Bes Kallaku me të motrën në studio, emocione e supriza në puntatën e parë të "Jeto me Orën"

Pubblicato il 20 set 2021
visualizzazioni 319 156
157Ditën e sotme startoi emisioni "Jeto me orën" në RTV Ora me moderatoren Ana Kallaku.

Një intervistë ekskluzive erdhi nga vëllai i saj aktori Bes Kallaku i cili rrëfeu për herë të parë shumë detaje nga jeta e tij.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ITload Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ITload Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

RTV Ora
Commenti  
 • Dunata Bengasi

  Dunata Bengasi

  3 giorni fa

  Xhensilen se permende fare,,,asaj i plasi per ty

 • Dunata Bengasi

  Dunata Bengasi

  3 giorni fa

  Dija per faleminderit Agron llakes qe te mori ne portokalli,

 • Meri Kacari

  Meri Kacari

  5 giorni fa

  Dy femi te mbrekullushem,vin ne jete nga dy prinder te shkelquer,, complimenti

 • Adam Arapi

  Adam Arapi

  6 giorni fa

  Bravo Beso je nje personazh qe vjen nga nje famiglie me vlera Complimenti motres shumè professionale si spiker,Beso the qe e Ke rrit motren dhe nuk the se Ke nje moter te Bukur, hahahaha BRAVIIIII.

 • ENKE Kitchen

  ENKE Kitchen

  6 giorni fa

  Pershendetje!Ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta me super shije🥰🥰

 • yuli gagarin

  yuli gagarin

  8 giorni fa

  *Qe kur e kam njohur per here te pare Anen gjithmon kam menduar se sa e embel dhe e paster ne shpirt eshte*

 • enkelejda domi

  enkelejda domi

  13 giorni fa

  jeni te mrekullueshem me kenaqet

 • IBRAHIM NURA

  IBRAHIM NURA

  13 giorni fa

  BRAVO ZOTRI BES KALLAKU SHU. E VERTET ZOTI E KA BEKUE SHQIPRIN POR NJERZIT GJITHMON KAN PUNUAR DHE PUNOJN KUNDER SHTETIT TÈ VET ZOTI I MADHRISHEM I DENOFT KREJT ATA PLAQKITES QÈ PUNOJN KUNDER KOMBIT DHE SHTETIT

 • Mimoza Shoshi

  Mimoza Shoshi

  13 giorni fa

  Suksese Ana
  Sa interviste e ndjere mes Motres e vellaut

 • Vasilika Hida

  Vasilika Hida

  14 giorni fa

  Fto me radhe gjithe katunarrt e fush krujes, do tambarosh gjithee sezonine vitit,ok,drone,

 • Mira Gaxha

  Mira Gaxha

  14 giorni fa

  Dy yje ⭐⭐❤❤

 • lesabra elsabra

  lesabra elsabra

  16 giorni fa

  O Zottttt moj Ana lere ta mbaroj nje bised tjetri se na cmende, leri moj rrall tjetrit te flas se i ftuari esht ai jo ti.
  Respekt per mardhenien tuaj, ama si prezantuese sqenke gje, mesoje qe aty esht per te fol i ftuari jo ti.

 • Ardian Bulla

  Ardian Bulla

  16 giorni fa

  Respekte per tè dy juve jeni dy artista bravo

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  16 giorni fa

  🕊🕊🕊):🖐O Bes ju rujt Zoti Familjarisht Respekte
  se qashtu eshte e vertet perpara kur vinte dikush mysafir😢nga gzimi dhe me jav e muaj kan nejt
  e tash jan aty e sdel kush
  besa dhe thon nersy
  ha mangut kem mena ardh
  por jan ber njerzimi djallzor vetem vrer nxjerrin nga goja ka hup aj respekt qe ishte dikur sidomos tek ne shqiptaret perpara kan nda kafshaten me ty e
  tash ta merr kafshaten nga goja
  po mir qe pona mban Toka
  se as lufta/termeti/virusi asnigja si mbush mend shqiptart
  ishalla Zoti e ban mir

  • klinton bekaj

   klinton bekaj

   16 giorni fa

   @A 🕊🕊🕊):🖐e po spo thot kush qysh ke ken po qysh je sot me shpi pa hale me hale si i thon ni fjale mos ja kqyr doken po kqyrja koken (megjithse se kuptova komentin aq mir po nejse ska aq rendsi)

  • A

   A

   16 giorni fa

   Kot me mo te Besi shkoshin shume Besi shpine si hale nje dhome ka pas gjysmen tjeter dyqan te shkolla w fushekrujes

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  16 giorni fa

  O besi, ke ndryshu psikologjikisht mor vlla, dukesh i perhumbur, madje i trembur. Pse, c drame ke kalue

  • Jorida Bregasi

   Jorida Bregasi

   16 giorni fa

   @A po si ka mundesi qe shtiren kaq shume bejne si shembullore si ky besi si ajo baxhella xhensila

  • A

   A

   16 giorni fa

   Pi droge si dreq me gjithe Xhensilen qe hiqet si enxhell ka pas vdek njehere Xhensila piu shume nuk eshte si hiqet hiqet engjell

 • Ken Nechee

  Ken Nechee

  16 giorni fa

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Ardi Albanese

  Ardi Albanese

  17 giorni fa

  Paske moter tbukur Gjin MashaAllah

 • Leonard Pjetri

  Leonard Pjetri

  17 giorni fa

  Jeni artista te vertete zoti ju ruajte edhe vete u emocionova 👏👏👏👏

 • Majlinda Bylyku

  Majlinda Bylyku

  17 giorni fa

  Sa femij te mir krenaria e cdo prindi .Bes Kallaku dhe Ana .Respekt 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Zoti tju mbroj te gjithve shendet dhe mbaresi te keni gjithmone

 • Jorida Shabanaj

  Jorida Shabanaj

  17 giorni fa

  Suksese ana
  Me ke pelqyer gjithmone nga thjeshtesia jote por nje vrejtje kam sot, mos fol aq gjate, beji pyetjet me te shkurtra, se del si llafazane😂😂

  • A

   A

   16 giorni fa

   Llafazane eshte nuk del dot nga vetja i ka ngjare te atit sa llafazan qe eshte o zot barre e rende shume

 • Down Turks

  Down Turks

  17 giorni fa

  Te qifsha rracen

 • Down Turks

  Down Turks

  17 giorni fa

  Shkon gabte shkosh katnar kurve me gjithe moter e vlla

 • Angela Angela

  Angela Angela

  18 giorni fa

  Jeni te mbrekullushem te dy 😊

 • Loreta MUÇAJ

  Loreta MUÇAJ

  19 giorni fa

  Babai inxhinjer, nena ekonomiste
  Shume paskeni vuajtur

  • IllyriumUS

   IllyriumUS

   15 giorni fa

   @A si ‘jevgj’? Qe s’te bie nje pike! Po ashtu kemi jetuar gjithecili qe ka patur prinder te cilet kane ndertuar jeten ndershmerisht ne Shqiperi o toq! As njeri dhe as tjetri nuk i fshehu sakrificat qe kane kaluar kur jane rritur! Une jam femije mjeku dhe po ashtu si Besi dhe Ana kam jetuar se refuzuan prinderit e mij te jene langaraqe social - Na rriten nga hiqi me ato hallet pa fund - me dhe pa buke! C’ka ketu per te te ardhur ‘turp’?? Perpjekja jote per ta ofenduar kete moter e vella vetem sa i dha me shume ngjyra intervistes! Te te vije turp nga vetja! Njerez te vegjel dhe te lodhur si ty bejne te rinjte Shqiptare te rraskapiten rrugeve te botes! Injorant dreqi!

  • A

   A

   16 giorni fa

   Mesues fizike po shesin mend aman mami ekonomiste po kane jetuar si jevgjit i njoh afer shume

 • Marte Nov

  Marte Nov

  19 giorni fa

  Ju lumt vlla e moter po mesazhe te bukura ndat me ne zoti ju bekoft ❤️

 • Mario Gega

  Mario Gega

  19 giorni fa

  00

 • Trendelina Hysa

  Trendelina Hysa

  19 giorni fa

  Dy yje jeni motre vlla sukses

 • Met Lami

  Met Lami

  19 giorni fa

  Poezia ne fund pa audio

 • A

  A

  19 giorni fa

  Shume bukur bravo bravo 👏Vella e Moter 👍👍👍

 • Amarildo GjokejA

  Amarildo GjokejA

  20 giorni fa

  Je i mrekullueshem Bes je taman njeriu qe e tregon me plot bindjen nga vje ku je rrit .

  • A

   A

   16 giorni fa

   Eshte politika e vet ashtu per famo njerez

 • D Kaso

  D Kaso

  20 giorni fa

  Te Bes kallaku me pelqen thjeshtesia dhe sinqeriteti qe flet gjithcka ashu si esht 👏 bravo dhe suksese te metejshme..

 • Beatrice Delia

  Beatrice Delia

  20 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy

 • Ilda Ilda

  Ilda Ilda

  20 giorni fa

  Shum shum real besi brravo as leku as fama ste prishen

  • A

   A

   16 giorni fa

   Me pyt mu qe e njoh afer ashtu wshte se eshte katunar nuk eshte se di te artikuloje bukur ka ra me lek droge tani shembu i madh fasade per te bere reklam motrez

 • dcoog anml

  dcoog anml

  20 giorni fa

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  20 giorni fa

  Ju pershendesim nga Kosova moter e vlla po shkelqeni. Ana merri lakmi Besit se flet shum thjesht nuk mundohet me Grammatik me fol Po flet qysh flet nshpi edhe per qata e dojm asht shum i drejt por edhe ti dukesh se je qik shum e mire .rrespekt per te dyt qe Po i rrspektoni prinderit shum po i lum Nana e gjyshja e krejt familja qe juka jeni shum tmir dyt💕👏

 • Eleni Ciara

  Eleni Ciara

  21 giorno fa

  Bravo Bravo 👏👏

 • Bashkim Neziri

  Bashkim Neziri

  21 giorno fa

  Félicitations à vous deux.

 • arbereshi arbereshi

  arbereshi arbereshi

  21 giorno fa

  Televizjonet Shqiptare, qenkan privat, familjare,,

  • A

   A

   16 giorni fa

   Asht jane kthyer

 • erigent backa

  erigent backa

  21 giorno fa

  Bravo bes je njesh dhe ke thene fjale me mend ketu .pavarsish shakave qe ben .po sot motra ta mblodhi me ne fund .te beri te flasesh seriozisht. Ju pershendes.

  • dcoog anml

   dcoog anml

   20 giorni fa

   Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰 Vertet frymezim!

 • ersi hadaj

  ersi hadaj

  21 giorno fa

  Bravo sa emocione te bukura ju persh 🇦🇱🇮🇹 o zot nuk ka me bukur nje dashuri e vertet pa filtra lum per prinderit qe ju kane 👏👏❤️❤️

 • Aqif Kapertoni

  Aqif Kapertoni

  21 giorno fa

  Po cesht kjo..eeeeeeee pastaj flet...eeeeeeee motra shum me mir se ty ne te folur...

  • A

   A

   16 giorni fa

   Po ku din Besi te artikuloje mor me ngaj fjal mori emer po motra eshte me shkolle din te artikuloje me bukur don ta mbuloje del keq

 • Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  21 giorno fa

  Sa të kesh liken nuk ikën ti jooooooo ke tingarllëk shumë

 • Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  21 giorno fa

  Të rroj gruaja ty ta kesh të fort dhe iliri

 • Ribi Lulaj

  Ribi Lulaj

  21 giorno fa

  🍀🍀💫💫👏👏👏

 • Vladimir Frroku

  Vladimir Frroku

  21 giorno fa

  Po pse jeni pa ze ne ne fund pjesen kur keni dhen mesazh ku mund ta nigjojm mesazhet qe keni dhen.

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  22 giorni fa

  Jeni shum te mire te dy.Suksese Ana je shum pozitive.

 • Floreshe Shehu

  Floreshe Shehu

  22 giorni fa

  Zoti qofte me ju🙏❤️

 • ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

  22 giorni fa

  "Startuar" nuk eshte fjale shqipe!
  "Filluar" eshte fjala shqipe perkatese.
  Meso te flasesh shqip, zonjusha moderakare!

 • anxhela jahaj

  anxhela jahaj

  22 giorni fa

  Suksese 🧡🧡

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   22 giorni fa

   Kallaku 🤲🤲🤲⭐

 • Atlije Muca

  Atlije Muca

  22 giorni fa

  Shum te mire te dy Besi dhe Ana shendet e lumturi pacit gjimon ne zemer🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leonel Doci

  Leonel Doci

  22 giorni fa

  Jeni thjesht te mrekullueshem qofshi gjithmone te lumtur familja kallaku

 • Anxhela Banaj

  Anxhela Banaj

  22 giorni fa

  Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰
  Vertet frymezim!

 • aldo dimo

  aldo dimo

  22 giorni fa

  Eshte here e pare qe te gjithe qe kane pare intervisten tuaj ju kane vleresuar dhe koplimentuar pa fund . SEPSE Ju falet dashuri miresi thjeshtesi gjithcka pa filtra ju lumte kini mare urimet me te bukura asnje. Po asnje koment negativ
  Zoti ju ruajt

  • A

   A

   16 giorni fa

   Aman sa te trashe po te gjithe keshtu jemi rritur po si dobenin ndryshe ai po i hap nje dere televizive motres se tij mesazh te bukur po gjysherit nga babi i zuri me goje po ik se lat name sa te trashe

 • hoxha shkurta

  hoxha shkurta

  23 giorni fa

  Sa ngjan me xhensilen ana

 • hoxha shkurta

  hoxha shkurta

  23 giorni fa

  Sa bukur

 • asioe kiou

  asioe kiou

  23 giorni fa

  Intervist e shkelqyer Edhe shummm emocionuse

 • Abc Def

  Abc Def

  23 giorni fa

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 • Elvira Dedja

  Elvira Dedja

  23 giorni fa

  Sa i ngjan mamit

 • FAZILETE ISHMAKAJ

  FAZILETE ISHMAKAJ

  23 giorni fa

  Shum bukur te dy bravo ju qoft.
  Po nje këshill Ana lere te flas deri ne fund Besin mos e nderprej kur ja ben pytjen.

  • A

   A

   16 giorni fa

   Po se Ana artikulon me bukur Besi rrakazhdeu

 • Mirvete Sefa

  Mirvete Sefa

  23 giorni fa

  Jeni shembulli me I mir, Besit I paska ra Zhuga hahahaha

  • A

   A

   16 giorni fa

   Ca shembulli aman don te fusi motren ne rrugen e televizionit sa te trashe

  • asioe kiou

   asioe kiou

   23 giorni fa

   Jeni shumë të mirë

 • rai regi

  rai regi

  23 giorni fa

  Qofshi te lumtur gjithmon 😘😘

 • Ani Caushaj

  Ani Caushaj

  23 giorni fa

  Shume e mire Ana. Kur degjoj kete,tani mendoj qe Xhensila mundohet te kopjoj kete. Flet shume bukur edhe qarte. Suksese 😊

  • lesabra elsabra

   lesabra elsabra

   16 giorni fa

   Kjo sesht aspak e vertet, Ana flet bukur por sdi te respektoj bashkebisedusin flet vetem vete. Xhensila flet pak dhe sak.

 • ZUKI Zuki

  ZUKI Zuki

  23 giorni fa

  Shume te bukura jeni Zoti tju ruaje 🌹❤️

 • Isaki Xhemile

  Isaki Xhemile

  23 giorni fa

  Bes kallaku jeni metemiret bashk me motren bravos ke fjal te pa pershkruara bes je dhe dombetesh meimiri,se edhe ijen e duash shumm per at je meee i miiiirrrriii Bes Kallaku 🤲🤲🤲⭐

  • A

   A

   16 giorni fa

   Mesazhi me i ulet per mua jeni ne terezi po ijen nga babi pse se permend ka qene zo je grua guzhinie ne minieren e valisit vetem per mitren per reklam

  • Isaki Xhemile

   Isaki Xhemile

   23 giorni fa

   Por fundin e intervistes sen e degjuam se uhup zeri shum keq

 • Joana Joana

  Joana Joana

  23 giorni fa

  Me behet qefi qe ka ec perpara pavarsisht si mund ta ket arritur sme intereson por na cat menderen se skane vujt vetem prinderit tuaj 100 her nje mhb

 • Megi Mania

  Megi Mania

  23 giorni fa

  Sa keq qe xhensila myrtezaj nuk te meriton fare ty....mund te merje me teper sesa nje imazh te bukur fallso....

 • soiung toiue

  soiung toiue

  24 giorni fa

  Loved

 • Albkos

  Albkos

  24 giorni fa

  ❤🖤👌👍😎

 • engjellushe mali

  engjellushe mali

  24 giorni fa

  Bravo Besi dhe Ana per respektin qe tregoni ndaj prinerve dhe gjysherve bravo rrespekte 👏👏👏👏

 • Hajrie Leka

  Hajrie Leka

  24 giorni fa

  bravo besi qe puno me motren se zakonisht motrave s va varin vllezrit🦾🙏

 • Monika Hoxhaj

  Monika Hoxhaj

  24 giorni fa

  Shume te mire te dy po te behesh si besi e thjeshte 🌟🌟🌞🌞

  • soiung toiue

   soiung toiue

   24 giorni fa

   Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  24 giorni fa

  Suksese ANA je shumë e mirë nuk mund të ishe ndryshe

 • Hias Natsi

  Hias Natsi

  24 giorni fa

  Po kto tallen me njerzit jan motre vlla e bejn furcha ne emisjon jo un jam kshu e jo ti je ashtu jo un kam vuajtur e jo ti ske vuajtur.. Qe sdin ku kan leket kta.. Sa gjynah qe jan t shkretet

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ

  24 giorni fa

  Jeni shumë të mirë

 • Aiden Ruci

  Aiden Ruci

  24 giorni fa

  Sa te mir qe jeni,, te mrekullueshem suksese ana👑👸

 • dorinela laska

  dorinela laska

  24 giorni fa

  Shum e bukur e thjeshte komplimente

 • Sonila Partlow

  Sonila Partlow

  24 giorni fa

  Aman keto smeren vesh flasin mbi njeri tjetrin sidomos kjo tertelice spushon dhe si le rradhe.

 • Maggie Trupido

  Maggie Trupido

  24 giorni fa

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  24 giorni fa

  Ju lumtë të dyve suksese në jete

 • dan dana

  dan dana

  24 giorni fa

  Ngelen neper televizione te ashtuquajurit VIP. Sillni dhe tezet e dajat. Ky eshte niveli I tv nr Shqiperi per te ardhur keq,pa pike niveli....

 • Best Things

  Best Things

  24 giorni fa

  Motren e mir e ke po grun ta kam me shum qef

 • Sam Halilaj

  Sam Halilaj

  24 giorni fa

  Ik mer kok loce pall derr derr na cave trapin

 • Drita Hoxha

  Drita Hoxha

  24 giorni fa

  Brravo Shpresa sa e mir je dhe te ka fal zoti dy yje Ti kesh me jet

 • Drita Hoxha

  Drita Hoxha

  24 giorni fa

  O sa bukur moj ana qe je bashk me vellan aty Mbi te gjitha ju keni dhe nje nen te mrekullueshme dhe nje zonj te suksesshme

 • Suela Kolpepa

  Suela Kolpepa

  24 giorni fa

  Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 • Xhevdet Berisha

  Xhevdet Berisha

  24 giorni fa

  Fol ma pak leje te flasin te ftuarin mos je moter me Jonida Shehun se ajo therret te ftuarin dhe flet vet

 • Jurgen Fshati

  Jurgen Fshati

  24 giorni fa

  Ehh te qifsha motren

 • Jurgen Fshati

  Jurgen Fshati

  24 giorni fa

  Shum te mire e paska motren.. tja qish ijer mir do jet

 • Lulieta DINE

  Lulieta DINE

  24 giorni fa

  Pallavra katunaresh Bubqi

 • Avdi fetaj

  Avdi fetaj

  24 giorni fa

  Fiks si mami qenka Besi

 • MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  24 giorni fa

  Titull domethenes 👏👏👏

 • Kri 99

  Kri 99

  24 giorni fa

  Sa te mire jeni
  Prinderit jane krenare per ju Keshtu qofshi me dashuri per njeri tjetrin🤗🤗❤❤

 • Drita Turka

  Drita Turka

  24 giorni fa

  Jeni shembulli i shqiptareve zoti ju ruajt e mbaresi ne punen tuaj

 • Arta Ndrejaj

  Arta Ndrejaj

  24 giorni fa

  Kjo duket si motra e xhensiles jo si e besit

 • Baby Baby

  Baby Baby

  24 giorni fa

  Bravo jeni shum te mir t dy nusja jote i paska ngjare motres tende origjinal .ju uroj suksese

  • Elen Laert

   Elen Laert

   22 giorni fa

   Aspak nuk eshte e vertet ke folur ne ajer do ishte fat i madh per Xhensilen qe ta arrinte motren e Besit tek thonj i gishtit te vogel te kembes Xhensila me falni Po le nam tu reklamu bythen tere diten neper pasqyra as si kengetare ska talent gerthet nuk kendon u be.nga Besi e.njojtur prandaj mos ekrahasoni me .motren e Besit Motra e Besit eshte fantastike nje super person e kompletuar ne te gjitha aspektet nje femer teper elegante me shume klas me.nje bukuri te veqante Mos ma krahasoni Anen me Xhensilen Ana eshte km pa fund larg Xhensiles ne tegjitha aspektet dhe ne saje te merites se saj ka arritur Ana aty ku eshte kurse Xhensila e ka qdo gje ne saje te Besit

 • Nora Mone

  Nora Mone

  24 giorni fa

  Si embelsire qenke Ana!

 • Sadije Musaj

  Sadije Musaj

  24 giorni fa

  zoti ju ruajt se bashku me familje🇦🇱🇦🇱

 • sojer shehu

  sojer shehu

  24 giorni fa

  Eeeee........eeeeeeeee......eeeeeeee

 • Hazis Gjata

  Hazis Gjata

  24 giorni fa

  Suksese bella Besi eshte 1

 • Selami Ibraimi

  Selami Ibraimi

  24 giorni fa

  O bes kallaku ju pershendes nga presheva