“Kam rrembyer femijen tim”, Arjola Demiri tregon mes loteve momentet me te vështira ne jete | ABC

Pubblicato il 3 mar 2021
visualizzazioni 515 893
252

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

ABC News Albania
Commenti  
 • Cristina

  Cristina

  Mese fa

  Ulni zërin e muzikëns në sfond!

 • Lena Haxhiu

  Lena Haxhiu

  Mese fa

  katasrof hunen qysh e kish si t'thivit kshyrne allahile sa tshkurt e qysh ja ka bo majen e hunes mjeku katasrof ....dmth dimensionet e ftyres spi shkojn me hunen se shum te shkurt e kish ...nejse veq e kam taku nperson kshtu edhe gjynah ish me pa sa e bukur me hun sikur tfmive tvogel ....hahaha

 • Arsen Gjoshi

  Arsen Gjoshi

  Mese fa

  Ka 3 fmij kjo

 • Teuta Blinishti

  Teuta Blinishti

  Mese fa

  Bravo të qoftë Arjola,nënat kështu duhen si ju dhe jo të shijojnë për vete se fëmijet i rritë zoti,jem ma e mira

 • sabije ibrahimi

  sabije ibrahimi

  Mese fa

  Zoti te ruajt me gjith femit e tu paq veq te mira ne jet

 • Besim Dibrani

  Besim Dibrani

  Mese fa

  Respekt per ty por ndarja ka dy anet femia e kan nanen tash por baben jo ti tregon historin tand por ish burri jot baba i femive qfar do tregonte ai qfar perjeton ai edhe nje her rrespekt per qdo nana 👍

 • Endrit Gurra

  Endrit Gurra

  Mese fa

  Pse s po fol gegnisht moj çik

 • Fatmir Sinoni

  Fatmir Sinoni

  Mese fa

  Nuk dua të shof lot në asnjë vajz apo nën"ndarja osh e vështir sidomos për fëmijnët ,por 'çpo ndodh kshtu o njerëz,sociologët e profesor të ndryshëm po trumbetojn me të madhe ,gruja gruja gruja!po burri a nuk lëndohet,a nuk ka dhe ai dhemsuri për fë mijët?apo pse osht mo i fort dhe bjeri se mban,un mendoj se duhet të jemi të barasvfshëm ,jo të stimulom njërën an se,po degradon familja ,nuk ka për të na dash as polici as socologu as shteti por ta duam familjen e ta mbrojm si syt e ballit gruaja dhe burri nuk bojn pa njoni tjetrin :Rrespekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Altin Riza

  Altin Riza

  2 mesi fa

  Shko mi shporru palaco

 • User

  User

  2 mesi fa

  Femijet jane oksigjeni nenes

 • Julia Muqaj

  Julia Muqaj

  2 mesi fa

  Ju sepaku keni pase mbeshtetjen e familjes,po une kam rritur femijet e vetme pa ndimen e askujte.Eshte e padrejte qfare ju ndodhe femrav shqiptare😐😐😐
  Une e dua shume ket aktore,mos u dorzo kurre!

 • Haire Barjami

  Haire Barjami

  2 mesi fa

  Po babai nuk ka te drejte
  Si baba vete me qofte se nuk e kan baba
  Biologjik nuk me pelqen

 • Tele Komi

  Tele Komi

  2 mesi fa

  Dhe une jam prekur shumë nga komentet e juaja.jo nga ajo që asht aktore dhe e luan rolin mire.a ka ndonji nane cunash qe po u lirohet nana ktu.po kto pjellin nga tre pastaj ju dalin burrat te pa denje.kto skane bythe te mbajne familjen bredhin hu me hu dhe ua kanë fajin burrat.skane faj kane kohe shume per tja dediku qefeve skan la ndonji here me dore.skan zi ndonjëhere pelena kalamajsh.skane mbajtur ndonjëhere radhe qumshi qe ne tre te nates për femijet slajne ene se te rrojne lavastoviljet kalamajtë i veshin me tuta qe skane nevojë për hekur.divorcohen dhe femijet i perplasin ke nanat budallaqe dhe ate qe i mbajti femijet nji vit e gjys ai burri e quan detyre ndryshe nga ai i shkreti qe e ka quajtur lumturi te madhe kenaqsi

 • Emiljana Prelashi

  Emiljana Prelashi

  2 mesi fa

  Me jet i paq o zot kush i ka zoti ja rot 🙏🙏🙏🙏

 • Jonida Blloku

  Jonida Blloku

  2 mesi fa

  😭😭😭

 • Ardit Cubi

  Ardit Cubi

  3 mesi fa

  Ti meriton te jesh kryeminisre e vendit dhe e meriton kete post Arjola shalla se brni lulezon pastaj

 • Mimoza Mimoza

  Mimoza Mimoza

  3 mesi fa

  Rrembeva sa e dramatizon

 • TiTAN Online

  TiTAN Online

  3 mesi fa

  Ti ke mar fam duke treguar tragjedi familjare!!!!

 • TiTAN Online

  TiTAN Online

  3 mesi fa

  LOP TROPOJE
  Qysh nuk te vjen marre
  Ti me kete paraqitje i ke turpru fëmijët tu
  TURP per TY

 • Donika Gjergji

  Donika Gjergji

  3 mesi fa

  NÈNAT NÈ DIVORC DUHEN NDIHMUAR NGA TÈ GJITHÈ PA FUND.
  GJYGJET TONA E GJYGJTARÈT TANÈ TÈ PASKRUPULLT DUHET TE PERFUNDOJNÈ NÈ BENZINÈ

 • Silva Nora

  Silva Nora

  3 mesi fa

  Arjola nje shprehje thot ......Nena te do para se te te Shohe kete shprehje nuk do ta harroj kurre .

 • Myserrete Zylja

  Myserrete Zylja

  3 mesi fa

  Ke shum te drejte zemer,bravo,je nji nane heroine.

 • Loreta Roard

  Loreta Roard

  4 mesi fa

  😭😭😭😭😭

 • Tuti A

  Tuti A

  4 mesi fa

  Je ne femër e fort zoti te rujt bashk me fmit e tu 🙏

 • Avni Sinani

  Avni Sinani

  4 mesi fa

  Bravo je nje burrnesh

 • Refit Mysli

  Refit Mysli

  4 mesi fa

  para martese kto jo kur boheni me femi dhe harroni qe keni femij dhe doni karrjer po babai ska pjes apo i bone me komshiun

 • luiza stojani

  luiza stojani

  4 mesi fa

  Je nje nene Heroine bravo te qofte me ke bere per te qare o flori

 • Klodiana Bandilli

  Klodiana Bandilli

  4 mesi fa

  Zoti të Bekoftë familjarisht 💖💖💖💖🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

 • Lulieta Galba

  Lulieta Galba

  4 mesi fa

  Bravo nuk ke here gavin ,he none e donje e bukur e dasher.🥰👍👍👍

 • Anna Ana

  Anna Ana

  4 mesi fa

  Sa ndjenje e bukur ky emicion🥰🥰🥰🥰🥰

 • berati ani

  berati ani

  4 mesi fa

  burrnesh,brravo, trujt ZOTI

 • Albert Haka

  Albert Haka

  4 mesi fa

  Je Aktore e shkelqyer ne portokalli. Zoti te bekofte ty Arjola bashke me femijet suksese je Trimereshe.

 • Feride Cukovci

  Feride Cukovci

  5 mesi fa

  Dhasht zoti që edhe unë mos të ndahem prej fëmijëve të mi aminnn e ty zoti kur mos të largoftë prej thmive tu u knaqshi gjithmonë aminnn🤲👆💕💗😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • ornela 💎 Toni

  ornela 💎 Toni

  5 mesi fa

  Arjola o dashuri 💖💖💖💖💖💖💖

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  5 mesi fa

  Me vjen shum keq moj vajz ...po si ka munci divorcet ???????

 • Online Offline

  Online Offline

  5 mesi fa

  Për show mendoj se nuk është nevoja të tregohen gjëra kaq personale.Por u kuptua se drama tashmë rrit audiencen

 • Matilda Kolaci

  Matilda Kolaci

  5 mesi fa

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Etleva Ylli

  Etleva Ylli

  5 mesi fa

  I lumt prinderve , sepse ka gra qe nuk i kan mbeshtetur vajzat e tyre , as vellezerit qe gjoja mbroj motrat kur ato jan beqare ne shpi te prinderve por kur martohen jo sikur por i heqin qafe vajzat, motrat ,dhe pse i shikojn ne gjendje te rende psikologjike , fizike dhe pse keta prinder dhe vellezer e kan mundesin per ti ndihmuar , e keqja eshte se kur keto gra kaperxejn gjith keto mundime dhe ringrihen nga zerua bashk me femijet e tyre, keta prinder vellezer afrohen atehere njohin se kan moter apo vajze, kur keta prinder dhe vellezer kekojn ndihm per yzmet spitale mbeshtetje, por per mendimin tim te qendrojn larg , ashtu si ata qendruan larg halleve te vajzes apo motres se tyre , i hodhen i braktisen ne piken me kulminante .

 • Patrik Kurti

  Patrik Kurti

  5 mesi fa

  Shumë bukur kjo Arjola, aktore fantastike.

 • - almaseiti

  - almaseiti

  5 mesi fa

  Raste te tilla na zhveresojne ne te tjereve qe presim vendimet e gjykatave per te patur kujdestarine e femijes. RREMBIMI eshte KRIM- do çuditesha nese nuk ju kane denuar. Njoh nga shume afer dhimbjen tuaj, dhe une jam e divorcuar dhe kam femije. ¡Lo siento no pienso igual!

 • Ariana Voga

  Ariana Voga

  5 mesi fa

  Uaaaa kjo del tek cifti i lumtur... 😟😢😔😭😭😭😭😭😭Sme besohet

 • Fitnete Pasha

  Fitnete Pasha

  5 mesi fa

  😢😢😥☹️

 • Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  5 mesi fa

  Nji femer , grua , nene, burrneshe e forte, 3 femije Te rritesh pa burre esht shume e veshtire. Te kam ndigjuare me vemendje ne kete video, respect per ty , je Nji femer me bukuru, zgjuarsi dhe force. Te uroj fat be karriere dhe ne jete.

 • Fairy Kaitlyn

  Fairy Kaitlyn

  5 mesi fa

  Sa bukur kjo history, ska gja me Te Malle se dashuria e nenes.

 • Enoeno Kapa

  Enoeno Kapa

  5 mesi fa

  Nuk esht e drejt qe i ati te rri me dur ne gji. Zemer ka dhe bashkshorti.. jo me qen egoiste ngule thiken nga vetja te dhem ? Ashtu dhe i dhem dhe ish bashkshortit

 • Dorina Seferi

  Dorina Seferi

  5 mesi fa

  😢😢😢😢👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Adelina Dokja

  Adelina Dokja

  6 mesi fa

  Jam e prekur shume nga historia e juaj! Jam dakord qe femijet duhet te rriten me nenen e tyre. Zoti ju bekofte familjarisht!

 • MIRANDA TSATA

  MIRANDA TSATA

  6 mesi fa

  Je nji nen e mbrekullushme 1000 her bravo vemijet e tu do jene krenar per ty l❤❤❤

 • melina nasi

  melina nasi

  6 mesi fa

  Fuck of🤬 Nena buca Beni mekate plot dhe pastaj dilni ekraneve per te lar gjunahet nuk ka asnje justifikim qe te lesh femijet vetem 🤬ju urrej te gjithave

 • Fatjon Hoxhaj

  Fatjon Hoxhaj

  6 mesi fa

  Eshte diqka qe e kam perjetuar dhe unë vet,dy jave te plota nuk ia kam ndi Aromen e djalit, per mu ka qenë dhimbja me e madhe 😥
  Fal Zotit jemi bashke qe 4 vite dhe jetojme te lumtur se bashku 👩‍👦💞
  Nuk ka gje me te vlefshme se evladi ,zoti e gezoft cdo njeri me femijë 🙏

 • Chloe Manchestor

  Chloe Manchestor

  6 mesi fa

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.*
    *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Anila Driza

  Anila Driza

  6 mesi fa

  Arjola eshte nje femer shum e fort e pergezoj👍👍👍👍👍❤❤❤❤

 • Gerton Xhixhs

  Gerton Xhixhs

  6 mesi fa

  Tet bej nje pytje po' sikur ta bonte ish bashorti jot ket qe ke Bo si do te vij ty

 • Gerton Xhixhs

  Gerton Xhixhs

  6 mesi fa

  Ajo pun nuk justifikon asgjes

 • Eda Sadikllari

  Eda Sadikllari

  6 mesi fa

  🥺

 • Nora Mustafa

  Nora Mustafa

  6 mesi fa

  O zot ekum kalu dhe une kete 😥😥😥😥

 • Nora Mustafa

  Nora Mustafa

  6 mesi fa

  😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • ANJELA MORINA

  ANJELA MORINA

  6 mesi fa

  Zoti te bekoft shembul cdo grue 😪

 • Albana Gosturani

  Albana Gosturani

  6 mesi fa

  Zoti Ti rujt o lot bre mos derdh se je nje ylli tropojes ton ❤️❤️

 • Floreta Kola

  Floreta Kola

  6 mesi fa

  Je vertet Nene e mrekullusheme ,bravo te qoft

 • anna nili

  anna nili

  6 mesi fa

  Arjola, bravo e ke permbushur me se miri rolin tend si NENE .

 • Sanije Kosova

  Sanije Kosova

  6 mesi fa

  Inshallah

 • Zodiac Quest

  Zodiac Quest

  6 mesi fa

  Me ke bere te qaj,jam nene vet dhe ta kuptoj dhimbjen,femijet e tu duhet te jen krenare me ty❤️😘

 • Blerina Haxhimusa

  Blerina Haxhimusa

  6 mesi fa

  Me ngjane nje pjes te jetes sime!

 • Dia Baloshi

  Dia Baloshi

  6 mesi fa

  Te qifsha mu ne pith o ju Kara e pithi

 • Xhuljo Laze

  Xhuljo Laze

  6 mesi fa

  rdyg

 • Arta Prendi

  Arta Prendi

  6 mesi fa

  Bravo ❤❤💝💝💖💖⚘🌹💫💫

 • ermira haxhija

  ermira haxhija

  6 mesi fa

  Ti je nje burrneshe. Kete qe bere ti c' do mama do e bente.ju jeni nje aktore me talent. 🏘

 • Ona Dona

  Ona Dona

  6 mesi fa

  Komplimente per Emisjonin e dedikuar femrave , qe kan vuajtur ,e qe ja kan dal mbane .
  Bravo Arjola je shembull🌷

 • Bernardina Gegaj

  Bernardina Gegaj

  6 mesi fa

  🌟🙏🙏🙏

 • Adrian Sances

  Adrian Sances

  6 mesi fa

  po ceshte ky muabet rremben femijen. gjyqi te cakton te mbash dy femij babi nje ti vete ja mer dhe ate. Po ta kishte bere buri jot? Pse jane dy standarde femrat lejohen meshkujt . Doni barazi gjinore ju

 • Privat Privat

  Privat Privat

  6 mesi fa

  ❤❤❤

 • Elisabeta Nika

  Elisabeta Nika

  6 mesi fa

  Je shum e mir ❤

 • Era N

  Era N

  6 mesi fa

  Fake

 • Esa Ersa

  Esa Ersa

  6 mesi fa

  Edhe une po qaja Shyqyr Zotit jeni bashk

 • Lady Mindkoff

  Lady Mindkoff

  6 mesi fa

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Duffy duff

  Duffy duff

  6 mesi fa

  😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Anila Hallunovic

  Anila Hallunovic

  6 mesi fa

  Bravo arjola ja dole.❤

 • Besnik Alili

  Besnik Alili

  6 mesi fa

  Zoti te rujt ti edhe fmit e tu me dhave forc per djalin tim

 • Dori Komedi

  Dori Komedi

  6 mesi fa

  subscribe kanalin tim per me shum video humoristike

 • Ylvije Lekaj

  Ylvije Lekaj

  6 mesi fa

  Te lumte ❤

 • memi

  memi

  6 mesi fa

  Me shpirtin e shenjte i bejne keta femije qe spaskan te drejte baballaret?

 • REY ❤

  REY ❤

  6 mesi fa

  Ik moj pirdhu😡😡Un u ndava pa edit te mite ((se do fillonin mos u nda ete tj))u ndava edhe femiet si lash kurr po kurr skisht burr nene as gjykat as nje emos egezofsha jeten ti lia femit..Po te pelqente kariera ty...😡😡Sot qurraviteni...vet ja dola imora si ajo kllocka dola jasht me ta punova eme dy turne po cdo dark flia me ta..esot jemi mirr fkm zotit...edhe babit tyre qe sme solli kurr penges madje edhe ne pagaset me teper se u vendos ne gjykat..se mbi te gjitha jemi prind...pz se konceptoj te lesh femien kurr kurr kurr kurr...ekur te vdes zdo me tret dheu😡😡😡😡Nje femer falet per ndo nje gabim...po nje nen kurr😬😬😬

 • T M

  T M

  6 mesi fa

  😪😪

 • Eni Rrapaj

  Eni Rrapaj

  6 mesi fa

  😭😭😭 lotet e tu u shnderrofshin vec ne buzeqeshje per engjejt e tu.

 • ana anna

  ana anna

  6 mesi fa

  Sa e mir esht 😊🥰

 • Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  6 mesi fa

  Po mire pse nuke punove per te edukuer nje femije me nane e baba ku ka disa baballare qe per hire te femijevet e dine qe grueja gabon dhe e kane mbylle per hire te femijes nuke eshte normale te them te lumte te lumte po te rrije brenda mureve ku i linde respekte per ty si femer po jeta i ka keto me vjen keq ti je shembull i shum sakrificavet po skrifiko qe ti bejsh grate e forta te duejn veten burrin dhe familjen te ecin nje familje e shendoshe me mirekupto edhe nje here

 • Lina Ramaj

  Lina Ramaj

  6 mesi fa

  Arjola je nene Heroin mbreteresh si shum e shum nena shqiptare
  Te gjitha nenat kemi te njejten zemer per zemrat e zemres sone te shejt femijt
  Je nje aktore shum e mrekullushme
  Te adhuroi

 • Bona Bona

  Bona Bona

  6 mesi fa

  je shum e mir edhe e talentume 💕💕💕

 • Adelina Berisha

  Adelina Berisha

  6 mesi fa

  je yll je ma e mira ni artiste shum e fort ♥️♥️♥️

 • Jolanda Puci

  Jolanda Puci

  6 mesi fa

  Sa nena jane gjykuar nga opinjoji, ligji dhe nuk i eshte dhene asnje munci , jane gjykuar padrejtesisht . Ligji te ne nuk funksionon si duhet

 • Popcorns Mom

  Popcorns Mom

  6 mesi fa

  Trimereshe
  E pjekur ne veprime
  Sepse me pelqeu qe u ngrite ne fillim nga pika 0 duke i lejuar te rrine tek i ati per 18 muaj, se si je ndjere ti ne ato momente vetem kush e ka provuar e di.
  Se smund ti marresh e te ikesh e te jetosh per buke goje..
  Je modeli i femres se realizuar ne karrjere dhe ne memesi.
  Te falenderoj per kete mesazh Nene ❤️

 • Alkida Cenko

  Alkida Cenko

  6 mesi fa

  ❤️

 • Suada Ferati

  Suada Ferati

  6 mesi fa

  Pa Komet bravo Nena sun i len fmit asnjeher😭😭😭

 • Helloou Bitch

  Helloou Bitch

  6 mesi fa

  na bere te ndjehemi keq ...por mos qaj moj zemer ...Zoti t ndihmoft ty dhe femijet e tu 🙏

 • Margena Haraciu

  Margena Haraciu

  6 mesi fa

  😰😰😰😰

 • ονειροπολος

  ονειροπολος

  6 mesi fa

  ti idiote nena kurre nuk e braktiss femijet sado te qash eshte e kot kurv/////

 • Adele Adele

  Adele Adele

  6 mesi fa

  Ka shum nena qe ju a kan marre femijen ish bashkeshortet ,lind pyetja si jeto nje nene pa femijen e saj kur dhe nuk ja lene te shikoje femijen e saj ,un njoh nje rast te tille ja moren dhe ajo nuk e pa kurre me as qe sja tregojne oh zot,ty bravo te qofte 😰😨

  • Silva Gega

   Silva Gega

   5 mesi fa

   ka edhe nga ato nena qe i braktisin vet femijet tek ish burrat e tyre ngaqe duan te jetojne jeten e tyre pa pengesa dhe pa shqetesimi ..per momentin po jetoj dhe po rris 2 engjell qe nena tyre i la 3vjece dhe 8 vjec te madhi dhe i merr vetem 1here ne jav ne tel per te folur pavaresisht qe goca e merr perdita shpeshhera kurse ajo nuk ia hap tel dhe i con sms qe kam pun nuk flas dot ..ka nene mbi nena por ka dhe femra qe se meritojne fjalen MAMA

  • Adele Adele

   Adele Adele

   6 mesi fa

   @Elena Meta Kurre mos u dorezoni cdo gure te levizesh per femijte e tu ,ligji eshte ti mbaj nena dhe babai kur ne nje kopje ka divorc apo nuk shkon mire une jetoi punoi ne Itali fatemiresishte i di ligjet si ketu si atje ,pra femijte ti mbajne si babai si nena pa kondradiksione qe do te thote keni te drejtevte dyja palet .

  • Elena Meta

   Elena Meta

   6 mesi fa

   @Adele Adele flm po me avokat jam por jan shtyr gjygjet 😢😢😢!!

  • Adele Adele

   Adele Adele

   6 mesi fa

   @Elena Meta me vjen keq per rastin tuaj une nuk jam nene akoma por nese femijet qe keni ju jane te mitur ju duhet te dini i takon ti mbaje nena ,une nuk e di si eshte gjendja juaj konkrete nga ana tjeter ekonomike ,nese ju i mbushni kriteret per tu mbajtur nga ana ekonomike mund ti keni femijet tuaj duke kapur nje avokat te mire qe tju ndihmoj te keni femijet tuaj ,ne te kunderten nese ju nuk i mbushni kriteret nga ana tjeter pa diskutim qe sti japin femijet me vjen keq per rastin tuaj te dhimbshem te uroi nga thellesisia e zemres ti kesh femijet tuaj prane vetes te pershendes e dashur .

  • Elena Meta

   Elena Meta

   6 mesi fa

   Ke te drejt 😢😢 nk jan nenat qe vendosin por ligji ...dhe un po bej cdo gje qe ti kem femijet pran por me gjygjet cdo gje jan shtyr dhe mi mban burri as te foli nk me le dhe as ti shoh u ben 8 muaj 😢😢😢😢😢😢 vec nje femer nje nen sikur un mund ta kuptoj dhimbjen time😢😢😢 shoh shum komente qe si mund te duroj nje (NENE) pa femijet !!!Nuk esht ashtu sic mendoni vec ju uroj mos ta kaloj asnje femer kte dhimbje qe kam un ne zemer ne shpirt😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢!!!

 • Monda Serdari

  Monda Serdari

  6 mesi fa

  Je shume fisnike.te adhuroi si aktore

 • Alajdin Bafqari

  Alajdin Bafqari

  6 mesi fa

  O my got 😭😭😭