Arrestimet, Ngjela zbulon strategjine e SPAK: Fillimisht do godase majtas, Berisha jo ne parlament

Pubblicato il 23 lug 2021
visualizzazioni 38 335
33

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: www.youtube.com/c/News24Albania
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

News24 Albania
Commenti  
 • Daily Things

  Daily Things

  Mese fa

  Ca thua Ore taku ca thua aman

 • Tonipatos Ferataj

  Tonipatos Ferataj

  Mese fa

  Esht turp ti shikosh politikanet e shqipris si politikan thjesht disa zvarraniker hajduter barkpangopur do ngelen ter jeten mostrat e shqipris antishqiptar kemb e kok

 • Fredi Tona

  Fredi Tona

  Mese fa

  KY NE NJE VERE I BIE FYELLIT. NA CAVI TRAPIN, KY ISH SIGURIMS I SHTETIT KOMUNIST. DEL NE EMISIONE TE NJEJTAT MENDIME THOTE PERHERE.
  UNE KETE VETEM KUR FLET PER PATRIOTIZEM E PERKRAH, PER TE TJERAT KOMUNIST MUTI ESHTE...

 • Rejnald Velja

  Rejnald Velja

  Mese fa

  Ngjela më i madhi n’ven

 • Pjeter Marku

  Pjeter Marku

  Mese fa

  HUPE o leg turp TE keshe trego ato tujat perse kehi ne burge orragat jo avukate

 • Pjeter Marku

  Pjeter Marku

  Mese fa

  SHIFE FTYREN E FUKSIT SIKADAL KET ENISJON

 • Sutka Konica

  Sutka Konica

  Mese fa

  9

 • Robin Hood

  Robin Hood

  Mese fa

  Ngjela 🤣🤣🤣🤣

 • no no

  no no

  Mese fa

  AV. Ngjela ëzht më gjigandi, gjithmon vë pikat mbi,, i

 • Aferdita Gjoshi

  Aferdita Gjoshi

  Mese fa

  Nje respekt shume I madh per avokatin ngjela ka shume te drejte rrogen e merreshin ,punonjesit e gjykates te Durresit por punen nuk e kane bere fare .kane bere padrejtesira .se ligji nuk ka funkasionuar shkruaj per zyren e pagesave te pensioneve te femijeve.shpresoj qe SPAK do te funksionoje .

 • Durim Hila

  Durim Hila

  Mese fa

  Ky esht njesh, kete ta vendosin ne krye te spak

 • Βασίλης Χατζη

  Βασίλης Χατζη

  Mese fa

  Bravo respekte avokat batakcinjt skan Le gje PA vjedhur

 • Ervis Tartori

  Ervis Tartori

  Mese fa

  Ty te kapur vapa leji boshllik te tjereve te flasin mor plak budall se nuk te jep kush rendesi po leket e prokuroreve te korruptuar nuk i shkon kush per mbrapa apo vetem shkarkimi ja mbush mendjen njerzve

 • Qazim Berberi

  Qazim Berberi

  Mese fa

  Rrofte! Amerika. Respekte per ambasadoren Amerikane ne Tirane.

  • Shpetim Muci

   Shpetim Muci

   Mese fa

   Qazim sa urim i ke bere Ambasadores e Amerikës. PO te ishte e vendosur për të çliruar popullin e Shqipërisë. Nga politikanët që kanë kapur robër popullin. Populli është i robëruar nga krimi. Ahere përse nuk vazhdoj rrugën ku e la AMBASADORI DONARD LU. Këtu të kishte filluar punën kjo ambasadorë. Kjo Ambasadorë e nisi punën nga bishi i peshkut. Prandaj çfarë pret pe kësaj ndyresie. Sa gjyqetare kapi VETINGU, me super miljona vjedhë, ahere përse nuk i arrestoi ti burgoste në burg. POR kjo ambasadorë i la të lirë këta gjyqetare turp turp turp për këtë ambasadorë e fëlliqur mjer fukarenjtë në Shqipëri.

 • Fabjola Bara

  Fabjola Bara

  Mese fa

  Rrespekte zoti ngjela

 • Edi Rruga

  Edi Rruga

  Mese fa

  Bravo Avokat rrespekt per zonjen Kim rrespekt per Ameriken.

 • Smile At Predator

  Smile At Predator

  Mese fa

  ZOTII AVOKAT NGJELA PERSHENDETJE NE C'DO EMISION THUA TE NJEJTAT FJALE SI KRYENGRITJE META E BERRISHA ,PASURIT E GJYSHEVE ETJ ,JU JENI KOKA E LIGJEVE NE SHQIPERI DIHEN PASURIT QE KANE ,PROKURORIA ,GJYKATA E LARTE T'JUA SEKUESTROJE KY ESHTE LAJMI QE MUND T'JU JAPESH SHQIPTAREVE ,U SEKUESTRUAN BLLOQE NDERTIMESH DHE TOKA TE MBJELLA NGA KORUPSIONI DHE TE DALI LIGJI PER SHPERNDARJEN NEDREJTIM TE ATYRE QE S'KANE MUNDESI TE FITOJNE CERTIFIKATAT E TOKES SE TYRE ,S'KA ARSYE T'JU THEM NJE GJ ,PO PROKURORIA TE NISI SEKUESTRIM PASURISH ,E KUPTON JURIST NGJELA F,L,M

 • Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  Mese fa

  Spaku per momentin ndodhet ne Jale ne jahtin e Zamir Manes.

 • Ernest Etnik

  Ernest Etnik

  Mese fa

  Avokat nuk i bie rames ti more rrote kari akoma vashdon te enderrosh per postin e ministrit..ti je thjesht nje Jovan Bregu qe Po Vdes per tu bere nje cope magazinjer 😂😂😂je kungull i premura ne hije zotrote dhe ke te instaluar si chip bythlepirjen per interes

 • G-Armour 7

  G-Armour 7

  Mese fa

  Me vjen per te qeshur kur Taku thote nuk jam pllak gramafoni e verteta Taku eshte pllak gramafoni Napoleon Bonaparti thote ne cdo televizion edhe vete i dhemb koka kur i perserit ne cdo tv

 • Markelian Bylykbashi

  Markelian Bylykbashi

  Mese fa

  peshkatari nuk është amerika dash por soros qe perdor spak si rjetë që do kapi vetëm gafore se ato mbeten .

 • Gabriel b

  Gabriel b

  Mese fa

  Nje burre me koqe i duhet Shqiperise ashtu Sic kishte dikur dhe ashtu Sic i ka sot Italia , prokurore me koqe pa' frike Edhe perse e dinin qe do vriteshin por gjithashtu e dinin qe drejtesie do mundte krimin njehere e mire sot italia ka prokuroret me te mire ne Europe

 • helltoserbia

  helltoserbia

  Mese fa

  E c do ndodhe ore America ka fut thumba n bythe dhe do ja fusi pordhes fuqishem dhe nga for a e pordhes do u ngulen thumbat n koke dhe do u behet fytyra me cikla muti

 • Lido Tilo

  Lido Tilo

  Mese fa

  Brravo taku

 • Shkelqim Perhati

  Shkelqim Perhati

  Mese fa

  JA FUT KOT

 • Petrit Berisha

  Petrit Berisha

  Mese fa

  Sa legen qe asht ky burr dy ftyrsh

 • Avdulari ilir

  Avdulari ilir

  Mese fa

  Respekt per Avukatin se eshte patriot dhe demoktrat ne parimet e tij

 • Engjel Veizaj

  Engjel Veizaj

  Mese fa

  Ike ore legen

 • Agim Klanxhi

  Agim Klanxhi

  Mese fa

  Spiune ka qene ne kohen ku ishte ne burge legen

 • Kuku kuku

  Kuku kuku

  Mese fa

  Shum nga keta kriminel kan nga gjyshet dhurata tè mèdha gjyshi ose gjyshja e kan pencionet njè qind Euro kèta fundèrina na dalin sot milionera pa punuar njè dit

 • good day

  good day

  Mese fa

  Rama me cifte, Ngjela me lehje!

  • Giorgia Nita

   Giorgia Nita

   Mese fa

   Haaaaa

 • Safet Veizaj

  Safet Veizaj

  Mese fa

  O psikopat spiun i komunizmit burgu te pret,trego sa te paguan rama,legen.

 • Krenar Veizi

  Krenar Veizi

  Mese fa

  Brenda 24 ores ata PASTROHEN me FIS è sorollop

 • good day

  good day

  Mese fa

  Avokat! Nise llaposjen? Bravo!Keep up me derdellitje, se te dalin ty ...ke lexuar per boten ne vitet 70...Bej kujdes, me konsisistence, te mos thuash asgje te re se del jashte vetes...Nuk je vetem ti qe te ka rene vapa ne koke...eshte edhe Frrok Cupi...lol...avokati tha nje gje te re: Eshte ngritur SPAK!

  • Flutura Simaku

   Flutura Simaku

   Mese fa

   Harrove Fatos Klosin, Te tre shkruajn te njejtin artikull

 • M M

  M M

  Mese fa

  Po rama qe Po punon me zaevin e vucicin e ANTI KOMBTAR kure tè lidhet ky tradhtare

  • Skrapi Mali

   Skrapi Mali

   Mese fa

   @Sotiri Gkika rama i tha të njihet kosova,( një fjalë goje vl ) sepse nuk ka marrë asnjë masë ndaj sërbisë që ti tregojë vëndin, rama po pranon minishengen dmth po i jep sërbit portin atë që ka kërkuar ta marrë me luftë rama ja jep falas kur sërbia ende ska njohur kosovën ende ska dorëzuar kriminelët e luftës etj..

  • Sotiri Gkika

   Sotiri Gkika

   Mese fa

   @M M sejcili ka mendimin e tij .Rama eshte i vetem udheheqes Shqiptar qe i tha Vuçiv ne Beograd:" Te njifet Kosova me cdo kusht."

  • M M

   M M

   Mese fa

   @Sotiri Gkika nuke hedhime fjale e zemer ne here Po REALITETI Po duket. pytne zoteri??kure ka qen heren e fundit ne kosove. E ti ZOTRI thoni qe eshte i mire ???.Po ne jemi DARDANIA e KOSOVE NUKE LESHOJME PE SE NAJEMI KASTRIOTA E KOSOVES È VJOSES me ALBININ E VJOSEN TON. ZOTERI NE MI SHITEMI E NUKE BLEHEMI .ME NDERIME

  • M M

   M M

   Mese fa

   @Sotiri Gkika tena thojne fshati QE shihete nuke donekallauze

  • Sotiri Gkika

   Sotiri Gkika

   Mese fa

   Na trego dhe ne,nuk dime gje.Te hedhesh fjale ne ere shte e lehte .

 • Mynyr Cani

  Mynyr Cani

  Mese fa

  Po çfarë merreni më takun është një kungull i rritur në hije dhe jep mënd ai që nuk ka për vehte.

 • Pelikani blu

  Pelikani blu

  Mese fa

  Bravo avokat

 • alfred coha

  alfred coha

  Mese fa

  👋👋👋👋👋👋👋👆👆👆👆🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ina Boga

  Ina Boga

  Mese fa

  Ngjela meriton te jet kryeminister

 • Ela Celiku

  Ela Celiku

  Mese fa

  🌷

 • Mitrovica Shqipria

  Mitrovica Shqipria

  Mese fa

  Respekt Avokat 👍👍

 • Murat Shehu

  Murat Shehu

  Mese fa

  SPARTAK NGJELA RREZIKON BURGUN
  Ka mbrojtur Sali Berishen ne kulmin e veprimeve antipopullore ne vitin 97 kur Ngjeles iu besua drejtimi i komisionit hetimor parlamentar dhe vazhdon ta mbroje akoma. Pse? Se nuk na paska gjetur asnje shkelje nga katili Berisha nga qe nuk i shikonin syte se ishte aleat me te. Ngjela e paska dashur me shkrim krimin jo me deshmitar. Si nuk doli nje burre shqiptar qe te pranoj gabimin pa e detyruar nje force madhore? Me krijimin e drejtesise se re komplet te pavarur veprimtaria e atij komisioni duhet rihetuar nga e para dhe Ngjela duhet te shkoje ne burg ne nje qeli me Saliun si mbrojtes i fajtorit. Ok?

  • K S

   K S

   Mese fa

   Rëndësi ka qe ka vene tru

  • Xhavit Merdita

   Xhavit Merdita

   Mese fa

   Rrofte America dhe yuri Kim, qe po bejne drejtesi ne shqiperi, shpresojm qe ta cojne deri ne fund, qe politikane dhe gjyqetare te korruptuar te perfundojne ne burg, dhe ti sekuestrohet dhe pasuria.

  • fatmir gjini

   fatmir gjini

   Mese fa

   Mut po' te ishin 1951 ,po ,por jemi 2021 , skame ne emer popullit, se dhe ne kohen emostres , ne emer popullit pushkatoj shokte evet edhe njeres pa fai, se ishte moster, popullit gjum mostra kater mengjesit arestonte ne emer popullit, kshuqe futja pordhes ti mut

  • Nino Mula

   Nino Mula

   Mese fa

   Prandaj nuk behet Shiperia o Kapedan mirditor se jeni ju kelyshet e Sales e te komunisteve Metes e Rames qe lepiheni pas bythes se tyre... Po normal ...kur Shqipetaret percahen ...e ata bejne palle e vjedhin e vrasin popullin Turp te kesh kur shan e ofendon

  • kapedani mirditor

   kapedani mirditor

   Mese fa

   murat gruan vajzen te gjalle e te vdekur ku ti kesh ti shkerdhefte india me kinen