Fifi - Diell ( Demo BBV )

Pubblicato il 26 nov 2021
visualizzazioni 13 696 939
0

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Diell (Demo BBV)
Music by : Fifi
Lyrics by : Fifi
Produced by : Bruno
~ ThreedotsProduction ~

Musica

FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL
Commenti: 3 075  
 • Kataleha Kataleha

  Kataleha Kataleha

  Mese fa

  S'di si eshte ndjere Fifi kur shkroi kete kenge por besoj se jo vetem per mua por per krejt shqipetaret ka ardhur si me magji ne nje moment te zymte. Meriton falenderime.🤗👏👏

  • isra isra

   isra isra

   23 ore fa

   @theonlymusic Vgvvb

  • dita dita

   dita dita

   Giorno fa

   @Rigers Ndreu momentet e jetes te gjithsecilit jo veq fifit brenda ne bbv po ne pergjithsi jeta lali

  • dita dita

   dita dita

   Giorno fa

   @Fatlin Veseli 😥😥😥😥😥♥️♥️♥️♥️

  • E M

   E M

   3 giorni fa

   @Nalda Topi cka jo?

  • Nalda Topi

   Nalda Topi

   3 giorni fa

   @E M jo

 • Dark

  Dark

  Giorno fa

  Super Kënge ❤️

 • Señoritas Top's

  Señoritas Top's

  Mese fa

  Më pëlqen të jem këtu, më pëlqen muzika e mirë, është shumë e bukur

  🤩😍🥰

  • Elca Toska

   Elca Toska

   11 giorni fa

   Ok

  • Tefta Kupe

   Tefta Kupe

   17 giorni fa

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • berati

  berati

  Mese fa

  Gjith Shqiptaria🇦🇱 kudo që ndodhen po të dëgjojnë këtë këngë ,e ke qëlluar në shenj,suksese të mëtejshme Fifi ...🌞🌻🏜🌹☀️❤👍🏻

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   22 giorni fa

   njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   22 giorni fa

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • Dsg

  Dsg

  Mese fa

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter .
  Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  25 giorni fa

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

  • Kristjan Malaj

   Kristjan Malaj

   10 giorni fa

   Leona sa te ben emri ty

 • Kristina Balla

  Kristina Balla

  Mese fa

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti ♥️♥️♥️

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Mese fa

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  23 giorni fa

  I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

 • hen ko

  hen ko

  Mese fa

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

  • 2dak

   2dak

   8 giorni fa

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITload: 2dak Klikoni: itload.info/tost/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

  • 🐾isimsiz🐾

   🐾isimsiz🐾

   15 giorni fa

   @Erion Gashi lere lali se e kuptuam😁

  • Silva Bardhi

   Silva Bardhi

   18 giorni fa

   Too

  • 💙fan of jelly bean "marry"💚

   💙fan of jelly bean "marry"💚

   18 giorni fa

   @Erion Gashi umm are you okay?

  • Edona Martinaj

   Edona Martinaj

   18 giorni fa

   ssedf

 • Megi K

  Megi K

  Mese fa

  Cdo shqiptar esht i dashuruar me kte keng ❤🥰

  • 2dak

   2dak

   8 giorni fa

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITload: 2dak Klikoni: itload.info/tost/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

  • 2dak

   2dak

   10 giorni fa

   Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ITload: 2dak

  • Ice 009

   Ice 009

   24 giorni fa

   @Refik Xheladini fol shqip se sdi gjuhen qe flet ti un

  • User Anne

   User Anne

   24 giorni fa

   Edhe une ja dashuruar me kete kenge 🎅🎅🎤☃️⭐⭐⭐⭐🎄♥️♥️

  • Muhammad & L’ Ingannatore !

   Muhammad & L’ Ingannatore !

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video

 • no ne

  no ne

  Mese fa

  Fifi deri ne momentin e futjes ne Big Brother njihej si nje kengetare super per te gjith Shqiptaret an e mban botes, por tani FIFI ti je akoma dhe me dashur dhe e admiruar nga te gjith Shqiptaret. Ti je origjinale dhe e ndjeshme. Ti je lezeti I kenaqesise tone me talentin qe ti ke. Te falenderojm pa mase. We love you so much Fifi!❤🇦🇱

 • Eskil Qokaj

  Eskil Qokaj

  Mese fa

  Ti ske faj . . . Ske faj qe kshu je krijuar . . . Ske faj sepse nuk di ndryshe . . . Ske faj qe don kaq shume . . . Je njeri qe rrezaton miresi . . . Je njeri qe ben dhe gabime sic te gjithe njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Mese fa

   Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • mllop aeet

  mllop aeet

  Mese fa

  RESPEKT Fifi... gjithmon vuajne njerezit e drejt!!! Kenge perfekte mu be fiksim.Suksese 👏👏👏

  • VIP_ZH

   VIP_ZH

   Mese fa

   👋👋👋👋

  • Ina 1999

   Ina 1999

   Mese fa

   👏👏👏

  • Eduart Cela

   Eduart Cela

   Mese fa

   E vertet njerezit e drejt gjithmon vuajn..

 • Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  25 giorni fa

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

 • Valka Neziri

  Valka Neziri

  Mese fa

  Fifi je rreze dielli. Ke qene i vetmi person real ne ate show, dhe kemi nevoje për gjera jo te shtirura. Eshte për të ardhur keq qe një shoqeri sic jemi ne shqiptaret, gjykojne dhe ofendojne pa ndal kur pjesa derrmuese e tyre jane nonstop me ilacet qe vazhdojne te permendin! Ji vetvetja dhe shkelqe sic din vetem ti! ♥️

  • Marek Baszyński

   Marek Baszyński

   Mese fa

   👌🏻👁👌🏻

  • Ornela Lala

   Ornela Lala

   Mese fa

   Po ai seshte realiti per njerzit e sinqert jooo

  • olti vl

   olti vl

   Mese fa

   Hahhaha Tani ja fute kot hH

 • REZARTA MADANI

  REZARTA MADANI

  Mese fa

  Vërtet këngë shumë emocionuese!Suksese pac gjithmonë Fifi!

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Mese fa

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • ERLET COKU

  ERLET COKU

  Mese fa

  Ti je nje Minier letrare Fif dhe per mendimin tim duhet te meresh ne mbrojtje nga UNESCO ☺️❤️😘

 • Elvie Cenalia

  Elvie Cenalia

  Mese fa

  Je unike dhe e pa krahasueshme 🥰
  Je nje dashuri e madhe 💗
  Tani nik ka kuptim ai programme kur dole.

 • ilias Al

  ilias Al

  Mese fa

  Me ne fund e gjeta këtë këngë
  E dëgjova për herën e parë tek një video e Kryeministrit Rama dhe po e kërkoja 😊
  Super këngë!! Ju përshëndes te gjithë Shqipe ku do qe ndodheni 🙏

 • Jahir Zulfaj

  Jahir Zulfaj

  Mese fa

  Do ishte me mir ta beje komplet ne studio dhe ta postoje si komplet keng do ishte nje hit i madh !!!

  • 2dak

   2dak

   8 giorni fa

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITload: 2dak Klikoni: itload.info/tost/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig.html

  • 2dak

   2dak

   10 giorni fa

   Ndiqni kanalin tone 🇦🇱 ne ITload: 2dak

  • Renea and Morea

   Renea and Morea

   11 giorni fa

   12M ku ka ma hit

  • Menel Dajen

   Menel Dajen

   20 giorni fa

   @fjorni jesc o9ijo

  • Fatlir Azemi

   Fatlir Azemi

   20 giorni fa

   @000babygirl va Po j ne te naj vv VF vy un ra dg

 • Albert Vishi

  Albert Vishi

  Mese fa

  Super Kënge ❤️

 • Arieta Mjeku

  Arieta Mjeku

  Mese fa

  Vlerat e Fifit: Zemër e madhe, inteligjente dhe zë perfekt!

 • Dory Dory

  Dory Dory

  Mese fa

  Per mua Fifi eshte fitorja e BBV , mbaroi qe kur iku Fifi , kjo kenge eshte ilac per shpirtin ,je artiste e vertet , Te duam SHUME ❤️❤️❤️

 • Joanna

  Joanna

  Mese fa

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

  • Geg Toska

   Geg Toska

   Mese fa

   Joana e Ledrit?

 • Endri Liko

  Endri Liko

  Mese fa

  Artiste qe meriton me shumë faleminderit Fifi per kete perlën 🙏🙏🥰🥰🥰🥰

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Mese fa

  Te Gjykojne , offendojne,, Ndersa ti Krijon, Kendon e Fiton ,, prap flasin per ty pa e kuptu qe ti u bone Star i Big Brother..U r a real Winner !! 💪🥂🤗

 • Aferdita Kodra

  Aferdita Kodra

  Mese fa

  Po kur nuk ke shkelqyer ti moj drit . Ti je me e mira nder kentaret shqiptare ,bigbrodher nuk eshte per njerez si ty ❤. Te kendoft e bardha zemer o ylli shqiptaris.

 • VickyV Cani

  VickyV Cani

  Mese fa

  Shpirtat e Trazum shkrujne gjithmon Hite.Fifi⭐

 • Shpresa Hyseni

  Shpresa Hyseni

  Mese fa

  1000 here ta degjoj kete keng nuk merzitem me te.Sa popull gjykues jemi thjesht dhe per nje dobesi apo gabim.Po perfeksionin askush nuk e ka o njerez.Mendoni me pozitivisht.Fifi je 😘

  • Vers Demaj

   Vers Demaj

   Mese fa

   E vertet esht ktu populli i jon vec me gjykime negativ gjithmon .

  • Nora Ajeti

   Nora Ajeti

   Mese fa

   Sa bukur qe e ke shkruar 👍

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Xhevdet Osmani

  Xhevdet Osmani

  8 giorni fa

  Fifi this is a masterpiece. Thank you. Jemi krenare qe te kemi.

 • Claudia Muhaj

  Claudia Muhaj

  Mese fa

  Kenget e tua jan te pakrahasueshme me artista te tjer ti je numer 1 Fifi ❤️

 • Jonida Blloku

  Jonida Blloku

  Mese fa

  Fif kush të përflet dhe të shan dije se thjesht është xheloz/e për talentin tënd. Nuk mund të bëhen krijime të tilla pa pasur një dozë "çmendurie " brënda vetes e nuk mund të jesh artiste e vërtetë pa thellësi të tilla ndjeshmërie. Keep going girl! Ka njerëz që marrin frymë prej muzikës tënde ❤❤❤❤

 • Nifa Bajrami

  Nifa Bajrami

  Mese fa

  Shpirtin ta flladit kjo këngë, rrespekt Fifi.

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Mese fa

   my baby💖💖💕💕💞💞

 • Arch Student

  Arch Student

  Mese fa

  Ne versionin boteror Fifi = Adele
  Ne versionin shqipetar Fifi = Nexhmie Pagarusha
  Go Fifula ke mbeshtetjen tone te plote ❤

  • Anna

   Anna

   Mese fa

   Nexhmija I ka shoqet e rralla …. gjuha shqipe artikulohej shume bukur nga bylbyli I Kosoves. Megjithate shume bukur Fifi ka stilin e vete

  • T T

   T T

   Mese fa

   Fol per vete

  • Vers Demaj

   Vers Demaj

   Mese fa

   Brravo gjithmon do tjem me fifin sepse e meriton nje artiste si kjo. 👏👏👏

  • Daily Shqip

   Daily Shqip

   Mese fa

   20 gjerat qe nuk i dinit per Fifi!!! itload.info/losk/gYnUsnWAtM6ciM4/video

  • Fehmi H

   Fehmi H

   Mese fa

   Respekt gjith e ke Mbeshtetjen Ton ❤️

 • Rinesa Bashota

  Rinesa Bashota

  Mese fa

  Texti:
  Bruno:
  A kom faj?
  Që s’muj me t’dasht kaq pak
  A kom faj?
  Që s’muj me t’dasht kaq pak

  Fifi:
  A kom faj?
  Që s’di me t’dasht une me pak
  A kom faj?
  Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë

  Fifi:
  Diellin e kom hup
  Me to edhe veten
  Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

 • Hasanaj 123

  Hasanaj 123

  Mese fa

  Duam versionin me te gjate sepse kenga perfundon shume shpejte🥺♥️

  • Emily An

   Emily An

   29 giorni fa

   O zot cfare kenge,cfare zeri

 • Tori Xhika

  Tori Xhika

  Mese fa

  Je personi me positive që eksiston..shum bukur kënga komplimenti je shum e mire🌟✨

 • Dritan Uka

  Dritan Uka

  Mese fa

  Fifi je nje gengetare e talentuar bravo Zoti te bekoft Suksese ne jet ❤️🙌🙌🙏🙏

 • Dario Doka

  Dario Doka

  Mese fa

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam❤️

  • Berkan Ajazi

   Berkan Ajazi

   Mese fa

   🦄🙂😙🎶🤗🤩

  • Refik Xheladini

   Refik Xheladini

   Mese fa

   @Xhesika Sharka mirmengjesi ☕

  • Xhesika Sharka

   Xhesika Sharka

   Mese fa

   Po e vertet

  • Muhammad & L’ Ingannatore !

   Muhammad & L’ Ingannatore !

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video

  • Elio Nardi

   Elio Nardi

   Mese fa

   Une mendoj se disapersona jane shume te ndjeshem dhe fifi eshte nje nga ato ka.. Bigu nuk eshte perpersonat si fifi qe vepron ne baze ndjenjash u perfshi ke shume se cduhet dhe humbi kontrolllin.. Nuk do te thote se ne realitet eshte ashtu.. Sa per ankthe cdo njeri ka.. Varet si i kalon situatat cdo kush kush me qetesues kush ke miq apo vetem.. Fifi per mua beri gabim qe doli do ishte fituesja

 • Esiela Bulku

  Esiela Bulku

  Mese fa

  Muzika ajo sikur të jep një frymë shpirtërore🥺💕 je një artiste e madhe

 • viktor musolli

  viktor musolli

  Mese fa

  Kange Super Plus që e don veshi,teksti i thjesht poashtu dy zera fort mrekullushem: emucion pur mjafton kjo kang adrenalin n’makin 250 km/h me ndegju…Respekt Fifi

 • Una Tina

  Una Tina

  Mese fa

  3 milion views...asnje dislike! 😍😍😍 Ky eshte vleresimi i vertete i publikut, o ujqer te vjeter te BB. Filloret, o shpirt i bardhe!!! ❤

  • Algeris Giorgis

   Algeris Giorgis

   Mese fa

   @xuxis! Po

  • xuxis!

   xuxis!

   Mese fa

   @Algeris Giorgis ka pas qen dikur q e hiqte vet kanali , tani ka dal update i ri qe i ka heq vet youtube

  • Algeris Giorgis

   Algeris Giorgis

   Mese fa

   @xuxis! ITload e ka hequr

  • xuxis!

   xuxis!

   Mese fa

   E ka heq kjo nr e dislikeve😹

 • 👑Queen👑

  👑Queen👑

  Mese fa

  Kengetarja më e mir e cila e shnderron boten ne nj vend t veçant me krijimet e saj fantastike❤❤🌎🌎💫💫💞💞🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Oni On

  Oni On

  Mese fa

  O Fif!
  Te lutem kurre me ne jeten tende mos lejo askend te te poshteroje dhe ulë vlerat,je nje tekstshkruese fantastike,nje talent i rralle ne Shqiperi.Kurre mos ndalo se shkruari dhe se beri kenge aq te bukura.

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Arta Velija

  Arta Velija

  Mese fa

  E ke kenduar shume bukur♥️
  Je yll bote Fifi me e mira ne bot je♥️

 • clirim baculi

  clirim baculi

  Mese fa

  ilaç per shpirtin! Bravo DIVA 👏👏👏👏

 • Desi Bano

  Desi Bano

  Mese fa

  Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • Razie Duda

  Razie Duda

  24 giorni fa

  Me pelqen shume kjo kenge pasi kjo kenge te shpreh shume emocione dhe lumturi. Mua me shpreh shume emocione pasi me pelqen shume. Mirypafshim. Shpresoj qe Fifi te beje prape kenge te tilla.

 • Aventurat e LEDJONES

  Aventurat e LEDJONES

  24 giorni fa

  Fifi je nje kengetare shume e bukur.
  Te lumte goja per kete kenge qe ke kenduar.
  Fifi je nje kengetare super e mire.🥰🥰

 • antoni Matishi

  antoni Matishi

  2 giorni fa

  super kenge 🇦🇱✨✨✨✨❤💛❤

 • Ildda 🔱

  Ildda 🔱

  Mese fa

  Jam fiksuar pas kësaj kënge të Fift. YOU ARE THE BEST FIFI! 👊❤️

 • Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  18 giorni fa

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter .
  Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

 • Brilantina Lekaj

  Brilantina Lekaj

  Mese fa

  Masterpiece Fifi.
  Nje uragan me bravo te dergoj 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  24 giorni fa

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

 • Aina Berberi Tresa

  Aina Berberi Tresa

  25 giorni fa

  Fifi je nje gjeni ,nje super femer e mbrekullushme! Kenga super e bukur ,e ke qare ,ti kendon me gjithe shpirt o zemer,sa here e degjoj ne dite aq me shume jam dashuru me kengen tuaj! Suksese pafund te uroj Fifi😘😘💖💖

 • Barie Emma

  Barie Emma

  Mese fa

  O shpirti bardh je ti ♥️Shum suksese zemer artiste me plot gojen⭐️

 • Fjola -

  Fjola -

  Mese fa

  Vetëm nji person që i ndijen emocionet shum thell mundet të shkrue një tekst kaq të bukur.. Edhe për zërin as mos flasim. Faleminderit Fif, do na mungosh gjdo dit ne Big Brother. 🥺❤️

  • 2dak

   2dak

   10 giorni fa

   Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ITload: 2dak

  • 💖yumiazi💖

   💖yumiazi💖

   Mese fa

   😍🌈OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 🌈😍 ------YOUNG----------------GIRLS ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending 👙💘aishite.tokyo/ai-uehara?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * While me: " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 THREE IN ONE Everyone talking its true ITload is the best forever Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

  • Besi Besi

   Besi Besi

   Mese fa

   @Fjola. Esht shum e vertet kjo qe thua

  • Triumfues

   Triumfues

   Mese fa

   per te gjithe shqipet ->>>> itload.info/losk/lZe2xJeLqd6tf5c/video

  • Mergim Gojani

   Mergim Gojani

   Mese fa

   Nje version pak me ndryshe 😉 itload.info/losk/ZZ3bqpyN3dimisY/video

 • Ajten Aliu

  Ajten Aliu

  Mese fa

  Fifi bravo je artiste e vërtet 👏👏👏 Faleminderit që ekziston ❤❤❤

 • Florenca Zeneli

  Florenca Zeneli

  15 giorni fa

  Melodia e pa pershkrushme,si neper filma,teksi si nje varse e shkurter e mbushur me diamanta🥰

 • Nora Zeneli

  Nora Zeneli

  Mese fa

  Të Lumt Fifi, zemer flori, e zë magjik 🤍⭐🌹

 • Denis Blushi

  Denis Blushi

  Mese fa

  Super kenge nga nje artiste e madhe bravo Fifi 👏👏👏

 • Sandra Memlika

  Sandra Memlika

  Mese fa

  Diell je dhe ti ❤️
  Ke hyre ne zemrat e te gjithe shqiptareve per sinqeritetin tend dhe cdo gje qe e ke bere dhe thene pa doreza
  Te duammmm
  Vetem keshtu vazhdo
  We love you my baby💖💖💕💕💞💞

  • Muhammad & L’ Ingannatore !

   Muhammad & L’ Ingannatore !

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video

  • Ela Allko

   Ela Allko

   Mese fa

   1

  • M. N.

   M. N.

   Mese fa

   Iliri mir e tha: fifi di vetem te kendoj!!!

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Bora Hajdini

  Bora Hajdini

  Mese fa

  Çdo varg dhe notë e kësaj kënge është emocion.....FALEMINDERIT FIFI 🙏

 • Kri 99

  Kri 99

  Mese fa

  BBV ishte per te zbuluar edhe me shume shpirtin e saj dhe fuqine e saj artistike
  Forca FIFI se je me e mira Kenget e tua na japin vec energji pozitive Lum ne qe te kemi 🤗🌹

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   26 giorni fa

   Ti je yll bote vetem per ty e shikoja "Big brother" je personi me i vertet qe egziston kam qen dhe do te jem me gjithmone me ty... Thjesht je adhurim 🥰🥰🥰

 • mariola hasani

  mariola hasani

  Mese fa

  Kenge Shpirti 🥰🥰 Fif je e adhurueshme

 • Sajmira Balla

  Sajmira Balla

  Mese fa

  Ze brilant 👏❤

 • Dorina Chota

  Dorina Chota

  Mese fa

  Ti je shpirt njeriu, je e gjalle Fif, Zoti ti dhente te gjitha te mirat e jetes! Suksese Big Fifi!🤗🤗😘😘💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏💋

  • Marek Baszyński

   Marek Baszyński

   Mese fa

   👌🏻👁👌🏻

  • ❤xemla ketu

   ❤xemla ketu

   Mese fa

   @theonlymusic 😏sdu

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • ελενα Μπεκι

  ελενα Μπεκι

  Mese fa

  e dua gjithe kete kenge është artisti më e mira❤❤

 • Pellumb Gjinaj

  Pellumb Gjinaj

  Mese fa

  Kenge madheshtore bravo Fifi 😍

 • shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Mese fa

  Te bekoft zoti fifi vertet je ni femen me zemer te bardh e te but valla moj fifi ishalla zoti te ka ne dor e te rujat prej qdo rresikut se vertet e merriton e lus zotin qdo dit se tekam ne jeten time e moj mac per ni femen asht shum zor mekan e mir amo zoti te miren kur se hup 🙏🐱❤🙏🧿😇

 • majcon rreper

  majcon rreper

  29 giorni fa

  Eshte nje super kenge. Nje super kompozim. Por deshirat edhe preferencat jan te ndryshme, edhe me ngjalle me shume emocinone kur e degjoje tingujt e kitares. Mua do me plqente ta kenndoje kete kenge ne shoqerimin e nje kitareje edhe nje pianoja nese do ti shkonte.
  Por me pelqen shume vetem me nje kitare osé dy kitare.

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   26 giorni fa

   my baby💖💖💕💕💞💞

 • Aida

  Aida

  Mese fa

  Suksese e dashur! Jeta vazhdon! Ke shumë njerëz që të përkrahin, bëhu e fortë dhe ec përpara! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  • Triumfues

   Triumfues

   Mese fa

   per te gjithe shqipet ->>>> itload.info/losk/lZe2xJeLqd6tf5c/video

  • IT Channel

   IT Channel

   Mese fa

   jemi me ty Fiffiiiiii 🍒😘

  • Xhulia Cangu

   Xhulia Cangu

   Mese fa

   Pp

  • theonlymusic

   theonlymusic

   Mese fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Flori Pirjasi

  Flori Pirjasi

  Mese fa

  Esht kenge qe cdo kush nga ne e ndjen me shpirt 🥰
  nje bravo 👏 Fifit 🥰

 • gjesika s

  gjesika s

  Mese fa

  o zot sa me emocionon kjo kenge,😚😘

 • Aventurat e LEDJONES

  Aventurat e LEDJONES

  Mese fa

  Suksese Fifi suksese suksese 🥰.
  Jeta vazhdon beu e forte ka shume njerez qe te perkrahin ty Fifi

 • Pranvera Malaj

  Pranvera Malaj

  Mese fa

  Artiste e lindur. Interpretim i shkelqyer.

 • Entela Selmanaj

  Entela Selmanaj

  Mese fa

  Ke nje zë perlë...ti je nje pasuri e paçmueshme ne muziken shqiptare..zeri jot tw dritheron shpirtin...na mungon kaq shum ne bbv se ishe e vetmja qe kendoje live dhe te kenaqje shpirtin ...je e paarritshme

  • Ylli Germenji

   Ylli Germenji

   28 giorni fa

   Ke thene fjale te pershtatura nje kengetare te madhe Fifin..

  • ❤xemla ketu

   ❤xemla ketu

   Mese fa

   @Maaamd Aaliz 😇😇😇

  • Maaamd Aaliz

   Maaamd Aaliz

   Mese fa

   Fifiteduashume

 • Leta Cane

  Leta Cane

  Mese fa

  Është një këngë që shumë shpejt do bëhet hit SUPER BRAVO FIFI 😍

 • massimo puggi

  massimo puggi

  Mese fa

  Beatiful voice, sound, melody...

 • serry ciok

  serry ciok

  Mese fa

  Te lumt qe luajte paster dhe pa hile mbi te gjitha tregove njerzillek aty brenda qysh jemi te gjith me te mirat dhe gabimet tona, bravo qe luajte si vetja jote ️

 • Fabiola Sali

  Fabiola Sali

  Mese fa

  SUPER!!! E mrekullueshme Fifi!!! 👏👏👏👏

 • Enxhi

  Enxhi

  Mese fa

  Ti meriton shum me shum ❤️ sepse njerzit e kan shum te let te paragjykojn te tjeret, ti shajne sepse nuk e kuptojn se per cfare kemi nevoj dhe qe nuk jemi te semur.Vazhdo si gjithmon me pozitivitetin qe ti trasmeton ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lorik Rama

  Lorik Rama

  17 giorni fa

  Fifi Diva Shqiptare 👑👸❤️⭐️❤️

 • Fitore

  Fitore

  Mese fa

  Saher kthehem prej Pune e degjoj kete keng nga 5 a 6 here truri ma qetson 🥰🥰🥰 Fifi je fantastike edhe ne mergim na percjell zeri yt 😍

 • olivia marku

  olivia marku

  26 giorni fa

  Diellin e kam hup me to dhe veten keng shumë e bukur. Brravo Fifi!💜

 • rozana rozi

  rozana rozi

  Mese fa

  Erdhe ne nje moment te veshtir te jetes time ....dielli do dali perseri ....😇

 • TIM

  TIM

  Mese fa

  Nje shpirt i lire nuk mund te izolohet,kufizohet, te ndryshoje karakter e te aktroje...
  Nje shpirt i lire jeton dhe krijon vepra muzikore! 🔥 FIFI ❤

  • Muhammad & L’ Ingannatore !

   Muhammad & L’ Ingannatore !

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video

  • Taibe Veseli

   Taibe Veseli

   Mese fa

   Artiste e vertetē, të lumtë fifi ke shkëlqy🌟

 • Bona Kruja

  Bona Kruja

  Mese fa

  E dashur Fifi jam fansja jote të uroj suksese në jetën tënde inshalla ky vit që po vjen të jep atë cfarë të do zemra jote.❤❤❤💋💋💋

 • satibeza

  satibeza

  9 giorni fa

  l dont understand anything she says but l can definitely feel the emotion in every word,truly a beautiful song
  ljubav from Bosnia! 🇧🇦❤🇦🇱

  • satibeza

   satibeza

   3 giorni fa

   @Mina 22 awe thanks a lot

  • Mina 22

   Mina 22

   3 giorni fa

   The guy:Am I guilty for not loving you a little more. The girl: Am I guilty for not knowing how to love a little less? For not being reserved and acting as a pure schizophrenic The chorus goes: I have lost sun and also myself with it. Even this letter can’t accept my words. Just so I don’t feel cold outside. I translated it for someone that asked here it is. 💕

 • Edonis Krasniqi

  Edonis Krasniqi

  Mese fa

  Ti je nje yll i vertet te lumt ❤❤❤❤

 • Marigona M

  Marigona M

  Mese fa

  O Zot saher e degjoj shoh nje bot tjeter, nje jet tjeter🥰 te bekoft Zoti Fifula je jet🤍

 • BONA KEVIN

  BONA KEVIN

  Mese fa

  FIFI - DIELL
  TEKSTI I KËNGËS:

  Bruno:
  A kom faj?
  Që s’muj me t’dasht kaq pak
  A kom faj?
  Që s’muj me t’dasht kaq pak

  Fifi:
  A kom faj?
  Që s’di me t’dasht une me pak
  A kom faj?
  Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë

  Fifi:
  Diellin e kom hup
  Me to edhe veten
  Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

  Diellin e kom humb
  Me to edhe veten
  Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

  Diellin e kom humb
  Me to edhe veten
  Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
  Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

  • URIM BRIJA

   URIM BRIJA

   23 giorni fa

   FIFI TEKSTI I KENGES

  • Muhammad & L’ Ingannatore !

   Muhammad & L’ Ingannatore !

   Mese fa

   itload.info/losk/rXrH3aikt8jffZc/video

  • flori mumajesi

   flori mumajesi

   Mese fa

   The company also announced that it doesn't matter what you have the best decisions you can expect from the right tools for your business partner to help with your company before the company is doing well with your company to help you achieve your goal with the company and your business partners with the work process with the company and the company will be able to get the job you want them out there in the process to be able to get the job done by your employ on this process for years now because of the business will be responsible for making sure that your customers to get the job done by your employees to make them more profitable companies will have to be successful and successful in ensuring that you are going to get a new job and we will continue working with you and your business partners with your team members who have the best decisions you can achieve and achieve the goals you have the best decisions and how you work with your company before you have the opportunity for a year to be successful with your team and your family members who are interested with your company before they are willingness you can achieve and improve performance management skills and to make sure you have to understand how you can achieve the goals you have the opportunity you have a job done by your employer because you are doing something that you can achieve your goals with your business and business development team to make sure that your business partners with the company and your business partner with your company in terms to ensure that you have the opportunity you want them to provide you with your business partners and your business and business development team's team members with the same situation with your business partners with the work you are doing what you have to unde the best decisions for your company to make sure that you are doing something to help them understand what you're going through the process to ensure your customers to be able not only have the right to make sure you are doing well with your company before the market for this product development and develop and develop new opportunities for your business partners with your company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our customers and customers are willing without the need to be successful and have been working together for the past five months or months or months before they are willingness you can achieve the desired results and how to make the most successful decisions you can get your business partner to help them achieve their goals in terms with your business partner with your company that has been working on this issue for months before the company is working with the same process that will help you achieve the desired outcome in which they are willing to work together with the same process that you have to make the decision you have the opportunity you have to be successful and profitable and the company also announced that it will not be able to get the product butterflies down and the company to ensure your customers to be able to make the most successful business decisions you will

  • Elsa Uruci

   Elsa Uruci

   Mese fa

   @flori mumajesi fol shqip. Te gjitha comentet qe shkruan i Ke ne anglisht ..je Flori mumajesi ne te vertete 😏😏😏

  • flori mumajesi

   flori mumajesi

   Mese fa

   The company also announced that its quarterly dividend would increase by the company and your business partnersi group was founded on the project to be successful with your business partner to make the decision easier because you are doing something that is important because they are willing to offer you the opportunity to be successful and have been working together with you before they have made from the same process in which they Don't worry about your future success and success in the next generation because they're going out and making sure that your business partners with the company to help with the same process and your business and marketing her business as well but Don't have much time to make the most successful business decisions you will need more information than you aare and other business partners and you will need more information about your future success when you're going through your own experience before the company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our efforts to create your own business and business development team's business development team's business devel and the company will be responsible with your company in terms of your business partners with the same process that they have been working on the project as well in other countries like this to the business will be responsible with the work experience with the have been able enough to get the job done with them to achieve this goal with the company and how to get the job market than the one you have to understand what you can do it for your company in terms with your team members with a year now and you can achieve your goals with your team and your family members who know you are going to get the product butterfliesto you want them out there in the process of making a decision to make sure they

 • Arjana Manushi

  Arjana Manushi

  Mese fa

  Ma ke bërë zemrën mal me këtë këngë. Go Fifi go 🔝🔝🔝🔝🔝😘🌹😘🇦🇱

 • nuovi stili Ermira

  nuovi stili Ermira

  Mese fa

  Super kenge ylll je Fifi na knaqe shpirtin o Zot 😘😘😘🌟🌟🌟me kte kenge ⭐⭐⭐👏👏👏👏👏

 • Jeta Ballanca

  Jeta Ballanca

  Mese fa

  Ti une te dua .Ti je shpirti im 🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Emarea Baci

  Emarea Baci

  23 giorni fa

  Kenga e preferuar e mamit tim je e mrekullueshme Fifi

 • Ella M

  Ella M

  Mese fa

  I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

 • Nesa Murseli

  Nesa Murseli

  9 giorni fa

  O fifi sa kang të mirë e ke shpirtin e ombel siq je edhe ti vet ❤️👏

 • Kristian Cani

  Kristian Cani

  Mese fa

  Filloreta Raci e ke myt te uroj suksese me tej Fifi Diell na ke mahnit per zotin 👏👏🙏

 • marinelaaa

  marinelaaa

  Mese fa

  E dashuroj kte kenge ❤❤