Kosherja - Episodi 4, Sezoni 1, 4 Prill 2021 - ABC News Albania

Pubblicato il 4 apr 2021
visualizzazioni 117 643
96

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itload.info
#abcnews #abcnewsalbania

ABC News Albania
Commenti  
 • Angela Mila

  Angela Mila

  15 ore fa

  Jona te rrin shum keq korseja sdukesh bukur

 • Oxford Uk

  Oxford Uk

  17 ore fa

  Kjo Jona dhe Luana skan pik gustoje per veshje,

 • Mira mira

  Mira mira

  Giorno fa

  Ti merni te keqen Edi rama , ... vetem edi e ndryshon Shpirin, u bere ti klloun te talesh .

 • M. Gengo

  M. Gengo

  Giorno fa

  U mblodhen ter aktorët e deshtuar te refuzuar nga cdo emision humori dhe u formua nje koshere me deshtake

 • Georgo Aleksandris

  Georgo Aleksandris

  Giorno fa

  KUSH ESHTE KY QE BEN SIKUR BEN HUMOR.NGA ESHTE KY QE PELLET KESHTU.

 • arben hysi

  arben hysi

  2 giorni fa

  ik ore morra,,,u bete te gjithe ''humorista''

 • arben hysi

  arben hysi

  2 giorni fa

  pse bertet o koqe!!

 • suport song suport song

  suport song suport song

  2 giorni fa

  si quhet kjo aktorja nga kosova.

 • Ardian maxharraj

  Ardian maxharraj

  3 giorni fa

  pfffff

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  3 giorni fa

  Kosherja 😍😍

 • Deti Jon

  Deti Jon

  3 giorni fa

  Hahaha po pse me mbaroi lufta 😆🤪

 • Gjin jaku

  Gjin jaku

  3 giorni fa

  kosherja e plehrave socjalist

 • Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  3 giorni fa

  Neveria Shqiptare dhe m'e gjere. ...., neveria ballkanike. .....

 • Migi Kiki

  Migi Kiki

  3 giorni fa

  Krejt kot vetem politik 🤮🤮

 • Djana Shima

  Djana Shima

  4 giorni fa

  Hera e pare qe e pashe shume mire aktore te talentuar

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  4 giorni fa

  1💎💎💙💚💚❤🙂

 • Anduena Sefgjini

  Anduena Sefgjini

  4 giorni fa

  Super bukur

 • Aria Free

  Aria Free

  4 giorni fa

  Shummmm dobët....Kot fare ...0

  • Mirela Biduli

   Mirela Biduli

   2 giorni fa

   toni i zerit te Besit shume i larte.nuk duhet te ulerasesh qe te degjohesh

 • Djana Nuhi

  Djana Nuhi

  4 giorni fa

  Bravi Bes Kallaku spektakel i mrekullueshem

 • Jurgen Isufaj

  Jurgen Isufaj

  4 giorni fa

  Vk

 • ana Anna

  ana Anna

  4 giorni fa

  HaHhahhahha sa bukur e bo kicen kjo

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  4 giorni fa

  Emisoioni i vetem qe shikoj nga fillimi deri ne mbarim

 • Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  4 giorni fa

  Shirli 😍

 • Avnish Bhabra

  Avnish Bhabra

  4 giorni fa

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz  !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617658839

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  4 giorni fa

  Pse mbaroi lufa ore hahahahahahsah

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  4 giorni fa

  Hahhahaah me lott

 • Eleni Zota

  Eleni Zota

  4 giorni fa

  Si Llazina ska tjeter.e pa par

 • Jonka Paloka

  Jonka Paloka

  4 giorni fa

  Besi je nje 🤩💫

 • Moza Kita

  Moza Kita

  4 giorni fa

  shume e bukur Kosherja me pelqen shume Shirli ...dhe te gjithe aktoret sidomos ata te teatrit...nje gje kam une ...qe imitoni politikanet dihet tani si te gjithe edhe qe ai djali qe luan me Besin mundohet ti ngjasoje Erion Isait mire e beni se keni autoresine po cne imitoni dhe Olsi Bylykun ??

 • Semi Tafili

  Semi Tafili

  5 giorni fa

  🤣🤣😂😂

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  5 giorni fa

  Jona spahiu i paska mar parasysh kritikat e publikut javen e kaluar mbi paruken dhe veshjen me vjen mire qe ke ardh vetvetja kete here ka lezet 🌹🌹♥️♥️

 • Amigdala

  Amigdala

  5 giorni fa

  kjo molomënia ka veshur korse per te ngritur cicat kart,kur eshte drrase dhe shkop hahahahaha

  • Albina Balaj

   Albina Balaj

   4 giorni fa

   Na mir pa c... e pa b... se te gjitha selikon vajza nuk deshiron me ban nderhyrje shum with bukur Po duket si yll

  • ana Anna

   ana Anna

   4 giorni fa

   Fiks ,esht vesh si raft librash .hahahahaha

 • Suzana Ademi

  Suzana Ademi

  5 giorni fa

  Olta daku je e papare

 • jane temory

  jane temory

  5 giorni fa

  zysha e zoomit hahhahj

 • Flori Zeneli

  Flori Zeneli

  5 giorni fa

  Bravo djema shum lart vaso legjenda

 • GX Valerio08

  GX Valerio08

  5 giorni fa

  O zot sa bukur me lot 😂🤣😂🤣

 • Rina Kanto

  Rina Kanto

  5 giorni fa

  Shirliiiiiii moj e mrekullueshme, me kenaqe😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • M.H

  M.H

  5 giorni fa

  Pse bertet o pall? Se ke kuptu akoma qe ke ra n'qytet a si?

  • arben hysi

   arben hysi

   2 giorni fa

   ky kujton se eshte akoma ne maje te malit!!

 • Rashel 11

  Rashel 11

  5 giorni fa

  Besi me pelqen si prezantues, por te luuuutem kontrolloje pak tonin e zerit. Nuk po them ne rolet e tua, por si prezantues. 😊👏

 • Tata Tata

  Tata Tata

  5 giorni fa

  Boooo sa bertet o Besooo

 • eaStudio HD

  eaStudio HD

  5 giorni fa

  E qeshura ime do të arrij brenda 1 jave me postë të shpejtë.

  • Tata Tata

   Tata Tata

   5 giorni fa

   Hahahahahahaha mu mu duk sikur pash lajmet

  • It's Me

   It's Me

   5 giorni fa

   Hahaha epike

 • Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  5 giorni fa

  😂😂😂😂😂

 • esmer vasili

  esmer vasili

  5 giorni fa

  Kllouni i preferuari

 • White Evers

  White Evers

  5 giorni fa

  0:28
  von.ind.in

 • Valbona Gjoka

  Valbona Gjoka

  5 giorni fa

  👏👏👏

 • Vanessa Regis

  Vanessa Regis

  5 giorni fa

  Kllouni the best😂😂😂