ITload US Video

Miglior video web

Mariola & Jurgen Kacani
Mariola & Jurgen Kacani

Official ITload Account
Of Mariola & Jurgen Kacani

©Mariola&Jurgen Kacani

Ndalohet me ligj kopjimi apo shumefishimi i materialeve te hedhura ne kete kanal ose ne emer te kengetareve Mariola & Jurgen Kacani.

Videos 60

visualizzazioni 15 052 932

Commenti 30

Iscritto il giorno 9 apr 2013

Videos
Commenti
 • Kozi Bregu

  Kozi Bregu

  3 giorni fa

  Bravoooooooooooooooooo te lumte goja per kete kenge qe i ke kushtuar nenes. LUM TI QE E KE.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Petraq Balliu

  Petraq Balliu

  3 giorni fa

  Jeni me te miret ne bote..ju kendofte zemra gjithe jeten..ju sjellte zoti vetem gezime❤️❤️❤️❤️

 • aurel carciu

  aurel carciu

  4 giorni fa

  Te lumte goja bravo

 • Marsela Gr

  Marsela Gr

  6 giorni fa

  Me jete te gjate nipcja jete e shendet

 • Pamela Ymeri

  Pamela Ymeri

  6 giorni fa

  Te kendofte zemra shum e bukur kenga

 • irena mehmeti

  irena mehmeti

  6 giorni fa

  Shume bukur, kenge fantastike, tju roj eme jet te gjat nipcia 🧿⭐🧿

 • Mari Toska

  Mari Toska

  7 giorni fa

  Super kenge shum e bukur,

 • Dafine Dyrmishi

  Dafine Dyrmishi

  7 giorni fa

  Te lumte goja dhe nipcja te rroj me jet te gjat zoti ta bekoj

 • Alba musa

  Alba musa

  7 giorni fa

  Oh ylli qe me kete ze tè embel kenaqe shpirtin⭐️⭐️⭐️⭐️ ❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰

 • litvana agolli

  litvana agolli

  7 giorni fa

  Te lumte goja

 • Vojsava Beqiraj

  Vojsava Beqiraj

  7 giorni fa

  Respekte per jurgenin marjolen bravo per kengen nipce tju rroj nipja me jet te gjat zoti ju bekoft 😂

 • Gleni Shetiy

  Gleni Shetiy

  7 giorni fa

  Te.rroj nipcjame jet te gjat o yĺl te kendoft zemra o yll na kenaqe me kete kenge te bukur daja per nipcen bravo

 • Nerlina Meminaj

  Nerlina Meminaj

  7 giorni fa

  Të këndoftë zemra

 • Bena Resnja

  Bena Resnja

  7 giorni fa

  Jurgen tju rrojë nipi dhe të këndoftë zemra dhe në dasmën e tija👍🌟👑❤️

 • Lola Bajrami

  Lola Bajrami

  8 giorni fa

  Te lumte goja o Artist🌟🌟🌟 Me jete te gjat Nipi 😍😍

 • Vjollca Nikaj

  Vjollca Nikaj

  8 giorni fa

  Të lumtë goja! Na kënaqe me këtë këngë more djalë! Sa e bukur dhe e ndjerë!

 • Berti Bendaj

  Berti Bendaj

  8 giorni fa

  Nena eshte Nje dhe vetem nje Dashuria me e Madhe eshte vetem Nena 👏🤙👏🙏💐💐🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 • Altin Marina

  Altin Marina

  8 giorni fa

  Hallall te kendoft zemra marjola respekte

 • Kreshnike Hodaj

  Kreshnike Hodaj

  8 giorni fa

  Përsh tu rroi dhe me jetë gjat nipçia ashtu qënçin të gjith dajat 🌟👏👏👏👏👏👏❤🌹

 • Murat Cama Official

  Murat Cama Official

  8 giorni fa

  Te te rroje nipçja vella suksese lart e me lart respekt.

 • Rudina Xhika

  Rudina Xhika

  8 giorni fa

  Teksti me fjale zemre ,.Djali me jete te gjate

 • Vjollca Kapaj

  Vjollca Kapaj

  8 giorni fa

  Me jete te gjate nipcja ❤💎

 • Rudina Kalemi

  Rudina Kalemi

  9 giorni fa

  Bravo Jurgen kenga me e bukur

 • elsa guveli

  elsa guveli

  9 giorni fa

  Të lumtë goja këngë shumë e bukur suksese🌹🌹🌹🌹

 • Idris Ibrushi

  Idris Ibrushi

  9 giorni fa

  👑👑🔥🔥🔥🔥

 • Ornela Alushaj

  Ornela Alushaj

  10 giorni fa

  Te lumt goja dhe tju rroj sa malet qofshi gjithmon te lumtur me nipce dhe mbesa

 • Sadie Çiço

  Sadie Çiço

  10 giorni fa

  Te lumt goja tju rroje nipi bravo daja

 • Dhimiter Koci

  Dhimiter Koci

  10 giorni fa

  Te uroj nga piacenza itali

 • Dhimiter Koci

  Dhimiter Koci

  10 giorni fa

  Te te rroj nipi me jet te gjat

 • Romeo Imeraj

  Romeo Imeraj

  10 giorni fa

  Te lumt goja vella! E ke qa kengen! 🙏🏻 Urime me jet te gjate nipcja 😘🙌