka inat 🤣🤧🦅

  • Anila Cela

   Anila Cela

   14 giorni fa

   Kuku e butrint imerit eshte hit🤝

 • Diona Lita

  Diona Lita

  16 giorni fa

  just feel like your song

 • Rita Hajdari

  Rita Hajdari

  16 giorni fa

  Wow Ohrwurm 💔

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  16 giorni fa

  Kenge e bukurr🔥🔥🔥💘kujt i plq kenga ti beje like com timm😍🥺

 • Ken Nechee

  Ken Nechee

  17 giorni fa

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   16 giorni fa

   Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

 • Eraldo Mehmeti

  Eraldo Mehmeti

  17 giorni fa

  Nqse dashuria eshte e sinqert, askush nga faktoret e jashtem smund ta shkepus. Madje as vendi tjeter, se vatani i varfer. As pasuria, por kur njeriu si disponon te mirat materiale do nxjer ne ankand kush do e bler me shtrenjt gocen e tyre. Per deri sa dikush, ste vlersoj e te braktisi nuk mund te ndjenja per te, thjesht te duket si njeri qe ka ikur nga kjo bote.

 • Only One

  Only One

  17 giorni fa

  Kurr nuk zura mend t'u besu ne dashni cdo her 😞💔

 • Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  17 giorni fa

  Ani aniii

 • selisia harizaj

  selisia harizaj

  18 giorni fa

  sa bukur bravo 🙃

 • Xhulia Zylali

  Xhulia Zylali

  18 giorni fa

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 • amii

  amii

  18 giorni fa

  😥💔💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒💔😒❣💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟●♡

 • Kledisa Karaj

  Kledisa Karaj

  18 giorni fa

  Ndaloni nje moment dhe mendoni vajzen qe po ndan shtratin me kete sa e pafat eshte .

 • Florenc Marsida

  Florenc Marsida

  18 giorni fa

  😍💔

 • Jaha Florijana

  Jaha Florijana

  18 giorni fa

  Ngjum ishmi 24. Ore!

  • Jaha Florijana

   Jaha Florijana

   18 giorni fa

   😁😉

 • Mirlinda Mazreku

  Mirlinda Mazreku

  18 giorni fa

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 • feex ghi

  feex ghi

  18 giorni fa

  1;32

 • Eda Sadikllari

  Eda Sadikllari

  18 giorni fa

  Pefundimisht kenga dhe muzika shqiptare ka mar fund

 • Hans Bazelmans

  Hans Bazelmans

  18 giorni fa

  Echt keigoed!

  • Suzana Gashi3

   Suzana Gashi3

   18 giorni fa

   Kang me shum vlera e qe besa shum emocionuse respekt per tyyy

 • Andi Brahaj

  Andi Brahaj

  19 giorni fa

  Bravo Bardhi pershendetje ki nga kosova

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  19 giorni fa

  Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥