ITload US Video

Miglior video web

XIXA Music
XIXA Music

Mirësevini në kanalin zyrtar XIXA music
Këtu mund ti gjeni të gjitha këngët e këngëtares Gili.
Gjithashtu do ta vendosim edhe krijimtarinë e autorit Ilir Berani
Gili & Ilir Berani shënojnë 33 vite me këngën
Shpresojmë të vazhdojme së bashku.

Welcome to official youtube channel XIXA music.
Here you can find all songs of famous singer Gili, also all songs of famous composer and author Ilir Berani.
Gili & Ilir Berani are celebrating 33 years together in music.
So, enjoy and let's continue together with music and songs.

Videos 60

visualizzazioni 152 377 377

Commenti 30

Iscritto il giorno 15 ago 2012

Videos
Commenti
 • Zani i mirè

  Zani i mirè

  19 ore fa

  ARTIST qè i kemi njohur para viteve 90' nga ekrani i RTVSH i shikonim dhe ju rishikojm si atèherè me shumè èndje dhe thonim sa tè bukur dhe sa zèra tè bukur kanè vèllezrit tanè KOSOVAR

 • Акмал Муминов

  Акмал Муминов

  20 ore fa

  Мне молдаванка потходит красавица

 • ela krasniqi

  ela krasniqi

  Giorno fa

  💌

 • Dashamir Shuli

  Dashamir Shuli

  Giorno fa

  Ju kendoft zemra

 • Xursandboyev Feruzbek

  Xursandboyev Feruzbek

  Giorno fa

  Кийиминг умуман ëкмади шарманда

 • Zani i mirè

  Zani i mirè

  Giorno fa

  NOSTALGJI kur ju shikonim nga televizioni Shqiptar kènaqeshim dhe ju pèlqenim shumè vèllrezrit dhe motrat KOSOVAR xHILI SHKèLQEN SI xIXèLLONJè

 • Скоричь Тамара

  Скоричь Тамара

  2 giorni fa

  👋👋👋🥰😉🤗💓💓💓💓💓👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌄🤲🤲🤝🤨💃🤭

 • asioe kiou

  asioe kiou

  2 giorni fa

  E kesaj i thojn kenge qe ti pushon vesht dhe shpirtin .

 • swwiskosovo

  swwiskosovo

  2 giorni fa

 • Granit G

  Granit G

  2 giorni fa

  just perfect😍Dyshja ma e forte🥇👍🏻

 • Sibora Dushku

  Sibora Dushku

  2 giorni fa

  Suksese

  • asioe kiou

   asioe kiou

   2 giorni fa

   HITI I VITIT 2022

 • Toni Mantana

  Toni Mantana

  2 giorni fa

  Салам алейкум Албания из солнечный Туркменистана Селджукли великий 🇹🇲🇺🇿🇦🇱🇦🇿

 • Сулумбек Бадургов

  Сулумбек Бадургов

  2 giorni fa

  Счастье тибе красивая красивица. Бамут.Мелхи.Шаби.

 • asioe kiou

  asioe kiou

  4 giorni fa

  Teksti dhe muzika shumë impresionuse, kënga e mirë të këngtarët e qëllushëm. Nuk do mungojê epiteti hit i vitit.

 • swwiskosovo

  swwiskosovo

  4 giorni fa

  Jo 2012 por 2011 osht rexhistru kenga! Bravo Gili mbreteresh e muzikes je! Jemi rrit me kenget e tua

 • Musliman Tv

  Musliman Tv

  4 giorni fa

  sapo ju bera subscribe na bani subscribe rrespekte

  • asioe kiou

   asioe kiou

   4 giorni fa

   Top of music

 • Гулжан Токтогулова

  Гулжан Токтогулова

  4 giorni fa

  Модерн мартина

 • Argens Ghenny

  Argens Ghenny

  4 giorni fa

  A te lumt goja , na lehtesove gurbetin

 • Löwe Löwe

  Löwe Löwe

  5 giorni fa

  Ezo super

 • Rikardo Bezhi

  Rikardo Bezhi

  5 giorni fa

  me te knaq keta dy❤️

 • Anduena Brajshori

  Anduena Brajshori

  5 giorni fa

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • lovemusic

  lovemusic

  5 giorni fa

  Great song

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  5 giorni fa

  Ju kendoft zemra jeni te mrekullushem

 • Jehona Berisha

  Jehona Berisha

  5 giorni fa

  Gjdo dite Replay🌟

 • Arjana Krasniqi

  Arjana Krasniqi

  5 giorni fa

  👌👌👌👌🌞🌞🌞🌞🌞

 • Bona Berberi

  Bona Berberi

  5 giorni fa

  Legjendat e muzikes shqiptare urime super keng 👏🏻👏🏻

 • Kumrije Osmani

  Kumrije Osmani

  6 giorni fa

  🌟🌟🌟

 • Alef Big

  Alef Big

  6 giorni fa

  Love from Canada 🎤🎹👍😍💐

 • DARDANIA AL

  DARDANIA AL

  6 giorni fa

  legjenda 💙

 • arben rushiti

  arben rushiti

  6 giorni fa

  Sabri tshkoj zhivoti kshktau