Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

visualizzazioni 2 211 065
653

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Sinan Hoxha
Commenti  
 • Moira Ademi

  Moira Ademi

  Giorno fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • Sara Fuga

  Sara Fuga

  2 giorni fa

  Shume e bukur👏👏👏👏

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  2 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  3 giorni fa

  Super

 • ahmed Soummar

  ahmed Soummar

  3 giorni fa

  Super

 • doliio volay

  doliio volay

  3 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • Flora Gjoka

  Flora Gjoka

  3 giorni fa

  Ju lumt goja

 • Lora Tarja

  Lora Tarja

  4 giorni fa

  Kendon bukur❤🤴

 • Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  5 giorni fa

  Shum bukur 👌🌻✌️

 • Ana M

  Ana M

  7 giorni fa

  Anxhela super

 • Arjan Lamuca

  Arjan Lamuca

  8 giorni fa

  Super 🔥🔥🔥

 • Mani Hasan

  Mani Hasan

  8 giorni fa

  Shumir hit

 • Gazmir Murati

  Gazmir Murati

  8 giorni fa

  Nice 1👑👑👌👌

 • dulce Hernandez

  dulce Hernandez

  8 giorni fa

  Albania❤❤❤❤❤❤❤❤bravo

 • gioyu comi

  gioyu comi

  9 giorni fa

  Cute 🥰

 • Mohsin Saeed

  Mohsin Saeed

  9 giorni fa

  Need lyrics plz help

 • Kl3rd ff

  Kl3rd ff

  9 giorni fa

  good song

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  10 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Eniar S.

  Eniar S.

  10 giorni fa

  Ju lumte goja! Kombinim perfekt i zerave, kostumografia...

 • Xhulja Jasini

  Xhulja Jasini

  10 giorni fa

  Jeni te shkelqyer shum bukur

 • Goran Pavlovski

  Goran Pavlovski

  10 giorni fa

  Këngë shumë bukur❤

 • Valentina Ago

  Valentina Ago

  10 giorni fa

  👏👏👏

 • Meko Harley

  Meko Harley

  10 giorni fa

  Anxhela ❤

 • Ervana Satka

  Ervana Satka

  11 giorni fa

  Super hit 🔥🔥llokum fare eshte ♥️♥️

 • f g

  f g

  11 giorni fa

  🤩Sinani 🤩

 • aurel Shani

  aurel Shani

  11 giorni fa

  Bravo complimenti 🍹🍸🍹🍸

 • nijuo joing

  nijuo joing

  11 giorni fa

  Anxhela he suuuper yll sinan shume e bukur kenga jeni shuume te mire

 • EDISON DRAMOLLI

  EDISON DRAMOLLI

  12 giorni fa

  Bravo Sinan e Anxhela 👍👍

 • Alba Jonuzi

  Alba Jonuzi

  12 giorni fa

  Super💥💥

 • Dj Nikolla

  Dj Nikolla

  12 giorni fa

  Perfect..!!

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  12 giorni fa

  nje bashkpunim super se prisnim 👍suksese te dyve❤😍😍

 • Erjona Kerkapi

  Erjona Kerkapi

  12 giorni fa

  Super

 • Aida Petanaj

  Aida Petanaj

  12 giorni fa

  Kenge ultra ju lumte goja Na kenaqe Sinan Suksese dhe Urime

 • Jetmir Nika

  Jetmir Nika

  12 giorni fa

  shum bukur ju persh super këngë👏

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  13 giorni fa

  Bravo nje kenge e denje per Hitet verore 2021 jeni me te miret 🥰🥰🥰

 • Nina Zyka

  Nina Zyka

  13 giorni fa

  ju kendofte zemra.si gjithmone jeni te mrekullueshem

 • Made By Me

  Made By Me

  13 giorni fa

  Hello from Greece!
  Love you Anxhela 🇬🇷💙🇦🇱

 • Roel Roi

  Roel Roi

  13 giorni fa

  🌟🌟👍👍👏👏

 • Pranvera Krasniqi

  Pranvera Krasniqi

  13 giorni fa

  😊😊😊😊

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  13 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Meti Haziri

  Meti Haziri

  13 giorni fa

  👌✌

 • Eriol Sula

  Eriol Sula

  13 giorni fa

  Te kendoft zemra 2

 • meri jaho

  meri jaho

  13 giorni fa

  Super

 • Fadil Hajrizi

  Fadil Hajrizi

  13 giorni fa

  Hit veror 2021
  Pershendetje
  Fadil novosella👍👌

 • AnotherYT streamer

  AnotherYT streamer

  14 giorni fa

  Hallall ❤️❤️

 • Filloreta Salijaj

  Filloreta Salijaj

  14 giorni fa

  👍👍👍

 • Ioanna Kousi

  Ioanna Kousi

  14 giorni fa

  Kjo eshte kenge .e kam degjuar disa her ooooo

 • Bukurie Ramadan

  Bukurie Ramadan

  14 giorni fa

  Sa bukur💫💫

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  14 giorni fa

  Super bravo

 • Kri 99

  Kri 99

  14 giorni fa

  Ju kendofte shpirti dhe zemra Anxhela & Sinan❤❤

 • ROVENA CELA

  ROVENA CELA

  14 giorni fa

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi

  Rigels Kaloshi

  14 giorni fa

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien

  NASRO CHIBI Algérien

  14 giorni fa

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion

  Cela Erdion

  14 giorni fa

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   13 giorni fa

   Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • lani Lani

  lani Lani

  14 giorni fa

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti

  Aleks Rushiti

  14 giorni fa

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos

  Barabara mateos Mateos

  15 giorni fa

  Super

 • Besnik Topi

  Besnik Topi

  15 giorni fa

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli

  halime smajli

  15 giorni fa

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj

  Aferdita bezhani salaj

  15 giorni fa

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha

  Rina Rexha

  15 giorni fa

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu

  Kozi Bregu

  15 giorni fa

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   12 giorni fa

   Suksese te dy, jeni te mrekullushem 🙏🙏🙏

 • Nadia Ruka

  Nadia Ruka

  15 giorni fa

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku

  TheKristinemarku

  15 giorni fa

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola

  Luk Kola

  15 giorni fa

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj

  Albana Aliaj

  15 giorni fa

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa

  Fatos Pepa

  15 giorni fa

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami

  Rita Dhrami

  15 giorni fa

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

  • gentiii

   gentiii

   3 giorni fa

   🌟

 • Xhesika Sharka

  Xhesika Sharka

  15 giorni fa

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars

  five stars

  15 giorni fa

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet
  HALLALL të 2ve. E keni kall
  👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka

  Rixhi Caka

  15 giorni fa

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222

  Ana 2222

  15 giorni fa

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala

  Emilian Cala

  15 giorni fa

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone

  madonnazone

  15 giorni fa

  ☺️

 • Donika Kodra

  Donika Kodra

  15 giorni fa

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV

  VV

  15 giorni fa

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi

  Jimin Mochi

  15 giorni fa

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja

  Lumturi Qosja

  15 giorni fa

  Bravò

 • Ely Ba

  Ely Ba

  16 giorni fa

  nc song

 • eduarta gega

  eduarta gega

  16 giorni fa

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  16 giorni fa

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha

  Samira Hoxha

  16 giorni fa

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi

  Enkelejda Hysi

  16 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI

  FF TOSHKEZI

  16 giorni fa

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️
  Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   12 giorni fa

   Bravo Sinan & Anxhela !!! Love from Moldova !!! Love Albania !!!

 • Emanuel Zotaj

  Emanuel Zotaj

  16 giorni fa

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur

  Çukur

  16 giorni fa

  (Teksi i Këngës⬇️)
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Maje, maje veten se m'kalle
  e vdiqa, pasha ty
  zemer hajde, dale kadale
  mos u knaq me sy.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Dale, dale frymen ma nale
  dashni, o dashni
  zemra me ty, m'ka ra n'halle
  ti m'ke bo magji.
  Me fatin do luaj rulet Ruse
  ndoshta qelloj
  zemer po du me rreziku, sonte
  le te gaboj
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ma nxjerr tymin
  sa here synin, po ma lun synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle
  Tymin, po ta nxjerr tymin
  sa here synin, po ta luj synin
  1 milion pythje zemer mi fale
  ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci

  Gigliola Antonucci

  16 giorni fa

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  16 giorni fa

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi

  Suada Berdufi

  16 giorni fa

  🔥

 • Vera Muho

  Vera Muho

  16 giorni fa

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia

  Florinda Amelia

  16 giorni fa

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966

  Voka 1966

  16 giorni fa

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli

  Diana Kulli

  16 giorni fa

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV

  FARSHER TV

  16 giorni fa

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka

  Beqo Leka

  16 giorni fa

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani

  Amdi Destani

  16 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI

  Ela SINANI

  16 giorni fa

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli

  Shyqyri Dekavelli

  16 giorni fa

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani

  Lorinda Rrahmani

  16 giorni fa

  💍💍💍💍

 • ana alba

  ana alba

  16 giorni fa

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏