Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Pubblicato il 12 apr 2021
visualizzazioni 2 936 245
635

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Mevli Official
Commenti  
 • Visar Kalludra

  Visar Kalludra

  37 minuti fa

  Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit

 • Vjolca Elmas

  Vjolca Elmas

  3 ore fa

  Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️

 • Irisa Amelia

  Irisa Amelia

  5 ore fa

  Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂

 • shqiprim Bytyqi

  shqiprim Bytyqi

  6 ore fa

  O ku jeni bossat jeni shum te mir

 • Vilma Dhiari

  Vilma Dhiari

  12 ore fa

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 • Eron Kadriu

  Eron Kadriu

  13 ore fa

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  14 ore fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  14 ore fa

  Faleminderitshumeshumeyll

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  14 ore fa

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 • Klevis Mateo

  Klevis Mateo

  14 ore fa

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 • xhulia bajollari

  xhulia bajollari

  14 ore fa

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 • Zanarabja Zanarabja

  Zanarabja Zanarabja

  Giorno fa

  P

 • lina kalo

  lina kalo

  Giorno fa

  Bravooooo mevlan

 • Albioni Bossi

  Albioni Bossi

  Giorno fa

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

  2 giorni fa

  👍

 • Eljesa Qaja

  Eljesa Qaja

  2 giorni fa

  Aaaaaaa juli sibon

 • Anna23 Anna23

  Anna23 Anna23

  2 giorni fa

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 • Seldi Seldi

  Seldi Seldi

  2 giorni fa

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 • Antonio Godaj

  Antonio Godaj

  2 giorni fa

  On fire juli

 • Roksana Roksana

  Roksana Roksana

  3 giorni fa

  Dayfske

 • Klevis Beqiraj

  Klevis Beqiraj

  3 giorni fa

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Elsida Rrucaj

  Elsida Rrucaj

  3 giorni fa

  Lum si ti mevli

 • blerim bardhi

  blerim bardhi

  3 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Andrin Hoxha

  Andrin Hoxha

  3 giorni fa

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani
  Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Adis Dauti

  Adis Dauti

  3 giorni fa

  Ytyy56655h0

 • Kanina Kanina

  Kanina Kanina

  3 giorni fa

  Vazhdoni kështu

 • egi egushi

  egi egushi

  3 giorni fa

  😁😁😁👌 Shum te mir

 • Constantine The Great

  Constantine The Great

  4 giorni fa

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Bledi Shaho

  Bledi Shaho

  4 giorni fa

  Nevlan Juli jeni me specialet

 • Donika Zana

  Donika Zana

  4 giorni fa

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 • Lume Memini

  Lume Memini

  4 giorni fa

  😍😍😍

 • Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  4 giorni fa

  😎

 • Olsi Deejay

  Olsi Deejay

  4 giorni fa

  https://www.youtube.com/watch?v=JOWkHR2RkMs

 • Selavdi Nevzadi

  Selavdi Nevzadi

  4 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Bro

  Hello Bro

  5 giorni fa

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Edi Kukeli

  Edi Kukeli

  5 giorni fa

  Super

 • Bleonë Bilalli

  Bleonë Bilalli

  5 giorni fa

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Samsung Eljon

  Samsung Eljon

  5 giorni fa

  Start janzoa

 • Violeta Violeta

  Violeta Violeta

  5 giorni fa

  Esht keng shume e bukur

 • Reshat Ruci

  Reshat Ruci

  5 giorni fa

  Qq

 • Kela Alla

  Kela Alla

  5 giorni fa

  Shumë bukur

 • Vlore Vlore

  Vlore Vlore

  5 giorni fa

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • Edin Iseni

  Edin Iseni

  5 giorni fa

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • Eminemin Behluli12

  Eminemin Behluli12

  5 giorni fa

  O juli shikoi pak floket

 • Alba Hyskajysyyahsh

  Alba Hyskajysyyahsh

  5 giorni fa

  Hahhahahahhahaha

 • Rea Tenezhdolli

  Rea Tenezhdolli

  5 giorni fa

  👏👏👏👏😍

 • Lani Malka

  Lani Malka

  5 giorni fa

  Bravo çuna

 • Mina Stasi

  Mina Stasi

  5 giorni fa

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Sibora Gashi

  Sibora Gashi

  5 giorni fa

  Bravo Mevli❤

 • Cim Ibrahim

  Cim Ibrahim

  5 giorni fa

  Cuna varikarsa julit si falet

 • Nazmi Kallo

  Nazmi Kallo

  6 giorni fa

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Shuke Doci

  Shuke Doci

  6 giorni fa

  Super

 • saimiri fier

  saimiri fier

  6 giorni fa

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • Enkelejda Pjeci

  Enkelejda Pjeci

  6 giorni fa

  👏👏👏👏👏

 • don xhon fann

  don xhon fann

  6 giorni fa

  Super keng

 • erkida mhilli

  erkida mhilli

  6 giorni fa

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Keli Llojku

  Keli Llojku

  6 giorni fa

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • ST BRUDA

  ST BRUDA

  7 giorni fa

  #50K

 • Ilda Hoxhaj

  Ilda Hoxhaj

  7 giorni fa

  Super

 • Ela Tatej

  Ela Tatej

  7 giorni fa

  ,.tvvfvv

 • Yo Yo

  Yo Yo

  7 giorni fa

  Kot fare.

 • Johnny Johnny

  Johnny Johnny

  7 giorni fa

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • Korc Korc

  Korc Korc

  7 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Enea Albajrami

  Enea Albajrami

  7 giorni fa

  Gabime

 • Alma Fetahaj

  Alma Fetahaj

  7 giorni fa

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kevi Xhebraj

  Kevi Xhebraj

  7 giorni fa

  Ddsmfndnfm

 • Nazmi Hidri

  Nazmi Hidri

  7 giorni fa

  Super

 • Altin Almadhi

  Altin Almadhi

  7 giorni fa

  Yll te dy ju lumt goja

 • Ardjana Mena

  Ardjana Mena

  7 giorni fa

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Mani Hoxha

  Mani Hoxha

  7 giorni fa

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Altin Deda

  Altin Deda

  7 giorni fa

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Besjan Avdo

  Besjan Avdo

  8 giorni fa

  Bravo juli mevli

 • Rinora Metaj

  Rinora Metaj

  8 giorni fa

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini

  Arbiensa Shahini

  8 giorni fa

  Juli i kapet emocionet

 • Selca Edonis

  Selca Edonis

  8 giorni fa

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • BONA KEVIN

  BONA KEVIN

  8 giorni fa

  MEVLI & JULI --- DASHNIA
  Kjo dashnia porsi zjarri
  Ah medet n'ty m'ka zon halli.
  Du me t'dashtë, por jo s'ta fali
  Bash për mu ka me t'marr malli..(4X)
  Para se ta dija per cfare po flisja
  Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja
  Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire
  Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire
  Kur shpresat kisha humbur
  Kur isha dorzuar
  Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar
  Universi u tregua me mua duarleshuar
  Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar
  Kjo dashnia porsi zjarri
  a medet n ty mka zon halli
  du me t'dasht por jo s'ta fali
  bash per mu ka me t mar malli(2X)
  Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
  Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
  Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
  Dashnin doje me hile(vetem nje rast)
  E ty malli kur te mari
  Per dashnin qe ta fali djali
  Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X)
  Ndale o Izet
  Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
  Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
  Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
  Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • Kejsi Sadikaj

  Kejsi Sadikaj

  8 giorni fa

  So zjarr eshte vertet

 • Imarius Cili

  Imarius Cili

  8 giorni fa

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • Esmeralda Myslymi

  Esmeralda Myslymi

  8 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ela Ela

  Ela Ela

  8 giorni fa

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Donalda Ndreaj

  Donalda Ndreaj

  8 giorni fa

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 • Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

  8 giorni fa

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 • Jonny boy

  Jonny boy

  8 giorni fa

  Vini rripat o rrypaa

 • alketa tashi

  alketa tashi

  8 giorni fa

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 • Bardhule Elmazi

  Bardhule Elmazi

  9 giorni fa

  Ju jeni ye fare

 • Arjon Marra

  Arjon Marra

  9 giorni fa

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 • Ona Topi

  Ona Topi

  9 giorni fa

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Yll Ukperaj

  Yll Ukperaj

  9 giorni fa

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 • Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  9 giorni fa

  ☝️

 • Amarildo Skarra

  Amarildo Skarra

  9 giorni fa

  💯

 • shpresa allushi

  shpresa allushi

  9 giorni fa

  mevli shume bukur👑💖💖

 • Antoneta Bletaj

  Antoneta Bletaj

  9 giorni fa

  🇦🇲🚺👞

 • albania albania

  albania albania

  9 giorni fa

  Fhgtujvhyyuy🤩

 • Ona Topi

  Ona Topi

  9 giorni fa

  Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 • Mario Martin

  Mario Martin

  9 giorni fa

  NaSn

 • Kamer Maloku

  Kamer Maloku

  9 giorni fa

  Hdue e a e

 • FF BENARD GAMERS

  FF BENARD GAMERS

  10 giorni fa

  Ne durres😐😐😐

 • Asllan Jonuzi

  Asllan Jonuzi

  10 giorni fa

  - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 • Papi Musaja

  Papi Musaja

  10 giorni fa

  Shumirjulbhmes

 • Vjollca Lumaj

  Vjollca Lumaj

  10 giorni fa

  Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘