Në vrasjen e Mateos edhe një femër/Dëshmia e fortë: 8-vjeçari pa diçka/Tezja:Nepërka brenda familjes

visualizzazioni 232 187
0

Në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’, një dëshmitare ka hedhur dyshime të reja për vrasjen e 8-vjeçarit, Mateo Vasiu në Gracelli të Fierit nga 38-vjeçari Klodian Çalamani.
Në një bisedë telefonike, dëshmitarja ka treguar se në këtë ngjarje të rëndë është përfshirë edhe një femër. Ajo kërkoi të merren shenjat e gishtave të të gjithë familjarëve pasi sipas saj, një person tjetër shumë i ngushtë është i përfshirë.
Më tej theksoi se Mateo është dëshmitar i një ngjarje dhe kjo sipas saj duket se i ka marrë jetën vogëlushit.

Me Zemer Te Hapur
Me Zemer Te Hapur
Commenti  
 • Gen1.bocajj

  Gen1.bocajj

  2 giorni fa

  cfar esht ky shtet more silleni ate moster ne shkoder un e heq me sekonda cfar beni ju o injorantat e edi rames ju qifsha shtetin e cfar ka edi rama

 • Dona

  Dona

  3 giorni fa

  Duhet me qiten kush e tek esht kush eka thirren e kush tek se me siguri ka qen e planifikome sbohet asgjje si du mos ni engjell me vdeken edhe meja ba ato sene esht njehe tmerr nje burr plak me myten nje engjell smun me para mendo oh zot imadhi qitni te verteten qa jon me dal e verteten per familjen mos u bani keshtu se ai ha dhe e ky qen hala esht gjall edhe mer frym zot imadhi😢😢😢😢😢😢😢👐

 • Bujare Tosku

  Bujare Tosku

  3 giorni fa

  Po ju po cthot nji gazetare e cnuk thot tjetra. Ook

 • Milhata Halimi

  Milhata Halimi

  4 giorni fa

  O edhe ju fcefni dicka mos gjikoni pa pas argumet per vrasje me vjen kec per voglushin zoti sabrin familjes

 • Monda Delija

  Monda Delija

  5 giorni fa

  😭😭😭😭isha shkon drejtesa ne vend te vuaj deri sa te vdes sa me shpejt Sepse la vra nje te pafajshem nje te mitur te Vogel 😰😭🙏🖤💔

 • Shtyp News

  Shtyp News

  6 giorni fa

  Me lodhet dhke ju degjur ...dhe sgje s'po thin...
  Sikur ju kan ren baterit ju si gazetare
  Rremuje e ben pyetjen, tjeter pret, tjeter te nxjerr...

 • Al Beshure

  Al Beshure

  6 giorni fa

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.*
  *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Denisa Denisa

  Denisa Denisa

  6 giorni fa

  Hapeni ate porte te mallkuar lereni te dali tia marin shpirtin,tia nxjerrin syte,tja rjepin lekuren te gjalle

 • Berti Kritikos

  Berti Kritikos

  6 giorni fa

  bobo sa dhafazane kjo prezantusja 🙊🙉

 • asioe kiou

  asioe kiou

  6 giorni fa

  Kjo histori që thotë teze e djalit qënka shumë e thellë

 • Alketa Hysa

  Alketa Hysa

  6 giorni fa

  Po kjo eshte e dijtur qe ate e kan pare ka qene me ndonjeren ai plera dhe e ka bere vet i dyte, po nese e gjeni ate femer asai due ti pritet mishi me gershere si te ket fytyr ajo te jetoi ajo plera e futi ne varre nje engjell , gjejeni ate femer plere sa me pare

 • Dori Nedo

  Dori Nedo

  7 giorni fa

  Mos ndoshta ka pare dicka e prandaj eshte vrare!!!E kam fjalen te ndonje tradhetie te ndonje gruaje ne shpin e calamanit,edhe per mos i dale fjala i ka thene calamanit ta vrase!!!

 • Reti Cuka

  Reti Cuka

  8 giorni fa

  Pse nuk shkon tezja tirane ti rrish afer motres qe humbi djalin shko ndimoju e gjej prova me zbulu kush ka qen femra qe ka ndimuar

 • Reti Cuka

  Reti Cuka

  8 giorni fa

  Po i lajme ne faqet me lot jo vec ju se eshte nje engjell gjyna me e vra djalin nje femije shpirti i tij ne xhenet e tregoni atere mos mbani sekrete po tregoni te verteten te zbulohet e te pushoj i qete mateo te kryhet ekspertiza e te dali e verteta ndimoni hetimet..

 • Ersid Mile

  Ersid Mile

  8 giorni fa

  Ti je avokati me moter qir te qifsha cepat e shtepis dhe ca te mban pragu

 • Mia Celine

  Mia Celine

  8 giorni fa

  Respekt nga advokati. Deshmi deshmi informata se pari.

 • Mia Celine

  Mia Celine

  8 giorni fa

  Ngushllime mbar familes.kam dhimbje si te ish fmi i im.por tezes as pak si besoj per dytin person se akuzon.kjo shifet se dan wetem ta zhyt dhe dikan

 • ALBANA vlora

  ALBANA vlora

  9 giorni fa

  😢😢😢😢😢😢 flaken ne mes te popullit..me thik copa copa mishin e ketij mostros

 • dgdfgdgd dfgdfgdfg

  dgdfgdgd dfgdfgdfg

  9 giorni fa

  Ky femij qe i ndrit shpirti aty ku esht ber mish per top e dickaje me skandaloze se kaq ishallah nuk esht ajo qe mendoj un dhe ajo qe mendoj i gjori para se ta vrisnin ......

 • Marinela Kumina

  Marinela Kumina

  9 giorni fa

  Edi ca nuk kuptoj ke kjo tezja leshit ben gjoja sikur di gjo por kjo kur dika gjo lse nuk flet apo po ja ben me hile nipit vet se ska munsi tjeter po ben lloqe kavaje kot ik moj bej letrrat ti ate bej .. kurse sa per no nji femer qe gjoja ka qenur aty brenda dhe qe policija se gjenka dot ok deri ketu kjo qe ben emisjonin spe ben si kur i dhimsen nnerzit dhe ben lojna kot pa lidhje se kjo po te det nuk i .e kamerat qe kan par djalin dhe ate kurven qe mund te ket qenut aty por kjo gje esht e ditur vetem nga lolicija qe kamarur kamerat te gjitha dhe cdo gje do dali kaq maroj cdo gje mos beni lloqe kot . Gjinaf ai engjell qe iku dhe per nanen qe do i plasi shpirti por ju kot lloqe

 • Ambra Kovaci

  Ambra Kovaci

  9 giorni fa

  Po ku kanë shkollat tona psikolog?

 • Edison Lika

  Edison Lika

  9 giorni fa

  O popull kar..mamaja e femijes ka par ate qe zduheshe par..e jema kurva esh palluar me vrasesin..pse rq jema ketkon direkt vdekjen e tij ..dhe nuk thot pse arsyen te mesoje pse ja vravi

 • Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  9 giorni fa

  Kjo.aeqart.si.nanaekamarr.netelefon.hadje.sena.ka.hum.djali.kuediti!!!????Nuka.met.gja.padal.miket.tok

 • Eva Hasaj

  Eva Hasaj

  9 giorni fa

  O.aja.plaka.paska.pa.sekushaaa.po.akuzon.ti.mos.perfaqeso.te.tan.pse.eliruat.dou.ket.dhan.nena.evrasit.pasre.edhe.eken.nxjerr..pse.pak.kanmarr.lek.avokat.eprokuror.jan.bate.pasur.

 • Edmond Mondi

  Edmond Mondi

  10 giorni fa

  Besoj me cpo degjoj do ket gjet fmia qe u vra nusen e xhaxhit ose kend te shtepis tu u shkerdhy me calamanin ekan mbyt fmin e vogel kot

 • Nertila Kortoci

  Nertila Kortoci

  10 giorni fa

  Ozot sa gjynah mateo shpirti vogel ju thaft dora kush prek femijet po zoti i denoft shum keq ata qe vrasin perdhunojn femijet more akan shpirt akan zmr zoti na i rujt femijet tan

 • Dile Islami

  Dile Islami

  10 giorni fa

  Noshta thon fajtore eshte florinda,ngaqe e ka majt me buk ate pleher.

 • Dile Islami

  Dile Islami

  10 giorni fa

  Nese dikush tjeter ka qen aty brenda,a eshte par kamra,dersa eshte djali duku hy drenda do jet par dhe nje tjeter nse ka hyre.

 • Cela Hanife

  Cela Hanife

  10 giorni fa

  Po ku idin Juve qe engjlli vogel tha dua te iki te mami Jan shum te qarta gjerat

 • Elefteri Bardhushi

  Elefteri Bardhushi

  10 giorni fa

  Mesa degjova i bie sigurt qe gjyshja e mateos te jet ajo qe do ket patur gisht do ket qen krevat me ate monstren edhe i ka pa femija. Ky esht konkluzioni vetem e uroj te zbardhet e gjitha e te denohen llumat e njerezimit

 • Melek Strica

  Melek Strica

  10 giorni fa

  Keto njerez problematik duhet te evidentohen dhe reabilitohen ne institucione te vecanta dhe jo te lihen ne meshiren e fatit duke i lene te bejne keto masakra.

 • Afsch Ckyfvy

  Afsch Ckyfvy

  10 giorni fa

  Ky se ka ba

 • Afsch Ckyfvy

  Afsch Ckyfvy

  10 giorni fa

  Ky kurr. Se ka ba krimin

 • Alda Xhaferaj

  Alda Xhaferaj

  10 giorni fa

  Nuk te vret njeri kot femija esht i zgjuar te con zoti n vendin e lig e femija I pa pa dashjeee

 • Morena Mehediu

  Morena Mehediu

  10 giorni fa

  Po nese ka nje person te dyte pse nuk e tregon ai mostra ne burg , tashme nuk ka gje me per te humb .??? Pse ka per ta mbulu ate personin e dyte??? Ne dasht Zoti zbulohet sa me shpejte.

  • Florie Hashani

   Florie Hashani

   9 giorni fa

   Ktu asht e kuptushme qe mostra edin te verteten po ashtu edhe familjart e viktimes pa pik dyshimi.

 • erdisa zelaj

  erdisa zelaj

  10 giorni fa

  Kjo tezja pse svjen dhe tregoj te verteten por flet nga atje

 • Raimonda Ramilli

  Raimonda Ramilli

  10 giorni fa

  Sa gjynaf me vje nuk arrij ta nigjioj nenen e shkrete

 • S. B.

  S. B.

  10 giorni fa

  Po mirë po pse e linit djalin të shkonte te ai ? Lëreni shtetin , prindërit duhet të flisnin me djalin dhe ti thonin mos të afroheshe fare shtëpisë të një krimineli, një përdhunuesi !!

 • Vebi Amza

  Vebi Amza

  10 giorni fa

  ppppooo poo

 • Lajana Jamila

  Lajana Jamila

  10 giorni fa

  Keto fjal qe flet Tezja .perzotin i fliste Ajo fallxhorja .keto fjal po thot dhe tezja .ishalla del e verteta..

 • Lajana Jamila

  Lajana Jamila

  10 giorni fa

  ME FAL O ZONJE ELVIS .I KATRULLOSUR DHE AJO FALLXHOJA..MENDIMI IM .TEZJA
  MERET ME FALLXHOREN .mjer Nena e shkret thuaj

 • Lajana Jamila

  Lajana Jamila

  10 giorni fa

  SA KEQE ME VJEN PER ATE FEMI..PO .SI ORA 9.FEMIJA TEK MOSTRA..

  • Migena Dushku

   Migena Dushku

   5 giorni fa

   Onuk katup mamaj se djali ka pas maman me mostren dhe e ka pa turp dhe hamshori ska duru dhe evrau te pa fajshmin me mir i ka pa krijusi faqe zez maman nrast se esht evertrt

 • Luan Hoxha

  Luan Hoxha

  10 giorni fa

  Evis ta kishte drejtuar dikush tjeter emisionin do te ishte shume me mire ti te lodh psikologjikisht me keto pyetje Koti,zonje e dashur ceshtja eshte tjeter jo jeta e ketij krimineli sna intereson shume

 • Nora L

  Nora L

  10 giorni fa

  O zot cfar spo degjoj .ne qofte se eshte e vertet per hir te vogelushit nxirni te verteten qe edhe shpirti I vogel te prehet me paqe rest in peace 😭😭😭😭

 • Zenepe Gjuzi

  Zenepe Gjuzi

  10 giorni fa

  Lory tu inciampi non riesco00000 Antò fa caldo

 • Shqipe Ukaj

  Shqipe Ukaj

  10 giorni fa

  O zot zdin njeri qka me mendu,ni fmi i pafajshem u bo pjes e ksaj ngjarje🥺🥺

 • Proud to be ALBANIAN

  Proud to be ALBANIAN

  10 giorni fa

  Ngushellime e mia nga thellesia e zemres per familjaret e engjellit ❤ te vogel. Jam me dhimbjen tuaj se e kam perjetuar edhe vete ndonese nuk ndodhem ne shqiperi po se dhe jam dhe vete Firake . U prefsh ne paqe o shpirt i vogel o engjell i zotit. Femija juaj nuk eshte vetem se ka zotin dhe engjejt qe jane perreth tij . RIP 🙏 🕊 👦 . Edhe nje here ngushellimet e mia familjes 😢 nga Amerika . Zoti ju dhente force 💪 per ta perballuar kete fatkeqesi sepse jam nene dhe prind vete dhe ju kuptoj. Ngushellime !

 • iside musaraj

  iside musaraj

  10 giorni fa

  Që ka dhe tezja një për hu nëse do ndihm dhe hedh akuza duhet edhe ti tregosh gjërat ndryshe mos e hap kot gojën se ju dini për çdo njeri si brënda dhe jasht familjes ndaj mos thuaj nuk e di për ktë nuk di për atë. Po kjo tezja na jetoka edhe në itali nuk ka dëgjuar asnjëher qe sh mama dhe baballar kan vrar femijet e tyre ne menyr makabre per hakmarrje dhe inat ndaj njeri - tjetrit ose per ti ber keq tjetrit ose duke i vrar ose duke i rritur me urrejtje ndaj prinderit tjeter per mllëf per inat e kshu gjërash.

 • Xhuljana Gjinaj

  Xhuljana Gjinaj

  10 giorni fa

  ore djali ka pa dicka i ka then pse ma ngacmon mamin e ka share dhe pastaj ku din nena tgjith ktoo gjera dhe kerkon me ngulm te vritet ka dhe menyra te tjra per ta keqtrajtu te them te drejten nena kur bonte ashu nk me jepte fare emocion asaj i ka dal situata nga kontrolli nk di cte them mo po mateo engjell u prefsh ne paqe 🥺🥺🥺🙏🏻💔💔💔 na i ke thy zemrat 🕊🕊🕊 dhe ju lutem mos paragjykoni thjesh me kaq sa km mbledh ky esht rezultati qe mdoli

 • Emily H Channel

  Emily H Channel

  11 giorni fa

  O evis kush ka qen personi i pare qe ka deklaruar se mateo ishte i humbur
  Ai person mendoj une duhet te mbahet dhe te deklaroj ne polici se pse nga e dinte qe mateua kishte humbur ai mundej te ishte duke luajtur ose diku tjeter pse dyshoi direkt qe ishte i humbur

  • Mimi Mimi

   Mimi Mimi

   2 giorni fa

   Ktu ka diçka nena tha qe ishte ne pun dhe Mateo ishte ne shtepi sepse vellaj kishte temperatura nena thot po e prisja ta çoja ne shkoll versione e nenes nuk jan te njejta ndersa çalamani thot sja sdija emrin por e sdija qe ishte djali i flores nena thot djali i blinte buken si ka munsi qe si dinte emrin shum pikpytje i ati ja hoqi dukesh 16 vjeçaren çalamanit ne 2016 i dogjen shtepin per te fsheht provat familja thot te vret pa gjygj perse vall Sduan ta din te verteten

  • Ag I'm Lamce

   Ag I'm Lamce

   8 giorni fa

   @Ledi TomaU8 6th 4th 6y66 f Rf crazy

  • Mariana Gega

   Mariana Gega

   9 giorni fa

   @Ledi Toma djali ka humbur ne 8 mamma ka denocu ne 15:00 fmija rrugve 8 vjec i vogel qe as njeri nuk eka par dhe degjuar qe per mua esht e pa mundur ai ika lidh gojen eka dhunuar dhe ika lidh duart.... Dhe ka then kshtu ne burg 30 tmira me mir se te shpija ime... Kshtu jan ca shqiptar mendojn se duke i shkateru jeten e tjeter ca me drog ca i vrasin mendojn se ja hodhen mjer fmija nuk do shohin drit me sy ai plera ato familjaret e vet qe nuk flasin gjyshja ka gisht se i esht zhdukur cuni qe ka zen babi i mateos me at vajzen kshtu Nena ka then sikur nuk shoh cunin tim as kto nuk do shohin te vetin ky esht mendim tim

  • Mariana Gega

   Mariana Gega

   9 giorni fa

   Per mendim tim esht hakmarr po dicka me pelqeu esht pse mamaja hai te skena e krimit duk duhej se pot vet ajo gjurmet i fshiu

  • Sejdi Zekolli

   Sejdi Zekolli

   9 giorni fa

   Qh4rvavghqhhqffha

 • bukuroshe resulaj

  bukuroshe resulaj

  11 giorni fa

  Munde te jet gyshje msteos

 • Forza Juventus

  Forza Juventus

  11 giorni fa

  Mos i merr mer evis tgjitha tmirqena...deshmi thot e vulosen deshmitar ngjarje kto evisi tsh

 • Kei Kei

  Kei Kei

  11 giorni fa

  Familja dhe te afermit duhet te bashkpunojne me shtetin ne qoftese duan te verteten .

 • Forza Juventus

  Forza Juventus

  11 giorni fa

  Asajt i ka vdek nipi, evisi i flet per portalet....ik o evis Se je fare

 • Anisa S

  Anisa S

  11 giorni fa

  Duhet t dal expertiza mjeko ligjore sepse po t ishte vetem abuzim fizik skishte pse ta lidhte..ai mund t ket abuzuar me femijen dhe e ka vrar q mos t tregoj n familje

 • Alive Toska

  Alive Toska

  11 giorni fa

  Enjejya istori si para 20 e ca viteve ne lapardha te beratit kur nje moster grua vrau mbesen e burrit vetem se e pa kur ajo bente turpesira me xhaxhan e burrit, por ajo doli nga burgu mostra dhe jeton e lir , por ajo nene dhe ai baba nuk ju kethye femija nga varri, prandaj kush mer jet duet u mar jeta ketyre mostra katila

 • Vali Mali

  Vali Mali

  11 giorni fa

  Avukat i sakt Me pelqen 👍🏼

 • Tzeni Gkrekou

  Tzeni Gkrekou

  11 giorni fa

  O tezja e Mateos mos degjo fjalet e fallxhores qe del ne fb dhe hidhni balt mbi nenen e Mateos pse sthua ti moj teze qe kam folur me fallxhoren dhe ajo mi dha keto mendime me parashikimet e saj u ben tgjith agjenta ne qoftese ka nje person tjeter lajmeroni policin te bejn punen e tyre dhe jo te dilni ne emisione dhe te mereni me fallxhore

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  11 giorni fa

  Na la të pa mëndje ,o zotë nuk po durojmë dotë në që e dëgjojmë po prindërit e tij si durojnë që i dëgjojnë këtë fjalë sa më shpejtë e vërtetë.

 • Mocha Mocha

  Mocha Mocha

  11 giorni fa

  Fëmija i shkreti iku. Nuk kthehet më. Por fajtorët duhet gjetur. Shumë gjëra nuk kane logjikë, pse e mbanin aq afër atë njeri meqë qeka problematik. Pse e urdhëronte ai fëmijën ti blinte buke? Ç'punë ka fëmija 8 vjeç të kishte kontakt me një burrë në fshat. Unë mendoj se ka pasur afrimitet mes tyre, hanin e pinin bashkë calamani edhe familja e Mateos. Diçka e ka provokuar që ta vriste fëmijën. Nëna dhe kjo tezja nuk i tregojne të gjitha...

 • Eridnkh Eridnkh

  Eridnkh Eridnkh

  11 giorni fa

  Kjo debilja sle njeri me fol

 • albana Kaso

  albana Kaso

  11 giorni fa

  Po çfar me ri moj teze ne itali..kur jep keto detaje mund ta shikoni e mund ta gjeni kur e di pse se thua ne polici apo ne media dhe kaq mbaron dhe ekspertiza te bej veprimet me detaje me ekspertizem..un di por dhe sdi...ej zot mjer engjelli i vogel ..se shum po fshihni..kjo po thot qe sesht vetem ai..a kuptoni..

 • Violeta Dimo

  Violeta Dimo

  11 giorni fa

  E verteta do dali se nuk lahet muti me shurr to lumin ta lai per qefin e putanes vritet femia duhet te gjehet putana

 • I don't care I love it

  I don't care I love it

  11 giorni fa

  Nga nje ane thot : E njof eshte nje femer esht kshu ashtu e kane ne shpi,eshte kaq vjece,nga ana tjeter thot: por se di kush eshte..po ik ore pirdhuni ci keni kto. Do jeni me siguri ndonje familja k..vash me siguri, kushedi c'miza keni nen kesule dhe pagoi femija i shkret pa faj. .edhe doni drejtesi edhe stregoni problemet e sekretet qe keni ,si do e gjeje policia drejtesine nse tgjith ju keni dhene nga nje version ndryshe te ngjarjes. Pastaj kjo ka nga italia svika dot te varrosi nipin 8 vjec ..e ktej na del neper tv,po ikni ore ulni koken tregon policis te zezat tuja kshu del dhe arsyeja pse ua vrau tjetri femijen. Gjynah ai engjell...edhe bashk me vrasesin te denohet edhe kush e ndihmoi apo pau dicka. Sps me te tvertet krimineli eshte ai qe ngrejti doren dhe qelloi por me kriminel e me i poshter eshte ai qe i thote vrite, qe e ndihmon ta fshehi, e qe ka pare dhe stregon...ai eshte me i rrezikshem se ai qe qelloi.

  • I don't care I love it

   I don't care I love it

   7 giorni fa

   @Eva Hasaj se dim ne kush ka qene, un sdua te besoj qe ka qene nena, por kushdo tkete qene ska asnje justifikim, vrasja e nje femije ska asnje justifikim ne bote.

  • Eva Hasaj

   Eva Hasaj

   9 giorni fa

   Ozoti.ivraft.efar.mas.lafte.egjet.injejti.fatimateos.neqofte.se.aken.nen ?!!

 • Fatbardha Sokoli

  Fatbardha Sokoli

  11 giorni fa

  Oo Evis qjan gjith kto rremime ai fmi ka vdek barbarisht asaj nene i ka plas zemra qo do te dini ma shum moi aman hiqju ksaj tezje injorante

 • Fatbardha Sokoli

  Fatbardha Sokoli

  11 giorni fa

  Veq moter nuk mun te quhesh dhe sikur te jet e vertet ty ste takon se me shum se i dhem zemra asaj nene ste dhem ty moi ty te vraft zoooti

 • Lavdie Duka

  Lavdie Duka

  11 giorni fa

  Luz zotin te dalin e verteta e Mateos ,se ajo familje e ka shume te rende kan humbe driten e syve 😭😭😭

 • Elvira Kuci

  Elvira Kuci

  11 giorni fa

  Kuuuuurrrr nuk e ben nena femijes, dhe nuk kam dyshimin me te vogel ke mami Mateos dhe mos hidhni balte ne nje nene, Ajo mund te ket degjuar njerzit ca I kan thene kur ka ardh nga puna dhe shpreh fjalt e njerzve e shkreta se nga halli qe i ka rene nga kjo tragjedi ndoshta si ka llogjikuar kush ja tha fjalet dhe kto qe mi than ku e pan, mos hidhni balte ne nenen e Mateos gjynaf se ben kuuuurr nje nene femijes se besoj jooo😭💔

 • Elvira Kuci

  Elvira Kuci

  11 giorni fa

  A mor Avokat vetem avokat sje ti

 • ETLEVA SHEHU

  ETLEVA SHEHU

  11 giorni fa

  Po kjo vec thot nuk e di....nuk e di.... Fol moj thuaj te verteten..!!

 • Gerild Meci

  Gerild Meci

  11 giorni fa

  Mbase ajo femra(gjyshja,ose kunata ) ka pas lidhje me vrasesin djali i ka par e per mos te treguar e kan vrar

 • Eli

  Eli

  11 giorni fa

  Po pse ajo plaka e ka emagjinuar cfar do ndodhte. Ata vet thojn qe djali ka shkuar dhe her te tjera ke shpija atij..Ndoshta ka ndodh dhe pa e paramenduar.

 • Eli Al

  Eli Al

  11 giorni fa

  Une mendoj qe i gjithe ai trualli atje ku ka jetuar ky monstra duhet gerrmuar qe te shofin mos gjejne ndonje gje tjeter..ai vend me duket shume i frikeshem dhe enihgmatik

 • Eli

  Eli

  11 giorni fa

  Cdo te thot ish vjerra kur ato sjan te divorcuar

 • Ava Bogdani

  Ava Bogdani

  11 giorni fa

  Por keto i tha autori moj zonje

 • Ζana Poda

  Ζana Poda

  11 giorni fa

  Po si tezja idi gjith keto muhabete dhe nuk di personin se kush i derdellis keto dhe nena e Mateos qe po qante per djalin dhe tha djali dua te iki dhe tha djali kam vellan semur me ler te iki ato nuk jan se ika then Mateo eimagjinon nena e Mateos dhe keto qe thot tezja dhe nuk di kete dhe nuk di ate kerkon ta gjejn me vjen shum keq per familjen dhe me shum per Mateon

 • Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  11 giorni fa

  Ka dore te trete per mos treguar djali evrau embuloi por kur encori djalin dhe eshpuri Në gropa si nuk ekap kamera

 • Mari Nezha

  Mari Nezha

  11 giorni fa

  😭😭

 • OLY OLYMPOS

  OLY OLYMPOS

  11 giorni fa

  EVERTETA ESHT 1.
  MAMAJA E MATEOS
  ESHT E LYER KOK E KEMB NE KETE HISTORI.
  NDAJ RIN SI E LUER KUR FLET.
  EDHE VET MOSTRA
  NUK DI CTE THOT.
  PO ME MIR TE FLASI MOSTRA HAPUR.
  DHE TI DJEGI FSHATI QE TE DY.

 • B

  B

  11 giorni fa

  Po vrasesi 38 vjeq qe do nje plake 80 vjeq po biseda e femijes me te nuk ishte pse me ngacmon gjyshen por i tha " pse me ngacmon mamane " kjo tezja dyshoj se deshiron ta mbulon mutin e motres se saj pse mamaja u shqetsua menjhere dhe lajmroi policine ?

 • Gezi Duraku

  Gezi Duraku

  11 giorni fa

  Po duhet zbulu si eshte e verteta.po klodiani pse s tregon se me ke do ta ket pare .pu pu sa te thella kto pune.

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  11 giorni fa

  SHTETI NUK EKZISTON

 • a.sheva7

  a.sheva7

  11 giorni fa

  Nuk kam pare deri tani asnje pike lot ne syte e nenes , vetem te bertitura per varje , shihni te gjitha videot qe ka dale , nuk besoj se eshte normale ... zot me fal

 • Lek Toma

  Lek Toma

  11 giorni fa

  Medjat marrin para me shkatruar Poullin per me marre dy lek. Ata gazetare do u hiqet licenca kur japin lajme te Rreme

  • Lek Toma

   Lek Toma

   11 giorni fa

   Ku Ashte za sashte pa gja

  • Lek Toma

   Lek Toma

   11 giorni fa

   Avukat mos u nevrikos se mos te Jr e keto krime ngatresa ju si Avukat gjudice hani Mr kurriz te ketyre krimeve kuptohet. Se nuk jsn keto krime ju vdesni urie

  • Lek Toma

   Lek Toma

   11 giorni fa

   Te ishte sistemi I Enver Hoxhes vetem gjys ore duhej me gjetur shkak un me kape autori sot me t hyrjen e sistemit u shkatrua cdo gje

  • Lek Toma

   Lek Toma

   11 giorni fa

   Djalin e vogel 90 perqwin e ka dhunuar. 99 perqind per mos ti dal hordheku I violences karnale per kyt e ka vrare.

  • Lek Toma

   Lek Toma

   11 giorni fa

   Kjo qe ka then leri the keta se jane budallaj Ashte bashkpuntore e krimit

 • Lek Toma

  Lek Toma

  11 giorni fa

  vdiq enveri vdiq disciplina vdiq shkolla. Vdiq puna . Ku femia popull merr Edukate ushqimin. Enver Hoxha u merrte Direkt me femin nxesin studenti puntor in ushtari. Sa e morì sali Berisha i shkatroje te gjitha Duke humbur shkollen punen dhe 3miljon njerz pa pune pa shkolle dhe sa u futen hoxhadharet futen martesat ne gjak ku femit lindin psiqik nervoz dhe qorra sakata. Duhet te hiqen martesat ne gjak. Matey duhet te mbrohet edhe se I vdekur.

 • aladin

  aladin

  11 giorni fa

  z. Evis perse nuk interesoheni tek ambasada italiane qe tezja e vogelushit te kthehet ne Shqiperi dhe ti gjendet afer motres se saj, nenes se Mateos, dhe te kthehet perseri ne Itali. Po tani nena e Mateos do mbeshtetje dhe motra e saj eshte njeri i afert. Kam besim qe ju do beni dicka ne mbeshtetje te asaj familje.

 • Rudina Bani

  Rudina Bani

  11 giorni fa

  Psicologia ka plotesisht te drejte Evis se nuk duhet te prese familja vetem nga shteti. Cfare dreqin u mesojne prinderit femijeve sot ??? Pse duhet Mateo ti blente buken ketij shpellari Mesoni femijet te mos u afrohet ketyre mostrave . Po tezja cfare arsye ka qe nuk i gjendet motres ne ditet me te zeza te motres????! Kur do ti veje motres.

 • Lumturija zogaj

  Lumturija zogaj

  11 giorni fa

  Eshef gjdo pytje qe ja ban thot nuk di nik di qka din kjo kur banon nitali mamir ishte te pritni te merni ni emisjon ni njeti te familjes jo ket qe banon nitali dhe gjdo pytket tuaja tjot sedi

 • Lumturija zogaj

  Lumturija zogaj

  11 giorni fa

  Elvis simundesh ta bash ni emisjon me tezen tmerr kur kjo ska lidhje se banon ne itali eshef efhe vet qe thot nuk di nuk di a vetem te bash emisjon a ..qysh baet pytja kusheka lajmru motren e juaja shkolla ish lajmru po eshef moj qe thot nuk di si mirret kjo ne emisjon kur banon nitali mashum dini ju se ajo a vetem perte ber emusjon a

 • Rrahman Veseli

  Rrahman Veseli

  11 giorni fa

  Pista hetimit duhët të shkoj deri te qdo anëtar familje nga dy palët,pa paragjykuar,krimi ka ndodh,por motivimet jan shum te nevojdhme për ti shkuar ngjarjes deri në themel,që asnjê thêrmi e vogël dyshimi mos të ket,sepse është ndaluar,ndêrprerë jeta e një lule sa po kishte hapur hirizontin e jetês, dhe kjo nuk guxon të mos i shkoj deri në fund,që denimin të marrin të gjith ata që shkakëtuan kët ndodhi makabër,Motra duhët të jep dëshmi në prokutori,sepse kjo din diq më tepêr seq flet këtu,ja ka borxh Mateos,Qështë ai motiv,kush jan ata përsona,q'pa mateo që nuk duhej të shifte,e që quan në mbytjen e tij nga kta kriminela.Motra që flet këtu ja ka borxh Mateos,zoti i vraft të gjith ata qê din e nuk flasin.

 • Aferdita Thanasi

  Aferdita Thanasi

  11 giorni fa

  Me vjen shume keq per Mateon se ishte nje engjell dhe nuk e meritonte, por kjo ngjarje i paska rrenjet te thella. Thone e kemi mbajtur me buke dhe familja ka patur shume probleme shume e komplikuar nuk ditka se ku behet kunati i motres! Per shpirt te atij vogelushi te zbardhet e verteta perse e vrau ai kafsha.

 • Iron Tin

  Iron Tin

  11 giorni fa

  E paska vra nusja e xhaxhit thote kjo me pak fjale.Zoti I ndeshkoft keto vrases.

 • Healthy Spirit

  Healthy Spirit

  11 giorni fa

  Keta fshehin dicka por ajo qe me irriton eshte fakti qe ende mbas vdekjes se atij vogelushi e mbajne gojen te kycur dhe bejne sikur sdine apo skuptojne

 • Denis Sined

  Denis Sined

  11 giorni fa

  Problemi esht ktu ne shqiptart jena msu jo kshu jo ashtu jo se besoj jo e besoj

  100% gjyshja ka qen aty sepse gjyshja i ka than mamit mateos hajde se ka hup mateo a e Di ku mben pershtypje mu ? Se n shqipri fmit dalin jasht gjith diten si ka munsi gjyshja tha direkt wow mateo humbi ? Ne qofte se esht e vertet turp turp turp edhe 1 gjo tjeter une se kuptoj 1 gjo aj kriminel maskara asht nburg do boje burg per jet pse mami mateos do me kalu hekurat more vlla si ka munsi jemi kaq njerz t trash o vlla ligji asht I shkrum n liber e ska shans me e denu me varje at monster Po shkoni te shpia rrini aty mbajni zi se me keto gjeste vetem vetes I bejni dam. Rip mateo

 • Denis Sined

  Denis Sined

  11 giorni fa

  O zonja gazetare ne qofte se dojni me I ndihmu pagujeni nje detektiv privat e zgjidheni ket pun 1 her e mir rip mateo do jesh gjithmone ne zemrat tona vogelush

 • Denis Sined

  Denis Sined

  11 giorni fa

  Duket e çuditshme mor vlla si Ka munsi ni njeri pa t meta mendore me vra 1 fmi 8 vjeqar Po pa marak se do dale ajo kurv ose kurvar si ka qen shkak qe mateo vogel vdiq

 • cuni france

  cuni france

  11 giorni fa

  Po CA na Beni emisione kot Jo Ky po AI po bashkohuni e qijani motren gjith Ku Jeni a keni gjak a keni zemer a keni ndergjegje, per nje fmij para CA vitesh u dogj athina, ju Beni emisione e Beni morale, ngrihuni more dhe digjni gjith fshatin po qe e.nevojshme se neser do na bjeri ne ne Der kjo fatkeqesi. Ngrihuni e Mo's degjoni kto palo kurva media qe bejne show me fatkeqesi, e qiheni ne bythe per klikime

 • Erind Celaj

  Erind Celaj

  11 giorni fa

  Nga i gjit emisioni juaj,e sidomos avokati, pse nuk ja bëni pyerien njëri tietrit,si mundet që kamera që drejtoi policin në atê banesê ,nuk mund ta ket filmuar edhe personin që dyshohet se ish brënda?

 • kristel selmani

  kristel selmani

  11 giorni fa

  Zoti e vraft

 • Arian Kastrati

  Arian Kastrati

  11 giorni fa

  Ndoshta nena ishte ne lidhje me vrasesin

  • Arian Kastrati

   Arian Kastrati

   10 giorni fa

   Ndoshta ai pa pasur asgje si e mbyt nje femij te pa fajshem ka pasur lidhje me nenen e femijes ndoshta dhe eshte hakmarr ne femij

  • Alketa Caca

   Alketa Caca

   11 giorni fa

   Mos o Zot sa më trondit ky mendim. Por, JO!!! Uroj... shpresoj sepse ndryshe aktrimi dhe ajo duhen varur bashkë me kriminelin.