“Tirja nuk veproi vetëm” Vajza e pacientes që vdiq nga Covid flet për News24: Të bëhet drejtësi

Pubblicato il 22 lug 2021
visualizzazioni 26 284
13

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: www.youtube.com/c/News24Albania
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

News24 Albania
Commenti  
 • Flora Selmani

  Flora Selmani

  Mese fa

  Ishin bashke gjithe...no vec Tirja..

 • Ariona Dhimo

  Ariona Dhimo

  Mese fa

  Ky eshte shteti i ndyre qe kemi qe mbron dhe puneson kriminelet perfshire ministren e shendetsise qe nuk e di se car Pune ben ajo si ministre se vetem hata po degjojme nga doktoret dhe spitalet e provofshin ne familjet e tyre nje ore e me pare

 • ShDKF

  ShDKF

  Mese fa

  Lufto per drejtesine e Mamit tend qe ka vuajtur ditet e fundit..pa Ushqim dhe ilaçe..me Dhimbje 😥ne Burg te shkojne te gjithe kriminelat...Duan vetem Leke😡 nuk duan t'ja dine per te tjeret qe marin borzh per te shpetuar Jeten...zoti ta lehtesofte Dhimbjen 🙏🙏

 • athina karra

  athina karra

  Mese fa

  Ah moj moter ku do gjesh drejtesi ne shqiperi?? Ata kushedi se sa njerez vdiqen ne kohen e korona virus atyre u interesonte vetem te mbushnin xhepat dhe Tirja esht peshku i vogel o zemer ka mare urdherat nga te tjeret nuk ka drejtesi ne shqiperi me vjen shum keq zemer u preht ne paqe shpirti i mamit tend 😰

 • moza shaqiri

  moza shaqiri

  Mese fa

  E paharuar mamaja jote e dashur vazhdo lufto zoti dhe drejtesia mbase do te ndihmoje

 • Marjol Doksani

  Marjol Doksani

  Mese fa

  ngushllime Amin 😢👏

 • Emrie Balla

  Emrie Balla

  Mese fa

  E sa njerez moren me qaf ne ate spital kto mizerje qe quhen mjek .
  Ai spital duhet te quhet spitali i vdekjes se vet i vdiqen njerzit duke u mar dhe leket .Zoti u ardhte hakut.

 • Taip Masha

  Taip Masha

  Mese fa

  tirja esht fytyra e atij sistemi qe esht istalu atje mjer ju qe jetoni atje un Pata babain Tim ne itali ne spital para disa vittesh dhe kur shifja infermjeren qe I ferkonte dallin ndjehesha mir kur te ngjoj ty me vjen keq por atje nuk jetohet mo

 • Ismail Shibani

  Ismail Shibani

  Mese fa

  Kan vra shume njerz ne emer te kovidit mjekat Jan kruminel que vrasin njerz per para

 • Nurie Thomo

  Nurie Thomo

  Mese fa

  Ahh moj cup e nenes fajet e mjekesie i mbulon vetem dheu

 • Edmond Melani

  Edmond Melani

  Mese fa

  Mos prit nga drejtesia por prite tek pallati pasi te mar cekun tjeter gjygjtari ,shum shpejte do dal e lire ??????

 • Genti Shyti

  Genti Shyti

  Mese fa

  Coje deri ne fund moj moter ..Shtet i qelbur qe kurre nuk veproj drejtesia .Aty duhet ta besh vet drejtesin duke vrar ata qe vrasin 😎

 • Pandi Papanaum

  Pandi Papanaum

  Mese fa

  Ngushellime moter.Por aty ka vdekur shpresa per drejtesi.

 • Luli Osmani

  Luli Osmani

  Mese fa

  Po dhe ti duhesh te denohesh
  Ku te con mushka te blesh mjekët me 8 mije euro
  Ku dihet ilaçet e kovidit jane njesoj
  Ku ksne vdekur njesoj si mjekët e popull
  Do zoti te kthehen leket
  Se i vdekuri seshte ngjallur kurre

 • Behare Vila

  Behare Vila

  Mese fa

  Po po kujdes se do ta gjesh

 • Ardit Cubi

  Ardit Cubi

  Mese fa

  E provoshin me njerezit e vet ato qe bejne kto Xheste

 • dorina merxhani

  dorina merxhani

  Mese fa

  mu rreqeth mishi. tirja i don duart ne fyt dhe mos gezoj as nje dit keshtu qe mos perseritet mo kurr kto qe bejn ne per spitale se po i marin njerzit ne qaf me mjaft njerz po vdesin prej ktyre ndyrsirave.Mami esht gjeja me e shtrenjt ne bot te keput shpirtin

 • Arben Zoi

  Arben Zoi

  Mese fa

  Zonje, e nderuar... Aty nuk ka drejtesi

 • Tajlisa Malaj

  Tajlisa Malaj

  Mese fa

  Ngushellime moj vajz

 • vlora vlora

  vlora vlora

  Mese fa

  Ishalla te behet dicka

 • vlora vlora

  vlora vlora

  Mese fa

  Mire ke bere qe ke vajtur ajo plehra duhet te kthehej ne burge bushtra e qelbur

 • Merr Jep Durres

  Merr Jep Durres

  Mese fa

  Ngushellime familjes

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Mese fa

  Nuk ka shtet moj te keqen po viri thonjte ne gryke vet asaj kermes

 • Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  Mese fa

  Shteti Shqiptar eshte nje organizat keqeberese, nuk shpjegohet qe ne tegjitha zyrat e shtetit te gjith nenpunesit jane si Tirja dhe organet e drejtesise bejne sekur jetojn ne planetin Mars, turp

 • Flora Nikolli

  Flora Nikolli

  Mese fa

  Zot gjynaf. E vraft zoti at. Tiren i dalt shpirti per bythe. Ne ven me nimu aty njerezit. Se ajo pastruse asht. Merr lek ajo

 • Titanic Titan

  Titanic Titan

  Mese fa

  tekshtepia e tires ca plumba dhe myllet kjo ceshtje...po prite nga drejtesia e rames kujdes se do te fusin edhe ty ne burg....

  • Lindita Prencja

   Lindita Prencja

   Mese fa

   ;) sesht cudi ca nuk ndodh, vertet na tronditi historia vajzes.

 • Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  Mese fa

  Ashtu i ardhte fundi edi rames e krejt spitalit qe thojne civid 1 e covid 2 shkofshin ferr te gjithe

 • Drita Gjoni

  Drita Gjoni

  Mese fa

  Tirja virusja ashtu i dalte shpejrti ne njejten menyre 😡

 • Mira

  Mira

  Mese fa

  Shtet kriminelesh

 • DON BON

  DON BON

  Mese fa

  Vrite tiren futja plumb kokes e meriton boj vetgjyqsi

 • Gila Elb

  Gila Elb

  Mese fa

  jo tirja por dhe ajo gjykatese qe ka mar lte vendim te hyje dhe ajo bashke me tirken ne burg

  • Master Mobile

   Master Mobile

   Mese fa

   shtet.fashist.tire.jan.idenoft.zoti.ju.marrt.femit

 • paul paul

  paul paul

  Mese fa

  Ska drejtesi ne ate vend jooooook........shoqeri e qelbur,..

 • Stelio Kuci

  Stelio Kuci

  Mese fa

  Hajde shtet hajde vrasesit te lir del ai legeni xhafaj thot ka 5 vjet qe drejtesia po fuksionon, Rama koka e krymit ne Shqiperi nuk behet shteti me kriminelet e diktatures ne pushtet akoma

 • Henry richard

  Henry richard

  Mese fa

  DREJTORIT TE SPITALIT DUHET TI COJNE GRUAN BASHKE ME TIREN TE BEJE PARTI TEK BURGU I PEQINIT ME TE BURGOSURIT ,, TE VENE PER” NDIHME” DHE GRATE E TJERA TE CORRUPTUARA TE CFRYHEN TE DENUARIT 🤪

 • elis lushnjani

  elis lushnjani

  Mese fa

  😢

 • Flora Kovaci

  Flora Kovaci

  Mese fa

  Ke shum te drejte moj vajze

 • Altin Kumaraku

  Altin Kumaraku

  Mese fa

  po ti moj bij i dhe njiher lek i dhe dy her apo ushqime nuk e pyete mamin a po te japin per te ngren me vjen keq qe po te pyes po llogjika te con ketu si ndenje indiferente ku shkonin kto lek

  • Altin Kumaraku

   Altin Kumaraku

   Mese fa

   po ke te drejt po nuk i jepen ujkut melcit se kish ujqer te tjer brenda spitalit me rastin e pandemis u ben me makina te shtrenjta ndruan mobiljet e shtepive at betim e kan ber vetem per vend pune jo per te ber mbrekullira te shpetojn jet

  • Lida Mulliqi

   Lida Mulliqi

   Mese fa

   Me sa duket,skeni mundur Te shihni kamerat e Stop,aty tregohet gjithshka,edhe ushqimin qe sja jepte ajo Tirja e Pa shpirt 🥲

 • Ermal Peça

  Ermal Peça

  Mese fa

  Esht shum e vertet qa dhot kjo Pra Jo veq po' te len te vdesish kto Jan mjeket shqipri qa bejn korrupsoin e kondraband dhe mashtrimi

 • Krenar Veizi

  Krenar Veizi

  Mese fa

  Po ka te drejt

 • ida sagichnicht

  ida sagichnicht

  Mese fa

  O shtet halje mire qe e mytet nje her po prap ta mytni

 • reni reni

  reni reni

  Mese fa

  Qoft e xhenetit, skemi shtet jooo ajduta tirja te kalbet ne burg bashk me bashkupuntoret e tjer

 • Albania Durres

  Albania Durres

  Mese fa

  Ah moj moter ti ke shum te drejt veri duart ne fyt vete mbyte ndyrsiren

 • Tom Lleshaj

  Tom Lleshaj

  Mese fa

  I pari moj gazetare asht Edi Rama . Te tjeret vijn pas .

  • Luli Osmani

   Luli Osmani

   Mese fa

   Leket vertet kane shkuar te Rama ? Denonconi E drejta duhet te dale

 • Tom Lleshaj

  Tom Lleshaj

  Mese fa

  O moj moter ky vend asht plot me Tire . Zoti te forcofte .

  • Liliana Cardaku

   Liliana Cardaku

   Mese fa

   Mos u merzit se zoti shikon por nuk harron dhe tirja ashtu do vdes pa i lagur buzen kush me uje sic ja beri mamit tend plerat Zoti i pafte

 • rage mp3

  rage mp3

  Mese fa

  Po të dënohet rëndë tirja do të tregojë mekë i ndante lekët ..

 • Lili Arapi

  Lili Arapi

  Mese fa

  Nuk shuhet korupsioni ne shqiperi ke te drejt po kujt ja thua

  • Landa P

   Landa P

   Mese fa

   ke shum te drejt qe korupsioni nuk zhduket por kur ke 1 popull dele keshtu do perfundosh

  • Shpresa Mema

   Shpresa Mema

   Mese fa

   Korrupsioni ka ne gjith vendet botes🙉🙊

 • kevin reno

  kevin reno

  Mese fa

  Tirja dhe shume te tjera ,punojse spitali duhen denuar me burg minimumi 15 vite e siper per vrasje me paramendim ,gjynaf njerezit qe jane viktima te ketyre krimineleve ,te korruptuar, nuk ka drejtesi prandaj lirohet Tirja ,gjynaf kjo vajza qe kerkon drejtesi ,turp I derejtesis se korruptuar

  • Jeni Cali

   Jeni Cali

   Mese fa

   AAÀ}

 • VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTI

  Mese fa

  Ngushullime për mamin. Me ka ardhur shumë keq. Por me keq me vjen se si srrite ti, te biesh preh e Tires. Zemër kuptoje që je fajtorë vete,si ja besoje NENEN ti Tires?!.Kush të njohu me Tiren ? Jam djegur vete,besimi na shpuri në humbjen e vëllait 32 vjeç. Është kohë e humbur dhe asgjë nuk do besh..

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  Mese fa

  Mart hak zoti ku ti dhembi me shume kush firmosi lirimin e Tires!!

  • LEO MESSI

   LEO MESSI

   Mese fa

   Fiks

  • Leo Leo

   Leo Leo

   Mese fa

   Duhet ta liroj se mos ta liroj i tregon gjith tjeret si pra duhet lirimi isaj se jan grup ata🤮🤮🤮

  • Denisa Mejdolli

   Denisa Mejdolli

   Mese fa

   @ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ Normale qe po ketu lahen t gjitha katilja e ndyre!!

  • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

   Mese fa

   @Denisa Mejdolli Nji dite ka per ta paguar mos nga robi do ja pagoj!!!Zoti!!

  • Denisa Mejdolli

   Denisa Mejdolli

   Mese fa

   Amin🙏

 • Baby Girl

  Baby Girl

  Mese fa

  Ah moj shpirt ku ka drejtesi aty, gjoja SPAK. E denofte zoti e vente zoti drejtesi, lutju zotit vetem ai mund te marre hak. Ki besim ne zot