FAKE OFF - Mos humbisni më të mirat e Fake Off... 5 - 23 Korrik 2021 - Show - Vizion Plus

Pubblicato il 23 lug 2021
visualizzazioni 19 154
10

www.vizionplus.tv
fakeoffvizio...
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV

Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe ēdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare.Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl... "

Vizion Plus TV
Commenti  
 • Lili.

  Lili.

  Mese fa

  Ë

 • Fatmir Bregu

  Fatmir Bregu

  Mese fa

  Mbetëm nga beteja në betejë,(Nga "Vitorja" në fitore).

 • VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTI

  Mese fa

  Pse genjen oXhevo. Qafzes quhet fshati jot. Nuk ka myslimane në Luaras.

 • Mini 8nu

  Mini 8nu

  Mese fa

  o zot kusha drejton e o shqiptar kemi gjak ne apo skemi

 • Rina Papa

  Rina Papa

  Mese fa

  Vendin mut.e kane bere,Akoma nuk u ngopen xhelatet?.
  Ini te pa arritshem Goni e Xhevo.