20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

Pubblicato il 30 lug 2020
visualizzazioni 10 414 239
0

Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► mozzik
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo

MOZZIK
MOZZIK
Commenti: 655  
 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Anno fa

  Kenga e fundit e albumit me te sukseshem ne te gjith shqiptarine🇦🇱❤

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Anno fa

  Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

 • Blerina Jusufi

  Blerina Jusufi

  Anno fa

  " Kërkun" oke dalim ama ksaj here premtimet i majna

 • Billboard Albania

  Billboard Albania

  Anno fa

  Kida 2015: "Ok dalim ama premtimet si ke majt"

 • Cronic Feel

  Cronic Feel

  Anno fa

  Sa bukur do dilte me at refrenin e vjeter tek premtimet gjithsesi super te pershendes Gramoz ❤️Qafe dhe getin prej meje jeni nisha pasha zotin

 • Gledis Gregori

  Gledis Gregori

  Anno fa

  Trujt Zoti Mozzik i vetmi artist qe ka arrit deri ktu pa ndihmen e askujt dhe njeri shum i mir. Rrespekte sa me nalt☝️

 • Eldi Syla

  Eldi Syla

  Anno fa

  Kurr skeni mu ba bajat as kurr skeni me deshtu 2shja ma e mir n tregun shqiptar ❤❤

 • Eneo_ Xhiveshi

  Eneo_ Xhiveshi

  Anno fa

  Dy kengetaret me te mire . ❤️ Bravo Kida dhe Mozzik vec hite po sillni 😇😘

 • Selvet Shabani

  Selvet Shabani

  Anno fa

  Ihr beide Pass einfach nur zusammen mit Musik einfach Geil macht weiter so Respekt per juv

 • Loni Xhaferi

  Loni Xhaferi

  Anno fa

  Esht albumi me I pelqyer me kenge😘😘

 • Mela

  Mela

  Anno fa

  Urime festen e bajramit te gjithve🙏👌

 • Melos Delolli

  Melos Delolli

  Anno fa

  WOW 🤩. Seni ma i fort n’Shqiptari

 • Hxxxt

  Hxxxt

  Anno fa

  Erdha tek konga e fundit e Albumit. Phaaaa 20/20. MEGA HITE👑👑 respect je ma i forti edhe KING MOZZIK👑 RESPECT PER TY🥇

 • Anisa Xh

  Anisa Xh

  Anno fa

  Mozzik ft. Kida - Premtimet

 • TRINTUSHI_KIDUSHI_TAYNUSHI_LORI_ZIKI

  TRINTUSHI_KIDUSHI_TAYNUSHI_LORI_ZIKI

  Anno fa

  Wauuuu sa muzike e bukur dhe e mire qe qenka kjo. Ju lumte Kida dhe Mozzik jeni kengetare shume te mire. Kjo muzike ngjane pak a shum me muziken pishmon. Si ti ska kerkun kun kun kun kun kun dhe muzika pishmon o vec a je pishmon mon mon.

 • 12345 123456

  12345 123456

  Anno fa

  Es gibt nichts Besseres als deine Songs. Ich liebe dich unendlich 🇨🇭🇽🇰🇦🇱

 • Gresa Topllari

  Gresa Topllari

  Anno fa

  Bravo kida dhe mozzik jeni te dy shum te mir ❤️❤️❤️

 • Sarita Dyrmishi

  Sarita Dyrmishi

  Anno fa

  Teksti i "KERKUN"]🌴

 • Lediona

  Lediona

  Anno fa

  Hiti i rradhes si shum e shum kenge te tjera te Mozzit🥰

 • Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo

  Anno fa

  Kjo mozik eshte shume e bukur pjesa e kides me pelqen me shumë