Udhëtoi 2000 KM me biçikletë për në Kosovë, shpërthen në lot kur e sheh gjyshen

Pubblicato il 19 lug 2021
visualizzazioni 417 989
183

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► www.youtube.com/c/ATVofficial...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

ATV
Commenti  
 • Sokol Aliu

  Sokol Aliu

  12 giorni fa

  💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ari Kasa

  Ari Kasa

  12 giorni fa

  Sa i mire ❤️

 • V.A

  V.A

  12 giorni fa

  shum djal i mir i menqur

 • The New Vibe

  The New Vibe

  13 giorni fa

  https://youtube.com/shorts/hJNgWt0caSg?feature=share

 • R R

  R R

  13 giorni fa

  Zoti te rujt e te lindshin 10 djem si ti i duhen kosoves

 • Nard Tuku

  Nard Tuku

  16 giorni fa

  Sa bukur dhe emozionuse zoti te bekofte 💙🙏😢

 • Liridon B

  Liridon B

  16 giorni fa

  Shume shume aventur e mire.

 • Afrim Gegaj

  Afrim Gegaj

  18 giorni fa

  Je shembull zoti te bekoft

 • emotionX5

  emotionX5

  18 giorni fa

  Bravo

 • Rihan R.

  Rihan R.

  18 giorni fa

  Respekt

 • Dardi Llasvegas

  Dardi Llasvegas

  19 giorni fa

  Zoti t rujt

 • 0 0

  0 0

  20 giorni fa

  Hallall tomlin e nanes

 • Mexhiid Kamberi

  Mexhiid Kamberi

  20 giorni fa

  Djali mir shyqyr qe ke mrri mir une pot thom leje at bicikel ne kosov edhe mos luj me jeten se koha qe ka ardh nuk je i sigurt ne shtepin tande se leje ma nat rrug qe ke kalu Respekt po gabim ke ba mendo mir

 • Mentor Muja

  Mentor Muja

  21 giorno fa

  Djal shembull, bravo patriot

 • luli gelanca

  luli gelanca

  21 giorno fa

  Mir se ke mbërri në vendin e t'parëve! Aftësia për të komunikuar me gjuhën tënde të jep emër!

 • Suad Braha

  Suad Braha

  21 giorno fa

  Bravo vlla super

 • Sxt Box

  Sxt Box

  22 giorni fa

  2MIJ KM ESHTE TURQI ITALI VAJTJE ARDHJE ME RRUG TOKESORE KURSE KY I PASKA BA ME BICIKLETE. BURDELLO HESAPI

 • TV& DARDANIA

  TV& DARDANIA

  24 giorni fa

  Eu bre djalë shum që jetojën dhe kan lindur jasht duhet marr mësim nga ti per mua një Respekt të madhë mi qite edhe mua lotët kur perqafove gjyshen edhe njëhere bravo 👍

 • bravo Gol

  bravo Gol

  24 giorni fa

  lum ne qe kemi ket rini aq patriote e te zgjuar, ne gjdo hap te urojm shum shum suksese

 • Ramize Murati

  Ramize Murati

  25 giorni fa

  T lufshin kome hall koft allall nona q t ka rit

 • Nada Zeqiri

  Nada Zeqiri

  25 giorni fa

  Te lumt djal shum me vlera zoti te ruajt ty dhe familjen me kujton nanen qe kam kosov dhe un kam nje nip qe edu shummm ska ma mir se kur ke ksi nipa si ty sidomos kur sakrifikon veq me pa familjen paq mbarsi gjith jeten

 • nik kastriot

  nik kastriot

  25 giorni fa

  Te deshiroj nga zemra te gjitha te mirat ne jet.kofsh gjithmon shendosh ,rahat,kofsh gjithmon i rrethekuar me njerz te mir

 • B gashi

  B gashi

  26 giorni fa

  Respekt

 • uchiha madara

  uchiha madara

  27 giorni fa

  Respekt e Hallall te koft

 • Flo MJ

  Flo MJ

  27 giorni fa

  Respekt.T'rujt zoti vlla

 • Elona Ruci

  Elona Ruci

  28 giorni fa

  Bravo shqipe🥰🥰🥰

 • Ilias Kristidhi

  Ilias Kristidhi

  28 giorni fa

  O diallosh të dhëntë zoti shëndet respect për ty edhe për familjen ci të ka edukuar kështu vashdo kështu je trimë

 • Shala

  Shala

  29 giorni fa

  Gjithmonë u krenoft familja me ju djalosh, paq jetë te gjatë 🤲

 • Dacic Sk.

  Dacic Sk.

  Mese fa

  Respekt nga NRW te lumt Bravo i bofsh 100 Vjet nga Malsori I Dacaj

 • B I T I

  B I T I

  Mese fa

  hallall tkoft ❤️

 • Fatmir Brahimi

  Fatmir Brahimi

  Mese fa

  Bravo te qofte i forte je

 • Alban Jashari

  Alban Jashari

  Mese fa

  BRAVO !!!

 • STAR LIGHT

  STAR LIGHT

  Mese fa

  per 1 mujju kisha sjell botes 2 her

 • Pashk Lekgegaj

  Pashk Lekgegaj

  Mese fa

  Zoti te rujt

 • Pashk Lekgegaj

  Pashk Lekgegaj

  Mese fa

  Bravooooo

 • geci geci

  geci geci

  Mese fa

  Mashalla allahu e rujt loqken me ka ba me lot hallall te koft ahmet burri

 • Emir Ramadnov

  Emir Ramadnov

  Mese fa

  Hemor hameti meriton ni nusee dbukur .lum nusja ckadot merr djalin tipik shqiptar me tradita mee tana tmirat me kull meehoda tburave xhenet xhenet. Hametit inshallaa i frimzon Edhe djemt apo cikat qe zoti Doha jep selam familjes

 • Shukri Ahmeti

  Shukri Ahmeti

  Mese fa

  Respekt

 • t.v. 45

  t.v. 45

  Mese fa

  Nuk eshte kollaj me ken shaljan , tfala nga shala e pjeter mehmet shpeni qofsh faqe bardhe e jet gjat x🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🗼🇫🇷🛴

 • BK

  BK

  Mese fa

  Hallall te koft bre vlla se me lind ne gjermoni e me dasht vendin tan kaq shum e me kan i thjesht me kembe ne toke skam pa kurrrr e kaq i dashtun per familjen tane Allahu te dhasht ymer se paske me arrit shum Respekt per ty dhe Familjen tuaj dhe Deshmoret e kombit Lavdi

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  Mese fa

  Qfar djali 💪💪💪

 • Erkan GAMING TV

  Erkan GAMING TV

  Mese fa

  Bravo per ketë djal 👏

 • Muhadri Lion

  Muhadri Lion

  Mese fa

  Hallal te koft respekt👌🏼💪🏼

 • Renato Qira

  Renato Qira

  Mese fa

  Allahu ta ndryçoft jeten vll

 • Ukshin Haxholli

  Ukshin Haxholli

  Mese fa

  Ahmet deli shala Mir se vjen ne Kosov

 • Miside Koraqi

  Miside Koraqi

  Mese fa

  👏👏👏❤

 • Arnel Muca

  Arnel Muca

  Mese fa

  bravo vlla

 • Seelman jashari

  Seelman jashari

  Mese fa

  Respekt per ty djalosh sa mendje e shendosh zoti te ruajt

 • Naz Morina

  Naz Morina

  Mese fa

  Bravo kjo eshe djal hallall e familjes tmir e familjar .shqiptart qysh e kan zakon .hallall te qoft .qofsh i lumtur gjithmon .klm gjat pushimit .knaqu a .klm

 • Tony Selmanah

  Tony Selmanah

  Mese fa

  Zoti te ruajt o djalosh i mire.

 • Gaming- Dion

  Gaming- Dion

  Mese fa

  Mthirren gjinja me pi kafe

 • gjulie noka

  gjulie noka

  Mese fa

  Të rujtë Zoti zemër, marshalla lumtë ne për cunat tonë prap themë na i rujt Zoti

 • Zeno M.

  Zeno M.

  Mese fa

  Ky djalosh ësht ambasadori ma i mir i Kosovs, ësht ësht nji shëmbull për gjith rininë, dhe tër njerzimin...Të lumtë ata prinder që e kanë... Ishalla ka shëndetin dhe fatin në jetë, të lumtë djalosh e të priftë e mbara...

 • Danny 110

  Danny 110

  Mese fa

  Bravo te qoft e te ruajt zoti se qenke nje luan i vertet.. na emocionove te gjithve ⭐

 • cal1630

  cal1630

  Mese fa

  Bravo!!! Rrnofsh dhe u shtofshin djemt si ti

 • ObeyMe

  ObeyMe

  Mese fa

  Per 1 muj mrrin me Bicikell nJupiter

 • Nas nas

  Nas nas

  Mese fa

  Hajde ren e hajde

 • Rami Miftari

  Rami Miftari

  Mese fa

  Kjo eshte nje kultur nje edukate siq i duhet rinis tone qe e kemi rinin me te pasur ne bote Respekt per ty djalosh Respekt edhe per prindit e tu qe nuk ta kan harru gjuhen tone BRAVO

 • alida frasheri bodini

  alida frasheri bodini

  Mese fa

  Bravo

 • Trankila

  Trankila

  Mese fa

  krejt mir po gazetari peder

 • N B .D

  N B .D

  Mese fa

  Nese mundet dikush memtregu sa dit ka ba gjermani kosov. Flm per mir kuptim

  • N B .D

   N B .D

   9 giorni fa

   @Ahmet Shala flm shum koki

  • Ahmet Shala

   Ahmet Shala

   9 giorni fa

   28 Dit

 • Hamide Govori

  Hamide Govori

  Mese fa

  Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Lui Lui

  Lui Lui

  Mese fa

  Ky djalosh duhet te hyn ne olympic me fitu naj gold medale per Kosoven

 • Bujar Krasniqi

  Bujar Krasniqi

  Mese fa

  Respekt oh Trim , lum Familia Se ka rrit ni Djal Taman Shqiptare . Kta Jane Shqiptaret e Vertet i lindur ne Gjermani por plot Dashuri per Atdhe .

 • Rrudhani Emerllah

  Rrudhani Emerllah

  Mese fa

  Excellent bro 😎

 • Rrudhani Emerllah

  Rrudhani Emerllah

  Mese fa

  Bravo 🇽🇰🇺🇸🇨🇭

 • Sara Krasniqi

  Sara Krasniqi

  Mese fa

  Mashallah .Allahu e Bekofte kete Djale dhe gjithe rinine tone anenmbane .Tradita Shqiptare me mira.

 • Sanije Timur

  Sanije Timur

  Mese fa

  Zoti tè rujt bukurosh,ishalla tè kan prindrit me jet tè gjat.

 • kuksian kuks

  kuksian kuks

  Mese fa

  50 ero hypi avionit be erdhi hah

 • Diream diream

  Diream diream

  Mese fa

  pa leasing bicikleta hahaha

 • Sammy kkk 1987

  Sammy kkk 1987

  Mese fa

  Bravo tkoft...a na me makina thojm menxii erdhum 😁

 • Sulejman Pavliqoti

  Sulejman Pavliqoti

  Mese fa

  Keta jane shqiptaret

 • Linda Linda

  Linda Linda

  Mese fa

  Allahi te ndimoft Bravo Respekt sehr schön ich wünsche dir viel Glück Respekt an dich mein junge

  • kuksian kuks

   kuksian kuks

   Mese fa

   Kjo ja fut gjermanisht fjalas se cfare gjuhe flas ghaaaa ghaaa

 • Linda Linda

  Linda Linda

  Mese fa

  Ohhhhhh bre ashtu une vi pej pejes

 • Mentor Halili

  Mentor Halili

  Mese fa

  Ne familje bashke ndoshta nuk guxoj me fole por me pase shtepijen teme personale edhe mem ardhe dikush prej perendimit me biqiklete kurre nuk e kisha lane mem hye brenda edhe jo veq me biqiklete por as me do kerre te lodhta vetem vetura 2020 e perpjete

 • Gianni Topalli

  Gianni Topalli

  Mese fa

  Lol

 • Komandant Bjeshka-1

  Komandant Bjeshka-1

  Mese fa

  Lavdi & suksese!

 • Kosova Ferizaj

  Kosova Ferizaj

  Mese fa

  Te lumt djale shembull qenke 👏

 • Emrush Gacaferi

  Emrush Gacaferi

  Mese fa

  Magarllaku ska skej

 • Hykber Hajdaraj

  Hykber Hajdaraj

  Mese fa

  Qfar gazetatari si kurv

 • Desara Bala

  Desara Bala

  Mese fa

  T'rujt Allahu

 • Kaltrina Saliuki

  Kaltrina Saliuki

  Mese fa

  woow perfekt 🧿 djale i mbare

 • A G

  A G

  Mese fa

  Shum bukur brravo djalosh.

 • Valdrin Gashi

  Valdrin Gashi

  Mese fa

  Hallall tkoft !

 • Fast Hit

  Fast Hit

  Mese fa

  Bravo shok hallall tkoft, shum qenke I dedikuar, beso qe po ta mar lakmi, Kur isha adoleshent shum e kam vozitur bicikllen dhe kam marr rruge te gjata, Amo ti ja paske qit fundin, bravo shum hallall tkoft zoti te rujt

 • Avdyl Bekteshi

  Avdyl Bekteshi

  Mese fa

  BROVO BROVO SHUM RRESPEKT PER TY DHE FAMILJEN TADE PAK KA NJERZ QE BOJN KET PUN

 • Shpejtim Kryeziu

  Shpejtim Kryeziu

  Mese fa

  Zoti e rujt bravo

 • Arjen Robben

  Arjen Robben

  Mese fa

  Kjo rini na duhet ma shumr e jo ajo rini e degjeneruar nga materiali si Ora, Kerre, Rroba
  Ky djalosh aq i ri dhe aq me kemb ne tok hallall gjthqka te deshiroj 100x fish te mirat ma shume

 • Beshir Qafleshi

  Beshir Qafleshi

  Mese fa

  Shum rast i rrall.respekt

 • Enis Shala

  Enis Shala

  Mese fa

  Qanej mas muri o shpija oses😹

 • Nexhmedin Selmani

  Nexhmedin Selmani

  Mese fa

  Zoti te ruajt. Zoti te befte qytet. Na bere krenar . Bravo bre djalosh. Kisha pas dëshirë të te njoh nga afër. I kisha propozu te rinjeve në Kosovë të shohin këtë storie.

 • Arta Hoxha

  Arta Hoxha

  Mese fa

  Complimenti a questo ragazzo,per il suo coraggio di fare tutta quella strada in bici,un ragazzo in gamba un esempio per tutti i giovani, soprattutto che non è nato e cresciuto in Kosovo,e l'amore che ha per il suo paese d'origine,mi sono commossa vedere questo video, BRAVO

  • Arta Hoxha

   Arta Hoxha

   22 giorni fa

   @- Ꭿdrenalin HAI ragione

  • - Ꭿdrenalin

   - Ꭿdrenalin

   22 giorni fa

   @Arta Hoxha ben detto, ma era meglio se lo scrivevi in Albanese dattochè siamo in un video Albanese perchè dubito che qualcuno ti capisca, ti saluto :)

  • Arta Hoxha

   Arta Hoxha

   27 giorni fa

   @Maurizio Gambini ti je shqiptar?

  • Maurizio Gambini

   Maurizio Gambini

   27 giorni fa

   fol shqip oj shqipeeee..pupupupupu

 • StotterZocker

  StotterZocker

  Mese fa

  Alda wild einfach ahmed 😂

 • Ajet Isaku

  Ajet Isaku

  Mese fa

  Pash zoten sa dit rug ki bo prej gjermanis?

 • Ismajl zymeri

  Ismajl zymeri

  Mese fa

  Bravo i kofte krenohemi me kesi djelmosha te menqur

 • Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  Mese fa

  Te lumte na emocionove ,respekt

 • Jeton Avdulli

  Jeton Avdulli

  Mese fa

  Bravo respekt

 • 01

  01

  Mese fa

  Shum mire Respekt junge 💪🇦🇱🇽🇰💯🤴 shembull per t mire sukses ne Jet pas auf dich auf

 • Shqiperia K

  Shqiperia K

  Mese fa

  Shyqyr Zoti që arriti me shëndet!!!🙏

 • Altin Kurti

  Altin Kurti

  Mese fa

  bravo bravo te qofte hallall