Al Pazar - 27 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Pubblicato il 27 mar 2021
visualizzazioni 203 884
269

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itload.info

Vizion Plus TV
Commenti  
 • Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  11 giorni fa

  Te gjithe shum bukur ♥️♥️♥️♥️

 • Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  11 giorni fa

  Aneja mer je me xhevoica 😂😂😂😂😂♥️❤️❤️

 • L B

  L B

  13 giorni fa

  Tajson ore more care je alien me pelqen jasht masesssss pershendetie nga larg 👏👏

 • tani laci

  tani laci

  14 giorni fa

  Homor korqe 80 leke kilja sheqerit marre ti degjosh ,agron llaka kalo nga dogana se jane disa aktor qe kerkoj pune se me kyt staf me mire nisu per greqi se eshte koha te prasishish pambuke

 • Denis Dauti

  Denis Dauti

  16 giorni fa

  Shum kot alpazari me lajme.

 • Marjana Paloka

  Marjana Paloka

  16 giorni fa

  Ku ka mirditore me emer Dudie dhe mbiemër Vranekonti?! Fallco fare. Mirditoret jane katolike.

 • Petrit Prendi

  Petrit Prendi

  16 giorni fa

  Aneja mos vdeksh kurr

 • Kei Kei

  Kei Kei

  17 giorni fa

  Mirditore kater here e martuar ,mos e besofsha ,mos je ngaterruar me femrat e jugut .

 • Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  17 giorni fa

  Fantastic

 • Alb16

  Alb16

  17 giorni fa

  Sa bukur e imiton Gilberten

 • Pellumb Ismaili

  Pellumb Ismaili

  17 giorni fa

  Je katandisur keq o Gone.Klanifornia dhe portokallia jane me argetuese.Nuk di perse te iken disa actor qe I jepnin oksigjen al pazarit.Mos fajin e ka qe kur fillove ta besh politik nje shou humoristik.

 • alen alen

  alen alen

  17 giorni fa

  Fiqo & Aneja 🌟 💫 ✨ e humorit ❤️

 • Kevin Kurani

  Kevin Kurani

  17 giorni fa

  Kush mendon se pas largimit te Romeos dhe Donaldit, Alpazari eshte bere kot

 • Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  17 giorni fa

  Normal i ka 100 km paska bo pak haaa kujtim haxhia bexbach

 • Ylli Tajari

  Ylli Tajari

  17 giorni fa

  kengetari super ze brilant

 • naze goxhabelliu

  naze goxhabelliu

  17 giorni fa

  Jeni te pa pare complimenti e gjith trupa pa perjashtim por me i preferirai Tajsoni yll fare ju pershendes po na relaksoni

 • ela ela

  ela ela

  17 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌ANEJA MEREMJA XHEXOVICA DHE KJO DUDIJA BUKUR🤣🤣🤣🤣🙉🙉🙉🙉🙉💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Zyhra Sadiku

  Zyhra Sadiku

  17 giorni fa

  Bravo re pedhja I gotisni problemet shum te qarta me realitetin.Punohet me shume perpikmeri por kujt ja thoni atyre qe ma do mendja sdin te ndajn as dy gomar me kashteritoj vetem varje .

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  17 giorni fa

  Agron me pelqen qe merr nga jashte mer dhe nga Kosova belisisisisimo alpazar bravo te gjithave suksese te metejshe 🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Korca Gishto je Ikone.

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  17 giorni fa

  🙏🙏🙏🙏💫❤️🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🏡

 • Alba Kuqi

  Alba Kuqi

  17 giorni fa

  Agroni great. Prsh nga dr s. Kuqi. Usa.

  • Alba Kuqi

   Alba Kuqi

   17 giorni fa

   Simeone thanks. Dr kuqi usa

 • ThatGirl

  ThatGirl

  17 giorni fa

  Ori Bici a mundem te te takoj nje dite? Te kam shume shume qejf. Une jam rritur me ty qe nga kripemjaltezat e vazhdoj ende te te shoh ne al pazar. 😍

 • Zeni Zylyftari

  Zeni Zylyftari

  17 giorni fa

  Bukure kjo qe loze rolin e malsores

 • Nora Shkalla

  Nora Shkalla

  17 giorni fa

  Artiste te shkelqyer 👍👍👍👍👍👍💯💯💯💯💯💯💯🇮🇪🇮🇪⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌈

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Antigoni Je Super Aktore&Vajze Nobel.

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Prodani Love You.

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Xhefri je Ikone.

  • KKK

   KKK

   17 giorni fa

   Shiko mos ke harruar ndonje pa pershendetur se i paske kap me radhe

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Goni Na Mrekullove.

 • Sokol Ndreaj

  Sokol Ndreaj

  17 giorni fa

  Ahahahaaaaa lot kjo Perpuqen zysha😂😂😂

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Aneja&Xhevovica&Meremja&Dudija aktore te te shkelqyer. Goni mbetesh Ikone. Te&Ju duam shume.

  • Muharem Qyli

   Muharem Qyli

   16 giorni fa

   UTC tut

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Brikena Je Yll

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Xhefri Je si Shpirt.

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Durrsi Te Adhuroj. Aktor 360 Grade.

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  O Prodani. Po Si je kaq i Shkelqyer

 • Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  17 giorni fa

  Kur luan humorin e Anes...Agroni ...dhe Xhevoica ..Xhevairi eshte humor fantastik persh itali 😀👏👏👏👏👏👏🙅‍♀️

  • Andre TxT

   Andre TxT

   17 giorni fa

   Minuta 43

  • Poqi Popoqi

   Poqi Popoqi

   17 giorni fa

   Cupa dhe mamaja sh. bukur bravo!!!!!

  • Poqi Popoqi

   Poqi Popoqi

   17 giorni fa

   Gonnia eshte 1

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Ori Aktore E shkelqyer dhe vajze grand class.

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Genci Lleshi Je Yll

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Show I Shkelqyer.

 • Xhonatan Galindo

  Xhonatan Galindo

  17 giorni fa

  Aneja haaa

 • Castriot1

  Castriot1

  17 giorni fa

  Show me i Mrekullushem Al Pazar.

 • Andre TxT

  Andre TxT

  17 giorni fa

  Aneja esht ne minuten e 43. E dijme qe vetem
  per ate e shihni Al Pazar.

  • Cim Basha

   Cim Basha

   16 giorni fa

   Shume faleminderit 👍

  • Johnny Cooper

   Johnny Cooper

   16 giorni fa

   @Ciera Thobbs testing it out now. Looks good so far :)

  • Ciera Thobbs

   Ciera Thobbs

   16 giorni fa

   i dont know if anyone cares at all but in less than 15 minutes I hacked my girlfriends Instagram password using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

 • Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  17 giorni fa

  Po pin disa tyte ashash i msoin 5 gjuh haaa kujtim haxhia bexbach

 • Jus HD Mullahi

  Jus HD Mullahi

  17 giorni fa

  Dukesh ti se i ke nez motorrat kujtim haxhia bexbach

 • Marjo Ana

  Marjo Ana

  17 giorni fa

  🤣🤣Ane♥️