Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 3, Sezoni 35, 28 Mars 2021

Pubblicato il 28 mar 2021
visualizzazioni 284 970
296

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrvn portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITload Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Top Channel Albania
Commenti  
 • Ylli Behluli

  Ylli Behluli

  3 giorni fa

  Albini flet rrjedhshem dhe ne gjuhe te unisuar letrare e jo keshtu si po e beni ju ne imitim ! Vetem qe zanoret i ka me te mbyllora se ne AL !

 • platon raxha

  platon raxha

  5 giorni fa

  Portokalli
  Emisioni
  me
  I
  Mire
  ne
  SHQIPERI👏👏👏👏👏👍

 • JORGE 93

  JORGE 93

  7 giorni fa

  Pse ja hiqni zerin Vanit... cdo video Po e njejta gje

 • Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  8 giorni fa

  🍊🍊🍊🍊🍊🍊🍊

 • sofia simoni96

  sofia simoni96

  8 giorni fa

  Flori je fantastik 😆😆😆😆😆

 • R H

  R H

  10 giorni fa

  Nga gjuha ame jeni te u bere si Indiant e Bangladesht, 5 fjal shqip 1 anglisht. Turp

 • shqip tv

  shqip tv

  10 giorni fa

  Beni lajk

 • Roza Tatani

  Roza Tatani

  11 giorni fa

  Shum bukur nasi 🤣🤣

 • Anduela Laho

  Anduela Laho

  11 giorni fa

  perthithen tamam ne shenje lol edhe policet hahaha

 • Perparim Kastrati

  Perparim Kastrati

  12 giorni fa

  Ky Betimi eshte kot fare

 • Astrit Haxhiu

  Astrit Haxhiu

  12 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • alko due

  alko due

  12 giorni fa

  Shume poshte ......keni rene aktoret Jane 1sh skenari garbage mezi e shtyva

 • Reyan Reyan

  Reyan Reyan

  13 giorni fa

  ajo prezantusja kot fare me mir romiri ne vend te saj salsano prezanto shum mir

  • R H

   R H

   10 giorni fa

   Shume fallco.

 • bajram tahiri

  bajram tahiri

  13 giorni fa

  Respekt Albin Kurtit 🇦🇱✌️🇽🇰

 • FF ALBOZ

  FF ALBOZ

  13 giorni fa

  Pjesa e Albinit kryevepër 🦁🇦🇱

 • nano

  nano

  13 giorni fa

  Fjoralba Salsano te papar por me mungon shum ‘’XHEMI’’

 • Enver Zekaj

  Enver Zekaj

  14 giorni fa

  shyqyr doli kapoja

 • shqip tv

  shqip tv

  14 giorni fa

  Kush e e leqen pelqen portokallin like komentin tim

 • MIRANDA LULAJ

  MIRANDA LULAJ

  14 giorni fa

  Ti basha i portokallis e meriton voten ,se basha tjeter kurrrr

 • Angjela One

  Angjela One

  15 giorni fa

  Po ky Vani te" Zona e brrylit" pse neper portokalli, vjen pa ze...ne .ca momente...

 • Marjo Sula

  Marjo Sula

  15 giorni fa

  haaaaa shum bukur bravo

 • Kateria Ranxha

  Kateria Ranxha

  15 giorni fa

  Dhe Fjoralba te kam xhan je shume e mir😙😍

 • Kateria Ranxha

  Kateria Ranxha

  15 giorni fa

  Ju lutem a mund javen tjeter te imitoni perseri Veziren dhe Bukren me Luzen se i keni ndare Luzja luan rol tj Bukra rol tj nuk jane bashk

  • Kateria Ranxha

   Kateria Ranxha

   15 giorni fa

   Apo Aleksi ka ikur nga portokallia

 • Ad Nan

  Ad Nan

  15 giorni fa

  Albini KING

 • fatime Abdi

  fatime Abdi

  15 giorni fa

  Po perse deprehet seri i muzikës ee

 • Kërçiku Gamer

  Kërçiku Gamer

  15 giorni fa

  beni nje emision qe quhet ediela portokalle me personazhe te krijuara nga ju

  • Tani Tani

   Tani Tani

   6 giorni fa

   Edhe nje program e shtuna mandarine sdo ishte keq 😕

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  15 giorni fa

  🤩🤩💪👍👎👍🦵🦶👂👏🙌👐🤲🤝🤜🤛✊✊✌️✊✌️✊✌️👋👌✌️🤘🤟🤙🤞👈👉👇👆☝️🤣🤣🤣🤣👏👏👏

 • adriano de simone

  adriano de simone

  15 giorni fa

  Nerrojeni kete qiftin e lumtur na e shpifet

 • The Lontarae Official

  The Lontarae Official

  16 giorni fa

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz  !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617068131

 • Matteo Sparazza

  Matteo Sparazza

  16 giorni fa

  Lek pa fund keni o Politika boll se na mbytet boni 4 vjet per popullin se skeni me vdek keni 30 vjet punoni per vete 4 vjet hudhini per ne se 3 miljon jemi sa cereku Milanos

 • Matteo Sparazza

  Matteo Sparazza

  16 giorni fa

  Vec Zoti Amerika dhe Frymzim ka kta televizjone ma bejn derman se na mbyten kta pleqt e krujes mos e shisni voten o milet per 100 euro se do e pagujm 1000 fish megjithse skeni per cin me votu me mir mos me shku fare se jemi Mat ka te gjitha anet Zoti na rujt

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤩🤩🤣👏👏👏

 • xhavit hysa

  xhavit hysa

  16 giorni fa

  sharesi me mek fare super aktor marini

 • THE_DEMON_666_ FOR_DEMON'S

  THE_DEMON_666_ FOR_DEMON'S

  16 giorni fa

  Shum aktor te mire

 • Fadil Gjana

  Fadil Gjana

  16 giorni fa

  Kjo qe flete per vaksinat ,kote ,nuke i pershtatet fare imitimit..humoristik..

 • Albin Kurti

  Albin Kurti

  16 giorni fa

  Mjekra e Edi rames si Nikolla Pashiq

 • Tefta Smoqi

  Tefta Smoqi

  16 giorni fa

  Shum gabim e denerut gruan shiptare

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤣🤣👏👏👏👏👏👏

 • amarda amarda

  amarda amarda

  16 giorni fa

  Vdiqa me lot

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤣🤣🤣🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤣🤣🤣🤸🙆🤦🏻‍♀️🤷🙆

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤩🤩🤩🚗🚗

 • Tefta Kaca

  Tefta Kaca

  16 giorni fa

  Nuk ka prezantuse si xhemi

  • lili shyta

   lili shyta

   15 giorni fa

   Ku shkoj?

 • Frateo Tv

  Frateo Tv

  16 giorni fa

  Ju lutem beni sa me shume subscribe.Ju dua shume .

 • Frateo Tv

  Frateo Tv

  16 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Afrim Gashi

  Afrim Gashi

  16 giorni fa

  1000

 • Enes Limani

  Enes Limani

  16 giorni fa

  57.00😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Rei Fetahu

  Rei Fetahu

  16 giorni fa

  Kujt i pelqen familja astari 1 Like

  • Mauro Kassabaum

   Mauro Kassabaum

   15 giorni fa

   @Henry Luka trying it out right now. Looks to be working :)

  • Henry Luka

   Henry Luka

   15 giorni fa

   dunno if anyone cares but I just hacked my girl friends Instagram password using InstaPortal. Cant link here so search for it on google if you wanna try it

 • Rei Fetahu

  Rei Fetahu

  16 giorni fa

  Portokallia jam 12 vjec dhe ju kam pare cdo sezon sepse jeni te papare

 • Pal Prronuka

  Pal Prronuka

  16 giorni fa

  Perveq dy tre aktor tjert jan per te arrdhur keq

 • Adem jashari

  Adem jashari

  16 giorni fa

  Edi ska gjak shqiptari ky grek i poshter ky me salihun edhe fatos nano jo armiqet e perbetum per me shkatru shqiprin

 • Sam Hoxha

  Sam Hoxha

  16 giorni fa

  Vetem per tqesh sboni mo politic po

 • Lisi Mucaj

  Lisi Mucaj

  16 giorni fa

  Haha suksesin e ke nen keme i thot salsano.. e ka ne mes te shalve kjo😂😂😂

 • Tane Valisi

  Tane Valisi

  16 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👌🇨🇵🇦🇱

 • Koko Loko

  Koko Loko

  16 giorni fa

  Perfundimisht portokallia kapitulloi. Nje fare ndryshimi javen e kaluar, prap fundosje kesaj jave. Pervec romirit qe eshte mjeshter diti te serviri nje pjese 2 here, dhe per vit te ri dhe tani. Salsano qe eshte orgjinal. Komplet ca ngeli mu duk si nje edicion i shemtuar lajmesh qe mbante andej nga fryn era. Me keq se TVSh- ja ishit bere. Se kuptoj si nuk japin doreheqjen kta qe e katandisen keshtu. Pale kush e di sa paguhen. Mire e bejne te hane sa ka zombi ne ate tv.

 • Rashel 11

  Rashel 11

  16 giorni fa

  😂😂😂policat me te mire 😂😂😂

 • Aldo Vrapi

  Aldo Vrapi

  16 giorni fa

  BRAVO SHUME BUKUR NASI DHE I SUKSESHMI I BENI PRAPE

 • Andi Xhaferri

  Andi Xhaferri

  16 giorni fa

  Ore ka ardh noizy

 • Sokol Arapi

  Sokol Arapi

  16 giorni fa

  1:39:31😂😂

 • Kostandino Tani

  Kostandino Tani

  16 giorni fa

  Ore merni dhe Ard Daullxhiun se i takon lol

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  😂😂👏👏🎵🎵💃🏼💃🏼💃🏿👩‍🦰🕺

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🌲🌲🌲🌳🌴🌴🌾🌾🌿🍃🍀🌳🌴🌵🌱🌿🌿😂😂😂😂

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  👏👏👏🤩

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Ka morì 🤩🤩📘📗📚📙

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  👏👏🤩🤩osé emiton🤩🤩👏👏bravooo

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Bukur e kajn ba si me Ken direkte tu col me ta Jan vet🤩🤩👏👏👏👏👏👏👏

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  👏👏🤩🤩🤩🤩❤️

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Mos hekni Zerin 🙏☹️😒😒🙄🙄🙄🧐

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤩🤩👏👏👏👏👏👏🎵🎵🎤🎤🥁🥁me kengen Ardit Gjebrea🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  🤩🤩👏🐴👏👏

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  😂😂😂🐴🐴🐴🦄🦄🦓🦓🦓🐴🦄🦄

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Dekoratat🤩🤩🥇🥇

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Edi Ramen e permendur si Enver Hoxha🤩🤩🤩✌️✊✌️✊✌️✊✌️✊❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🥇🤩👏🤩🤩🤩👏😂

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  Mduket se pagun top Chenell me permend sa her ti teket frymen e Enver Hoxhes🤩👏👏ci po' stare TV klani asht sali Berisha Jan nda kta pun🤩🤩✌️👍✊✌️❤️✊✌️❤️👏🇦🇱❤️❤️❤️🥇🤩👏👏👏

 • Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  16 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🎥📽️📽️🎬👍🤩👏👏👏👏🎖️🎖️🏅🥇🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dash Santiago

  Dash Santiago

  16 giorni fa

  📌 1 8 +
  —S'E`X'——D"A"T"ING————————
  Here ➩ XXCLUB.CYOU/RPCXHC

  2:03
  ê Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de
  √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • iPhoneShqip

  iPhoneShqip

  16 giorni fa

  Sezona 35 ska as television qe ngohet ne shqiperi kaq shume e ju thuni 35

 • Ariol Brittany

  Ariol Brittany

  16 giorni fa

  Gjigandet e portokalli

 • Besnik Uruci

  Besnik Uruci

  16 giorni fa

  Shume dobet

 • Lona Ada

  Lona Ada

  16 giorni fa

  Fjoralba bravo me kenaq,je e mrekullushme

 • Ismajl Ejupi

  Ismajl Ejupi

  17 giorni fa

  Haha eshte njesh ky Albin Kurti!

 • Fredi Gogoli

  Fredi Gogoli

  17 giorni fa

  https://youtu.be/M1g4UAOkmiE

 • SHORTSclip

  SHORTSclip

  17 giorni fa

  https://youtube.com/shorts/9og8M3UruMI
  Momenti kurr antonela ben masazh vithet

 • Sam Hoxha

  Sam Hoxha

  17 giorni fa

  Jan bo propagand edhe kto lepiju gjithanej

 • Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  17 giorni fa

  Fantastic

 • Leonora Ramadani

  Leonora Ramadani

  17 giorni fa

  Sa mesazhe te bukura qe jepni ,ju lumt jeni te mrekullueshem.

 • Diti London

  Diti London

  17 giorni fa

  shume bukur fjori u pershtate shume mire

 • jane temory

  jane temory

  17 giorni fa

  fjoralba yll ...🌼💛💕

 • Edmond Murtati

  Edmond Murtati

  17 giorni fa

  Fantastik jeni shum te mir

 • Mso Dicka

  Mso Dicka

  17 giorni fa

  Sa mendova qe me ne fund burri tek cifti i lumtur u tregua i menqur dhe e zbuloi, por gezimi im u nda pergjysem sepse ai ngelet tup 🤦‍♀️😔

  • Dj E74

   Dj E74

   15 giorni fa

   Njej gje dhe un por se kuptova fundin ai e la apo u tregua prap budalla❤🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

 • samuel lolol

  samuel lolol

  17 giorni fa

  Rezi je një Aktor i mrekullueshëm.Edhe pse je pak llafazan😂😂por çdo rol e luan shum bukur dhe origjinal.Të lumtë!👏👏

  • Shehri Kapaj

   Shehri Kapaj

   15 giorni fa

   @Esmeralda Deliallisi titittititpttutttitottpitûttitoptttorottttttotoittitptpttoùooùoooùooooooooooooooooooooooooooùoooooooooop0o000riuppfifp07×0822

  • Shaqire mira

   Shaqire mira

   16 giorni fa

   @M.H ++++++++!++++++

  • unik X3m

   unik X3m

   16 giorni fa

   Si pithro eshte m prz do me shty malet me dal ne Tv masnej t'ça trapin shyqyr qe e shohim ne utube

  • Jeta Marku

   Jeta Marku

   16 giorni fa

   Q

  • Jeta Marku

   Jeta Marku

   16 giorni fa

   @Esmeralda Deliallisi 7w

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  17 giorni fa

  1:12:35 ooooo me burr motre personazhet me cool

 • Roshe Rruplli

  Roshe Rruplli

  17 giorni fa

  Fjori je shum e mir prej teje e shikojm portokalli te puffff

 • The Best

  The Best

  17 giorni fa

  do isht shum bukur po te benin nje bashkpunim I suksesshmi me Kapo Kapllanin dhe Melamin Beratin 😂😂

 • Irena Cortese

  Irena Cortese

  17 giorni fa

  E vrau e beri mut 🤣🤣🤣

 • Mikele Shehaj

  Mikele Shehaj

  17 giorni fa

  mjer ju qe se kuptoni qe ky esh vampuri radhes

 • Irena Cortese

  Irena Cortese

  17 giorni fa

  Ozot sa mu be qefi me duket sikur me degjuat fjalen .Javen e kaluar kerkova te fusnit nasin naqen dhe thellezen ..ja doli nasi 🤣🤣🤣flm shum e mos harroni naqen 🤣🤣😘😘

  • Frateo Tv

   Frateo Tv

   16 giorni fa

   😂😂😂

 • Ervin Preza

  Ervin Preza

  17 giorni fa

  Bravo skeçi me Albinin,,,krenaria e shqiptarve te Kosoves❤

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  17 giorni fa

  edi rama gjikand madhe me albin kurtin

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  altin aliraj vlora altin aliraj vlora

  17 giorni fa

  ilire meta te portogallia presidenti mutin meta