Premtimet si ke majt|Vlog| Jeulia Jewelry| Angela Ak

Pubblicato il 4 apr 2021
visualizzazioni 60 462
6

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: itload.info/losk/YafQ2XaRq9LVoco/video
Shop Jeulia Jewelry!
Enjoy 15% off by using the code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Necklace: jeulia.io/9fas
🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
angela.akolli?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
klajdi_dodaj?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
Angela-Ak-1816897241743780/

ANGELA AK
Commenti  
 • Florie Bajraktari

  Florie Bajraktari

  Ora fa

  I love you❤️

 • a alb

  a alb

  3 ore fa

  Jo mos ate zilen e Iphonit Angela se ajo nuk te ngre nga gjumi thjesht te tremb 😅⏰

 • Dajena Mero

  Dajena Mero

  4 ore fa

  Te kuptoj Angela sepse edhe maces dhe qenit tim i bien qimet

 • Laureta Rushiti

  Laureta Rushiti

  10 ore fa

  Perplot energji pozitive , je dashuriiiiii Angela ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • briken'ë •

  briken'ë •

  Giorno fa

  hedh me shum video o angela🥲

 • Blerta Dardhishta

  Blerta Dardhishta

  Giorno fa

  U qudita kur that gusht kurse ne per momentin jemi prill ,por u mendova dhe thash qe kjo Angela e ka bere me heret vidion😏🤣🤣🤣🤣

 • Olsiana

  Olsiana

  2 giorni fa

  Do you like BILLIE EILLISH💚

 • Sokol Lleshi

  Sokol Lleshi

  2 giorni fa

  Me pelqen shume ti shikoj videot e tua te lutem nje pershendetje😇😍😘😙😗😻❤💋👄💗💟💞

 • laura gj.

  laura gj.

  2 giorni fa

  Teletabis 😂😂😂😂😂 lott

 • mother fakess

  mother fakess

  2 giorni fa

  Kollon e shoals hhaaa ju dua shm🙌🙌🙌❤❤

 • mother fakess

  mother fakess

  2 giorni fa

  Bej video

 • mother fakess

  mother fakess

  2 giorni fa

  Ku humbe se me mori malli

 • cooking. albania

  cooking. albania

  2 giorni fa

  Ju lutem me beni subscribe

 • Fjorela Gishto

  Fjorela Gishto

  2 giorni fa

  "Zemra,zemra me ka zen po nejse "😆🤣🤣🤣❤

 • Zana Cuka

  Zana Cuka

  3 giorni fa

  Une Jam fancja jote. numer 1 dje jam vetm 10 vjece dhe miqe sot kam ditlindjen dua qe te me permendsh pak emrin te vi deo ja e rralls te lutem emri im esht Besa 🤲🤲

 • Arjola Rredhi

  Arjola Rredhi

  3 giorni fa

  🥰🥰🥰

 • Amelia Lame

  Amelia Lame

  3 giorni fa

  Sa
  Like
  Shkojn
  Per
  ANGELEN 👍👍👍👍👍👍

 • Sen cal kapimi

  Sen cal kapimi

  3 giorni fa

  Une ne shtepi kam nje mace dhe ta fshish shtepin 3 here ne dit eshte pak por shtepia fshihet 6 here ne dit🤣

 • Ilir Moli

  Ilir Moli

  3 giorni fa

  Une doja shum te te ndiqja ne inst por skam

 • JOANNA ana

  JOANNA ana

  3 giorni fa

  Lyyy💋🥺💖💖thonjt I ke superrrrr💖❤❤❤❤💝💝💝💞💞💞

 • Ιlir Zotaj

  Ιlir Zotaj

  3 giorni fa

  Me. Pelqejne. Shume. Videot. E. Tua

 • Nice drawings

  Nice drawings

  3 giorni fa

 • Elton Karaj

  Elton Karaj

  3 giorni fa

  Dua një hol me patetina dhe çokollata

 • Egi ma

  Egi ma

  3 giorni fa

  teletabies 🤣🤣🤣🤣

 • Taulant Deda

  Taulant Deda

  4 giorni fa

  Me e mira te puth 💗❤️

 • mira demiri

  mira demiri

  4 giorni fa

  si drite je😙😗😙😙😙😍😘😘😘

 • The Sis

  The Sis

  4 giorni fa

  Angela ato “makaronat “ qe solli klajdi.
  Zjej 10 min me pak krip Po deshe futi,dhe gjalpe.
  Dhe mund ti hash me kos (grek) ose me djath (Feta) .
  Jan shumeee te shishme 🧡🤗

 • Pranvera12 murataj

  Pranvera12 murataj

  4 giorni fa

  angela na kenaq me vidjot e tua me cfare pjastre i shtrin floket qe i ke kaq te drejta edhe me cfare perdore para se ti shtrish faleminderit

 • Nida Nida

  Nida Nida

  4 giorni fa

  Edhe une te njejten gje bej gjithmone kur i jap mkines 😂syze dielli ne koke dhe syze optike ne sy 😂❤️❤️❤️love you

 • Mrika Ndreca

  Mrika Ndreca

  4 giorni fa

  Angjela na ka marr malli per tu❤❤

 • Tahir Mediu

  Tahir Mediu

  4 giorni fa

  A the qe s'blej me e the ne videon e fundit 🤣🤣😅

 • Erza Zejna

  Erza Zejna

  4 giorni fa

  Sa shume kam qeshur aty kur benit shaka me ato balonat ahahaha shume te mire jeni ❤️❤️😂😂

 • samsung as

  samsung as

  4 giorni fa

  Angela na kenaqe me kete vidio, je shume e mire, keshtu qofsh gjithmone , na jep shume energji pozitive, te perqafoj nga Tirana❤

 • Brikena Sheno

  Brikena Sheno

  4 giorni fa

  τελεια πλανα και εισαι μια κουκλαρα σε παρακαλω απαντα σε αγαπω

 • Emy Emy

  Emy Emy

  4 giorni fa

  Ahahahahaha turp turp je e madhe ❤️ une e shkreta kam 6 muaj qe vetem 1 pare pantallona kam bler jemi te mbyllur nga virusi 🥴🥴

 • its ernesta dedo

  its ernesta dedo

  4 giorni fa

  Hahahahaha je yllllll

 • Rexhina Ago

  Rexhina Ago

  4 giorni fa

  Si gjithmone like pa e pare akm vidion 😍😍😍
  Jeni shm shm te mire 🥰🥰

 • Artela Art

  Artela Art

  4 giorni fa

  Te amo Angela 😘❤️

 • after party -Luana Vjollca

  after party -Luana Vjollca

  4 giorni fa

  O Angela a më bën një reply je shumë e mirë 🥺🥺🤍🤍💕💕💕🥰🥰🥰🥰✨✨✨🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗💜💜💞💞🌸🌸🌺🌺🌹🌹

 • Enca Alda

  Enca Alda

  4 giorni fa

  Sa me plq floket e tua te drejta te shkojn shummmmm

 • Redjon Jakimi

  Redjon Jakimi

  4 giorni fa

  Angjela a te pelqen bts

 • olta zoga

  olta zoga

  4 giorni fa

  Jeni te dy shume te mire...plotesoni njeri tjetrin 😍😍

 • Marta Sterkaj

  Marta Sterkaj

  4 giorni fa

  Ma knaqe shpirtin moj Anxhela 🤩

 • Enca Alda

  Enca Alda

  4 giorni fa

  Angela tani kam filluar ti shikoj me kenaqesi reklamat per te ndihmuar sadopak flm qe na ben te ndihemi te emocionuar sa her del videoja😂😂 te dua❤️❤️💋💋💋

 • Mela Mela

  Mela Mela

  4 giorni fa

  Sallaten e dashur mundesh ta futes ne nej en edhe ne funde e qet pak uj edhe sallat qendron

 • MAJLI'S WORLD

  MAJLI'S WORLD

  4 giorni fa

  Aman kush i urren ato kepuce 🥺 Jane aq te bukura 🥰🥰

 • Miri Cobo

  Miri Cobo

  4 giorni fa

  Me burro e sabia

 • MAJLI'S WORLD

  MAJLI'S WORLD

  4 giorni fa

  Nuk e di domethënë, keto vlog sikur jane bere per ty 🥰 I shijoj aq shume 💕💕

 • DIELLZA Seferi

  DIELLZA Seferi

  4 giorni fa

  Angela pse nuk Ben nje vidio ku ti na Tregon megapet e tua te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem shume beje te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem

 • TimeforLon

  TimeforLon

  4 giorni fa

  Bravo, shume intetesante.❤❤ Shpresoj edhe kanali im te rritet edhe pse ka stil tjeter..Shifeni kur te keni kohe..

 • sms love

  sms love

  4 giorni fa

  o angela ti sje plak dukesh si vajz 18 vjec per zotin.👑

 • Krisa Kriss

  Krisa Kriss

  4 giorni fa

  Sa kam qeshur ne kete video 😂

 • Alisia sefullaj

  Alisia sefullaj

  4 giorni fa

  A ke Snapchat nese ke si e ke emrin

 • Denada Ndreko

  Denada Ndreko

  4 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Xhesilda Zeqo

  Xhesilda Zeqo

  4 giorni fa

  O Angela po bej ragù me shum nga ca ben zakonisht dhe mbylle ne kuti mbaje per ta perdorur 3 ose 4 her ose edhe me shum 🥰

 • girl albanian25

  girl albanian25

  4 giorni fa

  14:35 e kam edhe un njejt si ti 😅❤️

 • erjona doka

  erjona doka

  4 giorni fa

  fustani qe me plq shum eshte shummm i bukur kurse ti jee
  dashuri,bot,diell,zane,etj,etj je loveeeee

 • Laurela Shala

  Laurela Shala

  5 giorni fa

  Me pelqejn shumeee videot e tua na percjell shume pozitivitettt 🤍💋

 • Oksana Lurthi

  Oksana Lurthi

  5 giorni fa

  💝💝

 • Xhoarma Axh

  Xhoarma Axh

  5 giorni fa

  😍😍

 • albania123

  albania123

  5 giorni fa

  Angela mund te ma japesh linkun ku ti shet ❣

 • medina diar

  medina diar

  5 giorni fa

  Jave te mbare Angela😘❤

 • Fjora Kejsi Orizaj

  Fjora Kejsi Orizaj

  5 giorni fa

  Bej nje video ku te tregosh kur lan Milon. Te dua shume

 • Greta Elezi

  Greta Elezi

  5 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 • Mario Marjus

  Mario Marjus

  5 giorni fa

  Je shum e lezetshme💞

 • Leli Lelii

  Leli Lelii

  5 giorni fa

  Ckemi zemer te duaaaa pa fund o lock

 • Anduel Keqani

  Anduel Keqani

  5 giorni fa

  Angjela je shum e mirrrrrrrr

 • Ermira

  Ermira

  5 giorni fa

  Me pelqen shum menyra si I editoni videot dhe me pelqen qe jeni vetvetja eshte qef tju shohesh nuk merzitesh me ju😚🥰

 • Klea Sinani

  Klea Sinani

  5 giorni fa

  Me pelqejne edhe unboxit qe bene nga julia dhe hole nga sajte qe te dergojne komente per bashkpunim.Je fantastime

 • 190 El

  190 El

  5 giorni fa

  Angela na shpjego pak me detaje te lutem si funksionon vinted sepse jam ne itali edhe un kam ardh nga grecia po un akoma nuk di italisht mir dhe skam askend te me ndihmoj. E kam hap kam ber shitje po sdi si te procedoj fiks 😂 te lutem helpppp 😘🥰 je shum e mir ciaoo

 • Alda Loka

  Alda Loka

  5 giorni fa

  Te lutem a mund te ma tregosh se te cili vlog eshte videoja qe maria te ka pare ty duke e propozuar . Te dua shune je shum e mire vazhdo keshtu

 • Tea Galushi

  Tea Galushi

  5 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 • Kejda Topjana

  Kejda Topjana

  5 giorni fa

  Çfarë punon

 • Klejsa Hunda

  Klejsa Hunda

  5 giorni fa

  O zot cfar editimi!!! Love youuuuuu♥♥♥♥

 • Meri Mataj

  Meri Mataj

  5 giorni fa

  Mirmengjes

 • besii besi

  besii besi

  5 giorni fa

  qit vloga gjdo 2dit se po na mungon❤️

 • Arbenita Dema

  Arbenita Dema

  5 giorni fa

  Shpirtii❤❤❤ na knaq me keto videot e tuaa😍😍😍😍

 • Marigona Gashi

  Marigona Gashi

  5 giorni fa

  Shum pak 1 her ne javt video we miss you!!

 • Neriman Fzliu

  Neriman Fzliu

  5 giorni fa

  Ooo yll skaa fjal te keqe per tyy jee fantastike si ti dhe videot shummmm buukuurr jee nje yll i vertet me e bukur se hena qe shkelqen sa dielli sa te gjitha bukurit emri i tyre i verter esht ANGELA
  TEE PERQAFOJJJJ SHUUUMM SHUMMM.skam par nje vajz me te bukur te sjellshme me pozitive se ty
  Je nje zan nje princees kam dhe shuuum fjal te te them po kjo njeher mjaftonn se per ty skan fund fjalet e miraaa😃😇🥺🥰🥰🥰🥺nje diamant i vertettt je💍👑👑👑👑👑🔮🌏🌏🌏⭐🌕🌠🌌🔥🥰🤩😍😍

 • Ksel Lesk

  Ksel Lesk

  5 giorni fa

  angela edhe une i dashuroi ato kepucet po mire ja bere qe i shite se me mire leket sesa kepucet se ke per te gjetur prap te dua dhe te puth fort

 • Izaora Hajdaraj

  Izaora Hajdaraj

  5 giorni fa

  Ta gëzoi tasin e ri Milo😂❤️

 • djora allmeta

  djora allmeta

  5 giorni fa

  Je ylli i Youtube

 • Albina Aliaj

  Albina Aliaj

  5 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Marianna Almpa Mpakou

  Marianna Almpa Mpakou

  5 giorni fa

  Τι γαματο edit και τι τέλεια τραγούδια ❤️ δεν γίνεται να μην γελάω κάθε φορά είστε τέλειοι 😍

 • josel gjika

  josel gjika

  5 giorni fa

  Anxhela je shume e mire.Te ndjek edhe djali 8 vjec ,te ka YouTube ren me te mire.tururu tururu hahaaaa gallat fare♥️🌷🌺🌸💓💕💕😆😍🤩👏👏🙌🙌🙏

 • dumb dumb

  dumb dumb

  5 giorni fa

  Anxhela je shume e mire
  Kam nje pyetje per ty ne cfare wbsite i shet rrobat e tua

 • Blerina Melishte

  Blerina Melishte

  5 giorni fa

  Come dhe nje ide do te bej Edhe un omlet me spinaq ju perqafoi

 • Fatime Bahtiri

  Fatime Bahtiri

  5 giorni fa

  Angela te dua shum jam fansja më e madhe e jotja te dua shum te lutem replay

 • aleksandra progmi

  aleksandra progmi

  5 giorni fa

  Yll je angela💋💋🤍

 • Le te zbavitemi

  Le te zbavitemi

  5 giorni fa

  Ma permen emrin ne video pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Amarilda Mhilli

  Amarilda Mhilli

  5 giorni fa

  You are the best but I LOVE UU😊

 • Leonora Isufi

  Leonora Isufi

  5 giorni fa

  ❤❤🍫🍓🥑🍫🍫🍫

 • Enkela Tabaku

  Enkela Tabaku

  5 giorni fa

  Teletabis 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • nazmie karaj

  nazmie karaj

  5 giorni fa

  Angela per cfai po flet i ka ndodhur ndonje gje Milos me thuaj se ca ka ndodhur te lutem Angla

 • Kristina Xhaferi

  Kristina Xhaferi

  5 giorni fa

  Je shuume e bukur te dua shuume!!😍😍😍😍🌟

 • Vali Hana

  Vali Hana

  5 giorni fa

  Mezi presim vidion dihet boterishttt,zemerrrrr😍😍🥰🥰😘😘

 • E lena

  E lena

  5 giorni fa

  Bravooo je motivim per mua ♥️♥️

 • Veronika Doni

  Veronika Doni

  5 giorni fa

  Si e ke account-in ne Vindet?
  Je shm e mir🥰

 • Anja

  Anja

  5 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Å 《》 Th 《》

  Å 《》 Th 《》

  5 giorni fa

  E ke fshire ate videon ne tik tok ?