Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)

Pubblicato il 15 ott 2020
visualizzazioni 371 349
0

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #EdiRama
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Edi Rama
Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së.
Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas tij tregonin ndryshimin mes trajtimit të mbetjeve në kohën e PD-së dhe në qeverisjen e PS-së.
Sa i përket inceneratorit të Fierit, kreu i qeverisë tha se nuk ka mbaruar investimi. Ai u shpreh se shtyrja ka ndodhur për shkak të protestave dhe bllokimeve nga opozita. Megjithatë sipas tij projekti përfundon në fund të vitit.
Kreu i qeverisë ktheu përgjigje edhe për inceneratorin e Elbasanit. Sipas tij, ky incenerator është në punë dhe prodhon energji, por për shkak të një problemi me autoritetin rregullues nuk ka marrë para.
Blendi Fevziu: Ku është inceneratori i Fierit?
Edi Rama: Ja ta nxjerrin atje mbrapa.
Blendi Fevziu: Ky ekziston?
Edi Rama: Po.
Armand Shkullaku: S’ka asgjë brenda.
Edi Rama: Ne po ndërtojmë këtë. Ja ku e ke.
Armand Shkullaku: Edi Rama nxjerr një video dhe vë një PD aty, por ajo mund të jetë PS.
Edi Rama: More zotëri…
Blendi Fevziu: A punon, a s’punon?
Armand Shkullaku: Nuk punon asnjë incenerator, as Elbasani, as Fieri, as Tirana. Nuk punojnë, është 3D. I ka marrë të gjitha lekët ai.
Blendi Fevziu: Rama, e kapim konkret. Punon inceneratori i Fierit?
Edi Rama: (I drejtohet gazetares) Po si s’të vjen zor? Si e ke Tiranën?
Fatjona Mejdini: E ke të mbushur me plehra.
Edi Rama: Ti e ke me qytetin, me mbledhjen e mbeturinave? Do flasim për qytetin të sjell lalin, të flasë lali.
Armand Shkullaku: Ai të rregullojë lopën, të çojë lopën…
Edi Rama: Nuk merrem me mbledhjen e mbeturinave në Tiranë.
Armand Shkullaku: Lalit ia ke lënë të gjitha dhe lyerjen e pallateve dhe lopën…
Edi Rama: Po të them që ajo është situata e 30 vjetëve që është si e do PD dhe 30 të tjera. Kjo është si e dua unë dhe si e duam ne Shqipërinë në aspektin mjedisor. Urdhëro se çfarë bëhej dhe çfarë bëhet nëse nuk bëhet kjo dhe shiko çfarë po bëhet në Fier.
Blendi Fevziu: Punon?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi…
Blendi Fevziu: A në rregull?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi. Në Dhjetor do vini, ju ftoj të shikoni që do të fillojë puna atje në Fier. Po kështu edhe Elbasani. Ky më thoshte që nuk prodhon energji. Ja Elbasani, PD-ja dhe ne.
Blendi Fevziu: Kjo është propagandë…
Edi Rama: Si është propagandë?
Blendi Fevziu: Pushteti lokal i PS në Elbasan nuk merr në dorëzim inceneratorin se nuk ka plotësuar kontratën. Jep përgjigje.
Armand Shkullaku: Elbasani nuk punon, mor burrë. Elbasani nuk është incenerator. Kapsulon mbetjet, nuk djeg. Tre herë është ndezur gjithsej.
Edi Rama: Shkullak, nëse inceneratori i Elbasanit prodhon energji që prej 2017, nëse energjia ka shkuar për nevojat e impiantit dhe kjo është në një sahat e OSHEE dhe impianti prodhon energji që nga 2017-a dhe arsyeja pse nuk ka marrë asnjë kokërr leku për këtë është sepse autoriteti nuk i ka dhënë çmimin dhe ata janë në gjyq, ti a do dalësh këtu dhe të thuash që unë o shqiptar jam një njeri që flas pa lidhje sepse Edi Ramën e dua shumë. Sepse është kulmi… Ka që në 2017 që prodhon energji.
Armand Shkullaku: Ku e ke dokumentin që prodhon dhe sa energji?
Edi Rama: Unë nuk jam faturist i OSHEE. E përdor për nevojat e veta. Nuk ka marrë qindarka sepse autoriteti rregullator nuk i jep çmimin. Nëse ti shikon sahatin, do thuash që dashuria ime për Edi Ramën është kaq e madhe saqë është kthyer në verbëri dhe unë do të them që ky s’do asgjë, do dalësh?
Armand Shkullaku: Po. Po, e kam gabim, e kam gabim.
Blendi Fevziu: Kur përfundon Fieri?
Edi Rama: Fieri përfundon në Dhjetor. Ka pasur 1 vit e gjysmë vonesë jo për shkak të investitorit, por për shkak të palës sonë, sepse ishin protestat, bllokimet, përpjekjet për t’iu thonë që ore jeni në vete, këtu po vihet që të shpëtoni ju. Është ndryshuar vendi dy herë dhe kjo nuk është e investitorit, por këto nuk i di kjo …
Fatjona Mejdini: Unë i di se i kam takuar ata banorë.
Edi Rama: Pusho, pusho. Pusho të mbaroj unë. /tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITload for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

RTV KLAN
Commenti  
 • Just BELIEVE

  Just BELIEVE

  5 minuti fa

  Shajeni sa të doni por më të mirë kurrë ska pasur shqipëria as nuk ka për të pasur,shajeni se do e kërkoni. Juve doni atë që u grene njerëzit për protesta dhe ua futi në plumb kokës

 • ADOLF BI

  ADOLF BI

  23 minuti fa

  Blendi je i madh.

 • Daniel Canaj

  Daniel Canaj

  Ora fa

  Dhe ta imagjinosh se na kush udhehiqet shqiperia nga nje kryeminister analfabet pa pik edukat komplet injorant arrogant

 • Eduart Cordeni

  Eduart Cordeni

  3 ore fa

  Rama ty te ruajn k kta psikopater

 • Eduart Cordeni

  Eduart Cordeni

  4 ore fa

  O budallack cfar pytje i ben kryeministrit ti sot kur dikur ishin te lir ne shqiperi ne kohen e saliut

 • Jeton Bakiji

  Jeton Bakiji

  4 ore fa

  Po bile tani edhe jasht në Maqedoni duhet me vendos mask edhe në vetur

 • Mon Doroci

  Mon Doroci

  6 ore fa

  Ky krejt paret i hargjon ne hund .

 • Mon Doroci

  Mon Doroci

  6 ore fa

  qyr ky muti i vuqiqit . Tradhtari i madh edhe me Hashim tradhtarin

 • ilyrian Land

  ilyrian Land

  8 ore fa

  Kush eshte kunder Rames
  Like

 • Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  9 ore fa

  Pyetjes se Gazetares ne lidhje me gjoben e dikujt qe nuk eshte kryefamiljar, Rama nuk mundi ti pergjigjej , perkundrazi, doli bllof kur tentoi te perdorte sulmin si mbrojtje.

 • Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  10 ore fa

  KU DEGJON SHUM GJELA VONON TE GDIET KUSH KUPTOJ KUPTOJ.

 • Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  10 ore fa

  Un po kuptoj as edhe nje gje spo bejn dialekt po lehin si qent dhe keshtu smiret vesh ca behet.

 • Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  10 ore fa

  Si tallin karin me popullin hahaahahahahahahahahajaj

 • Still Honezt

  Still Honezt

  11 ore fa

  Sa tall rakun Rama me kta..

 • Krenare Nare

  Krenare Nare

  15 ore fa

  Pse mereni me ket kryminister te pa pergjeshem injorant ky nuk len mi ndegju pytjet se osht me kurupcjon deri ne fyt e nuk ju len me fol ky osht psikopat kur se kisha thir ne emisjon se pona hyn nerva me ndegju ket lesh te prishur ore budall

 • Mimo Ismaili

  Mimo Ismaili

  22 ore fa

  Përshndetje. Politikanet tan ne për gjithsi jan. Pijun te eluminatit corona nuk egziston egjitha kjo qe ndodh ësht vendosja e micro chipit. Boll genjiet popullin oooo rama se ske pik kulture ndaj nje (zonje)

 • Tiku2008tiku

  Tiku2008tiku

  23 ore fa

  https://www.youtube.com/watch?v=2Qa9YDgtcaM

 • Tiku2008tiku

  Tiku2008tiku

  23 ore fa

  ja keto jane gazetaret tane plus politikanet,
  https://www.youtube.com/watch?v=lYnhckZcllU

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  23 ore fa

  Mi fiku 😭😅

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  23 ore fa

  Jo vetem kjo rrelja se ka iden si gazrtare por tum shkre dhe ndjejat seksuale prz

 • Gabry Kalaj

  Gabry Kalaj

  23 ore fa

  Ky edi gati paska shku ne overdos me kokain e paska pi me amfetamin

 • Gabry Kalaj

  Gabry Kalaj

  23 ore fa

  O ju jeni me ju q... ropt te gjithve qa jeni politikan po ne jemi popull injorant se ktu duhet me ju shku aty ne ato zyrat e tyre e me i djeg mrena me tan qa kan

 • Gazi Musliu

  Gazi Musliu

  23 ore fa

  Qar lideri gangster i marre, arrugant...!

 • Bimi Morina

  Bimi Morina

  Giorno fa

  Nuk jam nga Shqiperia dhe as qe me shkon mendja ta mbroj ne një menyr PS-n dhe Edi Ramen, por ky Gazetar qe leviz si një femi, qe e ka kap shurra ... ky eshte ne Pozicionin e gabuar ne „kete“ emision.

 • Nadi2014 Ss

  Nadi2014 Ss

  Giorno fa

  I shkreti Edi Rama asnje respekt si kryeminister me tevertet keto gazetare duhet denuar me pelqej pergjigja nga Edi ne min. 2:30:00

 • Roby Robert

  Roby Robert

  Giorno fa

  vetem rama osht per kete ven harrojeni se e bon kush tjeter kete ven

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  Giorno fa

  Jetojm ne perendim dhe me kto ligje perballemi cdo dit dhe kta injoratet qe sa po e the the Z Rama. Jan tu aludu me teper se sa jan koshient

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  Giorno fa

  Nuk imagjinoj me qon kaq kare femer sa kjo qe hyn kot si kare 😅

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  Giorno fa

  Por esht me e arsyshme dhe llogjike tjemi me sy me real se cak ne ter ket trazir gatuhet e ku jemi ne qe tkemi munsi me lujt gurin e ron😏

 • tonnyy sina

  tonnyy sina

  Giorno fa

  Her e par qe Z Kryeministri jon qe nfat thjesht per respekt se ne fund fundit perfaqson ne si komb.. Dhe jo pa dadhje esht aty. Se tpakten e kem zjedh dhe duhet ta respejtoj gjer ne fund mandatit.. Se smunet me trajtu kshu si grethat dhe pa arsyetim.. Z kryeminisre. Ka te drejt se me ne sesht e thjesht si do qe tjemi gjithoom esht gjenet kritika

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Giorno fa

  Hahaha hahaha fli lul fli hahaha hahaha o edi o gjigand nese ti iken shqiperia do shkaterrohet ti po e rregullon shqiperine

 • alvi hajderlli

  alvi hajderlli

  Giorno fa

  Vangjelina na ke car trapin o komunist i qelbur

 • Maria Cepele

  Maria Cepele

  Giorno fa

  Si flasin kshu kta kryeministrit ?...Nk e len Te flasi nk e len Te sqaroj asgje ....dhe shum mbahet ai 😂

 • ilias pantelis

  ilias pantelis

  Giorno fa

  nivel
  000000000000000000000000

 • Doda 1967

  Doda 1967

  Giorno fa

  Rama eshte patriot dhe njeri me inteligjent ne politiken shqiptare... njerzit e rrethin qe ka jana kruehajna ,kriminel dhe hajdut kurse Rama servil i ...tyre.Cfar eshte Rama, kush di tma thoje????

 • enea s

  enea s

  Giorno fa

  rakipkari

 • Bujar Habibaj

  Bujar Habibaj

  Giorno fa

  Une jetoj ne Gjermani....nuk ka ligj qe maskene rruge.......Edi Rama rren dhe mashtrpn...plehr e ndyre.

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  2:32:30 po pusho mi shurre pusho shif punet e tuja ca do me hollanden apo Anglin. shif ato floket qe ike si dhi e zjebosme, drejtoj pak se dukesh sikur sa jecu nga gjumi tu fol

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  2:31:30 o fefzi qerosi, kur esht anglija veni i par ne europ per ashash dhe per kokain, qe ikan te gjitha paisjet dhe sikapin dot, dhe qe esht gjith vitin jo vetem 3 muj si atje ne shqipri o qeros, por ju ekeni hallin se juka vu taxa juve te klanit qe boni prograne dhe qe merni shum leuro ne muj, pranej sedoni ju as ti as ai katnari beratit apo tepelenes nga p**** m*** esht
  Arjan Cani

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  2:21:19 ore ky tipi kaq izjut pse subo politikan dhe ta rregullote ate shqipri, por rri tu bo si gore cdo program. ti o hape ose mylle iher e mir, jo si gore

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  1:27:41 po mer qeros po aty dojesh se mer 17mi euro ne muj tu bo llaka llaka ke 5 vila te mdhaja e kushedi sa hyrje, te pakten lej me qera me gjys cmimi, qe mos ungopsh ti, se si eke majt ti ate pun ashtu, vetem ne shqipri ishef kto gjona, dhe ato goret aty gazetar jan por nuk ulen posht tavolines se bossit per gojore si ty.

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  1:23:24 iko qyrravec ivogel ik je larg ti me ifol atit ashtu, ti nuk ke as pamjen lene me ket zo si femerat acarus. jepi naishpull atit o ED

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  1:14:24 po kush do me te ndigju ty mer burr, pusho dhe ndigjo qe te msosh per te ardhmen,
  jo si ky cjapi shullaku qe jafut pordhes kot ven e paven.n

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  1:08:22 ktu eka fain ky qerosi qe sjellkto tipa qe rrin neper kafe gjith diten, kjo eka menjen ke floket, hajde meru vesh ti.
  ne vend te sjelli njerez me eksperienca, por sjell kto llojllojshat. qe ebojn ket show sikur esht portokallija

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  1:00:56 tiranen e bot ju gjith plena sa erdhet aty.
  se ne emashim ne pllom te dores,
  deri sa nabot me ulargu fare.
  por shyqyr qe ishte EDI se ju pupupupupu

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  39:40 heh sa mir o Ram jepja ktit specit e ksaj kastraveces qe ingeli goja maqedonija, po ti poepyt ate me ato pytjet idjote qe ke dhe ai po te pergjigjet,
  ju iboni pytje mjeku dge ai po jupergjigjet dhe pastaj thuni pse sdel doktori ku tna sjaroj. kafsh pi ju aty ke salla doni nje njeri me pozit te madhe per nje gje te thjesht (kujdesu per veten qe tkujdesesh per tjeret)
  Kjo ibjen fyllit dhe kerkon ligjet e maqedonis, ky mjeker bardhi do ligjet e Amerikes, fefziu thot pse si heqin maskat kur jan mrena ne lokal, hajde cfar show bohet, mjer Rama me kto.

 • Andi Ramushi

  Andi Ramushi

  Giorno fa

  Kokrra e hajdutit

 • Landi travelling

  Landi travelling

  Giorno fa

  Portokalli te Klani 🤣🤣🤣👍

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  22:22 ti seman dot masken se ke k*** n g**
  hahahaha

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  18:45 jo mer fefzi jo. pse se pyt ti Ramen, thuj a do ti gjobisni gjith Qerosat si puna ime pershembull.
  Po koken honkshin kur se mro veten ti si popull ca tboj ky ishkreti atje jan gjith Derra ajo tjetra bucja thot mos mani maska. hajde hajde.
  ik o Rame me nai ven jash se atje kafshet kan ngel

 • Fatmir Kolici

  Fatmir Kolici

  Giorno fa

  Ca giornaliste je ti moje,cfar pyetje ben vuri masker apo jo! 😟

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  o fejzi lene kosova maqedonija ekan von pse jo neve. a shef cfar bohet neper europ.
  komshiu im esht ne lockdown e zdel dot se e kap komun tjeter, kurse un varavingo gjith diten.

 • regi bici

  regi bici

  Giorno fa

  16:41 kjo birbilesha e vogel, ndjek kte ndjek ate gjith diten ne fejzbuk dhe hajde mere vesh ti sa ka si puna ksaj.
  ca tboj Rama shkret. ta lesh ket me nai detyr me renci jaboni naften gjith diten ne fejzbuk tu kerku per Adrushin haahaahahahah sorry

 • Aleksander Albania

  Aleksander Albania

  Giorno fa

  Nga minuti 2:33 deri ne fund e treguan veten c,fare gazetaresh jane dalin vec, per te mar rrogen.

 • Aleksander Albania

  Aleksander Albania

  2 giorni fa

  Te gjithe gazetaret skandaloz fare flasin kot pa fakte, Rama mudete te jete hajdut, por duhet te gjeni fakte jo te llapaqosni kot, Une mendoj se me pastrimin te gjykatesve dhe prokurorve Shqiperia do te rregullohet,
  Edhe nese Rama eshte hajdut.
  e rendesishme eshte qe te eleminoje krimin, dhe te qendroi sa me shume si kryeminister, jo se ai eshte me i miri por nuk ka shume uri, nese heqim Ramen dhe vem nje tjeter duhet te presim qe te ngopet edhe ai tjetri dhe keshtu do na duhet shume kohe. Me vien shume keq per ate zonje qe nuk ka mundur te dal nga nga Shqiperia se po te shkonte ne nje nga keto shtete Holland, Belgjik Spanje nuk do fliste keshtu per Shqiptaret, bravo Rama qe perkrau Shqiptaret.

 • Unlike Son

  Unlike Son

  2 giorni fa

  Nuk ka spitale kundra kovid 19 o njerez mos merrni njerez ne qaf duke i cu ne spital se sdel kush gjall nga spitali.. Eshte ceshtje politike cdo gje nuk ka covid nuk ka corona virus cdo gje po e bejn per nje qellim...

 • soiung toiue

  soiung toiue

  2 giorni fa

  52:50I madh Shkullaku e ka nga pervoja 🤣😂🤣

 • Unlike Son

  Unlike Son

  2 giorni fa

  Ëëëëëë. Ëëëëë ëëëë zot na ruj ca kemi ne krye te shtetit ke marr jet njerzish me kte fuckin korona virus kan shku njerez ne kemb ne spital kan dal ne arkivol te gozhdum me vida mos me pa ca ka ndodh me te semurin duke u justifikuar qe kishte koronen dhe nuk i mbizotroi zoti u arrdht hakut me gjithe shtet u bet bossa me djersen tone ne djall vafshi gjithe politikanet

 • Jo skanderbeu

  Jo skanderbeu

  2 giorni fa

  Ja mbylli gojen buqes 😂 urdhrin per maskat nuk e marr une. E marrin specialisted 😂😂

  • Robin Hood

   Robin Hood

   7 ore fa

   Ju Te rilindjes e keni qef skenderbeun jo te vertetin Po Fake skenderbe se jeni komplet njerez fake

 • Amarildo22 Sn22

  Amarildo22 Sn22

  2 giorni fa

  I duhen dhe 4 gazetar/analist tjer bishes

  • soiung toiue

   soiung toiue

   2 giorni fa

   hahaha Luli vocer flij se i vogel je

 • B M

  B M

  2 giorni fa

  Eh qufishme gazetar shqiptar jan shum te psur pse ?

 • B M

  B M

  2 giorni fa

  Edi RAM te lumt shqiptar qe te kan poplli te don gazetaret jan te shitur tradhtar

 • Giulietta Stara

  Giulietta Stara

  2 giorni fa

  Ty milionat ti numerojne te tjeret morr injorant hajdut

 • B M

  B M

  2 giorni fa

  Oh luzim tih je zagar ih berishes

 • B M

  B M

  2 giorni fa

  Oh gazetar budall 🙈😂

 • B M

  B M

  2 giorni fa

  Edi Ram 💪🇦🇱🇦🇱 gazetar eh leshit 👎

 • miri Toska

  miri Toska

  2 giorni fa

  Me vjen keq per Vangjelin, se e rrespektoi gjat gjith emisionit dhe i takonte pergjigje ne pyetjen e funit si ne pyetjen e par qe i beri, dhe e mori pergjigjen te drejtperdrejt, Krimi nuk osht etnik, kjo duhet tju mjaftoj o shqiptar per te kuptu qe ky njeri osht per ju dhe per Shqipnin, kur ju thot jam kundra maskes personalisht, kur ju thot franca e filloi lockdown dhe asaj i trembem me shum sepse kthehet ne rutin, flet shum, bertet shum, po ne caste specifike thot te verteten qe e drejton ne punen e tij, llafet e teperta dhe te bertitmet e shumta jon te mbulojn te mirat e punes se tij per vizionin qe ka, dhe me besoni vizionin e ka per shqipri e shqiptarizem

 • Cool Vlog

  Cool Vlog

  2 giorni fa

  18 35 RAMA PRANOON QE ESHT LOJ LUFT (PANDEMIA

 • Alfred Bleta

  Alfred Bleta

  2 giorni fa

  Zoti kryeminister jeni njeriu me i pergatitur

 • Cool Vlog

  Cool Vlog

  2 giorni fa

  Thot per alfred cakon ato ofendime por e pranoi vet
  - masat dhe masken nuk e vendos UN POR KOMITETI(ILUMINATI) I EKSPERTVE 16 57 -17 12

 • Cool Vlog

  Cool Vlog

  2 giorni fa

  LAJE GOJEN KUR GLET PER CAKON O ROPSH SE E PRANOVE VET QE THE KOMITETI QE E DREJTON KETE PANDEMI O KRIMINEL

 • Rimi Hoda

  Rimi Hoda

  2 giorni fa

  O zot, kulmi injorances, vetem ne albanistan ndodh kjo, njeriu I pare I shtetit sille kshu🙈 mjer populli

 • dcoog anml

  dcoog anml

  2 giorni fa

  In Italia RAI si paga su la bolletta di luce che anche sono dite private

 • aleksander culaj

  aleksander culaj

  2 giorni fa

  Nuk kam parë dhe as dëgjuar në jetën time një Kryeministër i cili bëhet avokat mbrojtës i të gjitha të ligave, në të gjithë sektorët e jetës, që ndodhin në vend. Kjo është e trishtë dhe e dhimbshme për një popull, i cili në vend që të ketë një Udhëheqës në krah të qytetarëve, ka një mbrojtës të mafias së drogës, krimit ekonomik...etj. Vaj halli për një popull se në ç'gradë ka rënë.

 • Mr. Dree

  Mr. Dree

  2 giorni fa

  hahaha Luli vocer flij se i vogel je

 • Dorina Rina

  Dorina Rina

  2 giorni fa

  i Fort je zoti Rama qe perballove te qendrosh kur te permendet nena sapo ka ndruar jete TMERR kur rrethohesh nga persona qe jane jashte tokesor keto sms te percjellin 😡

  • Dorina Rina

   Dorina Rina

   2 giorni fa

   @dcoog anml me mire hajdute sesa vrases si SALIU 😉

  • dcoog anml

   dcoog anml

   2 giorni fa

   Nuk mbulohet djelli me shosh ram hajduti

 • dushi21

  dushi21

  2 giorni fa

  Edi Rama. O ma ra Rama apo s’ra. Kshu eshte kur populli ben si budalla. Si keta edhe ata mbae fort bythen vlla. Si aty edhe ketu te gjithe si rama duan drrrrrrrruuuuu. Po vall kush ka meja fut? T’gjith flasin e han mt. Trimeria qenka zhduk.
  Peace father muckers

 • Flamur Mahmutaj

  Flamur Mahmutaj

  2 giorni fa

  I keni hedhur mjetit pas tjetrit, esht njeriu qe po ben reforma. Reforma eshte me e veshtira ne politik.para Saliut rinin si te menderosur ,këtij i hidheni ne kok si te jet kryetar komunë ,e kuptoni qe kjo esht elementi demokracisë qe ka sjell ky burr apo jo. Perde nuk ftohni Saliun dhe t'a pyesni për krimet e tij dhe t'a bombardonin meze njejtin menyra ,duket qartë se jeni te pozicionuar politikisht,dhe nuk jeni per te perfaqesuar ata qe ju mendoni .jeni vertet te mjerueshme,nivel per te ardhur keq.

 • GFORCE320

  GFORCE320

  2 giorni fa

  Z.Rama mund te pajtohem qe mund te mos kete hajdut xhepash ne rruge apo hajdut re apartamenteve te gjate 2m , mirepo ti je hajdut i tjeter niveli , je hajdut tenderash , je hajdut me kollare

 • And Bazs

  And Bazs

  2 giorni fa

  Mire jà bere kesaj gazetares lwshi

 • sedo sedo

  sedo sedo

  3 giorni fa

  E cfar debati ky kshtu ne fund asnje zgjidhje e kotit

 • Zef Cumraku

  Zef Cumraku

  3 giorni fa

  Si I ka ik hunda nje njeren ane prej malit

 • Ali Sina

  Ali Sina

  3 giorni fa

  Zoti fevzi kur paguan shteti per ngritje te ketyre tre veprave perse duhet te hyje ky ndermjetesi

 • anonyme world

  anonyme world

  3 giorni fa

  Rrnoft kolumbia me miell te veçant per politikan te veçant.
  🙏 🤲🏼 o zot humbja faren tradhtarve te shqiptaris , se shum gjaku u derdh per ket vend .

 • ibrahim gjika

  ibrahim gjika

  3 giorni fa

  Hajde kryeminster mashtrus hajde mjer ky popull cfar gomaresh qeverrisin atdheun ton

 • Paspartu ujkuiprer

  Paspartu ujkuiprer

  3 giorni fa

  Edi Rama Kjo fundrrin e pashembull morale e shoqeris shqiptare hhahaahah

 • Google Nutzer

  Google Nutzer

  3 giorni fa

  Sillle nga ta sjellesh per momentin nuk ka ma te mire

 • Les Paul

  Les Paul

  3 giorni fa

  Shko more hajvan te Vucici e beni qefê more turp

 • Jon Spileas

  Jon Spileas

  3 giorni fa

  O bobo mjere per kryeministrin qe kemi arugand, ofendus tamam nje rrugaç me vjen turpe!

 • Youtube

  Youtube

  3 giorni fa

  Studio si zyra e partise demokratike, ku lopçari rakip llari dhe zhulsi shkalluaku, me drejtuesin e emisionit si militant i berishes, treguan se Rama i ka dhene shum liri shtypit deri aty ku sa, benin pyetje dhe sduronin per pergjigje, gje qe nuk ndodh askund.

 • Marko marko

  Marko marko

  3 giorni fa

  Nuk mbulohet djelli me shosh ram hajduti

 • Lulaj Petrit

  Lulaj Petrit

  3 giorni fa

  Ore po ca halli i madh ne asnje vent te botes gazetaret pa mar pergjigje per nje pyetje qe bejne nuk e lene te pergjiet i bej pyetjen tjeter ore po lereni tjetrin te pergjigjet pupupupu llaktari

 • SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  3 giorni fa

  E verteta eshte se Shqiperia ka nje kryeminister aktor ollivudi .

 • SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  3 giorni fa

  Je me komunist se cdo komunisti ne bote prandaj e thua vazhdimisht komunit me ironi .

 • SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  3 giorni fa

  Te mbyti gazetaria, apo ishte dobesia per tu pergjigjur se cfar the e di shume mire ti se cfare thua jane rena o malok i Soros.

 • SenkaiDezu YT

  SenkaiDezu YT

  3 giorni fa

  Zoti Kryeminister si spranove nje here nje gabim sado te vogel qe eshte llogjike te ndodhim por ngre zerin per te mbytur kundrrshtarin.O egoist i semure.

 • Life Lessons

  Life Lessons

  3 giorni fa

  2:03:26 Kush e degjoi ate gazetaren e pd -se qe therret Blendi me ze te ulet!!

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  3 giorni fa

  Po ule ne bythe kete zoteni. O Blendo pse nuk u ule ti ne karrigen e tij.

 • altin gremi

  altin gremi

  3 giorni fa

  Brabo president, injoroj injorantet

 • altin gremi

  altin gremi

  3 giorni fa

  Ti je per komentator sporti dhe jo per komente te tilla