Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K)

visualizzazioni 10 583 061
0

Music by : Bini Diez
Lyrics by : Fadil Topalli
Video: Max Production

Connect to Instagram:
teutaselimi__


Connect to Facebook:
teutaselimio...

Teuta Selimi
Teuta Selimi
Commenti  
 • Selimi Mariem

  Selimi Mariem

  Giorno fa

  Unë e dua këngën tuaj

 • Selimi Mariem

  Selimi Mariem

  Giorno fa

  pershendetje Une jam Selimi Mariem vij nga Franca me origjine Algjeriane nuk ju njoh fare dhe jam trembedhjete vjec.

  • Selimi Mariem

   Selimi Mariem

   Giorno fa

   Kam përdorur google translate 😅

 • elda ituh

  elda ituh

  14 giorni fa

  Dashnia e pare kurr nuk harrohet❤️

 • Sindi Bela

  Sindi Bela

  21 giorno fa

  💎💫

 • amilia manganaro

  amilia manganaro

  Mese fa

  konge dhimbsur oh tautamotraime zoti te rugjt seksese oh yllllllllllll botes respect

 • Kristian Murri

  Kristian Murri

  Mese fa

  E kaluara duhet pare si nje enderr e keqe jeta vazhdon dikush do te vleresoje Dikush do te doje kush nuk te do le te shkoje.

 • Dardan Kurteshi

  Dardan Kurteshi

  Mese fa

  💔ż.

 • Tarmo Teearu

  Tarmo Teearu

  Mese fa

  Jah aitäh! Ilusa hinge puudutava loo eest.

 • Dritan Cara

  Dritan Cara

  Mese fa

  vendi me i bukur ne lumin Erzen

 • Абдулкадир Магомедов

  Абдулкадир Магомедов

  Mese fa

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😍

 • Turkijan Sutaj

  Turkijan Sutaj

  Mese fa

  😭😭😭😭❤️❤️😭😭😭😭😭😭😭😭

 • shad0w

  shad0w

  2 mesi fa

  Best song in slovakia!

 • Dori Salvador

  Dori Salvador

  2 mesi fa

  Masterpiece✨

 • Pao1a Lena

  Pao1a Lena

  2 mesi fa

  Septembre 2021 😭🤌🏼

 • Zhabo Zhabi

  Zhabo Zhabi

  2 mesi fa

  Takoje nga un beni tfala
  thuaji se borxhet sia fala

 • Aldi Cekrezi

  Aldi Cekrezi

  2 mesi fa

  😏😏

 • Altin Riza

  Altin Riza

  2 mesi fa

  Edin vet ajo ti qe me shkatrove jeten time ha shkatroft edhe ty zoti nje dit copa copa te beft por zoti po me degjon po do ta bej ai zoti per me

 • Crys yolo

  Crys yolo

  2 mesi fa

  09.21.2021 do degjohet per vite e shekuj me radhe💯🥀

 • MiMi Blue Moon

  MiMi Blue Moon

  2 mesi fa

  One of the best Voice💎

 • Nesko Nesi

  Nesko Nesi

  2 mesi fa

  Teuta do ta kisha nderin the kenaqesine te ta shkruaja nje text....! Sepse e di qe meriton me te miren

 • anekk21

  anekk21

  2 mesi fa

  16.09.2021

 • Altrit Zenullahu

  Altrit Zenullahu

  2 mesi fa

  Kush e degjon 2021

 • Adelina Kuqi

  Adelina Kuqi

  3 mesi fa

  👏👏👏

 • Elisabet Armata

  Elisabet Armata

  3 mesi fa

  Nk e di cfar ka kjo keng pr mos pelqyer 1.1 miljon 🤨

 • N O

  N O

  3 mesi fa

  Akoma e degjon njeri kete sot apo jam vetem?🥺

 • London Boy 777

  London Boy 777

  3 mesi fa

  Çoji tfala nga Lomi dhe Lymi ahahahahhahaha

 • Lek Zefi

  Lek Zefi

  3 mesi fa

  👌 👌 👍

 • Anonymous Albania

  Anonymous Albania

  3 mesi fa

  Gusht 2021 ✨

 • E.Vaccount

  E.Vaccount

  3 mesi fa

  Shkoni se na keni car hajdarin me kto budalliqe , dashuri ka por duhet te jepet njesoj nga te dy nqs ka ikur ska qen dashuri po interes , kshuqe ne dhep te semes idjotsira , jeta esht me u be i dobishem per njerzit me kriju pasardhes te hajrit per shoqerin , respekt per dashurin e endrrave qe sdo vi kurr

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  3 mesi fa

  Hej une Ty ❤ 💑 ❤ kurrë s'të harroj
  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍸 🍉 ❤ 😉 😍 🔥 💥 📈 📈 📈 📈 📈 ❤ 👒 👌 👍 😍 😘 💯 / 💯 💖

 • urfavVirgo :)

  urfavVirgo :)

  3 mesi fa

  Takoje nga un boni t'fala
  Thuaj gobimet s'ja kam fal edhe kurr s'kam per t'ia fal😌😂

 • urfavVirgo :)

  urfavVirgo :)

  3 mesi fa

  2021??💯🥁

 • Anton Jaha

  Anton Jaha

  3 mesi fa

  Ai qe eshte rehat ne jetë nuk dëgjon ksi lloj muzike

 • Loreta Xhoka

  Loreta Xhoka

  4 mesi fa

  Shum kèng e bukur ska fjal Teuta i qan kto kèng edhe shum tekst realitet pjesa ma madhe e femrave e perjetojn ket realitet.zèmra te kendoft Teuta Selimi❤❤❤❤

 • A Uka

  A Uka

  4 mesi fa

  1:08

 • elda ituh

  elda ituh

  4 mesi fa

  Me mungon 🥀

 • Aferdita❤

  Aferdita❤

  5 mesi fa

  Ju lumt Teuta nje kenge prekse ne❤💫

 • Ramona Zulfija

  Ramona Zulfija

  5 mesi fa

  Takojee nga Une E Boni shum edhe Shum Tfala Se jom Stay Positivee 🤞🏻

 • Shoshaj Nasér

  Shoshaj Nasér

  5 mesi fa

  Shum mir veq nje video te Re te boish me ket keng 😘

 • petrit hasanaj

  petrit hasanaj

  5 mesi fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Shyqeri Morina

  Shyqeri Morina

  5 mesi fa

  haha

 • Nijazi Ismajli

  Nijazi Ismajli

  5 mesi fa

  Bravo Balad Shum e bukur Respekt Teuta

 • Blerta M

  Blerta M

  5 mesi fa

  😔

 • Gürkan Ünal

  Gürkan Ünal

  5 mesi fa

  Shume e bukur kenge
  Çok güzel bir şarkı
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Gianpiero Caponera

  Gianpiero Caponera

  6 mesi fa

  🔥🇮🇹🍀🎶🎸😀

 • Adriana Ndoj cerri

  Adriana Ndoj cerri

  6 mesi fa

  Pse kang met ba me qa

 • Gesi Asja

  Gesi Asja

  6 mesi fa

  Fjalet e kenges per njerin qe Jane te verteta

 • Albatrozz Zzz

  Albatrozz Zzz

  6 mesi fa

  Po sikur edhe toka te shkriheej gjeja e pare qe do te kujtoja do ishee ti

 • danqi Luan

  danqi Luan

  6 mesi fa

  KUSH E BAN DISLIKE DORA JOHTAVT KUM PLET ZOTI JATHAVT TOREN KUSH BAN DISLIKE LIKE GJIT MON2021

 • baba bablok

  baba bablok

  6 mesi fa

  dodo un famiresido

 • baba bablok

  baba bablok

  6 mesi fa

  vetem per trimin tim albinin

 • Ardian Klinaku

  Ardian Klinaku

  6 mesi fa

  2021 ende po degjohet like krejt kujt i pelqen

 • baba bablok

  baba bablok

  6 mesi fa

  qjelli si argjendi djelli si ari toka dhe uji si dijamanti jetoooo

 • Artan Disani

  Artan Disani

  6 mesi fa

  Teuta me kenget qe kendon po I mer ne qafe melankoliket

 • baba bablok

  baba bablok

  6 mesi fa

  jeto jeto se dritaret i tund era shiu qan ne ket jet te bukur

 • Luljeta Berila

  Luljeta Berila

  6 mesi fa

  💗💗

 • Samida Krnic

  Samida Krnic

  6 mesi fa

  2023 a ndegjohet kenga!💔😞😥 A*

  • a.k

   a.k

   4 mesi fa

   te jemi gjall deri atehere 😂

 • Jetmir Haziraj

  Jetmir Haziraj

  7 mesi fa

  Ccij

 • Sadik Sherifi

  Sadik Sherifi

  7 mesi fa

  Interpretim i mrekullueshëm, po ashtu tekst i shkëlqyer nga Fadil Topalli. Të gjithë ata që jan duke shkruar tekste koti pa kurrfar kuptimi duhet të mësohen nga ty. Melodia me tekst të mirë dhe që I përshtatet e bën një këngë të mirë, e përcjellur nga këngëtari, që krahas interpretimit të shkëlqyer, e bën një ndërlidhje emotionale të tpërmbajtjes së tekstit me melodinë.

 • Florian L

  Florian L

  7 mesi fa

  ta hongsha at cic

 • Gustav Gustavic

  Gustav Gustavic

  7 mesi fa

  wow! Respect from Croatia 😍

  • Nesko Nesi

   Nesko Nesi

   2 mesi fa

   Hvala brate, ako hoces mogu ti prevodit ...!

 • Brayan Martini

  Brayan Martini

  7 mesi fa

  2021

 • ardit merolli

  ardit merolli

  7 mesi fa

  A ka njeri qe e degjon ket keng sot une mendoj se po 😭😭😭😭❤❤❤ qajme per nje dashuri e Pershedes M M ❤❤❤

 • Analia Manganaro

  Analia Manganaro

  7 mesi fa

  Tung ❤️❤️❤️

 • Arber Kastrati

  Arber Kastrati

  7 mesi fa

  Kenge e mire 21.04.2021

 • Besnik Bossi

  Besnik Bossi

  7 mesi fa

  Tedua shume teuta

 • david paluca

  david paluca

  7 mesi fa

  Teuta Selimi je LEGJENDE❤

 • Elona Cakoni

  Elona Cakoni

  8 mesi fa

  🤚

 • Sara Dervishi

  Sara Dervishi

  8 mesi fa

  Hahhahahahah😂😂😂

 • Sabi sabi

  Sabi sabi

  8 mesi fa

  Super kenga ..e kam kaluar kte pervoj e nk ia uroj askujt 😥😢

 • Bona. Shkoder

  Bona. Shkoder

  8 mesi fa

  Takojee nga un bani tfala thuaj se pa ty e lumtur sot jetoi fal Zotit ☺

 • Mimi Mimi

  Mimi Mimi

  8 mesi fa

  Kengetare fine brava zeri nobel

 • Ideal Ebibi

  Ideal Ebibi

  8 mesi fa

  Zemra t`knoft Teuta , veq ti po naj din hallin , ishte nat e errt kur m thirri n`tel tu kajt ish kan bertiti hej ideal kom met shtatzan

 • Elmedin Sakipi

  Elmedin Sakipi

  8 mesi fa

  2021 aka hala knej

 • silva beqari

  silva beqari

  8 mesi fa

  Kenya oshte

 • Valon Qoku

  Valon Qoku

  8 mesi fa

  Këngë shumë e bukur.

 • labi Bytyqi

  labi Bytyqi

  8 mesi fa

  14.02.2021
  😭😭😭😭

 • Leona Arifovic Ari.vic333

  Leona Arifovic Ari.vic333

  9 mesi fa

  Kurr bre sja fali gabimet HAHAHAHHAHAAHA
  Pak shaka! Kenge shum e bukur

 • Jona Elezaj

  Jona Elezaj

  9 mesi fa

  💖💖💖💖💖my Favorite song always

 • Dile Toni

  Dile Toni

  9 mesi fa

  Super kenge

 • Milux Milux

  Milux Milux

  9 mesi fa

  Teksti eshte kryeveper dhe zeri i Teutes melodia me e mire

 • Black Wolf

  Black Wolf

  9 mesi fa

  2021???🇦🇱❤

 • Suzana Lleshi

  Suzana Lleshi

  9 mesi fa

  O zot sa super e adhuroj ne cdo sekon me e ngju

 • xhuljano karaj

  xhuljano karaj

  9 mesi fa

  vk 😂😂

  • AM13 AM13

   AM13 AM13

   9 mesi fa

   Qpate😂😂

 • Fixxie Hartmann

  Fixxie Hartmann

  9 mesi fa

  Hallall teut shum.e du zerin tend me qetson saher

 • Mikel Ndou

  Mikel Ndou

  9 mesi fa

  Trujt zoti ❤

 • Suzana Lleshi

  Suzana Lleshi

  9 mesi fa

  Sa e bukur o zot kjo kenge me mira her me e ngju nuk me bezdis

 • Fatmira Tabaku

  Fatmira Tabaku

  9 mesi fa

  Tregoj se per ty po spoooo vuajj se po ikin diiit dhe muuuaaj heeeej un tyyy me 0 te shumezooooojjj😂😂

 • Elena ajk

  Elena ajk

  9 mesi fa

  Tregoj se per ty po vuaj.... 🥺

 • andrea marcu

  andrea marcu

  9 mesi fa

  takoje nga un bani te fala, besoj qe ska njeri ne ket bot mos ta thot ket shprehje

 • AM13 AM13

  AM13 AM13

  10 mesi fa

  2021 ""super keng😳😥😥😥😥takoje nga un bani t 'falaaa 😭😭😭thuaj gabimet ja falaaa😭😭😭😭thuaj se per ty kam qaaa😭😭😭😭tregoj se per ty po vuaj se po ikin dit dhe muaj une ty kurr ste harrojjjj😭😭😭e di kush je qa zemre keeee😭😭😭😭😭😭jemi dasht pooo fati im nuk jeee 😭😭😭takoje nga un bani t'fala 😭😭😭😭thuaj gabimet ja fala eee. 😭😭😭trregoj se per ty po vuaj😭😭😭😭😭😭😭😭😭se po ikin dit dhe muajj eeeee😭😭😭
  une ty kurr s te harroj😭😭😭😭edhe sot jam tu prit😭😭😭malli mi ka marr syt😭😭😭😭per me te pa un tyy jam merzittt😭😭😭😭😭😭nuk jemi bashk😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭me u nda su dasht😭😭😭jeten time un pas tejeee e lashhhh😭😭😭

  • HASTA LA VISTA KS

   HASTA LA VISTA KS

   5 mesi fa

   @AM13 AM13 😭😭

  • AM13 AM13

   AM13 AM13

   6 mesi fa

   @HASTA LA VISTA KS 😇😇jam mir 😕

 • Arian Misini

  Arian Misini

  10 mesi fa

  ❤️❤️❤️❤️

 • Mira Mira

  Mira Mira

  10 mesi fa

  Balade e mbrekullueshme te kthen 20 vite pas😭😭😭😭😭😭😭

 • Maria Metane

  Maria Metane

  10 mesi fa

  Super 😢😢😢😢😢😢😢 edhe nese ja fale une por zoti jo 😢😢😢

 • Be Mrsi

  Be Mrsi

  10 mesi fa

  2021 ?? A ka hala qe e ndegojn ket keng

  • Leta Vinca

   Leta Vinca

   Mese fa

   Po ka edhe 2022 do te kete

  • Sagjide Bejta

   Sagjide Bejta

   2 mesi fa

   Normale ✨

  • lulja ime

   lulja ime

   2 mesi fa

   qdo dit bile

  • THE ONLY JOKER

   THE ONLY JOKER

   3 mesi fa

   2021 babo

  • L B

   L B

   4 mesi fa

   🙌

 • toni toni

  toni toni

  10 mesi fa

  Teuta selimi a itutesh zotit ,edhe pse situtesh ,skamundsi tadim

 • vladimir mimini

  vladimir mimini

  10 mesi fa

  Thjesht esht nje keng qe I dedikon te gjithve te dashuruarve qe vuajn ne nje dashuri te humbur

  • Refik Memedi

   Refik Memedi

   3 mesi fa

   Ashtu esht

 • Bashkim Kadishani

  Bashkim Kadishani

  10 mesi fa

  👍

 • argjend saliuka

  argjend saliuka

  11 mesi fa

  T’lumt legjend

 • Angélique Mammarella

  Angélique Mammarella

  11 mesi fa

  Super kenge 😪😪😪😔😔💔💔💔💔