Jurgen Kacani - Nipce (Official Video HD)

Pubblicato il 11 mag 2022
visualizzazioni 544 564
0

Produced by: Jurgen Kacani
Muzika & Teksti: Jurgen Kacani
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video: Elrodi
Thanks: Ferma 100

Musica

Mariola & Jurgen Kacani
Mariola & Jurgen Kacani
Commenti: 222  
 • Bena Resnja

  Bena Resnja

  7 giorni fa

  Jurgen tju rrojë nipi dhe të këndoftë zemra dhe në dasmën e tija👍🌟👑❤️

 • Kreshnike Hodaj

  Kreshnike Hodaj

  8 giorni fa

  Përsh tu rroi dhe me jetë gjat nipçia ashtu qënçin të gjith dajat 🌟👏👏👏👏👏👏❤🌹

 • Shamet Musaku

  Shamet Musaku

  15 giorni fa

  Të kendoft zemra Jurgen Të rroj nipcja me jet te gjat dhe zoti e bekoftë.Kendofshit gjithë jetën këngë të tilla

 • Arle🌹

  Arle🌹

  16 giorni fa

  Me jete te gjate Zoti e bekofte engjellin e Marioles dhe ty dajo😇😍
  Dy bilbilat e Laberise 🎤👏

 • Vjollca Nikaj

  Vjollca Nikaj

  8 giorni fa

  Të lumtë goja!
  Na kënaqe me këtë këngë more djalë!
  Sa e bukur dhe e ndjerë!

 • Klara Doni

  Klara Doni

  16 giorni fa

  Sa kenge e bukur te lumt goja Jurgen perendia ju bekoft perher 🙏Me jete te gjat djali i Marjoles ❤🧿

  • Avdyl Hajderasi

   Avdyl Hajderasi

   10 giorni fa

   kur kendohet daje dhe nipce te zgjatet jeta nipcja me dajen dhe daja me nipcennj . kame nje nipce qeka ..3 .daja

  • Avdyl Hajderasi

   Avdyl Hajderasi

   10 giorni fa

   te kendofte zemra o flori kur beni kenge te bukura per femijet....

 • Romeo Imeraj

  Romeo Imeraj

  10 giorni fa

  Te lumt goja vella! E ke qa kengen! 🙏🏻
  Urime me jet te gjate nipcja 😘🙌

 • Vasilika Plaku

  Vasilika Plaku

  15 giorni fa

  Te lumte goja !ME JETE TE GJATE NIPI .TE RROJ SA MALET!🙏🙏🙏🙏

 • Lola Bajrami

  Lola Bajrami

  8 giorni fa

  Te lumte goja o Artist🌟🌟🌟 Me jete te gjat Nipi 😍😍

 • irena mehmeti

  irena mehmeti

  6 giorni fa

  Shume bukur, kenge fantastike, tju roj eme jet te gjat nipcia 🧿⭐🧿

 • Mehmetaj_Mehmetaj

  Mehmetaj_Mehmetaj

  15 giorni fa

  Me jet te gjat e plot fat djali marjola urime ❤️🧿
  Jurgen me jet e fat nipi dajo

 • ADELINA DUNI

  ADELINA DUNI

  16 giorni fa

  Të të rrojë me jetën e gjatë, këngë shumë ebukur për nisjen bravoooo!!

 • Jonada Irini

  Jonada Irini

  15 giorni fa

  Urimet me te bukura per jeten e re,suksese edhe per kengen...

 • Bexhet Z

  Bexhet Z

  14 giorni fa

  Bravo një këngë e bërë dhe kënduar me mjeshtëri ku futen tradita e zakonet e çdo gjë e gjithçka nipcja me jetë të gjatë i lumtur me të gjtha të mirat por kënga jotë si dajë po bën e do të triumfojë gjithë andej BRAVO

 • Majlinda Zela

  Majlinda Zela

  14 giorni fa

  Sa kenge e bukur te lumt goja Jurgen jet te gjat shendet e lumturi ne familje sukse pershendetje nga Italia respekte. 🥰♥️❤

 • Vojsava Beqiraj

  Vojsava Beqiraj

  7 giorni fa

  Respekte per jurgenin marjolen bravo per kengen nipce tju rroj nipja me jet te gjat zoti ju bekoft 😂

 • Vali Zacaj

  Vali Zacaj

  12 giorni fa

  Bravo dajo me jet te gjate nipi i lumtur qofte gjithe jetes💙🙏

 • Natasha Rrapaj

  Natasha Rrapaj

  16 giorni fa

  Te roj nipcja dhe me jete te gjat te kendofte zemra gjithmon na kenaq me kenget e tua ne emigrantet 🙏🙏🙏🙏

  • A I

   A I

   10 giorni fa

   Mashallah shume bukur ❤️🤲

 • Ersid Doko

  Ersid Doko

  12 giorni fa

  Bravo suksese e jete te gjate te kete nipi 👏👏👏👏

 • Rubijan Kaja

  Rubijan Kaja

  14 giorni fa

  Bravo o nipce te paca shendoshe .bravo na kenaqe. Respekte

 • Mirjan Bufazi

  Mirjan Bufazi

  16 giorni fa

  Nipçja te rroj sa malet dhe me jet te gjat ⭐⭐
  Respekte Jurgen

 • Anila Gremi

  Anila Gremi

  13 giorni fa

  Te lumte goja Jurgen 👏👏me jete te gjate nipcja🥂

 • Alessio Music

  Alessio Music

  16 giorni fa

  Me jete te gjate nipit 😍 Te lumte goja o Artist i vertet 🥰🥰🥰

 • Enkeljana Alisinani

  Enkeljana Alisinani

  15 giorni fa

  Me jet te gjate nipi Jurgen
  Lum nipcja per dajon qe ka shume e bukur kenga

 • Monda Sina

  Monda Sina

  16 giorni fa

  Me jet te gjat nipcja.Nje Bravo te madhe per dajon qe beri super kenge per nipcen.Eshte me fat nipcja qe ka nje dajo si ti .Je nje talent I math.❤❤💫💫💫👌👌

 • Huie Hauri

  Huie Hauri

  14 giorni fa

  Bravo jurgen t lumt goja me jet t gjat engjelli i marjoles😇😇😍😍

 • Lumni Baki

  Lumni Baki

  16 giorni fa

  O Çuni me ymbèr tè gjat Nipçja Po dhe Mariolès uroj Djalin mè ymbèr tè rritet me Nèn e Bab
  Po urime edhe kènga si gjimon je i mir shum brrrraaavvvvooooooo 👏👏👏

 • Tadjana Lekaj

  Tadjana Lekaj

  16 giorni fa

  Urime , nipi te rritet i shendetshme dhe i lumtur me familjen e tij .

 • Albana Dimo

  Albana Dimo

  16 giorni fa

  Zemra të këndoftë për gjithë dajat e nipçet ju lutem bëni dhe një këngë për Hallot se dhe ne gëzoemi ju uroj gjith të mirat

 • Vjollca Kapaj

  Vjollca Kapaj

  9 giorni fa

  Me jete te gjate nipcja ❤💎

 • Rudina Xhika

  Rudina Xhika

  8 giorni fa

  Teksti me fjale zemre ,.Djali me jete te gjate

 • Flora Asllanaj

  Flora Asllanaj

  15 giorni fa

  Te te rroje nipcja.Te kendofte zemra.Kenge e paci gjithe jeten.

 • Moza Hila

  Moza Hila

  14 giorni fa

  Me jete te gjate nipcja sa emocione me dha kjo kenge

 • Leta Shyta

  Leta Shyta

  15 giorni fa

  bravo dajo tju roje nipcja me jete te gjate u ritet me nene dhe babe shendet dhe kismet u befte nje princ ne jete 👑👑👏👏⭐️⭐️

 • Agron Myftari

  Agron Myftari

  13 giorni fa

  Te kendoft zemra Jugren e te rroj me jet te gjat nipçja

 • Egla Kamperi

  Egla Kamperi

  13 giorni fa

  Super kenge Tju rroj nipcja 👏👏👏

 • Gesarda Revaj

  Gesarda Revaj

  16 giorni fa

  Me jete te gjate jurgen nipçja 🎉❤
  Tju rroj sa malet ❤👑😇🎉

 • Anila Haxhiaj

  Anila Haxhiaj

  16 giorni fa

  Me jet te gjat nipi dajo dhe te rritet pran njerzve te zemres ♥️♥️

 • Mirela Celaj

  Mirela Celaj

  10 giorni fa

  Te rroj nipcja me jete te gjate jurgen 🙍‍♂️

 • Silvana kondakciu

  Silvana kondakciu

  16 giorni fa

  Me jet te gjat nipit e paci sa malet, gezime paci gjithmon ne familjen tuaj..

 • Sabi Dine

  Sabi Dine

  16 giorni fa

  Tu roj dhe ta keni me jete nga vlora ju pershendespaci gjithmon harmoni ne familje🙏🙏🙏

 • Kristiana Fejzollari

  Kristiana Fejzollari

  16 giorni fa

  Edhe ti na i gezove zemat te lumt goja Lum kusha nip dhe mbes❤️❤️

 • Sali Malaj Official

  Sali Malaj Official

  16 giorni fa

  Super vella, me jete te gjate nipi! 🙏

 • elona_ gj

  elona_ gj

  15 giorni fa

  Te lu.te goja na kenaqe zemren me kete kenge more Jurgen Kaçani 👏👏👏👏

  • Lindita Shkoza

   Lindita Shkoza

   9 giorni fa

   Te lumt goja o dajo nipcija me jet te gjat edhe mbaje premtimin qe i bere nipces qe do jesh ne krahun e tij sepse gjat rruges ju dajot ndonjeher ndryshoni😀

 • Floresha Jaupaj

  Floresha Jaupaj

  15 giorni fa

  Bravo Juergen jeni fantastike vlora ika njerez te talentuar nuk kan nevoj per shum koment 🌹🌹🙏🏼

 • HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  16 giorni fa

  Me jete te gjate nipit. Lumturi, fat dhe shendet i dhent zoti.

 • Rezin Derka

  Rezin Derka

  15 giorni fa

  Te Uroj nga zmera Te Rroje Nipcja me jete dhe plot shendet

 • ΕΝΤΜΟΝΤ ΚΥΡΓΙΑΙ

  ΕΝΤΜΟΝΤ ΚΥΡΓΙΑΙ

  15 giorni fa

  Ate lumte goja o nipce qe je nipce ne fisin tone krenare qe te degjojme

 • Murat Cama Official

  Murat Cama Official

  8 giorni fa

  Te te rroje nipçja vella suksese lart e me lart respekt.

 • silvana kullaj

  silvana kullaj

  15 giorni fa

  Te lumte goja .kenge shume e bukur per nipcen. Suksese me tej.

 • maks

  maks

  15 giorni fa

  Sa keng e bukur dhe shum emocjonuese 👏👏

 • Dajana Faslli

  Dajana Faslli

  16 giorni fa

  Me jete te gjate ylli vogel nipçja🥰🥰🎉🎊🎼🎵🎶🎤 shume dedikimi bukur e i vecante

 • Anxhela Aliaj

  Anxhela Aliaj

  15 giorni fa

  Me jetë të gjatë nipi @jurgenkacani të rritet i lumtur dhe me dashurin e prindërve🥰🥰

 • Sara Selda Ajdini

  Sara Selda Ajdini

  16 giorni fa

  Urime urime me jete te gjate vogelushi i vogel,
  dhe kenga eshte shume e bukur urime.

 • Aulona Sqillo

  Aulona Sqillo

  11 giorni fa

  Bravooooo shum bukur te këndoft zëmra gjithmon ta gezojn te gjithe dajot 😍jet te gjat

 • Mariela Skendo

  Mariela Skendo

  16 giorni fa

  T ju rroje me jete te gjatë nipi!Urime

 • f.h h

  f.h h

  15 giorni fa

  dajo xhani ta ruajte zoti nipcen Marjoles i uroj qofsh nje nene e bekuar

 • Leonora Dika

  Leonora Dika

  11 giorni fa

  Te lumte goja e paci me jet dhe suksese jurgen e mariola

 • syzana murati

  syzana murati

  12 giorni fa

  Te roj nipcja me jet te gjat 🙏🙏

 • Ledjona Jona

  Ledjona Jona

  15 giorni fa

  Shumë e bukur kënga të rroj nipi

 • Rudina Kalemi

  Rudina Kalemi

  9 giorni fa

  Bravo Jurgen kenga me e bukur

 • vilsona meslani

  vilsona meslani

  16 giorni fa

  Mbrekulli je Jurgen Bravo👏👏

 • Entela Puka

  Entela Puka

  15 giorni fa

  Urime per 💙⭐👑👑👑👑

 • Aferdita Decja

  Aferdita Decja

  15 giorni fa

  Shumë kenga e bukur me jet te gjat nipcja

 • Ornela Alushaj

  Ornela Alushaj

  10 giorni fa

  Te lumt goja dhe tju rroj sa malet qofshi gjithmon te lumtur me nipce dhe mbesa

 • Arlinda Rexhaj

  Arlinda Rexhaj

  16 giorni fa

  Me jete te gjate! Te rritet i lumtur!

 • Megi Kamami

  Megi Kamami

  15 giorni fa

  Bravo super keng te lumt goja dhe me jet te gjat nipcja

 • Majlinda Zela

  Majlinda Zela

  14 giorni fa

  Jet te gjat nipit uroj nga zemra gjith mirat te botes respekte nga Italia dhe Marjoles djalit 100 vjec u beft zoti e bekoft .

 • nikoleta Melengu

  nikoleta Melengu

  16 giorni fa

  Bravo Jurgen. Te te roje nipcja me jete te gjate

 • Sidorela Demiraj

  Sidorela Demiraj

  16 giorni fa

  Tju rroj dhe jete e shendet pac gjithmone bebushi❤

 • Engjellushe Lika

  Engjellushe Lika

  16 giorni fa

  Me jete te gjate e tu te lumte goja bilbil i jugut

 • Dita Duka

  Dita Duka

  15 giorni fa

  Me jet tè gjat Nipçja zoti e Bekoft

 • Redi Qose

  Redi Qose

  10 giorni fa

  Urime te ju rroje sa malet 🎆🎈

 • Marjola Balili

  Marjola Balili

  16 giorni fa

  Me jete te gjate nipçia 🙏🙏

 • Denada Dedej

  Denada Dedej

  16 giorni fa

  Te rroj nipi 🌟te kendoft Zemra 👏👏👏

 • Kostas Bmx

  Kostas Bmx

  15 giorni fa

  Shume bukere per vlonjae 😍😍😍😍 per shdetse ngae gerqa the une nip time qe me dhae emri tezse dhe dajo💖💖💖💖💖

 • Rabushe Ferro

  Rabushe Ferro

  15 giorni fa

  Të lumt goja more djal sa bukur i thur vargjet për nipçen tju rroj nipcja dhe të gjith nipçet një bot suksese,bravo

 • Reni Sharka

  Reni Sharka

  11 giorni fa

  Ju këndofte zemra një bravo bravo

 • Roky None

  Roky None

  14 giorni fa

  Me jet te gjate Princi dhe te rroje sa malet 🎉🎉🎉💎💎💎💎🙏🙏🙏💋💋💋

 • Dashi Blliku

  Dashi Blliku

  16 giorni fa

  Te rroj me jet tegjat urrit me nene e babe urime kenge shum e bukut