Anxhelina x Flori - Anash & Doja

Pubblicato il 1 dic 2021
visualizzazioni 7 143 189
0

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Anxhelina x Flori - Anash & Doja
00:00 - Anash
03:18 - Doja

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Produced by: Threedots Production
Video by: IMAGINE

Connect with Anxhelina:
anxhelina

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi


Anxhelina
Anxhelina
Commenti: 780  
 • Ada Sejdo

  Ada Sejdo

  Je gjithca qe un doja Keng fantastike suksese te metejshme nje bravo te madhe 👏👏❤️❤️❤️

 • S A K I

  S A K I

  28 giorni fa

  Greetings from Serbia! I really like this song as well as your language and culture. It is the 21st century and we should all spread love and find a way not to have that sick political animosity between us because at the end of the day we are all just people! 💪♥️

 • Hello It'sMe

  Hello It'sMe

  Flori ARTIST me plot kuptimin e fjales 💔je unik,skom fjal per ty zoni jot osht perfekt , tlutem publiko me shpesh keng tlutemmm . Faleminderit

 • monique 42

  monique 42

  Congratulations. Muzika dhe tekstet shume te bukura.🎶🎶♥️

 • silvana sulollari

  silvana sulollari

  bravo Flori, vajza e mrekullushme.

 • AMxArtes

  AMxArtes

  14 giorni fa

  This is a very beautiful song. Congratulations both of you

 • Liliia Maslarova

  Liliia Maslarova

  Anxhelina really brings that world wide class touch to this project❤️ So emotional and expressive it really reminds me of her mother!

 • BellaA B

  BellaA B

  👍🏽 Anxhelina ka ze shum te bukur🥰✨

 • Matilda Dervishaj

  Matilda Dervishaj

  In LOVE with this song!

 • lumturi 27

  lumturi 27

  sa me pelqen qe po humb kjo ndarja kosovar shqiptar... as qe i kujtohet dikujt ketu.... thjesht shqiptar... sa bukur

 • Valentina Pantea

  Valentina Pantea

  Thjesht PERFECT ♥️♥️♥️

 • Oksana Borodina

  Oksana Borodina

  Очень красивая песня ❤️ Браво❤️

 • Pasion Gatimi

  Pasion Gatimi

  Teksti:

 • Ac dc

  Ac dc

  Duet i kendshem .

 • Jona S

  Jona S

  Flori nuk zhgenjen kurre, ky djal eshte talent i lindur edhe ka nje ze qe te deperton direkt e ne piken me te thelle te shpirtit. Edhe Anxhi ka kenduar sh bukur ne kete kenge, besoj efekti Florit eshte magjik me kedo qe bashkepunon ❤

 • Anna Gjergji

  Anna Gjergji

  Nje kg shqip dhe bukur 😍 ...te adhuroj Flori zeri jote eshte magjik 🎼🎤🎧🎶

 • Luna

  Luna

  🌌Anash eshte KENGA me e bukur qe po degjoja per gjithe keto ore...thjesht ushqim per shpirtin... faleminderit Flori😪🤍

 • Shkelzen Spanjolli

  Shkelzen Spanjolli

  Ndijeje veten si monument i kultures SHQIPETARE ....sepse e meriton

 • Laureta Lola

  Laureta Lola

  Flori te adhuroj ❤️ je me i miri i gjithe trojeve tona ,nuk zhgenjen asnjehere te adhuroj!Tekstet e tua plot kuptim edhe me nje fjalor shume te paster ,ky eshte talent i vertete kenget plot kuptim edhe me nje fjalor 100 % te paster !Keto jane kenget shqiptare! Faleminderit per gjithe emocionet qe na dhuron! Flori je floriiiiiiiiiii!!❤️

 • Miss Leoneta

  Miss Leoneta

  SUPER KENGE!!! Ju lumt te dyve ❤️❤️