Kastro - Kur Jom (Prod. Bo Beatz)

Pubblicato il 30 lug 2021
visualizzazioni 2 857 537
595

Listen and watch the latest music video from Kastro.

✔️ Did you subscribe to KASTRO's Official channel? 👇🏼
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

Stream on SPOTIFY

open.spotify.com/track/04kqjz...

Produced by: BO Beatz x Ditty Beatz (SHAKE THE ROOM)
Master: Avaxus

Online Digital Stores:
push.fm/fl/kurjam

Executive Producer: Liridon Rexhepi

Connect with Kastro :
kastrofficial
Connect with Rose Music :
rosemusic_ent

ALL PUBLISHING RIGHTS RESERVED © LOJAMEDIA

Kastro
Commenti  
 • lluka2013

  lluka2013

  Ora fa

  🇨🇭

 • Its Losuro

  Its Losuro

  4 giorni fa

  E kur jom N Haraçin : Tdu Shpajrt 🤣🤣🤣🤣

 • Its Losuro

  Its Losuro

  4 giorni fa

  Shkupi On 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Sokol Cela

  Sokol Cela

  4 giorni fa

  Super super keng dhe muzik , teksti po super i bukur . Videklipi yll .... Kisha vetem nje pyetje ... Festen e dashuris me zemren e jetes , ajo si do ti bej femijt si drita ...do ta festosh me hashash ??!!!..🙄🙄 Apo me shampanje ?!. Apo se kam kuptuar un mire tekstin e kenges ??.

 • fernando doci

  fernando doci

  6 giorni fa

  Do ngjohet deri 2031

 • ela uka

  ela uka

  6 giorni fa

  o ropt sa bku

 • SHEMSEDIN JAKUPI

  SHEMSEDIN JAKUPI

  8 giorni fa

  oooooo dashni

 • Erblina Blina

  Erblina Blina

  8 giorni fa

  Shum mir e ke qit❤😘😭👑

 • Esmeralda Fsharri

  Esmeralda Fsharri

  10 giorni fa

  Kostro-- Kur Jom
  Bota është shum e vogel, kur e krahasoj, unë me ty, oj dashni,
  Un t'kam dasht prej kur je kon fmi.
  Une T’Kom Rrit (oooooo)
  A Din Sa Shum , Kan Fol Keq , Per Mu , Edhe Per Ty,
  O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy (2x)
  Kur Jom N’Züriq, Ta Boj Ich Liebe Dich ,
  Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime ,
  Kur Jom N’Milano T’thom Ti Amo ,
  E Kur Jom N’Kosov Të Du Zemra Jem,
  Kur Jom N’Zürich Ta Boj Ich Liebe Dich ,
  Kur Jom N’Paris Ta Boj Jet’aime ,
  Kur Jom N’Milano T’Thom Ti Amo ,
  E Kur Jom N’Shqipni Të Du Shpirti Jem ,
  Kom Me Ta Mush Qafen Ty Me Dukat ,
  Kom Me Ta Ble Ni BMW ,
  Ni S-Mart ,
  Ty T’Kom Zemer , Po T’Kam Edhe N’asht , Hajde Per Dashni Festojm Me Hashash , T’Paren, Herë Ty Kur Zemren Ta Nita ,
  E Kom Dit O Mama-Sita ,
  Ti Ki Me Mi Bo Fmit Sikur Drita (aaa /oooooh)
   v
  ______________________
  Bota Esht Shum E Vogel ,
  Kur E Krahasoj Une Me Ty ,
  Moj Dashni Une T’Kom Dasht Prej Kur Je Kan Fmi ,
  Une T’Kom Rrit (oooooo) ,
  A Din Sa Shum Kan Fol Keq Per Mu , Edhe Per Ty ,
  O Zemer Kan Dasht Me Na Nda , Kan Dasht Me Na Thy ,
  (eyo)
  __________________________
  Qa Pom Vyn Rakia , Kur Ty T’Kom Te Shpija , Mi Vesh Teshat E Mija , (oooooooh)
  Kaniher Jem Perla , Kaniher Jena Nda , E Une Kur T’Kom Shkru , Je Bo Kishe Se Ke Pa , Tani Ke Dal Me Shoqe , E Ke Bo Veq Per Inat ,
  Bojshe Story Tu Pi Shisha , Une Per Me Ardh ,
  Une Nuk T’Kom Lan Vet,
  E Disha Qe Bohesh Pishman , Si Une Sun E Don Kerkan , (yo), Sun E Don Kerkan ,
  T’Paren , Herë Ty Kur Zemren Ta Nita ,
  E Kom Dit O Mama-Sita ,
  Ti Ke Me Mi Bo Fmit Sikur Drita , (aaaa/ooooo),
  _____________________
  Bota Esht Shum ,
  E Vogel Kur E Krahasoj Une Me Ty, Moj Dashni Une ,
  T’Kom Dasht , Prej Kur Jom Kan Fmi ,
  Une T’Kom Rrit (oooooo)
  A Din Sa Shum, Kan Fol ,
  Keq Per Mu , Edhe Per Ty ,
  O Zemer , Kan Dasht Me Na Nda, Kan Dasht Me Na Thy,
  👇👇🤗

 • ina bilaj

  ina bilaj

  11 giorni fa

  best song ever 🥰 bota eshte shum e vogel kur e krahasoj me ty ❤️🌍😘

 • Fatlin Veseli

  Fatlin Veseli

  11 giorni fa

  Kur e don ni person edhe e njeh nga koka deri te kembet nuk ja vlen me ndegju se qka thojn tjerët 😉💞

 • Ekrem Ekrem

  Ekrem Ekrem

  12 giorni fa

  O mami gishtin jam kae e shti

 • Ekrem Ekrem

  Ekrem Ekrem

  12 giorni fa

  O

 • Cen Desku

  Cen Desku

  14 giorni fa

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Nela Xhafa

  Nela Xhafa

  17 giorni fa

  Swper Keng😍❤

 • Babloki Luginës

  Babloki Luginës

  17 giorni fa

  Rrespekt
  Pi Bablokit të Luginesssss.🇦🇱

 • Setki Kalisi

  Setki Kalisi

  18 giorni fa

  😍🤩😍😍😍

 • Ela Ruci

  Ela Ruci

  19 giorni fa

  Bota esht shum e vogel kur nk e ke personin e zemres afer🥺😢❤️‍🔥

 • Aleksandra Lamthi

  Aleksandra Lamthi

  19 giorni fa

  🖇😘kenge shum e bkr te lumt kastro 🤕😵

 • Kida

  Kida

  19 giorni fa

  T thom ti amo🇮🇹❤💚

 • Drilon Elshani

  Drilon Elshani

  20 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • mercureal

  mercureal

  21 giorno fa

  Magjupt e kan kap

 • Adelina Kica

  Adelina Kica

  21 giorno fa

  Super klip bree

 • Avduraman Ramani

  Avduraman Ramani

  23 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥

 • paqurka fisi

  paqurka fisi

  25 giorni fa

  Kur jam n milano don ti amo
  Kur jam nshipni te du shpirti jem

 • Fernando doçi

  Fernando doçi

  26 giorni fa

  Kur jam milano t tham tiamo 🤚

 • Gashi Ibadete

  Gashi Ibadete

  26 giorni fa

  Kur jam n tenov tdu shaum shaum🫀💍

 • paqurka fisi

  paqurka fisi

  26 giorni fa

  Kan dasht mena nda
  Kan dasht me na thy

 • Anil

  Anil

  26 giorni fa

  Cheuzeic*jf
  Cheiziwn ueu3&27'huevushchwhcehxus

 • Mazis Rustem

  Mazis Rustem

  27 giorni fa

  😘❤❤❤❤ schum buku Zemer ❤❤❤❤🙏

 • loresa loresa

  loresa loresa

  28 giorni fa

  Ne i preferuari kengetar qe e dua e pelqej shum i qart kastro rrespekt

 • Elmedin

  Elmedin

  29 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥

 • Eli Dona

  Eli Dona

  Mese fa

  2015 🥀🥺

 • Klodi Marku

  Klodi Marku

  Mese fa

  Zemra ime me mungon shume

 • Majlinda

  Majlinda

  Mese fa

  Te dua kastro

 • Sabire Poka

  Sabire Poka

  Mese fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • Emiljana Shahinas

  Emiljana Shahinas

  Mese fa

  Sa histori e bukur!

 • Emiljana Shahinas

  Emiljana Shahinas

  Mese fa

  😭😭

 • Adelina Mjeku

  Adelina Mjeku

  Mese fa

  🤧😿😿😿😪😫😔😓😿💔💔💔💔🥰👏👏👏👏👏👏👏👏👏✌💋

 • Tironse PerJeté

  Tironse PerJeté

  Mese fa

  🇦🇱❣🦅

 • ema elena

  ema elena

  Mese fa

  E kur jam nShkoder tdu shpirti jem😂💛👌

 • BABLOKI

  BABLOKI

  Mese fa

  A ne GOLESH permi SANKOFC e paske inqizu spotin a.
  Hahahah

 • Dita ditaaaaa

  Dita ditaaaaa

  Mese fa

  Miss you Kosove ❤️🇽🇰🥲

 • Sbbs Bsh

  Sbbs Bsh

  Mese fa

  1!

 • dafina dedaj

  dafina dedaj

  Mese fa

  😍😍

 • Abi🎵

  Abi🎵

  Mese fa

  This song deserved more views - respect from Austria

 • Leona Rexhbeqaj

  Leona Rexhbeqaj

  Mese fa

  Krasto je yll 😜

 • ÇMENDINA VK

  ÇMENDINA VK

  Mese fa

  ❤️

 • Lushi Lushi

  Lushi Lushi

  Mese fa

  💛💜❤

 • Dita ditaaaaa

  Dita ditaaaaa

  Mese fa

  Bravo e suksese 👌

 • Sami Feka

  Sami Feka

  Mese fa

  E fort

 • Janet Jaja

  Janet Jaja

  Mese fa

  Juste magnifique 👌👏

 • sweet_alaudin_mustafa

  sweet_alaudin_mustafa

  Mese fa

  Fav song 😍🍓🍓❤️❤️❤️❤️

 • DanielPro Gaming

  DanielPro Gaming

  Mese fa

  Kur jom n'Berat te dy bashk e bojm lazarat

 • Cengizhan Uzundemir

  Cengizhan Uzundemir

  Mese fa

  ((🇹🇷🇹🇷💚💚🇦🇱🇦🇱))

 • Lela Berisha

  Lela Berisha

  Mese fa

  Super kenge

 • Mariella Rodas

  Mariella Rodas

  Mese fa

  Wow im in love with this song ♥️ Love from 🇩🇪🇧🇦

 • Rrustem Hoti

  Rrustem Hoti

  Mese fa

  KO jam Milano Tam pi Jamo ko jam sipni 😍😉😍😍😭🇦🇱🇪🇺🇸🇮🇸🇮🇸🇮🇸🇮

 • WOLF

  WOLF

  Mese fa

  Baby👌😇😂

 • Emin Kuçi

  Emin Kuçi

  Mese fa

  E degjoj 1000 her ne dit dhe nuk me mwrzit fare its kastro❤️😜

 • player_X

  player_X

  Mese fa

  Respekt from🇮🇹

 • Klajdi Hysa

  Klajdi Hysa

  Mese fa

  Pppppppp

 • Ioan Cislariu

  Ioan Cislariu

  Mese fa

  LOVE from România 🇷🇴🇷🇴🇷🇴🤍

 • Albiona Ramadani

  Albiona Ramadani

  Mese fa

  Kastro baba♡♡♡♡♡

 • Ervis Dervishi

  Ervis Dervishi

  Mese fa

  Ku jom n'millano t'thom ti'amo.hahaha kastro ma i miri✌

 • Diar and Alba

  Diar and Alba

  Mese fa

  Shumë tekst i dobët, unë ta kisha shkru më të mirë.

 • Fatmir Rushiti

  Fatmir Rushiti

  Mese fa

  Po

 • Rejan 3500

  Rejan 3500

  Mese fa

  😅😅😅

 • Elvis 74

  Elvis 74

  Mese fa

  naseri kur jom tetov tdu shaum😂😂🤣😂

 • Ersan Kadriu

  Ersan Kadriu

  Mese fa

  🖤❤💕💚💝💚🖤💚💔💚💖💔💖💖💜💚💖💚💖💔💚💕💛💚💚💜💚💛💚💕💛💕💓💚💜🖤💙💗💘❤💓💔💕💖💗💙💚💛💜🖤💝💞💟❣

 • Ersan Kadriu

  Ersan Kadriu

  Mese fa

  💕💔💔💔💔💔💖💖💗💖💖💖💔💔🖤💝💜💝💜💖💖🖤💜💜

 • Mike Saraft

  Mike Saraft

  Mese fa

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme*
    *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • BABLOKI

  BABLOKI

  Mese fa

  Veq nja 20 sekonda qe e ndegjova ja bana LIKE qisaj kangen e fort Koka

 • Albert Vokshi

  Albert Vokshi

  Mese fa

  Hajde per dashni festojm me hashash 😐
  Qfar rinie degjenerim total phaaaaa
  Rini e mjera rini !!!
  Qfar kange met fut depresion total 🤨
  Q… a artistin e nanes Po ti kokshe narkomut 🤮🤮🤮🤮

 • Luciano 7777777

  Luciano 7777777

  Mese fa

  gg brah

 • Nina Kalluci

  Nina Kalluci

  Mese fa

  🥰🥰🥰🥰❣❣❣❣

 • Altin Biba

  Altin Biba

  Mese fa

  Super

 • MusicStudio

  MusicStudio

  Mese fa

  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE

 • MusicStudio

  MusicStudio

  Mese fa

  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE

 • MusicStudio

  MusicStudio

  Mese fa

  kenga e re
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1

 • MusicStudio

  MusicStudio

  Mese fa

  kenga e re
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1
  https://www.youtube.com/watch?v=fF6cRlfJJKE&list=RDfF6cRlfJJKE&start_radio=1

 • Muzik hiphop

  Muzik hiphop

  Mese fa

  Ma hanksh 1 kill mut

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Mese fa

  Ay bro were did this come from 💥💥🔥🔥🔥🔥

 • Lil_Vizzual

  Lil_Vizzual

  Mese fa

  1.3Mviews , 20k likes... SUS

 • baba ktuu

  baba ktuu

  Mese fa

  Bravoooo 💪🏻

 • Natascha Jakupovic

  Natascha Jakupovic

  Mese fa

  🥰

 • klisman klisi

  klisman klisi

  Mese fa

  🧿

  • klisman klisi

   klisman klisi

   Mese fa

   @eioshen boboi ❤️

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   Mese fa

   👏👏👏

 • Fidan Bekteshi

  Fidan Bekteshi

  Mese fa

  baba kastro

 • ROLAND DREM

  ROLAND DREM

  Mese fa

  Kenga ma e mir qe e kam ni najher ❤👫❤

  • ROLAND DREM

   ROLAND DREM

   Mese fa

   @💖ELVANA💖 x

  • 💖ELVANA💖

   💖ELVANA💖

   Mese fa

   Taman qashtot edhe une

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Mese fa

  😔🥺💔kastro:kan dasht mr na nda,me:na ndajten edhe pik edhe pse kur skem bashk dashnia jon o kan e adhe e kom pa n syt e tu.Un ender tjetra realitet💔🥺

  • Valdrit Abazi

   Valdrit Abazi

   Mese fa

   Gjbhrg

 • leart terstena

  leart terstena

  Mese fa

  e kalle kastro je i fort

 • Goni Ahmeti

  Goni Ahmeti

  Mese fa

  Like.Kastro 😍
  Coment. Anisa veseli 😺

 • Albert bert

  Albert bert

  Mese fa

  Favorit song
  ❤️❤️❤️😍😍

  • Albert bert

   Albert bert

   Mese fa

   @asioe kiou ????

  • asioe kiou

   asioe kiou

   Mese fa

   Dhe une nje goc jam 14 vjeq

 • FATIMA EZAHRAE CRAZY

  FATIMA EZAHRAE CRAZY

  Mese fa

  ❤❤

 • Loreta Ismajli

  Loreta Ismajli

  Mese fa

  MIR SE VINI HITE 😉🙈❤

 • FF TAFI

  FF TAFI

  Mese fa

  Hallall ta boft zoti me pun dhe me mundim je bo ky qe je rsp pa fund💯💯💯💯❤

 • imer morina

  imer morina

  Mese fa

  Kastro veq vazhdo me kang

 • TOP LEAUGE

  TOP LEAUGE

  Mese fa

  👏👏👏

 • TOP LEAUGE

  TOP LEAUGE

  Mese fa

  👌👌👌👌

 • TOP LEAUGE

  TOP LEAUGE

  Mese fa

  😍😍😍😍😍